User Tag List

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 68

Wątek: Scoop - jaki jest naprawd?? (wywiad)

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 331
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Scoop - jaki jest naprawdę? (wywiad)

    Witam,
    postanowiłem przeprowadzić wywiad z kontrowersyjną postacią - Scoop'em.

    Legenda:
    Scoop
    Wolly

    Wolly: Co sądzisz o ekipie forum, kto Twoim zdaniem najlepiej wykonuje swoje obowiązki?

    Scoop: Wszyscy robią to co do nich należy, niektórzy mogliby poświęcać trochę więcej czasu ale myślę, że nie jest źle. Kto moim zdaniem najlepiej wykonuje swoje obowiązki? Nie chce tutaj nikogo pochopnie osądzać dlatego powstrzymam się od udzielenia tej odpowiedzi.

    Wolly: Jak to się stało, że zalogowałeś się na tym serwerze?

    Scoop: Ściągnąłem klienta 7.6 >> zarejestrowałem się na stronie >> potwierdziłem rejestracje >> odpaliłem klienta >> wpisałem passy >> nacisnąłem enter.

    Wolly: Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z Tibią?

    Scoop: Dwa, albo trzy lata temu? Ale nie grałem za często, czasami logowałem z nudów.

    Wolly: Jak dostałeś posadę na APO, zostałeś "zauważony", czy po prostu sam się o nią starałeś?


    Scoop: Była potrzebna pomoc na 8.42 więc Mortiis mi zaufał i powierzył pozycje GM'a, później Santano dodał mi super moderatora na forum.

    Wolly: Co zmieniłbyś na poszczególnych serwerach 7.6, 8.42/ROX?

    Scoop: 7.6 - Myślę iż 7.6 dobrze prosperuje, jest zgrana ekipa, bardzo często ktoś jest online z ekipy, są można by powiedzieć regularnie update.

    8.42 - Nie jest źle aczkolwiek mogłyby być częściej update co jest w dużej mierze zależne od Mortiisa i Tygrysa.

    ROX - serwer do usunięcia.


    Wolly: Czy jesteś za tym, aby powstał nowy serwer 7.6?

    Scoop: Raczej nie, wtedy upadłby "stary" serwer 7.6 oraz 8.42.

    Wolly: Co sądzisz o serwerze CS?

    Scoop: Hmm, zawsze to jest jakaś rozrywka dla tych użytkowników forum, którzy nie grają w Tibie a dużo czasu spędzają na naszym forum.

    Wolly: Będą jakieś zmiany na forum?

    Scoop: Zmiany są codziennie, usuwane tematy/zamykane/przenoszone/zakładane nowe.

    Wolly: Jeżeli chodzi o zmiany, to miałem na myśli coś zupełnie nowego, będzie coś takiego na forum?

    Scoop: Raczej nie, może ktoś dostanie Cleanera.

    Wolly: Co myślisz o pogłoskach, że administracja wykonuje niektóre rzeczy dla pieniędzy?

    Scoop: To zależy co rozumiecie poprzez "niektóre rzeczy". Mogę was zapewnić i wszystkie usługi związane z OTS oprócz pacc'a Mortiis i Tygrys udzielają darmowo.

    Wolly: Wiele ludzi zastanawia się jak wybierani są nowi cleanerzy, jak się to odbywa?


    Scoop: Ktoś z administracji daje propozycje iż ta i ta osoba nadawałaby się na to stanowisko jego zdaniem i pyta reszty administratorów/s modów czy się zgadzają, jeżeli nikt nie ma nic przeciwko to osoba otrzymuje cleanera.

    Wolly: Zdarzyło Ci się kiedyś zbanować kogoś niesłusznie? Jeśli tak, to jak to rozwiązałeś?

    Scoop: Tak, zbanowałem raz jedną czy dwie osoby przez przypadek. Jak to rozwiązałem? Napisałem do Mortiisa i ich odbanował na drugi dzień.

    Wolly: Czemu nie masz pozycji na 7.6?

    Scoop: Są tutorzy więc nie jest mi potrzebna, jak nie było tutorów miałem przez jakiś czas pozycje na 7.6, w sumie mam ją dalej tylko Mortiis usunął postać.


    Wolly: Czemu uważasz, że ROX jest do usunięcie? Może powstanie coś na jego miejsce?

    Scoop: Taki serwer jest niepotrzebny na którym jest exp 200x, lepiej by było postawić jakiś war serwer albo coś.

    Wolly: Kto Twoim zdaniem jest najlepszym moderatorem na forum? Kto najlepiej wykonuje swoje zadania w grze?


    Scoop: Nie mogę jednoznacznie powiedzieć kto jest najlepszy ponieważ mógłbym tym urazić inną osobę. A jeżeli już chcecie to wiedzieć to możecie poprosić Santano o ujawnienie logów ekipy forum, kto ile ma zrobionych akcji, ile dał warnów itp. ;d
    Jeżeli chodzi o grę - każdy tutor robi bardzo dużo, oczywiście nie da się ukryć iż najwięcej dobrego dla serwera robią: Mortiis, Tygrys i Santano aczkolwiek Mc Maciek oraz tutorzy też się nie obijają i dokładają wszelkich starań aby serwer rozwijał się w dobrym kierunku.


    Wolly: Jak uważasz co należy zrobić, aby grało więcej osób na 7.6 i 8.42?

    Scoop: Update - Eventy - Najazdy - Dobra reklama.

    Teraz może trochę odskoczmy od gry.


    Wolly: Obecny wybór prezydenta jest Ci przychylny?

    Scoop: Jest mi to zupełnie obojętne, kto by nie był prezydentem zawsze ktoś będzie poszkodowany, oczywiście zawsze można wybrać "mniejsze zło" ale...

    Wolly: Na kogo stawiałeś na MŚ w piłce nożnej i dlaczego?

    Scoop: Niemcy - a dlaczego nie?

    Wolly: O.S.T.R "Tylko dla dorosłych" vs. ELDO "Zapiski z 1001 nocy", która lepsza i dlaczego?

    Scoop: Zdecydowanie bardziej przemawia do mnie płyta Eldo'ki. Dlaczego? Lepsza liryka, bity i bardziej mi się podoba jego flow.

    Wolly: Co uważasz o projekcie, który ma ukazać się jesienią - Parias?

    Scoop: Nie wiem co o nim uważać ponieważ jeszcze nie wyszedł, wypowiem się jak przesłucham płytę, sądząc po wypowiedziach Eldo w wywiadach płytka będzie naprawdę ciekawa + zrobili sobie dobre promo dissując Peje.


    Wolly: Jak oceniasz artystów na Coke Live Music Festival?
    Artyści:
    * Muse
    * The Chemical Brothers
    * 30 Seconds To Mars
    * N.E.R.D.

    Scoop: Nie słucham tego typu muzyki.

    Wolly: Wiele razy wspominało się o systemie, który znajduję boty, czy jest takowy i jak działa?

    Scoop: Tak, jest taki system, jest nim człowiek, jak działa? Teleportuje się do gracza i patrzy jak expi, jeżeli zobaczy coś podejrzanego to daje upomnienie...

    Wolly: Co myślisz o wprowadzeniu hotkey'ów na 7.6?

    Scoop: Mi się to podoba, oczywiście Ci co bocili nadał będą bocic więc hotkeye są tylko przydatne i w pewien sposób rekompensują bota niebocącym.


    Wolly: Który serwer był lepszy, ten gdzie grało 600+osób, czy obecny?

    Scoop: Zdecydowanie tam gdzie grało 600 osób, może i był gorszy technicznie ale ludzie byli "normalniejsi" i moim zdaniem fajniej się gra na serwerze gdzie jest 600 osób niż na takim co jest 200, nawet jeżeli ten drugi jest w doskonałym stanie technicznym i update są regularnie co miesiąc.

    Wolly: Wspomniałeś o "eventach", kiedy może się spodziewać jakiegoś?

    Scoop: Jest to zależne od 3 osób, Mortiis, Tygrys, Santano, więc takie pytania należy do nich kierować.

    Wolly: Pytanie czysto teoretyczne: Na ile wyceniasz serwer APO?

    Scoop: Nie zajmuje się wyceną przedsiębiorstw, pomyliłeś osoby. ;d

    Wolly: Książka, lub film, który Cię zaciekawił?

    Scoop: Filmy oglądam bardzo często i każdy jest w pewien sposób ciekawy. Co do książek - Obnażeni Jonathana Millera, książka o Depeche Mode, jest opisana ich historia, koncerty, jak tworzyli, jeżeli ktoś słucha ich muzyki polecam przeczytać książkę.


    Wolly: Czemu nick "Scoop", wymyśliłeś go sam, czy ktoś z administracji go przypisał?

    Scoop: Nie wiem dlaczego Scoop. Wymyśliłem go z Zoltanem, na początku miałem mieć inny nick ale Mortiis się nie zgodził.

    Wolly: Co sądzisz o graczach używających nielegalnych programów? Jest ich więcej, czy wręcz przeciwnie?

    Scoop: To jest tylko i wyłącznie ich decyzja, jak chcą niech używają, ale później żeby nie płakali jak będą bany/delete, czy jest ich więcej? Sami możecie to osądzić po liście zbanowanych na stronie czy też na fansite intergaming.info.

    Wolly: Wiele ludzi mówi, że dawniejszy klimat był o wiele lepszy, co o tym sądzisz?


    Scoop: To zależy co rozumieją przez pojęcie klimat, jeżeli chodzi o ilość graczy na serwerze i ich zachowanie to tak, zdecydowanie dawniej było lepiej.

    Wolly: Dostajesz za swoją pracę jakieś wynagrodzenie?

    Scoop: Coś tam dostaje.

    Wolly: Myślisz, że APO będzie prosperować dalej?

    Scoop: To jest zależne tylko i wyłącznie od graczy, jeżeli ludzie będą grać, kupować pacc'e to Mortiis na pewno będzie starał się wprowadzać jak najwięcej zmian na serwer.

    Wolly: Na koniec, możesz kogoś pozdrowić, lub przekazać coś graczom/użytkownikom.

    Scoop: Pozdrowienia sobie daruje, co do przekazywania: Nie używajcie botów i okazujcie sobie oraz ekipie trochę szacunku.

    KONIEC!

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    xD
    Posty
    142
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wkoncu Scoop sie przełamał i udzielił wywiadu, ale bardzo dobrze ze Wolly go przeprowadził bo jest bardzo ciekawy i interesujacy, dowiedziałem sie kilku rzeczy na temat Scoopa.
    10/10

  3. #3
    One of Top Users 2010 Joogi's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Celle
    Posty
    1 874
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kolejny Twoj wywiad. : )
    Jak dla mnie super, fajnie sie go czyta nie jest az tak spiety jak na modka. Scoop wydaje mi sie ze jest spoko typkiem ;D
    10/10

  4. #4
    Master Atom! Vernereq's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    Rymanów
    Posty
    1 439
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiad dlugi, interesujacy, ogolnie bardzo dobry. 10/10.

  5. #5
    Don't look at me... Xelix's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    1 234
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Fajny wywiad ale jak dla mnie brakuje początku czyli pytania z wiekiem imionem itp. Ale wywiad ciekawy, daje za niego 8/10
    Zapraszam do odwiedzenia mojej nowej strony:
    pijtanio.pl - znajdź najtańszy bar w Twojej okolicy!

  6. #6
    Wszechobecny! Sub Zero 2's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Miasto
    Wstęp wzbroniony...
    Posty
    891
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiad sam w sobie tak na prawde przełamuje wszystko co sądziła większość o Scoopie.Co do samego wywiadu.Trochę mi się myliła odpowiedź z pytaniem.Wywiad nie był za długi ale wszystkie ciekawe wątki zostały poruszone.Dam gdzieś tak 8/10.Czemu? -1 pkt za dziwne kolory itp. -1 pkt za ogólne wykonanie pracy.8/10 i tak dużo.

  7. #7
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiad...wywiadem - tak serio to Wolly, nie odbiegłeś od standardowych pytań, a ja w zasadzie przewidziałem o co spytasz jeszcze przed otwarciem strony z wywiadem. Sztampowo, prosto, czytało się to, jakbyś się wypalił pół wieku temu i robiłeś to 'na odpierdol'. Chociaż istnieje jeszcze pewne wytłumaczenie, że Scoop poprosił o autoryzację wywiadu, na co ma pełne prawo, a więc może niektóre treści zostały wyrzucone.

    Nie mniej jednak, Scoop jest osobą znacznie bardziej interesującą niż tą, która została przedstawiona(a może, ujawniona?) w temacie. I tak w tajemnicy, ale żeby nikt nie słyszał, to trochę skłamał, że nie słucha tego rodzaju muzyki, przy pytaniu o Coke Live Music Festival. Ale to inna historia i jeśli on nie chciał o niej pisać, to ja nie będę się rozleniwiał : D

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    158
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Szczerze to nie wiele dowiedzialem sie z tego wywiadu. Jest dosc ciekawy ale nadal nie wiem ile Scoop ma lat, gdzie mieszka, jak ma na imie.

  9. #9
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak na poziom użytkowników forum to wywiad trzyma wysoki poziom. Co prawda widziałem lepsze tutaj ;d
    Wywiad nie trzyma się kupy. Najpierw pytasz o grę, potem o festival, a później znów o grę.

    Mogłeś zadać 2x tyle pytań i wywiad byłby o wiele ciekawszy.
    Tak, jak napisał Crayon - niektóre pytania były do przewidzenia.
    Ostatnio edytowane przez Ktoś II : 23-07-2010 o 14:21

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Krapkowice
    Posty
    1 128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zgadzam się z Xelixem

    Brakuje tylko początku, coś o życiu prywatnym.

    Reszta jest w porządku

    Bardzo dobrze wykonany, lecz ogólnie mogłeś się bardziej postarać. Inne Twoje wywiady są lepsze i bardziej ogarnięte.

  11. #11
    Notoryczny miotacz postów!!! Azielu$'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Lublin
    Posty
    2 464
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiad dobry, aczkolwiek brakuje najważniejszej części - pytań o życie prywatne. No nic. :< Może zostanie stworzona dodatkowa część wywiadu, a tak to 7/10.
    Vanquish 1 - 2072
    Vara Aziel 1 - ... [ 1800 ] [Distance: 158; Shielding: 176]
    Glitch 1 - ... [ 3030 ]

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Miasto
    Gdańsk // Biskupia!
    Posty
    449
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiad dobry masz 10/10 u mnie ;D

    Scoop to jeden z najlepszych Gm'ow na 8,42
    On stara się postawić serva na nogi

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Toruń
    Posty
    893
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    bardzo ciekawy wywiad 10\10 no wolly widze ze rob isz najlepsze wywiady gz
    co do wywiadu nie mam zastrzenien wszytko staranne i pieknie opisane

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Miasto
    Sieniawa/Jarosław
    Posty
    322
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    mimo ze Scoopa nie lubie wielki + dla niego za szczere odpowiedzi...
    nawet tygrys pisal ze mape robi dla przyjemnosci kasy z tego nie ma

    nick Scoop hmm... w tym tygodniu jest film co w tytule jest coś tam coś tam scoop...


    dlaczego teraz jest mniej botów?? bo wosso jest praktycznie nie wykrywalne...
    chyba ze polatasz za mna i pootwierasz potworki i look ze nie ma kasy mimo ze stałem tylko ułamek s przy dedzie

    jeszcze raz wielki "Plus" dla Scoopa...

    @wolly... 11/10 jak zawsze...

    @edit

    Cytat Napisał Metaxa Grzesiek Zobacz post
    Scoop to jeden z najlepszych Gm'ow na 8,42
    On stara się postawić serva na nogi


    bo jest 2 GMow hehehe

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    Olsztyn
    Posty
    1 245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiad fajny.

    Myslalem, ze bedzie troszke lepszy, bo juz nas do takich przyzwyczailes

    8/10, bo stac Cie na wiecej

  16. #16
    Średnio zaawansowany Vertigo's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Poznań
    Posty
    56
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiad długi i wyczerpujący. Dodaj sobie go do podpisu ;d 9/10, bo na niektóre pytania zabrakło konkretnych odpowiedzi.

  17. #17
    Zaawansowany PeToR's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Aha :<
    Posty
    80
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wolly , ale masz talent xDD Zgłoś się do mam talent .

    @topic

    Super wywiad. 10/10 Zrób jeszcze jakiś ;o

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Kutno.
    Posty
    104
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mistrz gry, który zaczął grę 2-3 lata temu i logował, bo się nudził gdzie niektórzy grają po 6 lat i wiedzą minimum 10x więcej niż on o tej grze. To taka mała dygresja z mojej strony.

    Pytania 'rozstrzelane' jak z AK na full auto. : [

    Co on może wiedzieć o 7.6 jak tam nie ma GM'a? Z opowiadań koleżków? :O ! Do tego ktoś kto wymaga szacunku, powinien samemu go okazywać. Faworyzuje waflów z forum.

    B.

  19. #19
    Mastah!
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Płock
    Posty
    1 202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiad bardziej w 'klimacie' gry, co mnie kompletnie w tej chwili nie interesuje. Osobistych pytań do Scoopa nie ma, nie wiem czy on nie chciał na nie odpowiadać(wiemy jaki jest) czy ty ich nie zadałeś. Czyta się dobrze, nie ma żadnych błędów ortograficznych/stylistycznych. Poprzeczka z wcześniejszych wywiadów została postawiona wyżej, więc mogłoby być lepiej. Ogólnie wywiad dobry.
    „Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie.” Niccolo Machiavelli
    Tett 0-? [700]

  20. #20
    Nabijacz postów Nexav.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Białystok
    Posty
    501
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    bardzo ciekawy i interesujący wywiad ze Scoop'em ; ]
    Ty Wolly, to na prawde imiesz robic wywiady xd.

Podobne wątki

  1. Jaki jest naj ??
    By Freestajler in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni Post / Autor: 29-12-2008, 12:45
  2. Jaki jest format na MP4?
    By nesta12 in forum Pytania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 24-12-2008, 23:52
  3. Look Jaki On jest Zdolny :)
    By Dinne in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni Post / Autor: 10-11-2008, 00:56

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •