User Tag List

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 55

Wątek: Upadek Forum?

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    K-ce
    Posty
    775
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post Upadek Forum?

    Na początku to trochę przesadziłem z nazwą tematu ale taka, żeby więcej ludzi zajrzało xD
    No więc siedząc już na tym forum z ~2 lata muszę to stwierdzić, że wraz z masowym odejściem graczy z servera na forum zrobiło się bardzo cicho, smutno...
    Ekipa moderatorów niegdyś licząca 10+ osób, teraz 2 moderatorów.
    Może jeszcze jakby był shoutbox to jeszcze to jakoś by się trzymało ale tak?
    Czarno to widzę, kiedyś forum to było coś więcej, teraz to forum zmienia się w typowo handlowe i paccowe forum.
    Usunięcie działu humor załatwiło całą sprawę, pamiętacie jak kiedyś dużo osób tutaj się wypowiadało? Nie chodzi mi o działy typu screeny(tam tylko są posty gz piczko, super, gratz etc, chodzi mi o działy typu rl życie, humor, hyde park, OWiON etc. Kiedy ktoś dodał jakąś fotkę do tematu "fotki"( czy jakoś tak xD), kiedy ktoś stworzył w miarę mądry temat? O dziale humor nie ma co pisać, dzięki niemu to forum żyło, "no ale komu takie dział potrzebny?"
    W moich "ulubionych" działach czyli rookgaardach(2 protokoły) powstaje średnio 1 temat na tydzień, kiedyś te działy żyły, tryskały energią.
    Obecnie na forum istnieją tylko działy: screeny, pacc, zgłoszenia/odwołania, handel, questy.
    Wielu z was skrytykuje mnie i powie, że to forum otsa, ale przecież wielu z nas wchodzi tutaj aby się wypowiedać na tematy niekoniecznie związane z tibią, przecież 60% userów nie gra już w tibie, a jak ktoś gra to może sprawy załatwić na trade/gc.
    To forum przestaje powoli istnieć, coraz mniej powstaje tematów, mowa tutaj już o wszystkich działach a przede wszytkim rl życie, owion, humor(bo nie ma xD), hyde park, fake'i, rookgaard.
    Jak wy to widzicie? Też zauważyliście spadek zainteresowania poważniejszymi działami, a przyrost analfabetów i tematów typu "muj knajt", spszedam zbroiem i kópie miecz" etc.
    Ostatnio edytowane przez DannRook : 09-06-2009 o 14:39

  2. #2
    Gaduła *Razor*'s Avatar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    189
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    nic nie trwa wiecznie Apo było best ots in poland ale to już przeszłość...

  3. #3
    Gaduła Flama's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    136
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    coraz mniej ludzi gra co za tym idzie coraz mnie ludzi na forum
    ludzie czują się bezkarni na forum i chcąc pokazać jacy to oni nie są... besztają wszystkich i wszystko wokoło...
    "Normalni" użytkownicy (chodź zostało ich nie wielu) trzymają się z dala od dzieciarni więc nie wchodzą na forum
    co za tym idzie poziom forum drastycznie spadł
    Nic nie trwa wiecznie, po prostu wykruszyła się ekipa trzymająca poziom
    ja tak twierdze


  4. #4
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Łódź
    Posty
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nawet już nie ma ciekawych rozmów na tym forum, w każdym temacie jakieś zbędne kłótnie ... Ale mam nadzieję , że sytuacja na forum się poprawi =]

    #edit

    Kiedyś przeglądałem tematy z miłą chęcią , teraz zobaczcie sami jakże one są ciekawe LOL

    Cytat Napisał mrlotto2 Zobacz post
    expie jak co dzien bije z war hammer i nagle pacze club idzie!!nie powinno axe isc??to jakis bug czy co??
    Ostatnio edytowane przez F!go : 08-06-2009 o 22:38

  5. #5
    Łowca postów Flutebone's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Miasto
    Marki k/wawy :<
    Posty
    190
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tia, normalnych osób na tym forum jest niewiele, na palcach dwóch rąk by policzył [xD] ja na APO już nie gram a na forum zaglądam codzień od kiedy powstało xP miałem 3 konta, to moje 4 i wiecie co wam powiem? Jak miałem 1sze konto jeszcze ludzie sie nie kłócili, nie wyzywali itp. <jestem tu od 1szego dnia forum> i miałem jakieś 100 postów/miesiąc a teraz mam konto w chuj i mam tylko 100 postów, bo po co mam sie udzielać jak zaraz dostane pocisk? Teraz wypowiadają się tylko tacy którzy szukają zaczepki tzw. e-napinka bo normalni użytkownicy nie widzą potrzeby się z kimś kłócić. Podsumowując: Wyjebać wszystkich napinaczy, całe ścierwo typu grulix, i tony+przywrócić stare działy to forum by odżyło, no i jakieś konkursy opisane tylko na forum, nie na stronce (ludzie by wchodzili na forum, czytali coś ciekawego i chcieli sie wypowiedzieć co pociąga za sobą założenie konta[nooby by nie atakowały tak masowo bo większość by dostała bana na ip.])

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    K-ce
    Posty
    775
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post .

    Rifresz....................................

  7. #7
    Gaduła *Razor*'s Avatar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    189
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Normalne osoby jakie znam

    Quik

    Daaron

    Ja (chyba :P)

    Figo


    Flutebone

    Krewetka

    Old Don mateo

    reszta iść sie utopić

    @down

    też jesteś normalny ;*
    Ostatnio edytowane przez *Razor* : 09-06-2009 o 21:59

  8. #8
    Zaawansowany Gottri's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Leszno
    Posty
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No tak jak up nic nie trwa wiecznie... to samo co wy zauważyłem ze coraz mniej jakiś ciekawych tematów powstaje.. nie ma nawet gdzie sie wypowiedziec bo co znowu " gz dobry char tyko skille popraw" ? Bez sensu forum jest poto zeby sykutowac o roznych smiesznych i nie tylko sprawach.

  9. #9
    Akananto
    Guest

    Domyślnie

    Niedlugo serwer znow odzyje, zaufajcie mi.

  10. #10
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A może zamiast kreślić epitafia na nagrobku Forum Toproste, zróbmy coś, zaproponujmy żeby Forum odżyło? Nawet bez wsparcia Kadry(ciut za małej) można coś zdziałać.

    Przydałby się jeden temat, w którym składane byłyby propozycje dotyczące Forum. Na temat zmian dyskutowałoby się tylko tam. Ułatwimy wtedy pracę Moderatorów a i znaleźć jakiś 'genialny' pomysł będzie łatwiej.
    No i osobny temacik do żalenia się na temat Forum. Że to jest złe, to nie działa, tutaj niespolszczone, to trzeba wypieprzyć w cholerę, bo jest głupie.

    No i atmosfera na Forum. Jak jeszcze była możliwośc pisania w dziale Powitania/Pożegnania. Krew mnie zalewała, jak przychodził nowy gracz, zarejestrował się na forum i od 3/4 usłyszał - szkoda tu grać, forum jest zjebane, po co nam kolejny noob, i tak zaraz skończysz, cu, bb, i tak dalej, i tak dalej. Sami doprowadziliście - Wy, użytkownicy do takiego stanu ten kawałek internetu. To Wy odstraszając wyzywaniem każdego nowego przybysza sprawiliście, że na Forum pozostają 'najwytrwalsi'.

    W chwili kiedy ja się rejestrowałem, można było spotkać wielu inteligentnych i mądrych ludzi. Cholera, jaka to była frajda poznać Nixona, Mejgera, Margotha, Tettmeiera. Byli naprawdę super, gadało się z nimi wyśmienicie. A teraz? Teraz na Forum jak widzę nowy nick, to na 99% jest to stary użytkownik, który po otrzymaniu bana(permanentnego, co jest bezsensem. Ale nie będę się rozpisywać tutaj o reformach w systemie warnów ; P) zakłada nowe konto, aby dalej uczestniczyć w życiu na tym małym kawałeczku sieci...

    W sumie mógłbym pisać tak w nieskończoność i wspominać, wspominać, wytykać błędy na Forum, których jest multum. Głównie z powodu niedopracowania i 'zostawienia' na pastwę losu. Bo jeśli Armia Podkarpacki OTS jest najlepszym Open Tibia Serverem w Polsce, to Forum tegoż Servera też powinno trzymać jakiś poziom, nie?
    Mam masę propozycji, poprawek dotyczących Forum, ale cholera - czuję się jak Syzyf, albo Don Kichot, walczący z wiatrakami. Niezależnie jak genialny byłby pomysł, podany na tacy, wymagający kopiuj + wklej, nikłe są szanse wprowadzenia go. Dlaczego? Lenistwo Administratora? Niechęć do Forum? Prywatne uprzedzenia w stosunku do niektórych użytkowników? Jeśli lenistwo można jeszcze wykreślić, bo nie sugeruję że Mortiis nic nie ma do roboty w Realnym Życiu, ale jeśli stworzył wspólnie z kilkoma ludźmi 'projekt życia', który bawi kilkaset osób - może warto byłoby usiąść jeden dzień, przemyśleć wszystko i sprawić, żeby było tylko lepiej, nie gorzej.

    I taka maluczka prośba do niektórych użytkowników - 'krzyżowców'. Nie atakujcie od razu 'kolorowych'
    Audiatur et altera pars...
    Ostatnio edytowane przez Crayon : 09-06-2009 o 23:33

  11. #11
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zamiast iść postępem forum się cofa...
    Popieram słowa Crayona. To my użytkownicy powinniśmy coś z tym zrobić
    Pamiętam jak na Shout-boxie NON STOP ktoś coś pisał, ale niestety został usunięty, bo ludzie pisali na kolorowo i dużymi literami ;|.

    Ci starzy użytkownicy udzielają się coraz rzadziej, po prostu z braku czasu.
    Powinien ktoś założyć temat pt. "Jutro naszego forum" lub coś w tym stylu
    Wszystkie noobowskie propozycje typu: 'usunąć forum i po problemie' byłyby usuwane.

    Może ktoś zrobi taki temat? :>

  12. #12
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ^Crayon Zobacz post
    Sami doprowadziliście - Wy, użytkownicy do takiego stanu ten kawałek internetu. To Wy odstraszając wyzywaniem każdego nowego przybysza sprawiliście, że na Forum pozostają 'najwytrwalsi'.
    Myślę, że w te dwa słowa powinny być zmienione na "My". Niestety, chcesz czy nie chcesz też jesteś użytkownikiem tego forum. Rozumiem, że jako jeden z nielicznych dbałeś i nadal dbasz o szacunek do innych oraz mądrość swoich wypowiedzi, ale nie każdy jest jaki jak Ty lub Wujek Margoth (nigdy nie wiedziałem jak się to pisze).

    Co mogę jeszcze dodać od siebie? Użytkownicy na tym forum nie dorośli do tego, aby uczestniczyć w życiu jakiegoś forum. Oczywiście nie kieruję tego do wszystkich użytkowników.

    @down
    Wiesz, że też się zastanawiałem nad banem? Jestem tu od października 2007, a wcześniej miałem inne konto, ale zapomniałem passów. To już nie jest to forum co kiedyś.
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 10-06-2009 o 13:53

  13. #13
    Uzależniony Brain's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Miasto
    Przemyśl
    Posty
    674
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja potwierdzam. Jestem w tym od 1,5 roku. Teraz od nowego roku zacząłem mniej pisać i prawie w ogóle nie pisze. Starsi użytkownicy odchodzą z powodu niektórych debili : |. Osobiści zastanawiam czy nie wbić bana. 0 szacunku na tym forum .

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Secura
    Posty
    796
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zgadzam się z użytkownikiem razorem, kiedys apo to bylo "coś", teraz jest tam co raz gorzej, zupełnie identycznie z forum.

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    K-ce
    Posty
    775
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Cytat Napisał ^Crayon Zobacz post
    A może zamiast kreślić epitafia na nagrobku Forum Toproste, zróbmy coś, zaproponujmy żeby Forum odżyło? Nawet bez wsparcia Kadry(ciut za małej) można coś zdziałać.

    Przydałby się jeden temat, w którym składane byłyby propozycje dotyczące Forum. Na temat zmian dyskutowałoby się tylko tam. Ułatwimy wtedy pracę Moderatorów a i znaleźć jakiś 'genialny' pomysł będzie łatwiej.
    No i osobny temacik do żalenia się na temat Forum. Że to jest złe, to nie działa, tutaj niespolszczone, to trzeba wypieprzyć w cholerę, bo jest głupie.

    No i atmosfera na Forum. Jak jeszcze była możliwośc pisania w dziale Powitania/Pożegnania. Krew mnie zalewała, jak przychodził nowy gracz, zarejestrował się na forum i od 3/4 usłyszał - szkoda tu grać, forum jest zjebane, po co nam kolejny noob, i tak zaraz skończysz, cu, bb, i tak dalej, i tak dalej. Sami doprowadziliście - Wy, użytkownicy do takiego stanu ten kawałek internetu. To Wy odstraszając wyzywaniem każdego nowego przybysza sprawiliście, że na Forum pozostają 'najwytrwalsi'.

    W chwili kiedy ja się rejestrowałem, można było spotkać wielu inteligentnych i mądrych ludzi. Cholera, jaka to była frajda poznać Nixona, Mejgera, Margotha, Tettmeiera. Byli naprawdę super, gadało się z nimi wyśmienicie. A teraz? Teraz na Forum jak widzę nowy nick, to na 99% jest to stary użytkownik, który po otrzymaniu bana(permanentnego, co jest bezsensem. Ale nie będę się rozpisywać tutaj o reformach w systemie warnów ; P) zakłada nowe konto, aby dalej uczestniczyć w życiu na tym małym kawałeczku sieci...

    W sumie mógłbym pisać tak w nieskończoność i wspominać, wspominać, wytykać błędy na Forum, których jest multum. Głównie z powodu niedopracowania i 'zostawienia' na pastwę losu. Bo jeśli Armia Podkarpacki OTS jest najlepszym Open Tibia Serverem w Polsce, to Forum tegoż Servera też powinno trzymać jakiś poziom, nie?
    Mam masę propozycji, poprawek dotyczących Forum, ale cholera - czuję się jak Syzyf, albo Don Kichot, walczący z wiatrakami. Niezależnie jak genialny byłby pomysł, podany na tacy, wymagający kopiuj + wklej, nikłe są szanse wprowadzenia go. Dlaczego? Lenistwo Administratora? Niechęć do Forum? Prywatne uprzedzenia w stosunku do niektórych użytkowników? Jeśli lenistwo można jeszcze wykreślić, bo nie sugeruję że Mortiis nic nie ma do roboty w Realnym Życiu, ale jeśli stworzył wspólnie z kilkoma ludźmi 'projekt życia', który bawi kilkaset osób - może warto byłoby usiąść jeden dzień, przemyśleć wszystko i sprawić, żeby było tylko lepiej, nie gorzej.

    I taka maluczka prośba do niektórych użytkowników - 'krzyżowców'. Nie atakujcie od razu 'kolorowych'
    Audiatur et altera pars...
    A myślisz, że czemu założyłem ten temat co?
    Z tymi propozycjami ok, ale co one dadzą, jak każda propozycja bd i tak odrzucana? Nie muszę chyba przypominać jak odebrano nam jeden z najbardziej lubianych działów czyt. dział "Humor", gdyż jest on "nie potrzebny"
    Wdg. przydałoby się właśnie więcej MODERATORÓW, lecz nie takich od czarnej roboty, lecz z żywym umysłem, pomyslowych, zabawnych i potrafiących dojść do celu "po trupach".

  16. #16
    Uzależniony Artis's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    UK
    Posty
    710
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Rozmyślając po kolei jak powinno być, dojdę do wniosku, że dobrze Dan zrobleś ten temat.
    Obecnie forum widnieje pustkami nie tak jak dawno.Na moim oczach widzę co się dzieje, tak samo w grze.Dobrze że są nowi ST, co wkońcu wprowadzą porządek, ale ogólnie nic nie mogę zastrzeć sam jestem starym użytkownikiem od maja 08 roku, ale widzę co się dzieje.Dobre dajecie propozycje, ale co z tego przyjdzie jedno wielkie Nic.
    Nie odpowiadam na bezsensowne PW

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Katowice-Nikiszowiec
    Posty
    1 124
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dan swietny temat ! jak bylo jeszcze stare forum to bylo tylu uzytkownikow ze mozna bylo na to popatrzec .. a teraz co sie dzieje na tym forum to juz przesada .. w prawie kazdym temacie ktos po sobie jedzie i wieje pustkami ..
    trzeba byloby cos zrobic zeby na forum bylo coraz wiecej ludzi .. i coraz wiecej moderatorow ktorzy pilnowali by porzadku ..

  18. #18
    Bywalec Busst's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    347
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ależ Panowie, wystarczy dać każdej zarejestrowanej osobie pozycje Moderatora i sprawa będzie rozwiązana.
    Poza tym w dzisiejszych czasach za jedno "ku*wa" dostaje się warna, więc "człowieki" boją się cokolwiek pisać.

    #Edit
    Łał, 3majcie mnie, wprowadzono cenzurę. O.o

  19. #19
    Zaawansowany .Verrier's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    Wilczogóra
    Posty
    94
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Całkowicie zgadzam się z autorem. Kiedyś forum tętniało życiem, było wielu moderatorów (w tym Elvan i Graydon których uważam za najlepszych modów na tym forum), był shoutbox jednak został usunięty przez przeklinającyh na nim debili .. A teraz ? Jest paru moderatorów, którzy zaglądają na forum raz na ruski rok, skasowali "nie potrzebny" dział humor .. Eh nie chce mi się więcej pisać. Jestem tutaj od początku tego forum i z każdym dniem jest coraz gorzej :<
    Ostatnio edytowane przez .Verrier : 11-06-2009 o 09:48

  20. #20
    VIP
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Lubaczów
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jaki upadek? O czym tutaj jest mowa? Forum istniało, istnieje i będzie istnieć dopóki stoją serwery APO. Co z tego, że odchodzą użytkownicy? Jednią odchodzą, a drudzy przychodzą. Forum to służy głównie do: pomocy nowym graczom, raportowania błędów i chwalenia się swoimi osiągnięcia w grze. Ja bym bardziej powiedział, że na forum panuje nieład i oczywiście brak zainteresowania forum ze strony administracji.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •