User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za nowym mechanizmem sprawdzania? "sprawdzanie na żywca"

Głosujących
58. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    34 58.62%
  • Nie.

    19 32.76%
  • Nie mam zdania.

    5 8.62%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 30

Wątek: Usprawnienie banowania za nielegalne wspomagacze.

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Miasto
    w domu mieszkam
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Usprawnienie banowania za nielegalne wspomagacze.

    Witam.
    Po pewnych przemyśleniach wpadłem na turbo genialny pomysł:
    Sprawdzanie gracza poprzez: udostępnienie fullscreen'a / zrobienie liva na discordzie apo.
    Podejrzana osoba byłaby zobligowana aby nie wylogowywać i dostarczyć dowody na swoją uczciwość. Korzystanie z nielegalnych klientów spotkało by się z natychmiastowym ukaraniem. Sam byłem sprawdzany w ten sposób przez Apendora. Nie dostałem bana bo jak zwykle grałem na legalu. Jedak gdybym korzystał z jakiegoś bota, nie miałbym możliwości obejścia tego sposobu sprawdzania.

    Wylogowanie się podczas sprawdzania byłoby równoznaczne z przyznaniem się do posiadania nielegalnych wspomagaczy.


    Zalety:
    -turbo szybkie sprawdzenie gracza
    -brak wątpliwości co do posiadanego wspomagacza
    -uczciwa rozgrywka

    Wady:
    -spadek liczby online
    Ostatnio edytowane przez Tiki Tenii : 07-09-2022 o 22:49

  2. #2
    Łowca postów Edward12's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Posty
    273
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pierwszy raz od dawna napisałeś coś mądrego, jestem za, wyeliminowało by to sławnych boterów. Huehue
    King Jakub 2740-2749
    Ziomekp
    Damballa 4970-5077
    Spooky Shadow 5153-5210
    Astaroth 5467-5503
    Lord Boonek 4886-4916) 4974-4974

  3. #3
    Nowicjusz Gaunter o'Dim's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2022
    Miasto
    Novigrad, Oxenfurt, Velen
    Posty
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tiki Tenii Zobacz post
    Witam.
    Po pewnych przemyśleniach wpadłem na turbo genialny pomysł:
    Sprawdzanie gracza poprzez: udostępnienie fullscreen'a / zrobienie liva na discordzie apo.
    Podejrzana osoba byłaby zobligowana aby nie wylogowywać i dostarczyć dowody na swoją uczciwość. Korzystanie z nielegalnych klientów spotkało by się z natychmiastowym ukaraniem. Sam byłem sprawdzany w ten sposób przez Apendora. Nie dostałem bana bo jak zwykle grałem na legalu. Jedak gdybym korzystał z jakiegoś bota, nie miałbym możliwości obejścia tego sposobu sprawdzania.

    Wylogowanie się podczas sprawdzania byłoby równoznaczne z przyznaniem się do posiadania nielegalnych wspomagaczy.


    Zalety:
    -turbo szybkie sprawdzenie gracza
    -brak wątpliwości co do posiadanego wspomagacza
    -uczciwa rozgrywka

    Wady:
    -spadek liczby online
    Wystarczy, że telefonem zrobi zdjęcie ekranu monitora/laptopa i wyśle w zgłoszeniach* pod odpowiedni prefix, kto go sprawdzał. Ale musi zawierać pasek z datą, godziną oraz drobną rozmowę pomiędzy graczem, a gamemasterem.

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Proponowałem ostatnio coś takiego, czemu znowu zgapiasz?!
    Proponowałeś, zgadza się! Ale pierw niech Nedin dopracuje własnego klienta do stanu perfekcyjnego, bo występują bugi + nie trzymanie FPS w laptopach.
    W jego temacie masz kilkanaście nawiązań, że każda jego wersja jest pobugowana + temat Squida z bugami
    Proponuje, aby zrobił szybką wersje OTC V8 z usuniętymi botami i wspomagaczami. Bo jego klienty gry są całkowicie niedopracowane.

    Wypowiedź Zarexa, jest zawarta z treścią taką samą, jaką mi się przydarzyła w jego cliencie.
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Od tego klienta laptop (wentylator) działa jak traktor. Co jakiś czas gra się całkowicie zacina, postać stoi w miejscu i tyle. 95% moich zgonów od mobów to gleba przez ścięcie klienta.
    Napinaj się dalej w necie i baw się dalej w konfabulację zerze, tylko tyle ci zostało.
    Ostatnio edytowane przez Gaunter o'Dim : 08-09-2022 o 10:04
    "Liczko ma gładkie i mowę kwiecistą.
    Czarci ten pomiot z naturą nieczystą.
    Życzenia Twe spełni zawsze z ochotą.
    Da Ci brylanty i srebro, i złoto.
    Lecz kiedy przyjdzie odebrać swe długi.
    Skończą się śmiechy, serdeczność, przysługi..."

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Posty
    245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Osobiście nie korzystam z Discord'a, więc dla mnie to byłoby obciążeniem, aby korzystać z tego dla "półmusków" narzędzia.

    Ale, ale... ja gram tylko na Androidzie.
    Jestem na nie, wystarczy większe zaangażowanie GMów w sprawdzanie i wyłapią bociarzy.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2022
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oczywiście że jestem na nie, nie muszę używać discorda żeby grać w tibie, a tym bardziej nie bede robić zdjęc swojego laptopa, moze sie wstydze że jest zbyt stary? Sufit na łeb sie spierdzielił widzę XDDDD

    [Inquso] Wystarczy, że będziesz mial program bandicam i zrobisz zrzut ekranu :V

    Nie umiem w bandicam'ie robić zrzutu ekranu + odinstalowałem go bo jest niepotrzebny, zgłoszenia wiszą kilka dni więc nie warto.

    [Inquso] Trudno jeśli propozycja przejdzie i gracze będą tego chcieli to będziesz musiał zainstalować od nowa (:
    ps. właśnie o tego typu wymówkach pisałem w poście niżej nie wierzę, że ktoś nie potrafi użyć lewego przycisku myszy i kliknąć w ikonkę aparatu


    Zacznijcie odpisywać na wszystkie zgłoszenia a nie tylko swoich przydupasów, wtedy zainstaluje od nowa (:

    Cytat Napisał Zbanowany Kowal Zobacz post
    5 z 25 Twoich postów to posty na forum ogólnym, reszta w zgłoszeniach. Nie dziwie się ze nikt nie chce tego twojego śmietnika czytać. Po drugie powinieneś za pomówienia dostać kolejnego permanentnego bana na forum
    Udowodnij, pomówienie bo ja dowody synu mam, a jak nie masz co udowodnić to utkaj łysy łeb i cichutko.

    Cytat Napisał Flyfek Zobacz post
    Każdego zapraszasz na DC apowski, nagle nie chcesz mieć dc?
    Chyba ktoś tutaj ma coś do ukrycia [/MENTION]
    Tak, zwłaszcza że nigdy nie otrzymałem bana za boty, synek.

    Cytat Napisał Zbanowany Kowal Zobacz post
    [29/03/2021 01:12:00] Apendor -> Legendary Kosa was banished because of Uzywanie macro/botow itp.
    To nigdy nie była moja postać pomawiaczu, masuj się dalej po głowie i próbuj cos wymyślić na mnie, ale ciężko ci to idzie, zbyt niskie IQ?

    Cytat Napisał Zbanowany Kowal Zobacz post
    Znowu o kilka kresek za dużo?
    ????????????????????????????????????????
    Ostatnio edytowane przez Windykator : 09-09-2022 o 00:56

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Proponowałem ostatnio coś takiego, czemu znowu zgapiasz?!

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Proponuje, aby OTC Skały był obowiązkowy. Gracz sprawdzany, miałby obowiązek pokazania filmu/ screenu podczas sprawdzenia czy jest na OTC Skały czy na zwykłej tibii. Tłumaczenia typu, że OTC mi nie działa/ tnie się nie będą brane pod uwagę.

    Drastyczna opcja, ale skuteczna. Może nie byłoby tylu botterów. :v

    Jestem na tak. Ciekawe co na to Ekipa.

  7. #7
    Zaawansowany Zbanowany Kowal's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Posty
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oczywiście ze jestem na tak, kto zaznacza nie to z wiadomych względów

    Cytat Napisał Windykator Zobacz post
    Zacznijcie odpisywać na wszystkie zgłoszenia a nie tylko swoich przydupasów.
    5 z 25 Twoich postów to posty na forum ogólnym, reszta w zgłoszeniach. Nie dziwie się ze nikt nie chce tego twojego śmietnika czytać. Po drugie powinieneś za pomówienia dostać kolejnego permanentnego bana na forum

    Cytat Napisał Windykator Zobacz post


    Udowodnij, pomówienie bo ja dowody synu mam, a jak nie masz co udowodnić to utkaj łysy łeb i cichutko.
    Znowu o kilka kresek za dużo?

    Cytat Napisał Windykator Zobacz post
    Tak, zwłaszcza że nigdy nie otrzymałem bana za boty, synek.
    [29/03/2021 01:12:00] Apendor -> Legendary Kosa was banished because of Uzywanie macro/botow itp.
    Ostatnio edytowane przez Zbanowany Kowal : 08-09-2022 o 20:17

  8. #8
    Administrator Inquso's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    3 037
    Mentioned
    64 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem jak najbardziej za! Dyskutowaliśmy o tym w tamtym roku, a nawet kilka osób tak sprawdziliśmy. Nie chcieliśmy tego kontynuować bo jak zwykle by był płacz typu "nie mam programu do screenów" " nie mam telefonu z aparatem" "brat mi usunął program do screenów jestem niewinny, a ban niesłuszny!" (uwierzcie, że właśnie takie zgłoszenia dostajemy). Jeśli jednak sami zdecydujecie, że to rozwiązanie nie będzie dla Was kłopotliwe to możemy tak robić do momentu aż nie powstanie klient. Myślę, że @Nedin @Lirtes @Point @Squid i @Apendor nie będą mieli nic przeciwko. Wszystko zależy od tego czy tego chcecie.

  9. #9
    Gaduła Ogrodnik's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Inquso Zobacz post
    Jestem jak najbardziej za! Dyskutowaliśmy o tym w tamtym roku, a nawet kilka osób tak sprawdziliśmy. Nie chcieliśmy tego kontynuować bo jak zwykle by był płacz typu "nie mam programu do screenów" " nie mam telefonu z aparatem" "brat mi usunął program do screenów jestem niewinny, a ban niesłuszny!" (uwierzcie, że właśnie takie zgłoszenia dostajemy). Jeśli jednak sami zdecydujecie, że to rozwiązanie nie będzie dla Was kłopotliwe to możemy tak robić do momentu aż nie powstanie klient. Myślę, że @Nedin @Lirtes @Point @Squid i @Apendor nie będą mieli nic przeciwko. Wszystko zależy od tego czy tego chcecie.
    Pomysł ciekawy i powinien wyjaśnić sporo problemów. Jestem na tak.
    Tylko że inny client nigdy nie powstanie, więc przydało by się aktualny client usprawnić by działał lepiej

  10. #10
    Łowca postów Natsu's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    212
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gaunter o'Dim Zobacz post
    Wystarczy, że telefonem zrobi zdjęcie ekranu monitora/laptopa i wyśle w zgłoszeniach* pod odpowiedni prefix, kto go sprawdzał. Ale musi zawierać pasek z datą, godziną oraz drobną rozmowę pomiędzy graczem, a gamemasterem.


    Proponowałeś, zgadza się! Ale pierw niech Nedin dopracuje własnego klienta do stanu perfekcyjnego, bo występują bugi + nie trzymanie FPS w laptopach.
    W jego temacie masz kilkanaście nawiązań, że każda jego wersja jest pobugowana + temat Squida z bugami
    Proponuje, aby zrobił szybką wersje OTC V8 z usuniętymi botami i wspomagaczami. Bo jego klienty gry są całkowicie niedopracowane.

    Wypowiedź Zarexa, jest zawarta z treścią taką samą, jaką mi się przydarzyła w jego cliencie.


    Otclient v8 też jest rozwalony im bardziej intensywna gra tym częściej trzeba robić restart ogólnie jest info między graczami żeby resetować częściej niz co 6 godzin


    A co do tego live na discord dopiszcie lepiej że ma być jakaś historia czatu bo co to za problem z pz zrobić xlog i zalogować na tego legalnego xd
    Ostatnio edytowane przez Natsu : 08-09-2022 o 11:51

  11. #11
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    23
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Windykator Zobacz post
    [Inquso] Trudno jeśli propozycja przejdzie i gracze będą tego chcieli to będziesz musiał zainstalować od nowa (:
    ps. właśnie o tego typu wymówkach pisałem w poście niżej nie wierzę, że ktoś nie potrafi użyć lewego przycisku myszy i kliknąć w ikonkę aparatu
    On jest uzdolniony inaczej, więc wszystkiego się można spodziewać


    Co do pomysłu - na tak, w sumie pewnie nie zostanę nigdy sprawdzony, ale jeśli nawet to minuta na upnięcie screena mnie nie zbawi.

  12. #12
    Łowca postów Edward12's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Posty
    273
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Inquso Zobacz post
    Jestem jak najbardziej za! Dyskutowaliśmy o tym w tamtym roku, a nawet kilka osób tak sprawdziliśmy. Nie chcieliśmy tego kontynuować bo jak zwykle by był płacz typu "nie mam programu do screenów" " nie mam telefonu z aparatem" "brat mi usunął program do screenów jestem niewinny, a ban niesłuszny!" (uwierzcie, że właśnie takie zgłoszenia dostajemy). Jeśli jednak sami zdecydujecie, że to rozwiązanie nie będzie dla Was kłopotliwe to możemy tak robić do momentu aż nie powstanie klient. Myślę, że @Nedin @Lirtes @Point @Squid i @Apendor nie będą mieli nic przeciwko. Wszystko zależy od tego czy tego chcecie.
    Jak najbardziej za nawet od dziś. (co do klienta) Najlepiej z v8 wywalić kilka funkcji, zablokować możliwość dodawania botów+zablokowanie możliwości zalogowania z innego klienta.
    Ostatnio edytowane przez Edward12 : 08-09-2022 o 19:34
    King Jakub 2740-2749
    Ziomekp
    Damballa 4970-5077
    Spooky Shadow 5153-5210
    Astaroth 5467-5503
    Lord Boonek 4886-4916) 4974-4974

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2022
    Posty
    173
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Windykator Zobacz post
    Oczywiście że jestem na nie, nie muszę używać discorda żeby grać w tibie, a tym bardziej nie bede robić zdjęc swojego laptopa, moze sie wstydze że jest zbyt stary?.
    Każdego zapraszasz na DC apowski, nagle nie chcesz mieć dc?
    Chyba ktoś tutaj ma coś do ukrycia

    Odnośnie propozycji jestem w stu procentach na tak, chciałbym jedynie podpowiedzieć że jeśli była by weryfikacja w ten sposób, ciekawym pomysłem było by łapanie paru członków guild w jednym momencie.
    W innym przypadku każdy rozpowie że dzisiaj mamy dzień łapanki i wszyscy nagle logna/przeloguja (dokładnie zasada jak w przypadku migania gdy stoi drogówka)

    To taka moja propozycja.

    Życzę powodzenia w jej wprowadzeniu (miejmy nadzieję że niedługo uda się to ogarnac)

    Ps. Do kiedy trwa ankieta w tej sprawie @Tiki Tenii

    [Inquso] Jak przelogują to będą grać czysto - tak czy siak dobrze. Możemy sprawdzić jednego lub możemy wszystkich.

    Przeloguja i bd grać czysto? A to że 98% czasu spędzają na v8 to nie problem?

    [Inquso] Nigdy nie wiadomo kiedy zostaną sprawdzeni, może akurat jak będą na nim zalogowani?
    Ostatnio edytowane przez Inquso : 08-09-2022 o 22:48

  14. #14
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Również jestem na tak. Pytanie tylko brzmi: co w takiej sytuacji będzie robił Rudy? Sprzeda postać? Zamieni ponownie na eka? Znowu uda, że sprzedał postać?
    Narses Von Bohenwald 4553-4948

  15. #15
    Zaawansowany Plendil's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Miasto
    Białystok
    Posty
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Czyli co to będzie na takiej zasadzie, że wyswietli sie komunikat w stylu "masz 30 sekund na zrobienie screena albo odpalenie strima na discordzie, w innym przypadku dostaniesz bana" ? Jeżeli tak to super pomysł

    [Inquso] Nie no, 30 sekund masz na odpisanie jeśli dostaniesz taki komunikat ale jeśli poprosimy o screena to oczywiście ustali się jakiś limit czy coś, bez przesady żeby dać komuś 30 sekund na zrobienie screena udostepnienie go na jakimś serwisie i podesłanie go Jeszcze nie każdy w tych czasach ma szybkiego neta, znam takich ludzi którzy grają/grali tu na otsie i musieli wyłączyć tibię żeby odpalić internet, sam też tak musiałem robić na starym komputerze, co wtedy?
    [Inquso] No ja takich ludzi nie znam. W obecnych czasach nawet w telefonach masz w miarę dobry internet. Nie szukaj problemu na siłę tam gdzie go nie ma Specjalnie zrobiłem screena dwóch ekranów, screen zajmuje 3mb, przy prędkości wysyłania 1 MBit/s (wątpię, że jeszcze ktoś ma taki net) czas wysyłania takiego pliku to około 20-24 sekundy + dodatkowe 30 sekund na kliknięcie print screena i wklejenie go do painta i 10 sekund na skopiowanie linku (to tylko przykład nie bierzcie tego na poważnie) serio potrzebujesz na to 5godzin?
    Ostatnio edytowane przez Inquso : 09-09-2022 o 14:50

  16. #16
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To wymuszenie na graczu posiadania Discorda, tak? Zaraz rok 2023 i nadal nie możecie poradzić sobie z botami? Ile lat można czekać na oficjalnego klienta? Obecny klient skały powoduje, że mój laptop pracuje jak traktor (nie jest najnowszy, to fakt) i dodatkowo mam jeszcze odpalać discorda, żeby jakiś typek sprawdził, czy nie używam bota? Litości. :V

    Oczywiście, że jestem na NIE. Poczekajmy kolejne 10 lat, może pojawi się klient.

    [Inquso] Możesz mieć bandicama i podeslac ss z danego momentu, nie musisz miec discorda

    Pasuje!
    Ostatnio edytowane przez Zarexoholik? : 09-09-2022 o 10:49

  17. #17
    Gaduła ZozolDeNoob's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Miasto
    Skąd jesteś?
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    propozycja nawet ok.
    osoby ktUre płacOM za skrypty zostanOM zbanowani. (plny i etwart)

    Inquso - co sie stało z punktem "SS to nie dowód"?

    Co do płakania że trzeba mieć bandicama i spowolni to komputra etc.
    Wystarczy kliknąć KLAWISZ "PRTSC" i już będzie zrzut ekranu, wystarczy wkleić na imgura

    [Inquso] Punkt dalej jest aktualny jesli chcesz kogos zglosic. My chcemy ss od danej osoby, z momentu sprawdzenia razem z data godzina i gamamsterem w dodatku masz na to chwile, więc ciężko przerobić. Oczywiscie to sa poki co tylko pomysly.

    a to nawet spoko, lecz mam jeszcze pytanie czy jak wymaga GM np Ssa to mozna pokazac stream na dc zamiast robienia ss?

    [Inquso] Tak, czemu nie. Osobiście wolałbym screena ale to już do ustalenia jeśli weszłoby to w życie.
    Ostatnio edytowane przez Inquso : 08-09-2022 o 22:50
    Farv 4968 - 5002
    Brox 4606 - 4620
    kicaii 4394 - 4417

  18. #18
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wszystko ładnie pięknie tylko czemu dopiero po 12 latach... i jak ma to wyglądać podczas speeda czy ktoś będzie zwracał stracony czas(speeda) na udowadnianie że się nie boci?może by tak zrobić jakiś update aby przyciągnąć więcej osób... lub chociaż zająć się naprawą mapy na stronie apo bo to żenada

    [Inquso] Wierz lub nie ale ciężko mi się doprosić o maraton, a co dopiero o coś większego. Prace trwają (dłuuugo) ale to już nie wygląda jak kiedyś. Jedna osoba pracuje cały dzien, druga buduje dom i cały czas spędza tam bo chce to doprowadzić do stanu mieszkalnego (pozdro Marek), kolejna osoba ma jakiś wyjazd służbowy etc. Niestety. Jeśli chodzi o speeda to jeszcze nie wiemy co z tym zrobimy bo to jest dopiero propozycja ale wydaje mi się, że minuta czy dwie nikogo nie zbawią. Kolejna sprawa mapa na stronie - do strony dostęp ma tylko Mortiis
    Ostatnio edytowane przez Inquso : 08-09-2022 o 22:55

  19. #19
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wydaje mi się, ze administracja nie ma prawa zmuszać nikogo do udostępniania czegokolwiek. Nie każdy ma discorda i nie każdy chce go mieć. Aby zaszły takie zmiany gracze musieliby zaakceptować to przy zakładaniu konta na apo.

    Co do funkcjonalności pomysłu, jak udowodnisz mi, ze używam bota skoro go wyłącze zanim włączę discorda? Pomysł ogólnie zadziała tylko gdy ktoś uzywa blackd, a na chłopski rozum wystarczy typowi napisać żeby otworzył RRV i jeśli ma bota momentalnie go wyjebie z gry, znalezienie i wyłączenie hardcore cheats zajmuje wiecej czasu niż wciśnięcie ctrl + r, ale to tez nie do końca może się sprawdzić bo jak jakiś nieogar nie zrozumie polecenia to za głupotę dostanie bana, a takie coś nie ma prawa bytu.


    Ogólnie to 50/50

    [Inquso] Nie musisz mieć discorda, wystarczy screen. Wątpię, że ktoś jeszcze gra na 7.6 może jakiś minimalny % graczy. W v8 normalnie możesz pisać rrv.
    Wydaje mi się, ze administracja nie ma prawa zmuszać nikogo do udostępniania czegokolwiek
    To jest prywatny serwer, jeśli dostaniemy zgodę od Mortiisa mamy takie prawo. Jeśli Mortiis by miał zachciankę może usunąć Ci postać bo każda postać na tym serwerze należy do niego.




    #edit Administracja powinna się także zastanowić do czego dążą w swoich poczynaniach. Dwie zwaśnione gildie zrobią cokolwiek żeby pozbyć się tych drugich nawet jeśli spowoduje to kolejny spadek ilości zalogowanych. Niestety koledzy nie rozumieją, ze wraz z ta druga gildia są od siebie kompletnie zależni, jeśli jedna gildia by odeszła to nikt by nie grał bo co niby mieliby robic? Usprawnienie banowania na tym etapie gry moim zdaniem nie ma żadnego sensu, pierw należy dac marchew potem jebnac kijem, marchwi czyli aktualizacji nie widać, wiec nie powinniście tego tez wprowadzać. Zróbcie wyspę, na niej quest i 20 nowych respow, poprawcie stare potwory - wtedy Ok.

    [Inquso] Jak dla mnie usprawnienie banowania ma bardzo duży sens - brak botów (lub duży spadek osób używających boty). Fajnie napisać zrobić wyspę na niej quest 20 nowych respów i poprawić potwory. Wiesz o tym, że każdą taką akcje (dodanie respów, mobów, questu) sprawdza Mortiis? wiesz, że tylko on to może wrzucić na serwer, a w trakcie robienia questu też jest potrzebny żeby coś odpalić, zmienić, a nawet odpalić test serwer? Dopóki Squid nie dostanie tego o co prosił to nie licz na fajerwerki. Głupiego maratonu nie mogę zorganizować


    #edit2 Słuchaj, pomysł ogólnie nie jest zły, jeśli dobrze się to rozegra. Ja bym proponował żebyście zrobili chocby jakiś ***** tam mniejszy update, trochę rozreklamowali (spam na emaile użytkowników) napisać coś, nowe miejsce, system anty botowy, dopisać jeszcze jakieś bzdury jak na ogłoszeniach typu „praca w młodym dynamicznym zespole”, rzucić darmowy pacc dla wszystkich np. 10 dni (na rl tibi robią takie rzeczy, apo od tego nie padnie a tylko zyska) i na bank ludzie zareagują. Musicie tez dbać bardziej o graczy, ***** na realu jak teraz gram wchodzisz do gry masz kalendarzyk od chuja roznych eventow a tu dosłownie nic się nie dzieje. Wielka łaska ze dacie exp50 na 15 min gdzie i tak połowa będzie miała lagi… dajcie x10 (200% bazowej stawki) na cały weekend i śluz - wyższe lvle i tak będą się napierdalac ze sobą zamiast expic a nooby skorzystają no i ci którzy przyjdą. Ja mam dużo roznych pomysłów jakby to ulepszyć, ale większość choć mogłaby zrewolucjonizować i ożywić apo to starych obsranych graczy to nie przekona, bo oni nie pójdą na nic żeby tylko ich wrogowie z tego nie skorzystali. Przedewszystkim powinniście całkowicie przestać ulegac presji graczy, tlumaczyc sie ze to wina mortiisa itd. Powinniście ich jedynie sluchac, wziac pod uwagę to co mówią, ale koncowo i tak macie zrovic to co jest najlepsze dla servera nawet jeśli przez to starzy gracze będą wam napierdalac spamy pisanego bólu dupy - trudno. Metoda prób i błędów w obecnej sytuacji jest zajebistym wyjściem, przecież tutaj praktycznie nie ma czego spierdolic (jeśli chodzi o eventy i marketing)

    No a jeśli chcecie wprowadzić tylko antybota i to za namowa (propozycja) jednej ze stron konfliktu to raz, ze to jest ewidentne tak jakbyście byli przychylni jednej ze stron co nie powinno mieć prawa bytu, albo tak jakbyście wykorzystali sytuacje, ze padła taka propozycja i mozecie jeszcze bardziej dojebac graczy. Sama idea zabrania czegoś (w tym wypadku uzywanie botów) i nie danie nic w zamian jest słabe. Ewidentnie potrzebujecie w ekipie typa od public relations xd


    Jeszcze wrócę do tematu Mortiisa - nie mozecie nastawiać na niego graczy ***** to jest jego server a wy jestescie jego dziecmi, dobra żołnierzami żebyś się nie uraził. Wiesz o co chodzi.

    Pisałem to na 4 raty wiec jak coś posrane będzie to pomiń.
    Ostatnio edytowane przez 1st R. Boonek : 09-09-2022 o 17:56

  20. #20
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Posty
    245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Inquso sie zasrałeś tym pomysłem, jakby przez Monstera to wyszło... ;d
    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    [Inquso] Nie musisz mieć discorda, wystarczy screen. Wątpię, że ktoś jeszcze gra na 7.6 może jakiś minimalny % graczy. W v8 normalnie możesz pisać rrv.
    Dzbanie, za to daleś mi unreputa na forum? Ogarnij łeb. Wycofaj unreputa.
    To jest prywatny serwer, jeśli dostaniemy zgodę od Mortiisa mamy takie prawo. Jeśli Mortiis by miał zachciankę może usunąć Ci postać bo każda postać na tym serwerze należy do niego.
    :@:
    [Inquso] Trudno jeśli propozycja przejdzie i gracze będą tego chcieli to będziesz musiał zainstalować od nowa (:
    ps. właśnie o tego typu wymówkach pisałem w poście niżej nie wierzę, że ktoś nie potrafi użyć lewego przycisku myszy i kliknąć w ikonkę aparatu .

    Trudno, że update w regulaminie cwaniaki przeprowadzacie tak często niż na mapce... Nie dziwie się ludziom co komentują, że gracie pod swoich. Daj kolejny Inqu unrepu Obyś zginął marnie w MMORPG.

    [Inquso] Za tego "dzbana" dostałeś nie tylko unreputa ale i bana, pozdrawiam serdecznie.
    sie zasrałeś tym pomysłem, jakby przez Monstera to wyszło... ;d
    Nie wiem co sobie uroiłeś, tutaj mały fragment naszej grupowej rozmowy z 2021 roku.
     Click to show spoiler

    Ostatnio edytowane przez Inquso : 09-09-2022 o 14:39

Podobne wątki

  1. Usprawnienie systemu Namelock
    By Novi in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni Post / Autor: 26-02-2015, 08:10
  2. Usprawnienie wykrywania auto vity/uha
    By Vojska in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni Post / Autor: 25-05-2010, 22:01
  3. Firma - Misja (nieLegalne Rytmy)
    By Arcano in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 20-09-2009, 16:14
  4. Czy odrabianie lekcji jest nielegalne? :D
    By Crazy Banana in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 02-01-2008, 18:30

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •