ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Opinie & Krytyka

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-05-2017, 20:41   #1
Nicku Baye
Nowicjusz

Mentioned: 0 Post(s)
Nicku Baye to wcielenie dobra!Nicku Baye to wcielenie dobra!Nicku Baye to wcielenie dobra!Nicku Baye to wcielenie dobra!Nicku Baye to wcielenie dobra!
Nicku Baye to wcielenie dobra!Nicku Baye to wcielenie dobra!Nicku Baye to wcielenie dobra!Nicku Baye to wcielenie dobra!Nicku Baye to wcielenie dobra!Nicku Baye to wcielenie dobra!Nicku Baye to wcielenie dobra!Nicku Baye to wcielenie dobra!
Domyślnie Ban za niewinność?

mój nick w grze Nicku Baye dlaczego wczoraj dostałem bana za darmo skoro nie byłem zalogowany w grze?! To dla mnie oburzające!
Nicku Baye jest offline  
Stary 18-05-2017, 20:44   #2
Bercikovsky
Banned

Mentioned: 0 Post(s)
Bercikovsky jest LEGENDĄ!Bercikovsky jest LEGENDĄ!Bercikovsky jest LEGENDĄ!Bercikovsky jest LEGENDĄ!Bercikovsky jest LEGENDĄ!Bercikovsky jest LEGENDĄ!
Bercikovsky jest LEGENDĄ!Bercikovsky jest LEGENDĄ!Bercikovsky jest LEGENDĄ!Bercikovsky jest LEGENDĄ!Bercikovsky jest LEGENDĄ!Bercikovsky jest LEGENDĄ!Bercikovsky jest LEGENDĄ!Bercikovsky jest LEGENDĄ!Bercikovsky jest LEGENDĄ!Bercikovsky jest LEGENDĄ!Bercikovsky jest LEGENDĄ!Bercikovsky jest LEGENDĄ!Bercikovsky jest LEGENDĄ!Bercikovsky jest LEGENDĄ!Bercikovsky jest LEGENDĄ!
Domyślnie

[17/05/2017 21:40] Voltan -> Nicku Baye was banished because of Obrazliwe wyrazanie sie.

pewnie dlatego, ze ktos cie nagral jak kogos wyzywales i voltan sprawdzil to dzien pozniej i zbanowal
Bercikovsky jest offline  
Stary 18-05-2017, 21:52   #3
Hokage
Mastah!

Hokage's Avatar

Mentioned: 9 Post(s)
Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !
Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Na serwerze jest kilku którzy nagrywają i sprzedają dla administracji. Tez długo nie grałem tylko wpisywałem speeda i wczoraj logam a tu ban. Voltan wbił po tygodniu może dwóch i sobie banował za nagrania...

Musiałeś kogoś cisnąć i ban za nagranie
[01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna
Hokage jest offline  
Stary 18-05-2017, 21:53   #4
Scuv
Arab3k

Scuv's Avatar

Miasto: Hell
Mentioned: 6 Post(s)
Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !
Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Scuv
Domyślnie

Temat powinieneś założyć w tym dziale - możesz się tam odwołać od przyznanego bana.
Bany nie zawsze dostaje się od razu. Zapewne Voltan odczytał później zgłoszenie.
Zamykam temat.
*jak ktoś z ekipy będzie chciał dodać coś od siebie to otworzy go ponownie.
Karta Graficzna -Zotac GeForce GTX 1080 AMP! Extreme Edition
RAM - Ballistix Sport LT DDR4, 2x8GB, 2666MHz, CL16
Zasilacz - Corsair TX550M 550W
Obudowa - SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black
Dysk - SSD Samsung 850 EVO 500GB
Scuv jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania