ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Pomoc

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-12-2017, 22:28   #1
Fikol
Nowicjusz

Fikol's Avatar

Miasto: Podkarpacie
Mentioned: 0 Post(s)
Fikol jest LEGENDĄ!Fikol jest LEGENDĄ!Fikol jest LEGENDĄ!Fikol jest LEGENDĄ!Fikol jest LEGENDĄ!Fikol jest LEGENDĄ!
Fikol jest LEGENDĄ!Fikol jest LEGENDĄ!Fikol jest LEGENDĄ!Fikol jest LEGENDĄ!Fikol jest LEGENDĄ!Fikol jest LEGENDĄ!Fikol jest LEGENDĄ!Fikol jest LEGENDĄ!Fikol jest LEGENDĄ!Fikol jest LEGENDĄ!Fikol jest LEGENDĄ!Fikol jest LEGENDĄ!Fikol jest LEGENDĄ!Fikol jest LEGENDĄ!Fikol jest LEGENDĄ!Fikol jest LEGENDĄ!Fikol jest LEGENDĄ!Fikol jest LEGENDĄ!Fikol jest LEGENDĄ!Fikol jest LEGENDĄ!Fikol jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Witam.

Dziś logując się zobaczyłem, że mam bana:

Pytanie mam tylko bo na załączonym ssie jest napisane, że ban jest za posiadanie już domku na danym koncie. Moje pytanie jest nastepujące, otóż czy nie jest tak ze każda postać może mieć domek, czy jest jeden domek na całe konto?

"Jedna osoba (człowiek) może posiadać tylko jeden domek!"

Nie wiem czy pisze w odpowiednim dziale, jeśli nie to przepraszam i proszę o przeniesienie.

Pozdrawiam Fikoł

Rozumiem, że wszelakie prośby o ew. unban lub skrócenie bana nie mają sensu? Człowiek był pewny że 1 domek na jedną postać heh.

Chciałbym jeszcze dodać, że to w sumie pierdoła ale ban na 20 dni jest mi zdecydowanie nie na rękę. Za bota otrzymuje się 10 dni, a za takie coś 20. Akurat na okres świąteczny gdzie człowiek bedzie miał dużo czasu i chciałby spędzić troche czasu na Apo. Rozumiem, że nie znanie regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania, ale byłem pewny że mogę posiadać jeden domek na każdej postaci na koncie. Prosiłbym o rozpatrzenie mojej prośby pozytywnie, jeśli jednak nic z tego nie będzie to również zrozumiem i zastosuję się do kary.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Scuv : 01-12-2017 o 22:55
Fikol jest offline  
Stary 01-12-2017, 22:33   #2
Inquso

Inquso's Avatar

Mentioned: 79 Post(s)
Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !
Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Jeden domek - jedno konto .
Inquso jest offline  
Stary 02-12-2017, 11:10   #3
Voltan

Voltan's Avatar

Mentioned: 142 Post(s)
Voltan ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Chciałbym jeszcze dodać, że jedna osoba może posiadać dwa domki w przypadku kiedy są one na innych kontach i jeden na rooku, a drugi na main, tylko w takiej konfiguracji. Nie można posiadać dwóch domków na mainie lub dwóch na rooku. No i zawsze maksymalnie jeden domek może być przypisany do jednego konta. Co do kary, jeśli chcesz ją w jakikolwiek sposób negocjować to musisz napisać odwołanie w dziale Skargi - Odwołania - Zgłoszenia.
Voltan jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania