User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Dobry pomysł?

Głosujących
66. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    45 68.18%
  • Nie

    12 18.18%
  • Obojętnie

    9 13.64%
Pokaż wyniki 1 do 19 z 19

Wątek: daily taski

  1. #1
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie daily taski

    Idać śladem rl tibii można by wprowadzić daily taski, czyli prościej mówiąc zadania u npc które moglibyśmy robić co 24h (albo i może rzadziej do ustalenia) misje mogłby by być różnorodne, przynieść coś, zabić xx mobów, kliknąć na coś itp, nagrody z tych zadań mogłby by to być przedmioty potrzebne do questów typu: róznego rodzaju klejnuty, materiały, jakieś motyle, natural fibry itp, very very rare mogła by być broszka czy coś.

    Dodaje sondę.

  2. #2
    Nowicjusz Timur's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wreszcie jakiś dobry pomysł, jestem na tak jest to ciekawa innowacja lecz też aby nie przesadzać może taki task można by wykonywać raz na kilka dni oraz z jakimś minimalnym lvlem aby ludzie noobami nie robili, a klejnutki czy przedmioty do strojów są całkiem dobrą nagrodą.

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Posty
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja jestem na nie, ponieważ takie zadania jakie wymieniłeś daje nam NPC Ahmed Martwy Terrorysta, więc starczy.. KlejNutki, różne przedmioty możesz teraz spokojnie zdobywać bez problemu. Nie ułatwiajmy już tak, bo jest już za łatwo. :s

    Bardziej podobałby mi się pomysł, aby urozmaicić NPC Popi, który teleportowałby nas do jakiegoś bossa, np. za 100 punktów. Aktualnie taski to monotonność, więc takie urozmaicenie przydałoby się moim zdaniem.

    Co do propozycji to jestem na nie, sorry.
    Ostatnio edytowane przez Atopeh : 12-02-2018 o 11:19

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Atopeh Zobacz post
    Ja jestem na nie, ponieważ takie zadania jakie wymieniłeś daje nam NPC Ahmed Martwy Terrorysta, więc starczy.. KlejNutki, różne przedmioty możesz teraz spokojnie zdobywać bez problemu. Nie ułatwiajmy już tak, bo jest już za łatwo. :s

    Bardziej podobałby mi się pomysł, aby urozmaicić NPC Popi, który teleportowałby nas do jakiegoś bossa, np. za 100 punktów. Aktualnie taski to monotonność, więc takie urozmaicenie przydałoby się moim zdaniem.

    Co do propozycji to jestem na nie, sorry.

    Jesteś w każdej propozycji na nie a potem płaczesz że nic nie dodają i update na dniach albo miesiącach,każdy update ułatwia grę gdyby nie to było by nudno i nikt by nie grał, napisałeś że taski są monotonne to własnie masz propozycje dziennego taska który urozmaicił by ci rozrywkę i jesteś na nie XD

    @propozycja w porządku, jestem na tak
    Ostatnio edytowane przez Goldenka : 12-02-2018 o 12:43

  5. #5
    Gaduła True & Blue's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    158
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Całkiem spoko propozycja, na nudę jak znalazł :]
    REBELEK

    REEBEL 1-(850)

  6. #6
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem jak najbardziej na TAK, jest to bardzo ciekawa propozycja i tak jak napisałeś można by dostawać nagrody{itemki do np. ward robe lub innych npc}.

  7. #7
    Mastah! Palldino's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 033
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie
    Goldenka idz se na mazurka jak chcesz te smieszne zadania oki
    po2 nic nie dodaja to myslisz ze akurat cos co na mazurku jest dodadza na apo xD
    NA DNIACH

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Skoro idziecie sladem rl i chcecie off trainery, daily taski czy mazurkowe bonusy do outfitow to dlaczego nie otworzyc sms shopu? Przeciez to juz jest na rl!

    Jestem na nie, bo juz jest wystarczajaco ''daily taskow'' typu ahmed czy !quest, a gdzie reszta questow, ktorych wiekszosc nawet na oczy nie widziala.

  9. #9
    Łowca postów .Voorlon.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Miasto
    Giżycko ^^
    Posty
    224
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    no rozumiem jak masz all questy done to moze nie masz co robić, ale osoby ~2k lvl +- mają w tym momencie mnóstwo misji/questów/tasków do roniemnia.


    #t
    jak chcesz to w kanionie dwarfy nają taski na elfy, na amazon elfy maja taski na dwarfy wiec...
    nie.
    Kitorovsky
    Voorlon 0 - ???

  10. #10
    Zaawansowany C9 Fanboy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Proponuje, zeby osoby z wykonanym ahmedem nie stawiały go jako najważniejszego questa do zrobienia, propozycja jest bardzo dobra, bo im więcej rzeczy które oplaca się zrobić poprzez systematyczną rozgrywke tym lepiej, pozdro.

  11. #11
    Ten najgorszy :c Apendor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    630
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Myślimy nad czymś zbliżonym do tego pomysłu i jak widać ma szansę się to sprawdzić
    Sky is the limit.

  12. #12
    Średnio zaawansowany Elew's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał djakon Zobacz post
    Skoro idziecie sladem rl i chcecie off trainery, daily taski czy mazurkowe bonusy do outfitow to dlaczego nie otworzyc sms shopu? Przeciez to juz jest na rl!

    Jestem na nie, bo juz jest wystarczajaco ''daily taskow'' typu ahmed czy !quest, a gdzie reszta questow, ktorych wiekszosc nawet na oczy nie widziala.

    W ahmedzie czy !speed masz stałą nagrodę za każde zadanie które wkrótce byś skończył, w daily tasku chodzi że codziennie mógłbyś wykonać jakaś misje i dostać za to losową nagrodę, albo coś ciekawego albo totalny śmieć

    Jestem na tak ciekawa innowacja od questów/expa

  13. #13
    Średnio zaawansowany Bolec uOrkiestra's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Posty
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Proponuję zrobić bossy za punkty taskowe na początek, a potem wziąć się za 'daily taskami'. Obojętne to jest dla mnie, tylko żeby nagroda nie była przesadzona w rzodkiewkę.

  14. #14
    Zaawansowany Dominikaa's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    104
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    pomysł spoko chociaż jak faktycznie jak np ja wracam na postać po paru latach i nie mam jeszcze zaczętej żadnej misji u ahmeda bo nie mam zbytnio czasu na zabawy szyfrowanie itp, a nie mam jeszcze all done !quest, ale rozumiem graczy którzy mają wysokie lvl all ahmed, !quest i normalne questy done i nie mają co robić na serwerze tylko może trzeba pomyśleć o urozmaiceniu a nie że np 2,5k lvl dostaje 50000 dragonów do zabicia i za to 10% do lvl'a bo to zanudzi na śmierć, a np 1k lvl dostaje do zabicia 10000 devil atomów gdzie nie ma takiej możliwości...
    Comeback po 5 latach Xydrus

    Mój live ---> http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=136606

  15. #15
    Gaduła Czepi's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Atopeh Zobacz post
    Ja jestem na nie, ponieważ takie zadania jakie wymieniłeś daje nam NPC Ahmed Martwy Terrorysta, więc starczy.. KlejNutki, różne przedmioty możesz teraz spokojnie zdobywać bez problemu. Nie ułatwiajmy już tak, bo jest już za łatwo. :s

    Bardziej podobałby mi się pomysł, aby urozmaicić NPC Popi, który teleportowałby nas do jakiegoś bossa, np. za 100 punktów. Aktualnie taski to monotonność, więc takie urozmaicenie przydałoby się moim zdaniem.

    Co do propozycji to jestem na nie, sorry.
    @Atopeh Nie rozumiem czemu w każdej jednej propozycji jesteś na nie. Serwer się nie zatrzyma w rozwoju, tak jak Ty.

    #t całkiem dobra propozycja, kolejny powód aby zalogować chociaż na chwilę i pobiegać po mieście

  16. #16
    Średnio zaawansowany Herato's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Posty
    47
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Propozycja ma znaczną większość głosów na tak, fajnie jakby taka innowacja została dodana w najbliższym czasie.

  17. #17
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Będzie coś z tego czy nie? Gracze są na tak w końcu...

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    zawsze jakas zmiana to cos nowego co moze zachecic graczy. tylko czy ma to kto zrobic? dobre pytanie... wieje nudą na apo wiec ekipo pora cos w koncu chyba dodac?

    jestem na tak

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    161
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co maja robic osoby ktore wykonaly wszystkie dotychczasowe misje? Expic expic i jeszcze raz expic? Jakas alternatywa od tego expa bylby idealna na tym serverze

    Na tak !

Podobne wątki

  1. Taski
    By Caverin in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 02-07-2011, 23:16
  2. Taski
    By MamProblem in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 22-02-2011, 22:28
  3. Taski ;d
    By Everlast in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 13-02-2011, 17:51

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •