User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 14 z 14

Wątek: Czym dla ciebie jest sport?

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Miasto
    Kto wiedział ten wie :)
    Posty
    75
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Czym dla ciebie jest sport?

    Witam, w tym temacie chciałbym spytać was czym dla was jest sport?
    Uprawiacie go? Ile z siebie dajecie?
    Czy staracie się iść do przodu i polepszać wyniki czy stoicie w miejscu?
    Czy trenujecie aby być wysportowanym i zdrowym czy spełniacie marzenia? Bo to może sport je spełni?

    Zacznę od siebie.
    Uprawiam sport od około 4-5 lat, na każdym treningu jest mi coraz ciężej bo zwiększam ciężary, dystans, wysiłek jest coraz większy ale o to właśnie chodzi.
    Nie chcę stać w miejscu ani sie cofać, kiedyś popełniłem wiele błędów jak każdy z nas ale to właśnie sport mnie wyciągnął na prostą i zawdzięczam mu wiele.
    Spełniam marzenia bo własnie sport jest z nimi związany.

  2. #2
    Średnio zaawansowany Przypalowiec's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Posty
    52
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    od 4 lat regularnie uprawiam sport.
    Na początku były tu różne sporty uprawiane na przemian: koszykówka, piłka nożna, narty wodne, kulturystyka z zamiarem startu w zawodach.
    Teraz poświęciłem się sztukom walki które uprawiam od niecałego roku.
    Najpierw były to zajęcia z samoobronny - techniki Kick Bokserskie, taekwondo.
    Teraz jest to Muay Thai, planuje rozpocząć równolegle treningi BJJ, jeśli tylko zdrowie na to pozwoli i znajdą się dodatkowe fundusze ;P
    Cytat Napisał Poziomek :P Zobacz post
    nie lubie świąt nie wierze w boga dlatego nie obchodzę tego gówna, a mikołaj jest wymyślony przez koka kole więc jest zajebisty
    21:10 Shrox: week napisz forum 21:10 Week: forum 21:10 Week: i?

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Całym życiem jest dla mnie sport. Kocham piłkę nożna, oraz wiele innych sportów. Piłki nożnej na nic bym nie zamienił, grać mógłbym w nią całe życie .

  4. #4
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha.Rookslayer Zobacz post
    Całym życiem jest dla mnie sport. Kocham piłkę nożna, oraz wiele innych sportów. Piłki nożnej na nic bym nie zamienił, grać mógłbym w nią całe życie .
    Fifa, czy PES?

    #topic

    Rozrywką. Gram w piłkę nożną, kiedyś ćwiczyłem judo i grałem w baseball. No i oczywiście brałem udział od podstawówki do gimnazjum w Czwartkach lekkoatletycznych - 60m, 300m, skok wzwyż, rzut piłką palantową.
    Ostatnio edytowane przez Zarexoholik? : 26-12-2012 o 19:19

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    350
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha.Rookslayer Zobacz post
    Całym życiem jest dla mnie sport. Kocham piłkę nożna, oraz wiele innych sportów. Piłki nożnej na nic bym nie zamienił, grać mógłbym w nią całe życie .

    Ty to chyba raczej biegi, od komputera do lodowy, sracza i spowrotem na czas zeby trainery nie zajebaly HEDAUEH


    #t Rozrywka... kiedys biegalem w maratonach, niestety fajeczki pogrzebaly szanse na to by sport stal sie sensem zycia :O

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Miasto
    mieszkam w mieszkaniu
    Posty
    139
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs down

    Cytat Napisał Fir$t Norixuf Zobacz post
    czym dla was jest sport?
    przepuszczaniem kasy u buka

    ps. to prawda

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Miasto
    Rack City
    Posty
    755
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha.Rookslayer Zobacz post
    Całym życiem jest dla mnie sport. Kocham piłkę nożna, oraz wiele innych sportów. Piłki nożnej na nic bym nie zamienił, grać mógłbym w nią całe życie .
    To ladnie w takim razie bocisz jak w pile napierdalasz, pewnie innego sportu nie znasz i dlatego tylko noge wymieniles XD OK !
    @top
    U mnie ze sportem bywalo to roznie, troche cwiczylem Capoeire, ofc grywalem w noge czy kosza po kilku piwkach... Jak juz uprawiam sport czy sporadycznie gram mecza to raczej dla jaj i zeby przy okazji sie troche poruszac... Sport nie jest jakims waznym elementem w moim zyciu, ale mam w planach to zmienic, chcialbym sie wziac za jakas kulturystyke i bieganie na wytrzymalosc, ale no nie wiem jak sie do tego zabrac, nie chce mi sie xD

  8. #8
    Expert ^Gpiotras~'s Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Łódź
    Posty
    474
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gdy jest ciepło - Rower/Koszykówka.
    Gdy jest zimno - Sadło rośnie :<.
    To dla mnie jest sportem.
    Kiedyś trenowałem piłkę nożną na bramce, nawet dobrze mi szło, dwa razy zostałem powołany do Łódzkiej kadry, na ławkę, ale powołany. Ale martwica kolana wszystko zepsuła :<.


  9. #9
    Łowca postów Janush's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Miasto
    Łódź
    Posty
    192
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie traktuje sportu jako myśl przewodnią mojego życia, lecz dla mnie jest to forma zachowania dobrego samopoczucia czuje się tą satysfakcje po treningu że idzie się do przodu, i nie zamierzam w wieku 40 lat bujać się na fotelu z fajeczka w gębie ;d

  10. #10
    Mastah!
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Płock
    Posty
    1 202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Odstresowaniem. Nigdy nie ćwiczyłem nic na "poważnie" albo na siłę, że muszę. Życie dało mi w szkole zajebistych nauczycieli od WF od podstawówki do liceum więc siłą rzeczy jak byłem młodszy - 10 godzin sportu tygodniowo, gimnazjum - 4, teraz - 3. Od czasu do czasu uczęszczałem na siłownie do kumpla gdy miałem więcej czasu, około 2 lata temu, teraz niestety nie wyrabiam się z tym i ze szkołą(jak bym bardzo chciał to tak, ale wolę sobie odpocząć). Czasami robię pompki wieczorem, 2-3 razy w tygodniu, dla przyjemności. Jeśli mi się nie chcę, to nie robię. Nie muszę poprawiać wyników. Lepiej się śpi.
    Inaczej jest jednak z samym zainteresowaniem niż uprawianiem. Sport to moje życie. Na pytanie 'o czym czytasz' odpowiadam 'o sporcie'. Prasa, książki, czasem internet. Od piłki nożnej po różne inne dyscypliny: boks, F1, swojego czasu skoki narciarskie.
    „Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie.” Niccolo Machiavelli
    Tett 0-? [700]

  11. #11
    Bywalec adrian0093's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    394
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Sport jest dla mnie rozrywką. Kiedyś biegałem, teraz preferuję bardziej sporty ekstremalne pokroju jazdy na pojazdach wyczynowych.
    Stojąc umrę za swoje przekonania jak Jan Koj

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Miasto
    Chujolandia.
    Posty
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Sport jest dla mnie wszystkim-trenuje od 10 lat piłke nozną, od 2 lat krav mage, natomiast od 3 lat karate oyama. Bez sportu nie wyobrazam sobie rzycia, nie moge wytrzymac dnia bez sportu!!!! ziomeczki to moje zycie!!

  13. #13
    VIP Moon Red's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    886
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kiedyś hobby, teraz bardziej jako praca i życie .

  14. #14
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    May 2013
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha.Rookslayer Zobacz post
    Całym życiem jest dla mnie sport. Kocham piłkę nożna, oraz wiele innych sportów. Piłki nożnej na nic bym nie zamienił, grać mógłbym w nią całe życie .
    wg mnie pilka to najlepszy sport,najbardziej emocjonujacy.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 05-12-2010, 13:22
  2. Czym dla Ciebie jest kultura?
    By Assassin Mateusz in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni Post / Autor: 17-10-2010, 23:25
  3. Po Imprezie. A u ciebie jak jest ?
    By Jaros Jaroz Jaro in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 20-07-2009, 16:01
  4. Chcesz szybko zarobi? ?? Ten temat jest dla ciebie !
    By Dering in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 05-07-2007, 15:47

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •