User Tag List

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 21 do 40 z 42

Wątek: Wyniki Konkursu 2020

  1. #21
    Dirty Harry TuK!'s Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    955
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Malpi Sniper Zobacz post
    Ustawione.... Każdy z wyższych lvli wygrywa, a ci mniejsi nie mają szans. Bez sensu jest powoli ta gra na tym ots. -,-
    Bo gracze z wyższym levelem na pewno więcej zainwestowali niż Ty.
    Zrobić wam loterie czy quiz to i tak będzie, że ustawione albo słabe bo low levele nie wygrywają. fuck logic XD

    @OldRein
    W domu wszyscy zdrowi? Zachowujesz się jakbyś był opętany. Przez takich ludzi jak ty wszelkie loterie są rzadkością.

    #top

    Gratuluję wszystkim zwycięzcom.
    Ostatnio edytowane przez TuK! : 02-03-2020 o 19:31

  2. #22
    Zaawansowany Kiritsugu's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Posty
    66
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gratulacje dla zwycięzców.
    Cytat Napisał OldRein Zobacz post
    Loteria ustawiona same H-lvl wygrały , w poprzednim konkursie też tak było . 0 szans dla mniejszych poziomów . Na moje powinna być 1 nagroda dla danego Ip . a nie taki damballa wygrał 3 postaciami na mainie , fakt faktem wyjebał w chuj uc ale co z tego , jak i tak taka postacią idzie szybko zarabiać , a takim mniejszym poziomom to dla nich nikłe szanse.



    Coraz bardziej to APO schodzi na psy , mortiss ma w dupie server , jedynie co tu robił to był Squid .
    W Lotto też masz szanse coś wygrać mając 1 mln PLN na koncie czy marne 100 PLN. Każdy gra w Lotto nie ważne ile ma na koncie.
    Powiadasz same h-lvle. A popatrz na 500 lvl'a (Annihilation) jakoś wygrał. Czy też Precisionek 600+.
    Jeżeli chcesz, to kolejna loteria niech będzie z ograniczoną ilością kasy wydanej na loterie na jedno konto.
    Ostatnio edytowane przez Kiritsugu : 02-03-2020 o 14:07

  3. #23
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie .

    Loteria ustawiona same H-lvl wygrały , w poprzednim konkursie też tak było . 0 szans dla mniejszych poziomów . Na moje powinna być 1 nagroda dla danego Ip . a nie taki damballa wygrał 3 postaciami na mainie , fakt faktem wyjebał w chuj uc ale co z tego , jak i tak taka postacią idzie szybko zarabiać , a takim mniejszym poziomom to dla nich nikłe szanse.



    Coraz bardziej to APO schodzi na psy , mortiss ma w dupie server , jedynie co tu robił to był Squid .

  4. #24
    Senior Game Master Nedin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Miasto
    Silver City
    Posty
    857
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał OldRein Zobacz post
    Loteria ustawiona same H-lvl wygrały , w poprzednim konkursie też tak było . 0 szans dla mniejszych poziomów . Na moje powinna być 1 nagroda dla danego Ip . a nie taki damballa wygrał 3 postaciami na mainie , fakt faktem wyjebał w chuj uc ale co z tego , jak i tak taka postacią idzie szybko zarabiać , a takim mniejszym poziomom to dla nich nikłe szanse.



    Coraz bardziej to APO schodzi na psy , mortiss ma w dupie server , jedynie co tu robił to był Squid .
    Teraz to za przeproszeniem pierdolisz jak polityk, nie wiesz jak się gra na takim lvlu i nie wiesz ile się zarabia. Wygrać mógł każdy, każdy miał szansę i nie wygrały same H lvle tak jak to napisał ktoś wyżej wsrod wygranych jest również 500 i 600lvl na Main. Tak więc gadanie typu ooo tylko hlvl, loteria ustawiona możesz sobie darować. Dwie osoby sprawdzały wyniki i wyszły w obu przypadkach takie same. Równie dobrze możesz sam sprawdzić wyniki I zobaczysz, że nic nie było ustawione.

  5. #25
    VIP Ferrum's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Miasto
    Toruń
    Posty
    528
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co by nie zrobić i tak będzie źle

    Nie działo się nic - źle, rozstrzygnięcie loterii - źle.

    Cieszmy się z tego co jest, moim zdaniem uczciwe podejście. Każdy ma prawo zainwestować tyle w loterie, ile jest w stanie. Przecież poniekąd chodzi o zmniejszenie ilości kasy na serwerze, a jednak w loterie troszkę uc zostało zainwestowane.

    Zaraz zostanę skrytykowany przez osoby przegrane w loterii zapewne, ale to nic

    Pozdrawiam

  6. #26
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ferrum Zobacz post
    Zaraz zostanę skrytykowany przez osoby przegrane w loterii zapewne, ale to nic
    Tak jest Ferrum Noob!!!


    A co do tematu to Gratulacje dla wygranych!!!

  7. #27
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nedin Zobacz post
    Teraz to za przeproszeniem pierdolisz jak polityk, nie wiesz jak się gra na takim lvlu i nie wiesz ile się zarabia. Wygrać mógł każdy, każdy miał szansę i nie wygrały same H lvle tak jak to napisał ktoś wyżej wsrod wygranych jest również 500 i 600lvl na Main. Tak więc gadanie typu ooo tylko hlvl, loteria ustawiona możesz sobie darować. Dwie osoby sprawdzały wyniki i wyszły w obu przypadkach takie same. Równie dobrze możesz sam sprawdzić wyniki I zobaczysz, że nic nie było ustawione.

    wiem bo nie gram tu od roku czy dwóch tylko gram bardzo długo i mialem nie jednego hara ponad 3k-4k ta wsrod wygranych 500 i 600 lvl main . to sa postacie administracji i drugi har damballi i na tym samym acc. wiec nie pierdol ze wygrały low poziomy skoro nie wiesz

  8. #28
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Park Street II
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał OldRein Zobacz post
    Loteria ustawiona same H-lvl wygrały , w poprzednim konkursie też tak było . 0 szans dla mniejszych poziomów . Na moje powinna być 1 nagroda dla danego Ip . a nie taki damballa wygrał 3 postaciami na mainie , fakt faktem wyjebał w chuj uc ale co z tego , jak i tak taka postacią idzie szybko zarabiać , a takim mniejszym poziomom to dla nich nikłe szanse.



    Coraz bardziej to APO schodzi na psy , mortiss ma w dupie server , jedynie co tu robił to był Squid .
    Sam sprawdzałem wyniki od razu po 18-stałej i wyszły mi dokładnie takie same, wiec daruj sobie to ustawianie.
    Poza tym nie rozumiem z czym masz problem... Zawsze tak jest ze większy lvl ma więcej kasy niż 500-600 poziom wiec może pozwolić sobie na większa ilość głosów zwiększajac tym samym szanse na wygranie...
    Dodam jeszcze że regulamin jest równy wobec wszystkich a to ze Ty nie masz tylu pieniędzy co na przykład Damballa to już Twój problem.

  9. #29
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Posty
    245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał OldRein Zobacz post
    wiem bo nie gram tu od roku czy dwóch tylko gram bardzo długo i mialem nie jednego hara ponad 3k-4k ta wsrod wygranych 500 i 600 lvl main . to sa postacie administracji i drugi har damballi i na tym samym acc. wiec nie pierdol ze wygrały low poziomy skoro nie wiesz
    Taka jest prawda, że Damballa wygrał na conajmniej dwóch postaciach - Damballa i Rylus - to tyczy sie main, nie mam pojecia jak na rooku.

    Ferrum, nie zjemy Ciebie za ten komentarz, ale jak to wygląda jak wygrywasz domek jako graczo-Gamemaster?
    Moim zdaniem GMi nie powinni uczestniczyć w takim konkursie, bo stąd i reptilianie powstali
    Dziwny wynik konkursu - usuwacie kase z serwera, ale nagrody łącznie są więcej warte niż nakład włożony graczy w loterie...
    Dodajecie kase na serwer, a przynajmniej zamożność high lvli wspomagacie.
    Konkurs nie zachęci na pewno nowych graczy do zostania tutaj, algorytm okazał się durny i naiwny.
    Nie pozdrawiam tego, kto pisał go - na odczepnego.
    PS. Jeden poziom 500 okolo trafil sie co wygrał mając mało pieniążków na koncie z pewnością. Los mu przyświecił... na 10 miejsc... porażka.
    Dla wygranych oczywiście gratulacje, ale jestem podobnego zdania - konkurs ustawiony pod h-lvle. Kiedy zrobicie coś dla mniejszych poziomów? @Squid Sasha chce rekompensaty za pvp eventy... Szlag trafia ludzi jak coś komuś ma się zwrócić. Czemu tylko o nich dbacie (h-lvle), a o mniejsze nie? Przecież nowi gracze rozwijaja serwer, nie stare knury jako 60ty wlasciciel... BŁĄD BŁĄD BŁĄD
    Diuqs 2 też pod duże lvle robiony był, dla małych poziomów nawet najazdu nie robicie, rook już całkiem zapomniany jest... Jak Wy chcecie przyciągnąć nowych graczy? Może jak GM napisze poradnik na sprite wand quest i wstawicie to na official FB APO, to może coś z tego będzie - o ironio. Tylko h- lvle i tyle w temacie ;d, dno.
    Ostatnio edytowane przez Szalomek : 03-03-2020 o 03:06

  10. #30
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Posty
    35
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co ma poziom od zamożności graczy?
    Jest pierdyliard sposobów, aby dorobić się UC'kami na Main oraz na Rooku.
    Nie trzeba podawać przykładów, wystarczy wiedzieć i dobrze się zorganizować.
    Co ma to do nowych graczych? Przecież każdy z nas zaczynał grę, a wy chcecie aby ten nowy gracz był już majętny po dwóch dniach, żeby uczestniczyć w konkursie i wygrał? No ludzie.

    Morał taki:
    Zawsze źle i będzie źle, bo nie wyszło po tej myśli.

    Cytat Napisał Malpi Sniper Zobacz post
    Ustawione.... Każdy z wyższych lvli wygrywa, a ci mniejsi nie mają szans. Bez sensu jest powoli ta gra na tym ots. -,-
    Farmazon. Raczej Ci którzy nie posiadali gotówki. Jak się nie podoba OTS i uważasz że to bez sensu to nie graj. Nikt nie zmusza na siłę.

  11. #31
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szalomek Zobacz post
    Taka jest prawda, że Damballa wygrał na conajmniej dwóch postaciach - Damballa i Rylus - to tyczy sie main, nie mam pojecia jak na rooku.

    Ferrum, nie zjemy Ciebie za ten komentarz, ale jak to wygląda jak wygrywasz domek jako graczo-Gamemaster?
    Moim zdaniem GMi nie powinni uczestniczyć w takim konkursie, bo stąd i reptilianie powstali
    Dziwny wynik konkursu - usuwacie kase z serwera, ale nagrody łącznie są więcej warte niż nakład włożony graczy w loterie...
    Dodajecie kase na serwer, a przynajmniej zamożność high lvli wspomagacie.
    Konkurs nie zachęci na pewno nowych graczy do zostania tutaj, algorytm okazał się durny i naiwny.
    Nie pozdrawiam tego, kto pisał go - na odczepnego.
    PS. Jeden poziom 500 okolo trafil sie co wygrał mając mało pieniążków na koncie z pewnością. Los mu przyświecił... na 10 miejsc... porażka.
    Dla wygranych oczywiście gratulacje, ale jestem podobnego zdania - konkurs ustawiony pod h-lvle. Kiedy zrobicie coś dla mniejszych poziomów? @Squid Sasha chce rekompensaty za pvp eventy... Szlag trafia ludzi jak coś komuś ma się zwrócić. Czemu tylko o nich dbacie (h-lvle), a o mniejsze nie? Przecież nowi gracze rozwijaja serwer, nie stare knury jako 60ty wlasciciel... BŁĄD BŁĄD BŁĄD
    Diuqs 2 też pod duże lvle robiony był, dla małych poziomów nawet najazdu nie robicie, rook już całkiem zapomniany jest... Jak Wy chcecie przyciągnąć nowych graczy? Może jak GM napisze poradnik na sprite wand quest i wstawicie to na official FB APO, to może coś z tego będzie - o ironio. Tylko h- lvle i tyle w temacie ;d, dno.
    Diuqs jest robiony pod różne przedziały. Pierwsze co to najazdy - kurcze, nawet to jest dla hlvl bo co taki 1lvl może na najeździe? A nie, czekaj... Fala dla 150 lvl jest już dla hlvl! Nie ważne że wbicie 500 to kwestia chwili...
    To że Sasha się czegoś domaga to nie oznacza, że dostanie xD
    W ogóle czytając takie posty odechciewa się czegokolwiek robić bo jest spina której nie powinno być - bo ktoś dłużej gra i do czegoś doszedł to "dajcie wszystko mnie bo ja tu nowy a on już ma" - weź się do gry, zarobisz uc to i więcej wydasz na szansę w konkursie i możesz wtedy startować pierwszym lvlem, wykupić połowę losów i wygrać jako "newbie" lub po prostu kup jeden los i licz na szczęście i nie płacz.
    Zawsze starałem się aby każdy "coś miał" z aktualizacji - czy to questa do zrobienia, czy zarobek z loota itemkow potrzebnych do questa... Najazd na ankaros też jest zaprojektowany "dla każdego" a nie tylko dla hlvl... Ale jak widać przy wbijaniu 1000 poziomu w niecały miesiąc nadal brakuje atrakcji pomimo możliwości wykonywania codziennie innego questa i expienia codziennie na innych mobach... Ale według niektórych taki 5k lvl po wszystkich questach już nic nie powinien dostać według takiego kogoś bo low nic nie mają xD
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  12. #32
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Posty
    245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Najazd na ankaros też jest zaprojektowany "dla każdego"
    Dla każdego? Knight i paladyn mogą sobie pozwolić solo na niskich poziomach bić potworki - magiczne profesje już nie, więc nie dla każdego.

    @Down
    Co nie zmienia faktu, że nie jest dla każdego ten najazd.
    Ostatnio edytowane przez Szalomek : 03-03-2020 o 13:17

  13. #33
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szalomek Zobacz post
    Dla każdego? Knight i paladyn mogą sobie pozwolić solo na niskich poziomach bić potworki - magiczne profesje już nie, więc nie dla każdego.

    Na każdym przedziale to tak działa, nie wiem czego Ty oczekujesz XD jak chcesz druidem tankować najazd to chyba złą profesję wybrałeś.

  14. #34
    Łowca postów Damballa's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    251
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szalomek Zobacz post
    Dla każdego? Knight i paladyn mogą sobie pozwolić solo na niskich poziomach bić potworki - magiczne profesje już nie, więc nie dla każdego.
    Ogarnij się człowieku.. płaczesz o wszystko o co się da, a i tak jak wbijasz do gry to tylko po to żeby gadać na game-chacie nic po za tym.

    Moim zdaniem temat do zamknięcia bo ten płacz już się robi nudny.

    P.S. @Szalomek
    Wygrałem na 4 postaciach
    Ripplex ->2958 - ...
    Kapitan Hasz -> 1253 - 2831
    Damballa ->
    4577 - 4962

    ...

  15. #35
    Zaawansowany Kiritsugu's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Posty
    66
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szalomek Zobacz post
    Dla każdego? Knight i paladyn mogą sobie pozwolić solo na niskich poziomach bić potworki - magiczne profesje już nie, więc nie dla każdego.

    @Down
    Co nie zmienia faktu, że nie jest dla każdego ten najazd.
    Magiczne postacie mogą solo bić fale o 1 poziom (przedział) niższe bez problemu.
    Racja taka, że bez ekipy nic się tam zbytnio nie zdziała. A mamy mało graczy, aby byli chętni do współpracy.

    Cytat Napisał Ahsas Zobacz post

    Odnośnie najazdu ANK, to co z tego, że jedni mogą bić solo mobki, drudzy nie? Najazd został tak stworzony, aby się chodziło na niego w teamie 2-3 osobowym. Samemu nie opłaca się bić tego.. Druga sprawa to SPIERDOLILIŚCIE strasznie ten najazd zmieniając w nim loot nie informując GRACZY.

    Rozumiem, że wyjebaliście z niego Shaman Seta to zrozumiałe, ale zmniejszać częstotliwość wypadania przedmiotów takich jak golden bolt, silver wand, hota? Przecież to kpina. Kiedyś chodziło się z przyjemnością na te najazdy, a teraz? Większość osób ma je w piździe. Sorry za wulgaryzmy, ale taka prawda. Robicie coś, a po xx latach to zmieniacie nawet nie informując o tym.
    Gdybym był w posiadaniu jakiegoś 4-6k, to też raczyłbym na jakieś szanse zloocenie shaman skirta, maski, arma (oczywiście bez shaman boots), a drobnostki typu silver wand, spy report, m axe, m mace, to powinna być podstawa w loocie kilka sztuk z itemów do dropnięcia z całej fali, a części shaman setu (bez butów), to powinien być rar, 1-2 szt na całą fale.
    Ostatnio edytowane przez Kiritsugu : 03-03-2020 o 14:20

  16. #36
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    106
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szalomek Zobacz post
    Dziwny wynik konkursu - usuwacie kase z serwera, ale nagrody łącznie są więcej warte niż nakład włożony graczy w loterie...
    Dodajecie kase na serwer, a przynajmniej zamożność high lvli wspomagacie.
    Konkurs nie zachęci na pewno nowych graczy do zostania tutaj, algorytm okazał się durny i naiwny.
    Wynik nie jest dziwny, a sprawiedliwy. Nie wiem czemu płaczesz, ja wpłacając jako trzecia osoba najwięcej pieniędzy na loterie zająłem marne 10 miejsce, więc można rzecz, że kupiłem magic mace za 5kk, więc jakie wspomaganie wysokich lvli?
    Więcej kasy zeszło z serwera niż wartość przedmiotów wygranych z loterii, więc skończ pierdolić pokemonie.


    Cytat Napisał Szalomek Zobacz post
    Sasha chce rekompensaty za pvp eventy... Szlag trafia ludzi jak coś komuś ma się zwrócić. Czemu tylko o nich dbacie (h-lvle), a o mniejsze nie? Przecież nowi gracze rozwijaja serwer, nie stare knury jako 60ty wlasciciel... BŁĄD BŁĄD BŁĄD
    A dlaczego mieliby nie dać rekompensaty? W końcu to ich wina, że nadal nie ma przedziałów PvP eventów na mój level. Zaraz napiszesz, że moja wina, bo expie, nie?
    Po drugie, po co wprowadzać coś dla małych lvli skoro oni mają masę rzeczy do robienia, bicia mobów? Powinni tylko i wyłącznie dodawać teraz rzeczy pod większe przedziały.
    Szalom, nie ogarniasz tej gry, wyjdź z niej i idź na kurnik - może tam się odnajdziesz.


    Odnośnie najazdu ANK, to co z tego, że jedni mogą bić solo mobki, drudzy nie? Najazd został tak stworzony, aby się chodziło na niego w teamie 2-3 osobowym. Samemu nie opłaca się bić tego.. Druga sprawa to SPIERDOLILIŚCIE strasznie ten najazd zmieniając w nim loot nie informując GRACZY.

    Rozumiem, że wyjebaliście z niego Shaman Seta to zrozumiałe, ale zmniejszać częstotliwość wypadania przedmiotów takich jak golden bolt, silver wand, hota? Przecież to kpina. Kiedyś chodziło się z przyjemnością na te najazdy, a teraz? Większość osób ma je w piździe. Sorry za wulgaryzmy, ale taka prawda. Robicie coś, a po xx latach to zmieniacie nawet nie informując o tym.

     Click to show spoiler




    Tak, wiem.. Mamy pecha.
    Ostatnio edytowane przez Ahsas : 03-03-2020 o 14:21

  17. #37
    Guru!
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Miasto
    Łódź
    Posty
    943
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szalomek Zobacz post
    Dziwny wynik konkursu - usuwacie kase z serwera, ale nagrody łącznie są więcej warte niż nakład włożony graczy w loterie...
    Dodajecie kase na serwer, a przynajmniej zamożność high lvli wspomagacie.
    Odniosę się tylko do tego, bo przyznam szczerze, że większych głupot jako całości nie czytałem. Napisałeś post grubo po 1 w nocy, pewnie poświęcając kolejną noc na samotne picie do monitora.
    Za żadne miejsce nagrodą nie było UC. W większości nagród nie da się sprzedać u żadnego NPC, więc liczba UC na serwerze wcale nie przybyła. Itemy te można sprzedać u graczy, którzy wydadzą na nie i tak już ISTNIEJĄCĄ na serwerze walutę. Kolejny raz się kompromitujesz, aktualnie nawet bardziej, niż obrażając rodzinę nedina i dostając delete.

  18. #38
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Posty
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lagga v3 Zobacz post
    Odniosę się tylko do tego, bo przyznam szczerze, że większych głupot jako całości nie czytałem. Napisałeś post grubo po 1 w nocy, pewnie poświęcając kolejną noc na samotne picie do monitora.
    Za żadne miejsce nagrodą nie było UC. W większości nagród nie da się sprzedać u żadnego NPC, więc liczba UC na serwerze wcale nie przybyła. Itemy te można sprzedać u graczy, którzy wydadzą na nie i tak już ISTNIEJĄCĄ na serwerze walutę. Kolejny raz się kompromitujesz, aktualnie nawet bardziej, niż obrażając rodzinę nedina i dostając delete.
    Otóż to. Te nagrody nie wprowadzą do gry nowej kasy.
    Chcąc usunąć kasę z serwera ekipa tego umarlaka musiałaby się posunąć do takiego kroku, jak zrobił to Cipsoft. A wyszło im to na dobre (:
    Pozdrawiam, Week.

  19. #39
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Miasto
    w domu mieszkam
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #gruby_offtopic
    Cytat Napisał Ahsas Zobacz post
    Szalom, nie ogarniasz tej gry, wyjdź z niej i idź na kurnik - może tam się odnajdziesz.
    ty za to jesteś najlepszym tankiem na otsie xD
     Click to show spoiler



    dziś coś słabo tylko 6 tp do temple od dwarfów xDDD



    #topic
    gratki dla zwycięzców, beczka z was xD ja tam za ucki wydane podczas trwania loterii zjem kebaba

    teraz czekamy na usunięcie śniegu a potem na off

  20. #40
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Posty
    51
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Diuqs jest robiony pod różne przedziały. Pierwsze co to najazdy - kurcze, nawet to jest dla hlvl bo co taki 1lvl może na najeździe? A nie, czekaj... Fala dla 150 lvl jest już dla hlvl! Nie ważne że
    Weź nie rozśmieszaj ludzi. Spróbuj iść ED/MS na najazd na swoim poziomie. Mając maksymalny poziom na najazd schodzi się na strzała w przeciągu 5 sekund na pojedynczym potworze.

    @topic
    Event spoko, sam brałem udział. Niestety domek na bam na którego się czaiłem wygrał GM xD
    GZ

Podobne wątki

  1. Wst?pne wyniki konkursu. Wasza opinia
    By Japan Fighter in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni Post / Autor: 12-02-2012, 00:53
  2. Wyniki Konkursu 2011
    By Caav in forum Nowości
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni Post / Autor: 04-01-2012, 23:29
  3. Wyniki grudniowego konkursu
    By Santano in forum Nowości
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni Post / Autor: 16-01-2011, 15:50
  4. Wyniki konkursu.
    By Santano in forum Nowości
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni Post / Autor: 05-10-2009, 16:17

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •