ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Propozycje

Zobacz wyniki ankiety: Jestem na ...
Tak 25 75.76%
Nie 8 24.24%
Głosujących: 33. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-07-2022, 17:52   #1
Louis
Banned

Mentioned: 6 Post(s)
Louis to wzór do naśladowania !Louis to wzór do naśladowania !Louis to wzór do naśladowania !Louis to wzór do naśladowania !Louis to wzór do naśladowania !Louis to wzór do naśladowania !Louis to wzór do naśladowania !
Louis to wzór do naśladowania !Louis to wzór do naśladowania !Louis to wzór do naśladowania !Louis to wzór do naśladowania !Louis to wzór do naśladowania !
Domyślnie Event Pvp - Ogień

Moja propozycja jest prosta i krótka, proponuje wprowadzić ogień na sqm startowy, albo na całą arenę, aby osoby pokroju wiecznego studenta nie mogły wylogować, gdy jest dla niego niekorzystna sytuacja i aby event nie był bugowany przez osob pokroju w/w.

Cytat:
Napisał Mordeczka69 Zobacz post
#topic
problem rozwiązać trzeba. tylko potrzebna jest też opcja rezygnacji z event gdy widzimy nicki osób które nie będą walczyć tylko próbować przeżyć jak najdłużej. Nie każdy ma czas godzinę biegać za jakimś przegrywem z kutna
To nie jest problem, bo ogień/potwór cokolwiek innego co nabija pz, ma być dopiero po przeniesieniu się na arene, a zrezygnować możesz jeszcze przed przerzuceniem, czekając w pomieszczeniu przed rozpoczęciem.

Ostatnio edytowane przez Louis : 25-07-2022 o 18:22
Louis jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-07-2022, 17:54   #2
Sasha Rookslayer
♥ Visca el Barça! ♥

Sasha Rookslayer's Avatar

Miasto: Szczecin
Mentioned: 47 Post(s)
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Rookslayer
Domyślnie

Ogien, ewentualnie potwór za kratą już dawno powinien wejść w życie serwera. Dodatkowo proponowałbym, aby można było kilkukrotnie wchodzić na PvP event - nieraz już był przypadek, że ktoś dostał kicka w czasie czekania na walkę i nie mógł już wejść. Jestem na tak.
Sasha Life!

Sasha Rookslayer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-07-2022, 17:54   #3
Szalomek
Banned

Mentioned: 7 Post(s)
Szalomek nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Jak najbardziej jestem na tak. Takie Mietki czesto buguja arene.
Szalomek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-07-2022, 18:18   #4
Mordeczka69
Gaduła

Mordeczka69's Avatar

Miasto: Rzeszów
Mentioned: 9 Post(s)
Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !
Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !Mordeczka69 to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
Ogien, ewentualnie potwór za kratą już dawno powinien wejść w życie serwera. Dodatkowo proponowałbym, aby można było kilkukrotnie wchodzić na PvP event - nieraz już był przypadek, że ktoś dostał kicka w czasie czekania na walkę i nie mógł już wejść. Jestem na tak.
z drugiej strony log przed wejściem daje możliwość zrezygnowania z walki... jak np wchodzisz w event do 1k i widzisz zarexa na noobie 999ek który będzie się tylko uhac przez godzinę czekając aż się komuś znudzi.

#topic
problem rozwiązać trzeba. tylko potrzebna jest też opcja rezygnacji z event gdy widzimy nicki osób które nie będą walczyć tylko próbować przeżyć jak najdłużej. Nie każdy ma czas godzinę biegać za jakimś przegrywem z kutna
Stary 25-07-2022, 21:19   #5
Zarexoholik?
Ja tu tylko sprzątam.

Zarexoholik?'s Avatar

Mentioned: 14 Post(s)
Zarexoholik? ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mordeczka69 Zobacz post
z drugiej strony log przed wejściem daje możliwość zrezygnowania z walki... jak np wchodzisz w event do 1k i widzisz zarexa na noobie 999ek który będzie się tylko uhac przez godzinę czekając aż się komuś znudzi.

#topic
Psychofan!!!!!!!!!!

Wiesz jak mam na imię! Wiesz w jakim mieście się urodziłem! Masakra, prześladowca - świr!?

Cytat:
Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
Skoro już ze wszystkich graczy jesteś tu najdłużej (Czyt. Największy przegryw) to się nie dziw ze znają cię jacyś ludzie lol xD Jak spędzisz tu kolejne 10 lat to będziesz jeszcze bardziej wyjątkowy.
Głowo, jesteś na forum OTSa, na którym podobno nie grasz. Nie potrafisz uwolnić się od forum, a piszesz o jakichś przegrywach. Idź dalej rozsyłać rozbierane fotki kepuczowej kompromitacjo. :V

#topic

Jestem na NIE. Ogień dodatkowo będzie odbierać hp ms/ed, którego i tak im brakuje na niższych poziomach.

Ostatnio edytowane przez Zarexoholik? : 26-07-2022 o 09:01
Zarexoholik? jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-07-2022, 23:28   #6
ZozolDeNoob
Zaawansowany

ZozolDeNoob's Avatar

Miasto: Skąd jesteś?
Mentioned: 10 Post(s)
ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !
ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zarexoholik? Zobacz post
Jestem na NIE. Ogień dodatkowo będzie odbierać hp ms/ed, którego i tak im brakuje na niższych poziomach.
Chyba źle to napisałeś "synu", chciałeś napisać "Jestem na NIE. Ponieważ jak wiem że przegram event to daje loga po zaczeciu sie eventu (jezeli sa 2 osoby) aby osoba nie miała satysfakcji z wygranej."

#topic
Jestem na TAK
Szkoda że takie Zarexy, Szalomy wykorzystują ten błąd i dają loga po zaczęciu się eventu

Lecz moim zdaniem zamiast ognia lepiej by było aby "nabijało pz" po wejściu na arenke

Ostatnio edytowane przez ZozolDeNoob : 26-07-2022 o 22:16
ZozolDeNoob jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-07-2022, 08:13   #7
Schwaab
Średnio zaawansowany

Mentioned: 5 Post(s)
Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !
Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Jestem na Tak. Bardzo dobry pomysł, który nigdy nie zostanie zrealizowany przez administrację.
Schwaab jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-07-2022, 08:59   #8
1st R. Boonek
Master Atom!

1st R. Boonek's Avatar

Miasto: Glasgow
Mentioned: 9 Post(s)
1st R. Boonek ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Cytat:
Psychofan!!!!!!!!!!

Wiesz jak mam na imię! Wiesz w jakim mieście się urodziłem! Masakra, prześladowca - świr!?

#topic

Skoro już ze wszystkich graczy jesteś tu najdłużej (Czyt. Największy przegryw) to się nie dziw ze znają cię jacyś ludzie lol xD Super są te twoje opowiadania o tym jaki jesteś super, wiec może opowiedz o przegraniu połowy życia na ots i chwalić sie tym jak jakimś osiągnięciem XD

#t na bank można zrobić tak ze nie będzie dało sie wylogować nawet nie mając pz i ja bym poszedł w te strone

Cytat:
Głowo, jesteś na forum OTSa, na którym podobno nie grasz. Nie potrafisz uwolnić się od forum, a piszesz o jakichś przegrywach. Idź dalej rozsyłać rozbierane fotki kepuczowej kompromitacjo. :V

Wytykać komuś siedzenie na forum gdy się aktywnie gra od 15 lat? Kwintesencja hipokryzji. Chociaz z drugiej strony czytanie takich błaźnow jak ty całkowicie mnie uzależniło i nie moge sie od tego uwolnić wiec poza hipokryzja jest trochę twojej racji. Szkoda ze nie mam już tych zdjęć wysłanym
Ci żebyś się mógł strzepac po zakończonym speedzie tibijski prawiczku XD

Btw odpisałeś po minucie lub max 2 (tak apropo uzależnienia od forum) XD

Retired.

Ostatnio edytowane przez 1st R. Boonek : 26-07-2022 o 09:15
1st R. Boonek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-07-2022, 20:29   #9
Azielu$
Notoryczny miotacz postów!!!

Azielu$'s Avatar

Miasto: Lublin
Mentioned: 10 Post(s)
Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !
Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Azielu$
Domyślnie

Wystarczyłoby dodać dźwignię kończącą event, której mógłby użyć ostatni zawodnik na arenie. Dodatkowo dodać maksymalny czas trwania eventu, np. 30 minut, żeby komuś przypadkiem nie przyszło do głowy blokować kolejne starcia.

#edit
Druga sprawa to samo tp na ogień nic nie da, bo żeby złapać pz trzeba się po nim przejść.

Ostatnio edytowane przez Azielu$ : 31-07-2022 o 23:48
Azielu$ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-07-2022, 23:02   #10
Tiki Tenii
Łowca postów

Tiki Tenii's Avatar

Miasto: w domu mieszkam
Mentioned: 12 Post(s)
Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !
Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Jestem na nie ponieważ
ogień/pox/energia na ziemi i tak nic nie zmieni. Gdy przechodzisz np. przez drzwi masz ułamek sekundy w którym nie dostaniesz pz i możesz wylogować . Można to wykorzystać w wielu miejscach z mobami np. aby teleportować się do temple
Potrzebne jest inne rozwiązanie z pvp eventami
Tiki Tenii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-08-2022, 09:33   #11
   6   °
Średnio zaawansowany

Mentioned: 0 Post(s)
   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !
   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Azielu$ Zobacz post
#edit
Druga sprawa to samo tp na ogień nic nie da, bo żeby złapać pz trzeba się po nim przejść.
Ale można dać efekt podpalenia wszystkim osobom, którzy na event przyszli

#Topic

Jeśli ma to w czymś pomóc, to jestem na tak, aczkolwiek myślę, że byłoby lepsze rozwiązanie.
   6   ° jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-08-2022, 23:10   #12
MichaS
MichaS

MichaS's Avatar

Mentioned: 77 Post(s)
MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !
MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !MichaS to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Jestem na Tak!

Ten problem już jest od dawna, administracja powinna coś zadziałać w tym kierunku już dawno.
MichaS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-08-2022, 20:58   #13
Haron
Nowicjusz

Mentioned: 0 Post(s)
Haron nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

to powinno być zrobione już na samym początku. Jestem na tak o ile coś zrobią w tym kierunku a nie jak z trainami koło temple xD

Ostatnio edytowane przez Haron : 16-08-2022 o 01:09
Haron jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania