ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > Komunikacja > Telefony komórkowe

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-07-2015, 22:39   #1
Ktoś II
Master Atom!

Ktoś II's Avatar

Mentioned: 0 Post(s)
Ktoś II ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość przez ICQ do Ktoś II Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Ktoś II Wyślij wiadomość przez Yahoo do Ktoś II Send a message via Skype™ to Ktoś II
Domyślnie Niemiłe zaskoczenie

Cześć forumowicze!

Dzisiaj siedząc na kanapie zmęczony i zażenowany przypomniałem sobie, że na tym forum zawsze były osoby, które dobrze znały się na telefonach więc stwierdziłem, że zaglądnę.
Otóż sprawa wygląda tak, że kilka miesięcy temu kupiłem nowy iPhone 5s, bo wszyscy zachwalali ten model, że szybki, że się nie zacina, robi dobre zdjęcie, jest facetime itd. Od jakiegoś czasu podczas rozmowy łapie zawias, sprawdzam coś w internecie, też się zawiesza. Kiedy szukam numeru w kontaktach, też czasami łapie zawias i muszę czekać albo go zresetować. Myślałem, że to wina zawalonej pamięci, ale nie wykorzystałem nawet 30% więc nie ma mowy o przeciążeniu procesora.
Chcę go wymienić na telefon w podobnej cenie, najlepiej na androidzie. Musi mieć dobry aparat, szybkie i sprawne połączenie z 4G. Nie może się zacinać i dobrze gdyby był prosty w obsłudze.
Mam zamiar iPhone sprzedać, bo jest naprawdę w dobrym stanie, żadnej rysy, cały czas trzymany w antyuderzeniowym[?] kondomie, do tego na wyświetlaczu prawie od nowości mam szybkę. Także mam nadzieję, że nie bedę musiał dokładać za dużo do czegoś nowego.

Dzięki bardzo za pomoc
Stary 04-07-2015, 22:46   #2
Sephiroth
Średnio zaawansowany

Sephiroth's Avatar

Miasto: miesiąc przed grudniem
Sephiroth to wzór do naśladowania !Sephiroth to wzór do naśladowania !Sephiroth to wzór do naśladowania !Sephiroth to wzór do naśladowania !Sephiroth to wzór do naśladowania !Sephiroth to wzór do naśladowania !
Sephiroth to wzór do naśladowania !Sephiroth to wzór do naśladowania !Sephiroth to wzór do naśladowania !Sephiroth to wzór do naśladowania !Sephiroth to wzór do naśladowania !Sephiroth to wzór do naśladowania !Sephiroth to wzór do naśladowania !Sephiroth to wzór do naśladowania !Sephiroth to wzór do naśladowania !Sephiroth to wzór do naśladowania !Sephiroth to wzór do naśladowania !Sephiroth to wzór do naśladowania !
Cool

Skoro koszt iPhone (przyjmuję, że nówka to wydatek ok 2599zł za 16GB), to:

Kod:
http://x-kom.pl/p/242771-smartfon-telefon-fablet-lg-g4-czarny.html
Kod:
http://x-kom.pl/p/242782-smartfon-telefon-fablet-huawei-ascend-p8-titanum-gray.html
Galaxy S6 też ma ok aparat, ale sam bym go pewnie nie wybrał
Kod:
http://x-kom.pl/p/229130-smartfon-telefon-fablet-samsung-galaxy-s6-g920f-32gb-czarny-szafir.html
Jeżeli jednak taniej, to daj znać - może coś innego się znajdzie. Nie instalowałeś czasem jakiejś aktualizacji do tego iPhone? Każdy, który miałem w ręce dobrze chodził XD

#niżej
Ponoć G3 dławi się przez swoją rozdzielczość ekranu xd

Ostatnio edytowane przez Sephiroth : 06-07-2015 o 21:57
Sephiroth jest offline  
Stary 06-07-2015, 20:42   #3
Ferrum
Grzegorz

Ferrum's Avatar

Miasto: Toruń
Mentioned: 20 Post(s)
Ferrum ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Ferrum
Domyślnie

Najlepiej wybrać coś co ma lekką nakładkę producenta, tj. Xperia Z3 lub LG G3.

Pracuje w serwisie, napisz PW jc.
Ferrum jest offline  
Stary 07-07-2015, 02:31   #4
Novi
Gaduła

Novi's Avatar

Miasto: Olsztyn
Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !
Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !Novi to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Novi Send a message via Skype™ to Novi
Domyślnie

WSZYTSKIE XPERIE Z
Nie baw sie w zadne LG hujaweja.... tym bardziej ^^ ew pomysl nad sgs 6.
Ale tak to Z3.. i jej odmiany na 100 % najlepszy wybor.
Stary 07-07-2015, 06:57   #5
KaZeK
#top #moderator #2014 #2015

KaZeK's Avatar

Miasto: Brzeszcze
Mentioned: 1 Post(s)
KaZeK ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika KaZeK Send a message via Skype™ to KaZeK
Domyślnie

Xperia Z3, można polecić z czystym sumieniem
[Tru] 1 - 2618

z przerwami

KaZeK jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania