User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 14 z 14

Wątek: Re Lagi

  1. #1
    Nabijacz postów
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    558
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Re Lagi

    Niedostępny serwer wczoraj to pikuś do tego co się dzisiaj działo i dzieje!!!
    To jest kur** skandal! Niech ktoś z administracji się w końcu zainteresuje czymś więcej, np. APO, niż swoim "boskim" życiem. . . a to, że ktoś tam nie ma czasu bo ma problemy, to już wymówka od 2-3 lat? Ogarnijcie się i ten serwer, bo zaraz gów** będzie a nie kaska drodzy naciągacze!

    Rekompensata musi być!!!


    @edit - Down
    Nie wiem jak Ty, ale ja mam bogate życie poza tą grą, i to chyba logiczne, że jeśli chcę na nią wejść nie mając dużo czasu, spotyka mnie coś takiego, to zamiast rozrywki jest gó***. Natomiast Ty pisząc takie teksty, tz. klasyki, stajesz się nudny jednocześnie ukazując swój niski poziom rozwojowy...
    Ostatnio edytowane przez Kumpel Armii : 08-02-2013 o 20:31
    JUŻ PONAD 6 LAT Z WAMI >>> Fansite / Cennik-APO - Wersja: N.G. <<<
    !!! Wersja NoWeJ GeNeRaCjI 2013/2014 !!!
    JEDYNY TAKI 'Cennik-APO', który jest zbiorem, a zarazem źródłem wszelkich informacji o niemal każdym przedmiocie!

  2. #2
    Uzależniony rumun's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Miasto
    hushushush
    Posty
    748
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    2 dni lagi i juz placzecie? Przynajmniej bedziecie mieli czas na swoje zycie skoro nie masz na sl'e
    Avengo 3093-3201
    Rumun 1-1860

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Miasto
    Giewont
    Posty
    396
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Niech po prostu ogarną ten serwer żeby było można grać , na nic więcej nie liczę.. czekaj chwilę zaraz temat zamkną i usuną

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Mazury Cud Natury
    Posty
    336
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Hakerzy i tyle.
    Żadnej Rekompensaty.
    Chcesz to graj nie to nie.
    Nie płaczcie życie bez tibi staje się dla was nie możliwe ;D
    ZyCie

  5. #5
    Notoryczny miotacz postów!!! Azielu$'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Lublin
    Posty
    2 464
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Lagi na serwie? Wyjdź na dwór, ulep bałwana. W końcu będziesz miał brata bliźniaka.

    #Bezdomny
    Nikt Ci nie każe kupować pacc'a.
    Ostatnio edytowane przez Azielu$ : 08-02-2013 o 20:55
    Vanquish 1 - 2072
    Vara Aziel 1 - ... [ 1800 ] [Distance: 158; Shielding: 176]
    Glitch 1 - ... [ 3030 ]

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bez żadnej rekompensaty, wystarczy, że Administracja poświęci nawet godzinę dziennie, ale nie... Bo po co

    Jeżeli mają takie podejście do serwera, to niech wyłączą go, proste.

  7. #7
    Senior Game Master Rinson's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    3 021
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Staram się zgłaszać wszelkie problemy laggów do Mortiisa (chodzi o czas). Prawdopodobnie serwer ****cała serwerownia jest atakowana przez ataki DDoS.

  8. #8
    Średnio zaawansowany Bezdomny's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Nowa Dęba
    Posty
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ja Was ludzie nie rozumiem.. wedlug was jesli kogos wkur**ja lagi to od razu jest no lifem? .. chyba jestescie zdrowo pierd****eci! kazdy ma prawo byc wku*wiony jesli administratorzy wolaja zlotowki za premium, a pozniej maja wy*ebane na serwer i ludzi ktorzy tam graja! jesli biora od ludzi gotowke za konto premium, to priorytetem powinno byc dla nich to, zeby serwer dziala prawidlowo i bez lagow! a tak.. coraz mniej ludzi na serwerze i coraz mniej zlotowek na konto adminow
    ________________________________________

  9. #9
    Uzależniony Artis's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    UK
    Posty
    710
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie wiem, czy mam płakać czy śmiać z niedoli dzieci, którzy myślą że wszystko stracą.
    W końcu i ten serwer doczekał się DDOSa. Ha, a nawet nie problem zrobić taki DDOsik

    Tak, jestem chujem i ignorantem. W szczególności mówię to do zasranej cześci tego servera.
    Nie odpowiadam na bezsensowne PW

  10. #10
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Miasto
    Wielkopolska -> Konin :)
    Posty
    91
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Artis Zobacz post
    Nie wiem, czy mam płakać czy śmiać z niedoli dzieci, którzy myślą że wszystko stracą.
    W końcu i ten serwer doczekał się DDOSa. Ha, a nawet nie problem zrobić taki DDOsik

    Tak, jestem chujem i ignorantem. W szczególności mówię to do zasranej cześci tego servera.
    He He He. Tutaj teraz grają dzieci, które wysyłają SMSy na PACC z telefonów rodziców, gdy pójdą spać..

    @topic

    Czy Wy musicie najeżdżać od razu na Administracje?
    Może to akurat nie ich pierdolona wina, że serwer jest atakowany?
    Ogarnijcie się, to, że wasze życie zaczyna się i kończy przy komputerze, grając w Tibię, to już nie nasza wina, nie nasz problem. Zróbcie coś pożytecznego w tym czasie, np. posprzątajcie pokój, ogarnijcie mieszkanie/dom. Myślicie że złotówki z nieba lecą? Weźcie się za jakąś pracę, pomóżcie rodzicom, a nie tylko ciągniecie od nich kasę. Wasze płakanie o to, co się dzieje to śmiech na sali! Każdy ma swoje gorsze dni, nie ważne czy to człowiek, robot, czy głupia maszyna. To, że Wy w gimnazjum/podstawówce nie macie problemów, nie znaczy, że osoby które ukończyły już szkołę, studia, lub ciągle się uczą w szkołach średnich, nie mają tak dobrze. Przestańcie najeżdżać na Właścicieli/Administratorów tego serwera, ponieważ jest to dobry serwer, robią dla was ile tylko mogą i tyle, na ile im czasu starcza.

    Pozdrawiam was denne dzieciaki Tibii.

    @edit

    A jeśli wam się nie podoba tutaj, postawcie swój serwer, z taką historią jak ma APO, trzymajcie go przez tyle lat i zobaczymy, czy będziecie mieli dosyć cierpliwości na takich idiotów ludzi jak Wy, którzy spamują z najmniejszym problem, m.in zrubcie cosi, nie da siem graci, laggggii są

    @Mortiis
    Sądzisz, że gracze będą pisać do wymienionej firmy?
    Wątpię w to, nie będzie chciało im się ruszyć grubej dupy ręką żeby napisać cokolwiek do firmy Atman.
    Będą pisać tutaj - na forum, żeby pokazać co to nie oni.

    Cytat Napisał Annito
    (komentarz do pogrubionego) Historię ? Jaką apo ma stworzoną historię ? Przeróbka Yur'ka i tyle Może chodzi Ci o Legendy APO (Neko itp) ? Jeżeli tak to TO BYLI WLASNIE GRACZE ! Którzy grali na (jeszcze) dobrym serverze, na którym dało się grać, miał reklamę, ludzie przychodzili i bawili się dobrze tutaj każdą spędzoną chwilą, każdym zebranym CC i innymi pierdołami w grze...
    Tak, miałem na myśli legendy, Neka, Skocia, Drako, tylko źle ubrałem to w słowa
    Ostatnio edytowane przez Demon : 09-02-2013 o 11:04

  11. #11
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Miasto
    Poznan
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    UP: Xofer zgodzę się po części z tobą lecz

    A jeśli wam się nie podoba tutaj, postawcie swój serwer, 2z taką historią jak ma APO, trzymajcie go przez tyle lat i zobaczymy, czy będziecie mieli dosyć cierpliwości na takich idiotów ludzi jak Wy, którzy spamują z najmniejszym problem, m.in zrubcie cosi, nie da siem graci, laggggii są

    (komentarz do pogrubionego) Historię ? Jaką apo ma stworzoną historię ? Przeróbka Yur'ka i tyle Może chodzi Ci o Legendy APO (Neko itp) ? Jeżeli tak to TO BYLI WLASNIE GRACZE ! Którzy grali na (jeszcze) dobrym serverze, na którym dało się grać, miał reklamę, ludzie przychodzili i bawili się dobrze tutaj każdą spędzoną chwilą, każdym zebranym CC i innymi pierdołami w grze...

    Topic:

    No niestety Crashe oraz Lagi (no ogólnie problemy techniczne) powoli prowadzą do upadku servera... Administracja powinna się wziąć za to bo zamiast przybywać to ludzi zacznie ubywać, a tego raczej nikt by nie chciał (szczegolnie ludzie ktorzy kcc na alledrogo sprzedają...ale o nich akurat nie jest mowa w tym topicu).

  12. #12
    Średnio zaawansowany Calzy :D's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    23
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bez przesady Ekipa Armii Podkarpacki OTS mająca renome najlepszego polskiego OTS powinna trzymać poziom do końca, a nie zrażać garstke graczy którzy jeszcze na tym servie goszczą tzw 'wyłożoną kiełbasą' Sam nie gram, fakt, ale jeżeli wydawałbym pieniądze i na pacc i chciał się zrelaksować oczekuje że server działa prawidłowo, nie widze nic dziwnego w tym, że ludzie się buntują, maja prawo!

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs up Płacz STOP

    Na pewno pracuja nad wyeliminowaniem przyczyn, a wiadome jest na to trzeba czasu i jeszcze raz czasu. Nigdy nie prowadziłem serwer, ale wiem na 100%, że skoro sie uzależniliście od tego świństwa to czekajcie i na pewno zlokalizują i wyeliminują przeszkodę, żebyście mogli dalej tracić życie .
    // skoro wam przeszkadza gra to po chooya gracie?

  14. #14
    Administrator Mortiis's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    1 088
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Od czasu gdy zlikwidowaliśmy własne serwery dedykowane nie było problemów z serwerami wynajętymi w firmie Atman, mają podobno zmasowane ataki DDOS twierdzą że na porty gier, ale nie podali mi na jakie, jak również nie podali mi 100% informacji czy ataki są kierowane na nasze serwery czy na całą serwerownię, jeżeli ktoś ma pytania o lagi na naszym serwerze, to jedyną firmą która może odpowiedzieć na to pytanie jest Atman http://www.atman.pl/kontakt

Podobne wątki

  1. Lagi
    By Domcio Old in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni Post / Autor: 31-01-2013, 15:21
  2. Lagi
    By Xelix in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 18-07-2010, 06:50
  3. 40 FPS i lagi? :\
    By Emiluwa . in forum Problemy
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 29-06-2010, 09:44
  4. Lagi
    By Nirex in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 18-03-2010, 19:06

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •