ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > Multimedia > Gry komputerowe i konsole

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-03-2015, 17:13   #81
Axelo .
Banned

Miasto: Rzeszów
Mentioned: 0 Post(s)
Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !
Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !Axelo . to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Axelo . Send a message via Skype™ to Axelo .
Domyślnie

gz mocno wierzę że to dużo w tej grze
Axelo . jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-03-2015, 18:59   #82
Arcano Druid
Wszechobecny!

Arcano Druid's Avatar

Miasto: يةيح
Arcano Druid to wzór do naśladowania !Arcano Druid to wzór do naśladowania !Arcano Druid to wzór do naśladowania !Arcano Druid to wzór do naśladowania !
Arcano Druid to wzór do naśladowania !Arcano Druid to wzór do naśladowania !Arcano Druid to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Czym Wy robicie PrntScr w grze ? ;d

PS. o ch*j chodz z tym goblinem i portalem ?

Byłem w srodku zabilem kucyki ponny i szalu nie bylo
[27-07, 15:31] Zarexoholik? co ty wiesz o wardach synu idź powalcz sobie ze smokiem

http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=60876[*]
Arcano Druid jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-03-2015, 20:40   #83
Splaxor
Dżem na 100%

Splaxor's Avatar

Miasto: 50° 25' N i 18° 91' E
Splaxor ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Cytat:
Napisał Axelo . Zobacz post
gz mocno wierzę że to dużo w tej grze

400 lvl to mało

Cytat:
Napisał Arcano Druid Zobacz post
Czym Wy robicie PrntScr w grze ? ;d

PS. o ch*j chodz z tym goblinem i portalem ?

Byłem w srodku zabilem kucyki ponny i szalu nie bylo
Zdjęcia robię na F12. Zdjęcia u mnie są zapisywane w Komputer>C> Użytkownicy>Nazwa>Moje dokumenty>Diablo 3>Screenshots. Goblin może ci otworzyć portal do skarbca, ale tylko i wyłącznie na zleceniach. Na szczelinach i głębokich szczelinach nie otworzy. Z bossa w skarbcu wypada klejnot, który załatwia problem braku gotówki. Do tego w samym skarbcu można jednorazowo zebrać z 10-100 mln golda zależnie od poziomu.

Na zdjęciu masz ten gem co wypada z bossa w skarbcu. Jak widzisz mam ponad 1 mld golda, a nie zbieram wszystkiego tylko to co wpadnie podczas biegania.

@down
No bo to nie ten portal. Ty zabiłeś tęczowego goblina i przeniosło cię do kaprysowa. Mi chodzi o zwykłego goblina, który po śmierci otwiera taki portal.

Ostatnio edytowane przez Splaxor : 28-03-2015 o 21:52
Splaxor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-03-2015, 20:54   #84
Arcano Druid
Wszechobecny!

Arcano Druid's Avatar

Arcano Druid to wzór do naśladowania !Arcano Druid to wzór do naśladowania !Arcano Druid to wzór do naśladowania !Arcano Druid to wzór do naśladowania !
Arcano Druid to wzór do naśladowania !Arcano Druid to wzór do naśladowania !Arcano Druid to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Splaxor Zobacz post
Do tego w samym skarbcu można jednorazowo zebrać z 10-100 mln golda zależnie od poziomu.

Jakoś w tym czymś tęczowyn nie było siana ;s a na końcy jak znalazłem portal to przeniosło mnie z powrotem tam gdzie wszedłem jak zabiłem Goblina

[27-07, 15:31] Zarexoholik? co ty wiesz o wardach synu idź powalcz sobie ze smokiem

Stary 31-03-2015, 21:20   #85
Arcano Druid
Wszechobecny!

Arcano Druid's Avatar

Domyślnie

Groto prv Ci napisałem :P

Taki tam Skarbiec
Ogólnie 2 razy w 5 minut mi i kumplowi trafił xD

Stary 23-09-2015, 19:33   #86
Splaxor
Dżem na 100%

Splaxor's Avatar

Domyślnie

Coś do odświeżenia tematu. Gra ktoś jeszcze?

Stary 23-09-2015, 23:14   #87
Week
Banned

Miasto: Y78 Z714 7
Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !
Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Week
Domyślnie

Nie gram już, ale szczere gratulacje.
Wyjdź z domu wreszcie.
Week jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-09-2015, 23:18   #88
Palldino
Guru!

Palldino's Avatar

Mentioned: 7 Post(s)
Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !
Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !
Domyślnie

dlaczemu bugujesz gre?
hity po 50mln
Palldino jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-09-2015, 00:03   #89
Splaxor
Dżem na 100%

Splaxor's Avatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Palldino Zobacz post
dlaczemu bugujesz gre?
hity po 50mln
50 mln to są małe hity. Barbem to bije po 2 mld, a można i o wiele więcej
Stary 10-10-2015, 23:58   #90
Splaxor
Dżem na 100%

Splaxor's Avatar

Domyślnie

Rifresh tematu. Tych co mają konta zapraszam do wspólnej gry.

Stary 23-11-2015, 13:43   #91
Grotons
Zaawansowany

Grotons's Avatar

Grotons ma wspaniałą przeszłość!
Grotons ma wspaniałą przeszłość!Grotons ma wspaniałą przeszłość!Grotons ma wspaniałą przeszłość!Grotons ma wspaniałą przeszłość!Grotons ma wspaniałą przeszłość!Grotons ma wspaniałą przeszłość!Grotons ma wspaniałą przeszłość!
Domyślnie

Splaxor gdzie jesteś?!
Kupiłem nowego lapka można łupać,gra ktoś jeszcze?

"Mamy ten flow sukinsynu
i kilogramy rymów"
Grotons jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-11-2015, 02:20   #92
Splaxor
Dżem na 100%

Splaxor's Avatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Grotons Zobacz post
Splaxor gdzie jesteś?!
Kupiłem nowego lapka można łupać,gra ktoś jeszcze?
W środę mam wolne bo tak to pracuję po 14h, więc nie ma czasu.

W środę wbijamy 100 paragon. Zarezerwuj czas Mam nadzieję, że mnie nie wezwą do roboty na wolnym tak jak ostatnio.

Ostatnio edytowane przez Splaxor : 25-11-2015 o 00:43
Stary 17-01-2016, 20:09   #93
.:Edzio:.
Bywalec

.:Edzio:.'s Avatar

Miasto: Szczecin
.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!
.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!.:Edzio:. ma wspaniałą przeszłość!!!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika .:Edzio:. Send a message via Skype™ to .:Edzio:.
Domyślnie

Moge prosic o wasze battle tagi? Chcialbym z wami pograc troche, teraz zaczalem na nowym sezonie ;p
Stary 18-01-2016, 03:01   #94
Splaxor
Dżem na 100%

Splaxor's Avatar

Domyślnie

Dementis#2760 Zapraszam do wspólnej gry.

Chyba wysyłałeś mi zapa w grze, ale nie można akceptować bo chyba usunąłeś.
Stary 31-01-2016, 22:49   #95
Arcano Druid
Wszechobecny!

Arcano Druid's Avatar

Domyślnie

Odziwo ten sezon jakoś mi najbardziej podszedł ;d

Ostatnio edytowane przez Arcano Druid : 31-01-2016 o 22:53
Stary 22-03-2016, 02:06   #96
Splaxor
Dżem na 100%

Splaxor's Avatar

Domyślnie

Taki rifresh

Stary 24-03-2016, 10:57   #97
Arcano Druid
Wszechobecny!

Arcano Druid's Avatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Splaxor Zobacz post
Taki rifresh

GZ

Ja z dobrym PT buff + jakis jeden dps robilem 72 GR na lajcie ;P

[Splaxor] To były szybkie 50-tki w 1.5 minuty

Stary 19-01-2017, 14:38   #98
Darken Shadowbolt
Łowca postów

Darken Shadowbolt's Avatar

Miasto: Polska
Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!
Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!
Wyślij wiadomość przez ICQ do Darken Shadowbolt Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Darken Shadowbolt Send a message via Skype™ to Darken Shadowbolt
Domyślnie

Gra ktoś jeszcze w tą umarłą grę? Mnie jakos ostatnio wzięło nostalgicznie i sobie zacząłem od zera
Darken Shadowbolt jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania