ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > Multimedia > Grafika i fotografia

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-10-2015, 08:10   #1
<Magiczny>
Guru!

<Magiczny>'s Avatar

Miasto: -
Mentioned: 0 Post(s)
<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !
<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !
Domyślnie Grafika dla prawdziwych twardzieli

Siemanko! W dzisiejszym dniu chcialbym poprosic was o pomoc. Mianowicie chodzi mi o wykonanie bannera. Cos unikalnego oraz zniewalajacego.

Znalazlem taki maly przyklad: 1 2 3
Wymiary: Zostawiam Wam. Cos obok tych z przykladu.
Kolorki: Bardzo podoba mi sie blekit, ale jestem otwarty na wszelkie propozycje.

Za dobra prace jestem w stanie wynagrodzic przedmiotami tibijskimi.

Prace mozecie wysylac na priv - Mam do rozdania klapy, s wand, hota oraz pacc runa jezeli prace beda naprawde na poziomie. Takie tam na zachete

Pozdrawiam!

Ostatnio edytowane przez <Magiczny> : 25-10-2015 o 13:29
<Magiczny> jest offline  
Stary 30-10-2015, 09:44   #2
<Magiczny>
Guru!

<Magiczny>'s Avatar

Miasto: -
Mentioned: 0 Post(s)
<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !
<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !<Magiczny> to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Odswiezam !
<Magiczny> jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania