ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Opinie & Krytyka

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-05-2020, 20:55   #1
Albert Hoffman
Średnio zaawansowany

Albert Hoffman's Avatar

Mentioned: 0 Post(s)
Albert Hoffman jest dobrą osobą!Albert Hoffman jest dobrą osobą!Albert Hoffman jest dobrą osobą!Albert Hoffman jest dobrą osobą!
Domyślnie Spłakałem się

Zakładam temat bo jest mi przykro. Nie uważacie za bany za np. Obraźliwe słownictwo powinny być wystawiane w przypadku kiedy znamy kontekst? Nie jest problemem prowokować kogoś tak długo żeby puściły mu nerwy i żeby stał się toksyczny. Z racji na to że nie mam zapisu transmisji z twitch będę wdzięczny jeśli poreczycie że w trakcie transmisji masa osób,których nie będę wymieniał z nicku pisała BARDZO obraźliwe rzeczy w kierunku mojej partnerki rodziny mnie etc. Nie zgłaszam takiego czegoś bo mamy wolność słowa i jak ktoś jest burakiem to niech nim będzie, ale chyba sami klimacie frustracje tym że będąc obrazanym dostaje bana za obrażanie..
Albert Hoffman jest offline  
Stary 14-05-2020, 20:57   #2
Azielu$
Notoryczny miotacz postów!!!

Azielu$'s Avatar

Miasto: Lublin
Mentioned: 9 Post(s)
Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !
Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Azielu$
Domyślnie

Z jednej strony masz rację, na serwerze jest kilku prowokatorów, ale z drugiej strony jest też opcja ignore. Gorąco polecam z niej korzystać, od razu gra staje się przyjemniejsza.

Glitch 1 - ... [2921]

Aziel Vara 3618 - ... [3717]

Azielu$ jest offline  
Stary 14-05-2020, 21:04   #3
Albert Hoffman
Średnio zaawansowany

Albert Hoffman's Avatar

Albert Hoffman jest dobrą osobą!Albert Hoffman jest dobrą osobą!Albert Hoffman jest dobrą osobą!Albert Hoffman jest dobrą osobą!
Domyślnie

Jest opcja ignore ale zatkanke nosa nie sprawia że smród przestaje się unosić w powietrzu. Nie chodzi mi o karanie prowokatorów, bardziej o to że jak administracja dostaje od takiego prowokatora nagranie to powinna się zapalić lampka. Złożyłem odwołanie od bana i unban to jest jedyna rzecz na której mi zależy bo w kontekście całej zaistniałej sytuacji jestem przekonany że na bana nie zasłużyłem..
Albert Hoffman jest offline  
Stary 14-05-2020, 21:21   #4
Janusz Nosacz
Banned

Mentioned: 4 Post(s)
Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!
Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Nie trzeba było wyzywać od rodziców, tyle. Bez odbioru.
Janusz Nosacz jest offline  
Stary 14-05-2020, 21:27   #5
Gwnstopro.
Banned

Miasto: Giewont
Mentioned: 1 Post(s)
Gwnstopro. jest LEGENDĄ!Gwnstopro. jest LEGENDĄ!Gwnstopro. jest LEGENDĄ!Gwnstopro. jest LEGENDĄ!Gwnstopro. jest LEGENDĄ!Gwnstopro. jest LEGENDĄ!
Gwnstopro. jest LEGENDĄ!Gwnstopro. jest LEGENDĄ!Gwnstopro. jest LEGENDĄ!Gwnstopro. jest LEGENDĄ!Gwnstopro. jest LEGENDĄ!Gwnstopro. jest LEGENDĄ!Gwnstopro. jest LEGENDĄ!Gwnstopro. jest LEGENDĄ!Gwnstopro. jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Płaczę gość na forum który napisał na Game chacie, że jego dziewczyna ruchała mojego ojca staponem XDD Ehh te Twoje wspomnienia z dzieciństwa.. Zasłużony ban, bez pozdrowień.
Gwnstopro. jest offline  
Stary 14-05-2020, 21:29   #6
Rekrut
Master Atom!

Rekrut's Avatar

Mentioned: 13 Post(s)
Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !
Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !Rekrut to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Zgadzam się z Tobą. Mnie sasha tak prowokował 172918392x i dostawałem tak bany bo mnie nagrywał. W takim przypadku osoba prowokujaca powinna tez byc banowana.
Mój Life
Rekrut jest offline  
Stary 14-05-2020, 21:32   #7
Jaro_Caro
Nowicjusz

Jaro_Caro jest dobrą osobą!Jaro_Caro jest dobrą osobą!Jaro_Caro jest dobrą osobą!Jaro_Caro jest dobrą osobą!
Domyślnie

Chłop chciał trochę dobrej roboty zrobić... Usłyszał od janusza patoatencjusza że mu ruch... narzeczonąTak naprawdę w ogóle nie powinien dostać bana bo nie ma ku temu powodów. Co tu się rozpisywać. janusz ma poziom duda i z nim mu się najlepiej rozmawia. Kruk krukowi i tp. biurwa biurwie łba nie urwie
Jaro_Caro jest offline  
Stary 14-05-2020, 23:38   #8
Szalomek
Zaawansowany

Mentioned: 3 Post(s)
Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!
Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!
Domyślnie

Taki Janusz Nosacz czy Ketanol Decambre nie powinni się z przyzwoitości tutaj wypowiadać. Dwóch największych prowokatorów na APO. Jeszcze jest Lagga aka La**us.

Ostatnio edytowane przez Szalomek : 14-05-2020 o 23:43
Szalomek jest offline  
Stary 15-05-2020, 03:01   #9
marcelek1998
Średnio zaawansowany

marcelek1998 nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Prowokacje i manipulacje z nagrań ostatnio są bardzo powszechne. Ja proponuje olać typa i nawet nie dyskutować. To samo się dzieje na respach gdzie rzekomo bijesz komuś moby a jak nie masz nagrania przegrywasz bez możliwości odwołania co uważam za absurd ale takie są realia. W dzisiejszych czasach na apo lepiej nic nie mówić nic nie robić tylko odpalić obs albo inne cacko do nagrywania i wrzucić na forum, tak się wygrywa walki na pvp serverze.
pozdrawiam cieplutko
marcelek1998 jest offline  
Stary 15-05-2020, 03:01   #10
Inquso

Inquso's Avatar

Mentioned: 82 Post(s)
Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !
Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !Inquso to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Jeśli ktoś obraża Cię w prywatnych wiadomościach to możesz mu dać ignore. Kolejna sprawa co do nagminnego prowokowania, niebawem się to zmieni wraz z nadchodzącymi zmianami w regulaminie.
Temat zamykam.
Inquso jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania