User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 28

Wątek: vita rp

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    125
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie vita rp

    wiele z was uważa że vita rp jest w chuj mocna -.- np.500rp nie padnie od 800ek prawda... ale nei do koncą rp jak tylko ucikea i bije z arrow i spam vita to nie padnie ale wiadomo żeby dobrze bić ek trzeba podejść i suwać nim -,.- czyli wtedy 500rp nie ma szans bo poleci na spam 3.5k max ,2k sword ajego vita eo 3.5 chodzi mi głownie o to że vita jest słaba przed upen była dobra przecież nie bede uhał sie uhami a jeśli tak to xd zalegalizujcie bot na uhy pod hot bo bez sensu abym ja na 1200lvl rp z klapami i m trubanem vitam sie 7-8k tyle siocha 700ed albo vita 800ms dla przykładu pokaże wam


    1200rp ,41mlvl klapki i m turban zazwaczaj vita jest koło 7.5k smiech na sali
    Czar Minimalne Maksymalne
    Ultimate Healing 6515 7962
    EvilUH 7979 10881



    ek 1200 13mlvl eq takie same
    EvilUH 7845 10697



    sorc 135mlvl
    Ultimate Healing 9286 11349

    druid 135mlvl
    Heal Friend 10719 11134


    czyli 1200ms vita sie koło 11k ,druid 11 ek uha sie 10,a rp całe 7.5 vita nie musze chyba mówić że druid ms , na tym lvl zawsze ładuje 7k z czaru 1.5 z wanda vita na tym lv powina być 9-10k bo uhem mogę po 11 się leczyć ale 9-10 by było dobrze bo to co jest w tej chwili to smiech na sali 750ed siocha tyle co a lecze się vita

  2. #2
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Miasto
    Toruń
    Posty
    150
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kupiłes palladyna i chcesz go teraz jak najbardziej ulepszyć, jakbyś miał knighta to byś pisał o knight'cie. Czego ty chcesz ? Boty pod uhy only dla palladynów ? Nie chcecie w ogole padać? Tylko zabijać ? I tak rp jest w pip mocny ! Daj spokój bo dać ci stope to ty noge chcesz. Głupoty piszesz.
    Jestem aktywnym członkiem ruchu ochrony języka ojczystego!

    O prawdziwej wartości rodziców dowiecie się dopiero po ich utracie...

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Gdansk
    Posty
    358
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Niby masz racje bo pallkowi viata nie daje fula na sporym lvl'u ;/

    Kina wali dobrze ale bez bota sie nie wyucha za dobrze, palka ogolnie jest ciezko zabic, ale jak dobre combo palkowi walniesz to sie sklada .

    Wiem jak to jest Bo sam gram palkiem

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    125
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    lsiet grałem ek i wiem jak jest jak 900ek uha sie tyle co 1200rp i jego vita więc wybacza ale rp to profka pól magiczna jak ek na 1200 uha sie 10k to teoretycznei rp popowinein wiecej niz 10k vitac sie bo to magiczna profa ale chodzi mi o 10% lepsza vite aby byla 8-9k a nie 7-8

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Wloclawek
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Trzeba bylo wiekszy lvl kupic na allegro........................................
    zadnego ulepszania e vity... najwyzej sile arrow/bolt zmniejszyc
    Ostatnio edytowane przez bermen : 24-08-2008 o 16:57

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał bermen Zobacz post
    Trzeba bylo wiekszy lvl kupic na allegro........................................
    Hahahaha o ***** ! Dojebanie miesiąca ! 10/10!

    @topic
    Jest dobrze i nie trza psuć.

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    162
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Może i kupił postać na allegro i co z tego, że ma kasę?!

    @topic
    Tak masz racje teraz pall to ciota i co z tego sam gram palem i nie będę robić solo 500rp z 800ek bo wiem że padnę na combo.

  8. #8
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Baczeq nic do Ciebie nie mam (znam Cię trochę, ale pewnie mnie nie pamiętasz), ale to co zaproponowałeś to jest tylko i wyłącznie śmiech na sali. Palladyn i tak jest wystarczająco dobry.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    66
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    zaaal dobrze jest jak jest... noobki sycza ze rp za dobry a to nie prawda.. poprostu jak sie jest pro pvp to dobrze jest na 370 lv rp bili mnie 2x 600ek bili mnie jakies 20 minut zanim mnie zabili ale prawda taka ze bym zatrzymal sie na sec albo walnol erexa i bym padl odrazu.. wiec... DOBRZE JEST!! np na 250 lv niemoglem 200 ek zabic bo mial good bota a wiadomo ze prawie kazdy ek jedzie na bocie nic nie trzeba zmieniac...

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    23
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    masz 0 pvp i placzesz przykre......kup na allegro.pl jescze z 500k cc to nie bedzie ci szkoda padac : ]

  11. #11
    Średnio zaawansowany Apocaliptiqs's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zastanów się zanim napiszesz coś tak głupiego...Jest dobrze tak jak jest !
    Chcesz zrobic z paladyna profesje nie do ubicia? Lepiej by grało się każdemu gdyby profesje byly wyrównane.
    Jeśli juz cos mieli by robić to niech dadzą cos sorkowi/druidowi, to są moim zdaniem są to dużo gorsze profesje od knighta czy paladyna.
    I wiesz czemu 750 ed sie sioha tyle co Ty z e vity? Bo on musi sie siohac full hp, w przeciwnym razie ed/ms byly to by profesje calkiem zjebane...

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    39
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał major........ Zobacz post
    masz 0 pvp i placzesz przykre......kup na allegro.pl jescze z 500k cc to nie bedzie ci szkoda padac : ]
    Ty też masz 0 pvp brudasie, pamiętam jak się podniecałeś że swoim 500 ed brałeś solo 800 ed, ale przekonałem się że to gówno prawda. Miałem pk, pamiętasz? Wykopek mnie lał i Antygona, Ty podjazd i dobiłeś, a potem piszesz że solo.

    Pograj ms, zobaczysz. Nie pamiętasz, jak na ed nazegałeś że 900 ed nie mogłeś zrobić s arma? :/

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    36
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    O boże.. a nie wpadles na to, ze jest strasznie ciezko tak ciagle sie uhać bedąc knightem tylko uhami? I często tez sie nie trafia, wiec moim zdaniem powinni dojebac jeszcze pallkowi; ].

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    23
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Oxidosis! Zobacz post
    Ty też masz 0 pvp brudasie, pamiętam jak się podniecałeś że swoim 500 ed brałeś solo 800 ed, ale przekonałem się że to gówno prawda. Miałem pk, pamiętasz? Wykopek mnie lał i Antygona, Ty podjazd i dobiłeś, a potem piszesz że solo.

    Pograj ms, zobaczysz. Nie pamiętasz, jak na ed nazegałeś że 900 ed nie mogłeś zrobić s arma? :/
    chyba mnie z kims pomyliles : *........................................

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    38
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    LóL, chłopaki x.d dobrze teraz jest i chooy ;/

    Nie pasuje nie graj, proste.Może "naum" sie pisać lepiej ;/

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobra,ale z jakiej paki 500 rp bije 800 ek ? 300 lvl roznicy to musi sie liczyc z tym, ze pada; o

    Nie bede juz nic pisal bo szkoda czasu ...
    Ms/Ed musza cos dodac bo inaczej to wystawie chara na allegro ... ; (

    Jak Ja sie wykladam od 650 rp ; |

  17. #17
    Zaawansowany Van Destroyer's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    94
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak... i huj... Jest i tak za dobrze.

    Profy magiczne lecza sie wiecej bo sa magiczne... i do tego co w tym dziwnego ze sie lecza na full jak praktycznie sa na 2/3 hity?

    A pal ma wiecej hp i huj nawet jak sie slabo leczy to jakos uda mu sie przetrzymac...

    A knight uha sie wiecej bo musi to robic recznie, no chyba ze ma bota... ale to szczegol
    Stanisław Lem: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
    Być idiotą to luksus, ale także postęp. Idioci są ludźmi przyszłości!


  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Tam gdzie slonce nie dochodzi
    Posty
    73
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    vita ci nie pasuje to uhaj sie

    @undead
    ty cos wiesz o biciu botow z botem ;> btw. dzieci, ryby i zombiaki glosu nie maja.

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak to było ?
    "Nie podoba Ci się ta profa ? Trzeba było grać inną"

    Najpierw narzekacie, a potem 'ojej, co ja zrobiłem' . Każda profa miała/ma/będzie mieć swoje 5 minut ! Ludzie, ten ots robi się drugim mazurskim. Grają takie dzieci, które mają kase i myślą, że jeżeli kupią chara na allegro za 'kcc' to im się akurat OTS dostosuje. (Sorry Baczeq).

    Ten temat powinien trafić do propozycji i do listy najdojeba*szych tematów forum 2008.


    Zamknijcie ten durny temat.

  20. #20
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Allegro
    Posty
    695
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jest dział propozycje i tam mogłeś to dać,Vita palla jest dobra.Lepiej jest jak jest spam że jest za silny? Kup sobie inną profe na allegro A nie płaczesz bo kupiłeś palla a ma za małą vite. Każda postać ma minusy i plusy Akurat pall ma najwięcej + więc Jak mówi pan Cielak zamknąć temat.

Podobne wątki

  1. Vita a UH
    By Senshi in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 03-03-2010, 18:57
  2. Omg ... Vita Palka
    By Czarodziej Xardax in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 60
    Ostatni Post / Autor: 02-01-2010, 04:39
  3. sio czy vita
    By Dino from osiek in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 19-11-2008, 15:02

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •