ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > Multimedia > Grafika i fotografia

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-11-2012, 10:06   #1
.:Edzio:.
Bywalec

.:Edzio:.'s Avatar

Miasto: Szczecin
Mentioned: 0 Post(s)
.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!
.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika .:Edzio:. Send a message via Skype™ to .:Edzio:.
Domyślnie gimp znaki drogowe i paleta barw

Witam dzis za 6 h mam spr. z iinf . Musze zrobic palete barw . Tj. 3 podst kolory wymieszane daja jakies inne . Oraz 3 znaki drogowe . Moglby ktos wytlumaczyc mi jak to zrobic ?jestem kompletnie zielony gimpem
Stary 28-11-2012, 15:27   #2
nowitsky'
Nowicjusz

Mentioned: 0 Post(s)
nowitsky' nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Jeżeli chodzi o barwy zdaję mi się, że chodzi o to:

Narysuj 3 takie koła na oddzielnych warstwach nachodzące na siebie i tryb wszystkich warstw ustaw na pokrywanie. Powinno wyjść.

A znaki, to co w tym trudnego? Przecież to tylko zaznaczeniem zrobić trójkąt, koło albo coś i wypełnić według własnych upodobań.

Myślę, że nikt Ci w inny sposób nie pomoże.
nowitsky' jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania