ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > Multimedia > Grafika i fotografia

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-01-2012, 21:29   #41
swiety mikolaj
Banned

Mentioned: 0 Post(s)
swiety mikolaj ma wspaniałą przeszłość!!
swiety mikolaj ma wspaniałą przeszłość!!swiety mikolaj ma wspaniałą przeszłość!!swiety mikolaj ma wspaniałą przeszłość!!swiety mikolaj ma wspaniałą przeszłość!!swiety mikolaj ma wspaniałą przeszłość!!swiety mikolaj ma wspaniałą przeszłość!!swiety mikolaj ma wspaniałą przeszłość!!swiety mikolaj ma wspaniałą przeszłość!!swiety mikolaj ma wspaniałą przeszłość!!swiety mikolaj ma wspaniałą przeszłość!!swiety mikolaj ma wspaniałą przeszłość!!swiety mikolaj ma wspaniałą przeszłość!!swiety mikolaj ma wspaniałą przeszłość!!swiety mikolaj ma wspaniałą przeszłość!!swiety mikolaj ma wspaniałą przeszłość!!swiety mikolaj ma wspaniałą przeszłość!!swiety mikolaj ma wspaniałą przeszłość!!swiety mikolaj ma wspaniałą przeszłość!!swiety mikolaj ma wspaniałą przeszłość!!
Domyślnie

Powiększ troche wielkość mojegon Avataru
Oraz pod spojówką wiedoczny czarny z kapającą krwią napis Pinki

Ciekawe czy to ogarniesz kocie
swiety mikolaj jest offline  
Stary 05-01-2012, 18:56   #42
TeDoo
Gaduła

TeDoo's Avatar

TeDoo to wcielenie dobra!
TeDoo to wcielenie dobra!TeDoo to wcielenie dobra!TeDoo to wcielenie dobra!TeDoo to wcielenie dobra!TeDoo to wcielenie dobra!TeDoo to wcielenie dobra!TeDoo to wcielenie dobra!TeDoo to wcielenie dobra!
Domyślnie

Witam
Jeśli można prosić Ja bym chciał żebyś dodal do tego zdjęcia tak jak by kropelki krwi ściekające po tej róży

O ile sie da
z góry mówie dziękuje
Stary 05-01-2012, 23:28   #43
Franco de la Pucio
Banned

Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!
Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Niuchacz Zobacz post
http://i40.tinypic.com/sd07py.png

Po lewej napis "cryson" wielkość niech będzie średnia, czcionka klasyczna, prosta. Kolorystyka należy do Ciebie
To ma być avatar czy sygnatura?

Cytat:
Napisał Axelo . Zobacz post
Mógłbyś dodać do mojego obecnego avataru napis po stronie lewej schodzący w dół o treści Axelo . ?
Czcionka jaka Ci pasuje, byle żeby napis był czarny.

Cytat:
Napisał swiety mikolaj Zobacz post
Powiększ troche wielkość mojegon Avataru
Oraz pod spojówką wiedoczny czarny z kapającą krwią napis Pinki

Ciekawe czy to ogarniesz kocie
Nie wiem w jaki sposób mam to zrobić. Daj mi pełne zdjęcie, to Ci to przerobię.

Cytat:
Napisał TeDoo Zobacz post
Witam
Jeśli można prosić Ja bym chciał żebyś dodal do tego zdjęcia tak jak by kropelki krwi ściekające po tej róży

O ile sie da
z góry mówie dziękuje
Zbyt dużo roboty, nie mam ochoty na taką zabawę.

Ostatnio edytowane przez Franco de la Pucio : 05-01-2012 o 23:33
Franco de la Pucio jest offline  
Stary 05-01-2012, 23:30   #44
Niuchacz
Bywalec

Niuchacz's Avatar

Miasto: Bydgoszcz Fordon
Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!
Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!
Send a message via Skype™ to Niuchacz
Domyślnie

of course, że sygnatura
Stary 05-01-2012, 23:52   #45
Franco de la Pucio
Banned

Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!
Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!Franco de la Pucio to wcielenie dobra!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Niuchacz Zobacz post
of course, że sygnatura
Do koloru, do wyboru.

Ostatnio edytowane przez Franco de la Pucio : 08-01-2012 o 23:22 Powód: reupload
Stary 09-01-2012, 13:18   #46
Niuchacz
Bywalec

Niuchacz's Avatar

Miasto: Bydgoszcz Fordon
Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!
Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!Niuchacz to wcielenie dobra!
Send a message via Skype™ to Niuchacz
Domyślnie

Zajebiście, podoba mi się. Dzięki
Stary 13-01-2012, 22:29   #47
Franco de la Pucio
Banned

Domyślnie

Odświeżam.

Zapraszam do współpracy.
Stary 14-01-2012, 17:36   #48
2sty
Średnio zaawansowany

2sty's Avatar

2sty ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość przez ICQ do 2sty Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika 2sty
Domyślnie

odpierdol coś dla mnie, avatar 120x120, pole do popisu dla Ciebie
ma być prosto, elegenacko, ofc. z napisem 'tlusty', tylko weź coś odjeb, bo te podstawowe animacje z gimpa są nudne!
2sty jest offline  
Stary 23-01-2012, 13:35   #49
Faamous
Banned

Miasto: Snk <.>
Faamous ma wspaniałą przeszłość!
Faamous ma wspaniałą przeszłość!Faamous ma wspaniałą przeszłość!Faamous ma wspaniałą przeszłość!Faamous ma wspaniałą przeszłość!Faamous ma wspaniałą przeszłość!Faamous ma wspaniałą przeszłość!Faamous ma wspaniałą przeszłość!Faamous ma wspaniałą przeszłość!Faamous ma wspaniałą przeszłość!Faamous ma wspaniałą przeszłość!Faamous ma wspaniałą przeszłość!Faamous ma wspaniałą przeszłość!Faamous ma wspaniałą przeszłość!Faamous ma wspaniałą przeszłość!Faamous ma wspaniałą przeszłość!Faamous ma wspaniałą przeszłość!Faamous ma wspaniałą przeszłość!
Domyślnie

Too Moze cos dla Mnie .

Napisa Faamous, najlepiej widoczny - nie migajacy, na tle mojego awatara z 4um + jakies tam dodatkie- twoja wlasna inwencja. Tylko zeby bylo, ladnie, NIE SLODKO i przejrzyscie.

z gury dzieknuje \./
Faamous jest offline  
Stary 17-02-2012, 10:23   #50
_woto_
Guru!

_woto_'s Avatar

_woto_ ma wyłączoną reputację
Send a message via Skype™ to _woto_
Domyślnie

Siema jezeli mozna to prosze tylko o zrobienie zeby moj avek mial przezroczyste tlo.
_woto_ jest offline  
Stary 17-02-2012, 11:12   #51
Hako but Husajn
Średnio zaawansowany

Hako but Husajn's Avatar

Miasto: Bambo Camp
Hako but Husajn nie jest jeszcze znany.
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Hako but Husajn
Domyślnie

Cześc jeśli jeszcze coś działasz prosił bym, żebyś przerobił mój avatar masz pełne pole do popisu. Z góry dzięki.

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania