ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Inne

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13-01-2018, 19:36   #1
Xaman Mistrz
Nowicjusz

Mentioned: 0 Post(s)
Xaman Mistrz jest nie do zastąpienia!Xaman Mistrz jest nie do zastąpienia!Xaman Mistrz jest nie do zastąpienia!Xaman Mistrz jest nie do zastąpienia!Xaman Mistrz jest nie do zastąpienia!Xaman Mistrz jest nie do zastąpienia!Xaman Mistrz jest nie do zastąpienia!Xaman Mistrz jest nie do zastąpienia!
Domyślnie

Uważam, że dostałem bana niesłusznie a dlatego, że stałem sobie spokojnie koło świątyni i zostałem zabity tak parę razy i w końcu się wkurzyłem i zacząłem typa wyzywać za co zostałem zbanowany przez "Inquso " przez to nie wystąpię na maratonie a poza tym każdy początkujący gracz bez sl'a na którego nie stać by się wkurzył i tak samo by obraził, ale "Inquso " musi się wykazać.

Dodam jeszcze, że nie miałem żadnego upomnienia od tego rumuna

Zresztą moją drugą postać o imieniu "Thug" dał namelock'a za nic. Poza tym "Thug dwa" już może być.

Ten gm to ...... potwierdzacie?

#edit
Bo trafił się taki "Inquso" i nie rozumie, że ja tutaj poświęciłem sporo czasu a to, że w tych czasach na tym serwerze nie idzie normalnie expic bo zaraz ktoś podleci drugą postacią i nas zabije to działa nam na wyobraźnie i przeklinamy tego kogoś, to tak każdy postąpiłby bez drugiej postaci i znajomości. To może niech zrobią do 500lvl'a jak jest możliwość wykupu na 24h no pvp'e przez 24h? Po drugie to powinienem mieć chociaż 1 upomnienie a nie od razu ban...

Gdyby nie taka polityka rządzących to pewnie grałoby tutaj 300 osób minimum i to mówię całkiem serio.

#edit2
no ale wyzywałem go z tego powodu, że mnie zabił. Gdyby była możliwość no pvp'e to bym kupił. A tak to spokojnie nie da się grać bo debile mają 2-3 konta a 2 dla zabijania.

[Scuv] edytuj posty ( :

W sumie można powiedzieć kto lepiej wyszedł ten kto świeżo założył konto, zwyzywał z nerwów i dostał bana na tydzień czy ten drugi co mnie zabił i zabije też innych za nic nawet z czerwoną czachą bo mu nie zależy gdyż ma 2-3 konta pewnie po 2k

%edit3
Jak tak się bawimy to po banie wbije sobie wystarczający poziom by zabijać początkujących graczy a jak mnie obrażą to sam na nich doniosę na rr!

Ostatnio edytowane przez Xaman Mistrz : 14-01-2018 o 01:29
Xaman Mistrz jest offline  
Stary 13-01-2018, 19:47   #2
Inquso

Inquso's Avatar

Mentioned: 79 Post(s)
Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !
Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Thug - jest taki npc.
Chodziłeś i pisałeś, że należy się nagroda za znalezienie Ciebie - wprowadzasz ludzi w błąd, stąd namelock.
A jeśli chodzi o to:

18:07 Xaman Yksmen Quaka: haha
18:07 Xaman Yksmen Quaka: ty kurwo
18:07 Xaman Yksmen Quaka: jedna
18:07 Xaman Yksmen Quaka: pierdolona

To pretensje miej wyłącznie do siebie.
Inquso jest offline  
Stary 13-01-2018, 20:36   #3
djakon
Banned

Mentioned: 7 Post(s)
djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !
djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Widze braciak sie trafil. Nie masz o co sie zloscic, po prostu odpusc to i pograj sobie noob charem. Sam mialem tutaj pewnie blisko 150 banow za samo obrazliwe wyrazanie sie, co prawdopodobnie rowna sie 1/4 czasu istnienia postaci(strzelam, ze to sporo ponad 12 miesiecy widniejacego statusu ''zbanowany'').

Taka mamy tutaj administracje - wroc.

Takich mamy tutaj graczy! Najpierw kolezka bedzie sie z toba ciskac dla beki i nikt z tym nic nie zrobi, ale gdy zamkniesz komus morde i scisniesz za watla grdyke szorujac jego twarza po game-chatowym trawniku pelnym psich kup, taki osobnik zacznie prowokacje i nagrywanie,

Wiedz, ze nie jestes w najgorszym ze znanych nam scenariuszy. Twoj ban to delikatne rozwolnienie jakiegos szczurkowatego, uczesanego pieska, podczas kiedy reszta babra sie w fekaliach maciory z zapaleniem odbytu, ktory krwawi nawet przy malym pierdzie.

Wytrwalosci i wyobrazni.
djakon jest offline  
Stary 14-01-2018, 01:05   #4
Boonek*
Banned

Miasto: Glasgow.
Mentioned: 3 Post(s)
Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !
Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Xaman Mistrz Zobacz post
Uważam, że dostałem bana niesłusznie a dlatego, że stałem sobie spokojnie koło świątyni i zostałem zabity tak parę razy i w końcu się wkurzyłem i zacząłem typa wyzywać za co zostałem zbanowany przez "Inquso " przez to nie wystąpię na maratonie a poza ym każdy początkujący gracz bez sl'a na którego nie stać by się wkurzył i tak samo by obraził, ale "Inquso " musi się wykazać.

Dodam jeszcze, że nie miałem żadnego upomnienia od tego rumuna

Zresztą moją drugą postać o imieniu "Thug" dał namelock'a za nic. Poza tym "Thug dwa" już może być.

Ten gm to ...... potwierdzacie?

gosciu sam sie wyjasniles ahhahaha
Boonek* jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania