User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Chcesz zmiany?

Głosujących
36. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    21 58.33%
  • Nie.

    15 41.67%
Pokaż wyniki 1 do 14 z 14

Wątek: White bales of material.

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie White bales of material.



    Witam.


    Patrząc jak wypada biały materiał z Elf Soldiera oraz Urge - proponuje o lekką modernizacje, a mianowicie:

    Rook:
    Albo zwiększyć częstotliwość wypadania tego przedmiotu z Elf Soldiera albo dodać je również do potwora o nazwie: Mr. Da.

    Main:
    Albo zwiększyć częstotliwość wypadania tego przedmiotu z Urge albo dodać je jeszcze do jakiegoś innego potwora.


    Squid - proponuje, abyś pobił sobie trochę tych mobów i zobaczył jak wypada ten przedmiot. Chyba tego nie testowałeś.


    Zapraszam do głosowania.



    @edit
    Zapewne wszystkie osoby, które są na nie - mają misje z tym materiałem i na pewno zdobywają je z tych potworów albo próbowali. Yhym.

    @edit2
    2 godziny w labiryncie na Urge i tylko 2 materiały - pech czy nie pech? Oto jest pytanie!

    @edit3
    Cytat Napisał Tiki Tenii Zobacz post
    mi juz nieraz z najzdu na ank spadl, sproboj tam
    a wgl wydaje mi sie ze masz juz kostium szkieleta done ;d wiec i tym razem dasz rade wydropic material
    Chyba nie wiesz o czym piszesz. Uczestniczę w prawie każdym najeździe od wprowadzenia go na serwer i tylko zdobyłem 2 białe materiały.
    Odnośnie kostiumu szkieletu - o czym piszesz? Potrzebuje 100x białego materiału na kostium ducha.




    Ostatnio edytowane przez Anmus : 04-11-2017 o 20:14

  2. #2
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    30
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na tak dla mnie
    nowe przedmioty powinni wypadać na rooku z moboów co jest wejście za kostiumy

  3. #3
    Zaawansowany wonsik's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Miasto
    Lublin
    Posty
    82
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    17:50 Sasha: [5045]: mam nadzieje, ze komenta napiszesz czemu jestes na nie : )
    Jestem na nie, ponieważ kostiumy nie muszą być zrobione w 2 dni po dodaniu - pozdrawiam

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Miasto
    w domu mieszkam
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    mi już nieraz z najazdu na ank spadł, spróbuj tam
    a wgl wydaje mi sie ze masz juz kostium szkieleta done ;d wiec i tym razem dasz rade wydropic material

    NIE

    @edit
    Cytat Napisał Anmus Zobacz post

    Chyba nie wiesz o czym piszesz. Uczestniczę w prawie każdym najeździe od wprowadzenia go na serwer i tylko zdobyłem 2 białe materiały.
    Odnośnie kostiumu szkieletu - o czym piszesz? Potrzebuje 100x białego materiału na kostium ducha.
    ekhem...
    że nie masz szczęścia do swojego przedziału to nie nasza sprawa... na mniejszych przedziałach jest wiele potworów z których lecą te materiały, tylko musisz zachęcić ludzi aby je zbierali ;]

    ekhem... x2
    "3 misja: Przynieść White Bale of Material (biały materiał) - wypada z Elf Soldier."
    chciałem nawiązać że w przeszłości też oddałeś biały materiał... nie chodziło mi o ilość lecz o sam fakt że da się go wydropić
    Ostatnio edytowane przez Tiki Tenii : 04-11-2017 o 20:53

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na rook robcie sobie co chcecie, ale na main ten przedmiot leci z wielu potworow min. na najazdach ank - wiekszosc przedzialow lub na kazdym, nie bilem kazdego.

    Tak z calkiem innej banki to przedmioty, ktore dopiero teraz potrzebujemy wylatuja z potworow od dawna, wiec kazdy mogl je sobie chomikowac.
    Ja tego nie robilem.

    Jestem na nie.

  6. #6
    Zaawansowany NoTricks's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Capital City
    Posty
    114
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co do Elf Soldier'ów to nie wiem jak to wygląda z nimi na rook'u. Z punktu widzenia main'a dobrze byłoby gdyby wypadały z potworów, na których expią niskopoziomowi gracze, dając im w ten sposób szansę na zarobek (o ile w ogóle będą wiedzieli, że warto to zbierać). Bijąc ponad 20 minut ten pojedynczy resp na mainie z tymi elfami nic mi nie spadło, a trzeba tych materiałów aż 100. Popyt w najbliższym czasie na to będzie zapewne znaczny.
    Urge jest jednym z tych zapomnianych mob'ów, więc może to trochę zwiększy jego popularność (chociaż dodałbym mu jeszcze trochę exp'a). Resp na ank jest jedynym sensownym miejscem występowania tego potwora, więc korzystając z okazji - niech włodarze poprawią respa na magic, bo jest to kolejny kawał nieuczęszczanego terenu.
    A co to samych białych materiałów - to zależy od idei. Póki co wygląda to na strój (jego część), którego prędko i tanio się nie zrobi. Jeśli tak ma być, to pewnie tak zostanie i minie sporo czasu nim któraś osoba go wykona z tych wszystkich, które zaczęły (sam jestem na tej misji i d*pa).
    Wolałbym, żeby było więcej alternatyw loot'a.
    Tak
    Trickster [1 - ...] Fantasy & NWO
    05/03/16 21:48 Awansowales z 1999 poziomu na 2000 poziom.
    07/09/16 16:08 Awansowales z 2999 poziomu na 3000 poziom.
    21/01/20 21:18 Gratulacje! Zdobyles 4000 poziom doswiadczenia.
    08/04/22 21:59 Gratulacje! Zdobyles 5000 poziom doswiadczenia.

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Park Street II
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał wonsik Zobacz post
    17:50 Sasha: [5045]: mam nadzieje, ze komenta napiszesz czemu jestes na nie : )
    Jestem na nie, ponieważ kostiumy nie muszą być zrobione w 2 dni po dodaniu - pozdrawiam
    Słuszna uwaga

    #t
    Co do samej propozycji jestem na nie. Bardziej byłbym za opcją przedstawioną przez NoTricks'a czyli modernizacja respawnu Urge na Magic Island.

  8. #8
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co do alternatyw można je dodać, jednakże do lootnięcia nie częściej niż obecnie. Kwestię doboru potworów pozostawię dla siebie

    Co do przebudowy respów bardziej słusznym wydawałoby się zagęszczenie respa na ANK - żeby nagonić 2-3 urge to trochę schodzi ;P Ale nad tym jeszcze trzeba pomyśleć.
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Co do przebudowy respów bardziej słusznym wydawałoby się zagęszczenie respa na ANK - żeby nagonić 2-3 urge to trochę schodzi ;P Ale nad tym jeszcze trzeba pomyśleć.
    Wydaje mi sie, ze tereny wokol dwoch respow sasiadujacych z labiryntem jest troche wolnego miesca na zmarzlinie, wiec dlaczego nie zrobic tych respow od nowa z np. dwoma poziomami? Urge + ewentualny nowy, lodowy stwor dla troche wyzszych lvli? Powiedzmy cos w stylu warda - alternatywa dla ekow, bo troche ucierpial na convach i omnibach.

  10. #10
    Gaduła warlike's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2010
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    płaczesz na drop rate materiału, ale jak przychodzi co do czego i jakiś gracz to sprzedaje to oferujecie śmieszne pieniądze. Skoro jest takie ciężkie do zdobycia to płaćcie godnie to i sprzedawcy się znajdą (low lvle z elfów soldierów - teraz klepią witche, bo wolą szybko się wyexpić zamiast tracić czas na soldiery)

  11. #11
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Skoro to biały materiał niech może wypada z potworów typowo zimowych znajdujących się na soran typu winter wolf czy frost troll ciut się może ożywi tą wyspę.

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    255
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem za tym aby powiększyli resp Urge. Sam ahmeda robiłem i bicie tam urge to tragedia..

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W sumie kostium nie musi zostać wykonany w kilka dni ale zbierać 100 materiałów z urge czy z bally to jest przejebane jednym słowem. to samo tyczy się natural fibre...

    zaznaczyłem tak

  14. #14
    Zaawansowany Plendil's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Miasto
    Białystok
    Posty
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Można do Mad Dogów dodać ten materiał, zapomniany resp na cod, a poza tym jeżeli to jest kostium ducha to może właśnie z duchów niech wypada, przy okazji zabijania 1k do !quest to może coś tam poleci, na tak

Podobne wątki

  1. Teos , doskonaly material na moderatora
    By Rzes in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 25-02-2010, 09:36
  2. White Skull
    By Selinara in forum Bugi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 21-09-2009, 20:56

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •