ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Propozycje

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za dymisją administracji?
Tak 2 33.33%
Nie 4 66.67%
Głosujących: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-03-2019, 22:56   #1
Tyrion
Nowicjusz

Mentioned: 0 Post(s)
Tyrion nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Skoro administracja i tak nie zajmuje się serwerem, to może lepiej by było, aby zrezygnowali ze swoich funkcji, a w zamian wybrano administrację spośród osób, które są aktywne?

Cytat:
Co masz do reszty skoro zajmują się serwerem w zakresie swoich rączek > bany , najazdy itd
To ciekawe, ale grałem przez ostatnie dwa tygodnie na serwerze i nie spotkałem żadnego GM'a (nikt mnie nie sprawdzał), a tym bardziej nie widziałem żeby został zorganizowany jakikolwiek najazd, chyba że masz na myśli najazdy automatyczne?

[Inquso] Może dlatego nie spotkałeś żadnego gma bo jesteśmy na niewidce Po drugie - Nie musimy wysyłać Ci komunikatu aby Cię sprawdzić, możesz być sprawdzany nawet o tym nie wiedząc. Po trzecie - jeśli chodzi o najazdy to fakt, są rzadko.

Cytat:
Po co najazdy skoro nikt tego nie bije ( na main ) jak zrobią najazd rook to na main będzie płacz "dzie najazd" zrobią na main postawia stiffa i tyle z najazdu by było
Tutaj poruszyłeś ważną kwestię, nad którą się kiedyś zastanawiałem. Administracja wychodzi z założenia, że najazdy robi się dopiero, gdy zaloguje się wystarczająca liczba graczy do gry, natomiast gdyby zaczęli je zapowiadać na stronie głównej serwera, to gwarantuję, że gracze by się znaleźli.

Ostatnio edytowane przez Tyrion : 12-03-2019 o 03:07
Tyrion jest offline  
Stary 11-03-2019, 23:47   #2
Darkside Czarodziej
Nowicjusz

Darkside Czarodziej's Avatar

Mentioned: 1 Post(s)
Darkside Czarodziej ma wspaniałą przeszłość!!
Darkside Czarodziej ma wspaniałą przeszłość!!Darkside Czarodziej ma wspaniałą przeszłość!!Darkside Czarodziej ma wspaniałą przeszłość!!Darkside Czarodziej ma wspaniałą przeszłość!!Darkside Czarodziej ma wspaniałą przeszłość!!Darkside Czarodziej ma wspaniałą przeszłość!!Darkside Czarodziej ma wspaniałą przeszłość!!Darkside Czarodziej ma wspaniałą przeszłość!!Darkside Czarodziej ma wspaniałą przeszłość!!Darkside Czarodziej ma wspaniałą przeszłość!!Darkside Czarodziej ma wspaniałą przeszłość!!Darkside Czarodziej ma wspaniałą przeszłość!!Darkside Czarodziej ma wspaniałą przeszłość!!Darkside Czarodziej ma wspaniałą przeszłość!!Darkside Czarodziej ma wspaniałą przeszłość!!Darkside Czarodziej ma wspaniałą przeszłość!!Darkside Czarodziej ma wspaniałą przeszłość!!Darkside Czarodziej ma wspaniałą przeszłość!!Darkside Czarodziej ma wspaniałą przeszłość!!
Domyślnie

Tylko Mortiis coś może zrobić jeśli chodzi ci o upa a jego nima. Co masz do reszty skoro zajmują się serwerem w zakresie swoich rączek > bany , najazdy itd

Jeste na nie
Cytat:
Napisał Tyrion Zobacz post
a tym bardziej nie widziałem żeby został zorganizowany jakikolwiek najazd, chyba że masz na myśli najazdy automatyczne?

Po co najazdy skoro nikt tego nie bije ( na main ) jak zrobią najazd rook to na main będzie płacz "dzie najazd" zrobią na main postawia stiffa i tyle z najazdu by było

Darkside Sorcerer (1- 3885)

26/02/2017 20:04 Awansowales z 99 poziomu na 100 poziom.
16/04/2017 13:33 Awansowales z 999 poziomu na 1000 poziom.
24/07/2017 04:02 You advanced from level 1999 to level 2000.
20/01/2018 04:01 Gratulacje! Zdobyles 3000 poziom doswiadczenia.

Ostatnio edytowane przez Darkside Czarodziej : 12-03-2019 o 02:39
Darkside Czarodziej jest offline  
Stary 12-03-2019, 06:07   #3
Voltan

Voltan's Avatar

Mentioned: 37 Post(s)
Voltan ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Oczywiście coś takiego nie wchodzi w grę. Można stopniowo myśleć nad jakiś "odświeżeniem" Ekipy, ale w sposób jaki przestawiłeś nie jest to możliwe. Nie można tak po prostu wymienić całej Ekipy (nie licząc Mortiisa) z prostego powodu - różnego typu dostępy. Nikt nie dostanie od razu chociażby GMa nie mając żadnego doświadczenia i nie wiedząc nic na temat jakichkolwiek jego funkcji. Temat zamykam, pozdrawiam.
Voltan jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania