User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 11 z 11

Wątek: Zapomniany The Rookguardianin

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    74
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Zapomniany The Rookguardianin

    Cześć, sprawa chyba została troszeczkę zapomniana nikt z Administracji osób zainteresowanych się nie wypowiedział wiec wydaje mi się że warto przypomnieć i zrobić temat aby wyjaśnić kolejną wątpliwą sprawę i podejrzenie NAS graczy o używanie nielegalnego oprogramowania, bocenia przez członka ekipy jakim jest Tharo. Jak wszystkim wiadomo postać The Rookguardianin była online dokładnie 4 listopada nawet 23 godziny i 41 minut, co nie jest realne bez auto logowania/klikania dzwigni przez bota, cały ten okres postać The Rookguardianin siedziała w trainerze co widać po wbitych skillach club 23, distance 22 oraz shield 38. W dni w którym sasha nagłosnił sprawę w grze jak i na forum czyli 11 listopada, postać już nie logowała na server od tamtego czasu. Zdaniem graczy Tharo osoba która jest w ekipie bociła sobie postać na rooku w trainerze, tak samo jak robił to Apendor, oczywiście zero reakcji do momentu aż odszedł i zrobił burdel. Tak samo chyba warto wyjaśnić tą sprawę i spawdzić czy postać The Rookguardianin jest postacią Tharo i wyciągnąć wnioski jeżeli rzeczywiście była ona bocona w trainerze przez członka ekipy. Bycie 23 godziny i 41 mint w grze jest fizycznie nie możliwe bez żadnego wspomagacza, załóżmy że nie było go w trainerze i nie bocił skilli, ale musiał mieć odpalone auto logowanie co jest też zabronione i surowo karane jak używanie bota czyli 250h za pierwszym razem. Mam nadzieje że ktoś z Administracji prześwietli tą sytuacja i odniesie się do tematu, czy oby na pewno wszystko jest tak jak być powinno, czy nadal jesteśmy robieni w balona i są równi i równiejsi.

    Wypowiedz Nedin'a mówi jasno...


    The Rookguardianin
    1 listopada - 13h 46min
    2 listopada - 12h 45min
    3 listopada - 19h 59min
    4 listopada - 23h 41min
    5 listopada - 7h 34min

    Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego tygodnia.

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak jak pisałem w temacie robionym przez Sashe, jeżeli nikt nie ma nic do ukrycia, to można sprawdzić czy to postać Tharo, a jeżeli okaże się, że tak to wylotka z pozycji się należy w 100%.

  3. #3
    Zaawansowany Legenda Sasha's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2023
    Posty
    97
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Administracja gdzieś tam pisała, że Tharo otrzymał żółtą kartkę - kolejna kartka i wylatuje z Ekipy. :v Niestety wiemy jak to jest.
    Po drugie, ktoś również pisał, że postać Tharo została zbanowowana, ale która? The Rookguardianin nadal bez bana, a dziwne. Chyba, że bocił kimś jeszcze.
    Po trzecie Mortiis miał się wypowiedzieć w temacie odnośnie Apednora bo są sprzeczne informacje z tym pozwoleniem, więc jak to w końcu było?

    Dla mnie temat zbędny, tutaj nawet jakby pw najazdy były to co z tego? Kto zareaguje? Od czasu nagłośnienia sprawny, GM i Admin Forum Inquso walnął na mnie focha i do tej pory mi nie odpisuje. To świadczy o całej Administracji.
    Najlepiej obrazić się na gracza, bo napisał negatywnie na Twój temat. Lepiej się podlizywać i słodzić. Sorry Ekipo, ale pisze jak jest. Wiem, że Wam to nie na rękę, ale taka prawda. :v


    Cytat Napisał Tharo Zobacz post
    @Sasha to zastanów się w końcu czy wchodzisz w dupe administracji czy jesteś przeciw, bo serio masz dwie twarze :v
    Pomagając Wam/ chcąc pomóc w jakikolwiek sposób myślisz, że będę podlizywał się, siedział cicho na dupsku i milczał? Wybacz, pomyliłeś osoby.
    Ostatnio edytowane przez Legenda Sasha : 12-12-2023 o 16:30
    Rook 1-2450
    Sasha Life!
    Main 3620-5205.. 5333-6026
    Sasha Life!



  4. #4
    Senior Tutor
    Zarejestrowany
    Dec 2022
    Posty
    86
    Mentioned
    46 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Punkt dzisiejszy na odpalenie Kosy:
    [12/12/2023 12:23:36] Tharo -> Legenda Kosa was banished because of Uzywanie cave bota.

    Śmiało proszę sprawdzić moje potężne postacie, nie gram żadna postacią prywatna. Siejesz taki ferment na serwerze że masakra, i razem z kilkoma innymi trollami piszecie jakieś baśnie. To że Cię zbanowałem za cave to nie jest powód chyba do lamentu jaki to Kosa po raz setny jest biedny. Robi się to żałosne, skoro płaczesz że boty są takie złe do bardzo dokładnie sprawdzam wszystkich teraz. Nigdzie się nie wybieram

    Wasza Droga pantoflowa słabo działa na serwie, ale w sumie tutaj każdy na każdego nadaje. Pozdrawiam
    @Sasha to zastanów się w końcu czy wchodzisz w dupe administracji czy jesteś przeciw, bo serio masz dwie twarze :v
    Ostatnio edytowane przez Tharo : 12-12-2023 o 16:23

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    74
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Legenda Sasha Zobacz post
    Administracja gdzieś tam pisała, że Tharo otrzymał żółtą kartkę - kolejna kartka i wylatuje z Ekipy. :v Niestety wiemy jak to jest.
    Po drugie, ktoś również pisał, że postać Tharo została zbanowowana, ale która? The Rookguardianin nadal bez bana, a dziwne. Chyba, że bocił kimś jeszcze.
    Po trzecie Mortiis miał się wypowiedzieć w temacie odnośnie Apednora bo są sprzeczne informacje z tym pozwoleniem, więc jak to w końcu było?

    Dla mnie temat zbędny, tutaj nawet jakby pw najazdy były to co z tego? Kto zareaguje? Od czasu nagłośnienia sprawny, GM i Admin Forum Inquso walnął na mnie focha i do tej pory mi nie odpisuje. To świadczy o całej Administracji.
    Najlepiej obrazić się na gracza, bo napisał negatywnie na Twój temat. Lepiej się podlizywać i słodzić. Sorry Ekipo, ale pisze jak jest. Wiem, że Wam to nie na rękę, ale taka prawda. :v
    Wypowiedzi Mortiisa raczej się nie doczekamy, Point załatwia sprawy za niego ale to dobrze, przynajmnej jedna osoba tutaj ogarnia i ciągnie to w górę. Dlaczego miałby otrzymać żółtą kartkę? Jest osobą z ekipy która ma zajmować się osobami bocącymi etc. a sam za bocenie ma otrzymać żółtą kartkę, gracze nie otrzymują żółtych kartek a bany.

    Cytat Napisał Tharo Zobacz post
    Punkt dzisiejszy na odpalenie Kosy:
    [12/12/2023 12:23:36] Tharo -> Legenda Kosa was banished because of Uzywanie cave bota.

    Śmiało proszę sprawdzić moje potężne postacie, nie gram żadna postacią prywatna. Siejesz taki ferment na serwerze że masakra, i razem z kilkoma innymi trollami piszecie jakieś baśnie. To że Cię zbanowałem za cave to nie jest powód chyba do lamentu jaki to Kosa po raz setny jest biedny. Robi się to żałosne, skoro płaczesz że boty są takie złe do bardzo dokładnie sprawdzam wszystkich teraz. Nigdzie się nie wybieram

    Wasza Droga pantoflowa słabo działa na serwie, ale w sumie tutaj każdy na każdego nadaje. Pozdrawiam
    @Sasha to zastanów się w końcu czy wchodzisz w dupe administracji czy jesteś przeciw, bo serio masz dwie twarze :v
    Ale umiesz czytać ze zrozumieniem czy nie masz pojęcia tak samo jak o niektórych questach i jak pomóc graczowi? Nie rozmawiamy tutaj o mnie, nigdzie nie napisałem że płaczę o jakiegoś bana, temat już dawno powinien być napisany a dziś akurat był na to czas, więc takowy powstał. Dziwnym trafem jak Sasha zaczął głośno mówić że to Ty bocisz postać na rook'u w trainerze postać przestała logować i od tamtego czasu nie zalogowała? Żaden troll nie piszę tutaj żadnych baśni, POCZTA pantoflowa działa bardzo dobrze i nikt nic nie dopowiada drogi Sebastianie. Sprawdzaj, sprawdzaj każdego dokładnie od tego jesteś, bo żeby odpowiedzieć komuś odnośnie questa/respa czy pomóc w czymś odnośnie gry idzie ci bardzo kiepsko. Mam nadzieje że Point sprawdzi co trzeba.

  6. #6
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Dec 2023
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zostawcie juz Tharo i nie wyciagajcie kolejnych brudow bo niedlugo nie bedzie nikogo w administracji �� jesli bocil w trainerze to trudno bylo minelo, dajcie mu szanse moze przemyslal to co zrobil i juz nie bedzie bocil ��

  7. #7
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Point się wypowiedział już ostatnio na ten temat że Tharo dostał bana na swoją priv postać.
    Ciągnięcie tego tematu nic wam nie da bo Mortiis już o tym wie jak to oznajmił @Point!

  8. #8
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Aug 2023
    Posty
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Aha GM który jest od przestrzegania regulaminu i który sam banuje graczy za bota sam gra na bocie i dostaje aby żółta kartkę ? Przecież po potwierdzeniu dowodów od razu taki delikwent powinien tracić tytuł i pozycję na tym serwerze bezapelacyjnie a nie Reszta administracji daje mu ostrzeżenie xDDD Tym bardziej że THARO nie miał pojęcia o niektórych questach i nie potrafił pomóc danemu graczowi albo wprowadzał go w błąd przez swoja nie wiedzę. I taka osoba miała tu jakąkolwiek pozycję ? Widać że reszta administracji nie wyciągnęła w ogóle wniosków po Apendorze

  9. #9
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    12
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    już dawno powinni tego nieudacznika i bota wywalić z ekipy ...
    pffuuu tylko plunać na niego... jeden przynajmiej juz obsrał zbroje miejmy nadzieje ze BOT tHARO tez to zrobiii

  10. #10
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał MichaS
    Point się wypowiedział już ostatnio na ten temat że Tharo dostał bana na swoją priv postać.
    Chyba od administracji serwera wymaga się znacznie więcej niż od gracza. Jeżeli ktoś z administracji serwera w sposób rażący łamie regulamin to o jakich żółtych kartkach w ogóle się wspomina? Jak komuś z ekipy zostanie udowodnione złamanie regulaminu (np. cave bot/macro) to jak taka osoba może kogoś ukarać banem za cave bota/macro? Takich od razu do ścięcia z pozycji.

    ps: Nawet nie wiem kto to jest tharo; jakiś no name bez historii na APO jak mniemam. Swoją drogą ktoś kto nie potrafi grać nie powinien mieć pozycji w administracji. Przykład: Splaxor - wbił 1k eka [?] Jakie gość miał pojęcie o grze/botach, a miał pilnować porządku na serwerze przepełnionym botami... :V

  11. #11
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Aug 2023
    Posty
    26
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Chyba od administracji serwera wymaga się znacznie więcej niż od gracza. Jeżeli ktoś z administracji serwera w sposób rażący łamie regulamin to o jakich żółtych kartkach w ogóle się wspomina? Jak komuś z ekipy zostanie udowodnione złamanie regulaminu (np. cave bot/macro) to jak taka osoba może kogoś ukarać banem za cave bota/macro? Takich od razu do ścięcia z pozycji.

    ps: Nawet nie wiem kto to jest tharo; jakiś no name bez historii na APO jak mniemam. Swoją drogą ktoś kto nie potrafi grać nie powinien mieć pozycji w administracji. Przykład: Splaxor - wbił 1k eka [?] Jakie gość miał pojęcie o grze/botach, a miał pilnować porządku na serwerze przepełnionym botami... :V
    Chyba pierwsza Twoja wypowiedz która popieram w 100% i nie sposób się z tym nie zgodzić. Tyle ze tu to wyglada tak ze to gracze są dla administracji, a nie administracja dla graczy.

Podobne wątki

  1. [7.6] Nick: The Rookguardianin
    By Legenda Sasha in forum Inne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 12-11-2023, 09:26
  2. Projekt Rookguardianin
    By Moon Red in forum Rookgard
    Odpowiedzi: 83
    Ostatni Post / Autor: 04-07-2022, 15:49
  3. Zapomniany rekord...?
    By Lord Frinks in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni Post / Autor: 08-08-2010, 00:47

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •