ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Opinie & Krytyka

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-05-2017, 21:56   #1
Rookslayer Prime
Nowicjusz

Mentioned: 0 Post(s)
Rookslayer Prime nie jest jeszcze znany.
Domyślnie Skarga

Dostałem bana i zostało wmówione mi coś czego nie robiłem, nie mam zamiaru pozostawić tego bez słowa ponieważ płacę za to i czas jaki spędziłem na grze też jest dla mnie cenny. Nie opisze sytuacji by nie wplatać w to niepotrzebnych osób, chciałbym zaznaczyć że ktoś wmawiając mi coś nie udowadniając tego naraża się na wniosek o pomówienie lub zniesławienie, tego chyba ta osoba nie jest świadoma. Dobrze ubrane w słowa można podciągnąć pod znaczące naruszenie dobra osobistego. Zaznaczam że jeżeli nie zostanie to potraktowane poważnie, to spożytkuję czas wolny na napisanie wniosku i wysłanie drogą prawną. Udowodnijcie mi to co mi zarzucacie bo domysły lub przypuszczenia to za mało. Proszę o kontakt osoby która potrafi rozmawiać z klientami, bo trzeba pamiętać że to wy świadczycie mi usługę

Pozdrawiam
Rookslayer Prime jest offline  
Stary 24-05-2017, 22:04   #2
Scuv
Arab3k

Scuv's Avatar

Miasto: Hell
Mentioned: 6 Post(s)
Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !
Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Scuv
Domyślnie

Jeśli nie zgadzasz się z banem to skargi/odwołania proszę zgłaszać w tym dziale.
Pozdrawiam
Karta Graficzna -Zotac GeForce GTX 1080 AMP! Extreme Edition
RAM - Ballistix Sport LT DDR4, 2x8GB, 2666MHz, CL16
Zasilacz - Corsair TX550M 550W
Obudowa - SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black
Dysk - SSD Samsung 850 EVO 500GB
Scuv jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania