ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Opinie & Krytyka

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-11-2017, 16:47   #1
EbooW
Nowicjusz

Mentioned: 0 Post(s)
EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!
Domyślnie Brak soku do nowych stroji

16:15 Ward Robe: Pierwszym skladnikiem potrzebnym do wykonania tego stroju bedzie butelka soku z brazowego motyla na zabarwienie stroju.

Ile gram nigdy mi nie spadł sok z jakiegoś moba brązowy

Z tego co wiem chyba nikt soku na rooku nie posiada nie wiem czy to błąd czy takie utrudnienie gry

[Scuv]
Apendor wyjaśnił, zamykam

Ostatnio edytowane przez Scuv : 02-11-2017 o 17:01
EbooW jest offline  
Stary 02-11-2017, 16:53   #2
Sokol from West
Top User 2015

Sokol from West's Avatar

Miasto: Żyrardów
Mentioned: 0 Post(s)
Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !
Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sokol from West Send a message via Skype™ to Sokol from West
Domyślnie

Cytat:
Napisał EbooW Zobacz post
16:15 Ward Robe: Pierwszym skladnikiem potrzebnym do wykonania tego stroju bedzie butelka soku z brazowego motyla na zabarwienie stroju.

Ile gram nigdy mi nie spadł sok z jakiegoś moba brązowy

Z tego co wiem chyba nikt soku na rooku nie posiada nie wiem czy to błąd czy takie utrudnienie gry
Bez powodu tego nie dodali, więc pewnie leci z jakiegoś moba. Może pierw popytaj innych ludzi, a dopiero potem zakładaj taki temat. Napisz na RRV lub na PW do kogoś z administracji z zapytaniem, bo jak będą mieli dobry humor to podpowiedzą. Nie będą Wam przecież podstawiali tego wszystkiego pod nos od razu.

Ps. "chyba", więc pewności nie masz Pytałeś innych?
Sokol from West jest offline  
Stary 02-11-2017, 16:59   #3
Apendor
Game Master

Apendor's Avatar

Mentioned: 9 Post(s)
Apendor ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Apendor
Domyślnie

Poświęciłem jedną minutę na spojrzenie co leży w domkach...:

... a kolejną na popytanie ludzi z czego je zdobyli:

Kod: