ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Poradniki

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-08-2018, 21:54   #1
Khartusik
Zaawansowany

Khartusik's Avatar

Mentioned: 3 Post(s)
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Domyślnie Hunter Urlich - Rook

W tym poradniku chciałbym wam przedstawić drogę do npc Hunter Urlich.
Przepraszam za błędy, jakość ss oraz za strzałki.

Aby zacząć wykonywać taski musimy wcześniej porozmawiać z npc Hunter Urlich.

Cytat:
Misiu Kozaczek Rook: Hi
Hunter Urlich: Witaj przybyszu! Co Cie do mnie sprowadza?!
Misiu Kozaczek Rook: Misja
Hunter Urlich: Dobrze wiec, ze sie do mnie zglosiles. Poszukuje ludzi do kola lowieckiego. Jestes zainteresowany dolaczeniem?
Misiu Kozaczek Rook: Tak
Hunter Urlich: Cudownie. Moge Cie wiec dopisac do mojego kola?
Hunter Urlich: Musisz jednak pamietac, ze dolaczenie do kola zobowiazuje. Nie bedziesz mogl juz nigdy go opuscic! Zgadzasz sie?!
Hunter Urlich: Swietnie! Od tej pory jestes czlonkiem kola mysliwych. Za zdobycie stu punktow dostaniesz ode mnie czarna krolowa! Jesli bedziesz chcial rozpoczac swoja pierwsza misje, napisz znowu!

Myślę że troszeczkę pomogłem.

Mile widziany Repucik
Dzielny Tabaluga 2660 -2709
Khartusik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-08-2018, 23:38   #2
Otteello
Nowicjusz

Mentioned: 0 Post(s)
Otteello nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Dzieki, teraz wiem gdzie sa taski 9/10 (te wilki -1 nota)
Otteello jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-09-2018, 12:35   #3
Hokage
Mastah!

Hokage's Avatar

Mentioned: 9 Post(s)
Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !
Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Ostatnio sam chciałem rozpocząć taski na rooku ale nie znam zbytnio mapy teraz już lajtowo ogarnę

9/10
[01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna
Hokage jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-09-2018, 14:54   #4
Desou
Średnio zaawansowany

Desou's Avatar

Mentioned: 2 Post(s)
Desou ma wspaniałą przeszłość!!
Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!Desou ma wspaniałą przeszłość!!
Domyślnie

poradnik dobry ale sam prowadzacy kulture ma na niskim poziomie, nie pozdrawiam
Desou jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-09-2018, 14:56   #5
VimpexxNaBanicji
Nowicjusz

VimpexxNaBanicji to wcielenie dobra!VimpexxNaBanicji to wcielenie dobra!VimpexxNaBanicji to wcielenie dobra!VimpexxNaBanicji to wcielenie dobra!VimpexxNaBanicji to wcielenie dobra!
VimpexxNaBanicji to wcielenie dobra!VimpexxNaBanicji to wcielenie dobra!VimpexxNaBanicji to wcielenie dobra!VimpexxNaBanicji to wcielenie dobra!VimpexxNaBanicji to wcielenie dobra!VimpexxNaBanicji to wcielenie dobra!VimpexxNaBanicji to wcielenie dobra!VimpexxNaBanicji to wcielenie dobra!VimpexxNaBanicji to wcielenie dobra!
Domyślnie

Poradnik bardzo przejrzysty i bardzo dobrze opisana droga do NPC, czego chcieć więcej.
Za poradnik 10/10, za kulturę autora tematu w grze 2/10.
Pozdrawiam, Vimpexx
VimpexxNaBanicji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-09-2018, 22:30   #6
Kiroshi
Gaduła

Kiroshi's Avatar

Miasto: Poznań
Mentioned: 3 Post(s)
Kiroshi ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Fajny poradnik, zawsze się komuś przyda. Ktoś musi zastąpić Sashe xD
Kiroshi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-09-2018, 23:14   #7
Sashaa
Nowicjusz

Sashaa's Avatar

Miasto: Szczecin
Sashaa jest znany i lubiany!Sashaa jest znany i lubiany!Sashaa jest znany i lubiany!Sashaa jest znany i lubiany!Sashaa jest znany i lubiany!Sashaa jest znany i lubiany!Sashaa jest znany i lubiany!Sashaa jest znany i lubiany!Sashaa jest znany i lubiany!Sashaa jest znany i lubiany!Sashaa jest znany i lubiany!Sashaa jest znany i lubiany!Sashaa jest znany i lubiany!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sashaa
Domyślnie

Bardzo dobry poradnik, na pewno pomoże wielu osobom w dotarciu do owego NPC. Jeżeli ktoś chciałby jeszcze wiedzieć jakie taski proponuje nam Urlich to proszę spojrzeć niżej:

Click to show spoiler

Rook 1-2450
Sasha Life!

Main 3620-5205
Sasha Life!
Sashaa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania