User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Chcesz, aby przywrocono banowanie za wbijanie na bossy?

Głosujących
50. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    34 68.00%
  • Nie

    16 32.00%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 30 z 30

Wątek: [Rook] Wbijanie na bossy

  1. #21
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Mar 2023
    Posty
    108
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post

    kosa - aspoleczny gracz Main i jak widac Rook. Point juz banowal jego postacie o nicku podchodzacym pod pedofilie. Apendor dajacy mu zakaz grania na APO rozumial to co teraz pisze
    sasha - kolejny "ktos" ktory cos tam biegal, cos tam wbil (pierwszy 6k) ale takich juz mamy kilku Astaroth (pierwszy 6k magiczna), Flyf (pierwszy magiczna sorc/druid 5k) i nikt z Nich nie stoi w temple i nie trolluje i nie uwaza sie za legende.
    Dzięki za wyróżnienie.


    Aleeee.... XD Chciałbym jedno wtrącić. Jeśli kosa działał w waszej sprawie, znajdywał i udostępniał moje dane to było wszystko okej. Znalazł dane Twojej rodziny i je udostępnia (choć brak na to dowodów) to jest nagle źle?

    Nie bądź hipokryta. Gracjan nie tędy droga. Zmierzcie się z Kosa jakim go stworzyliście w tej Konoszce XD

    Jeśli chodzi o Sashe.

    Bardzo dobrze że jest Mi tam Sasha się podobał


    Odnośnie tematu który został poruszony. Jest zasada od zawsze zabawy na OTS, nie ma umówionych strategii na rooku. Próbujcie go pushować bądź robić jakieś inne myki. Jeśli Kosa będzie chciał to podejrzewam go że będzie skuteczny jak do dzisiaj.

    Miłego wieczoru

  2. #22
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    74
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Flyfonoid Zobacz post
    Dzięki za wyróżnienie.


    Aleeee.... XD Chciałbym jedno wtrącić. Jeśli kosa działał w waszej sprawie, znajdywał i udostępniał moje dane to było wszystko okej. Znalazł dane Twojej rodziny i je udostępnia (choć brak na to dowodów) to jest nagle źle?

    Nie bądź hipokryta. Gracjan nie tędy droga. Zmierzcie się z Kosa jakim go stworzyliście w tej Konoszce XD

    Jeśli chodzi o Sashe.

    Bardzo dobrze że jest Mi tam Sasha się podobał


    Odnośnie tematu który został poruszony. Jest zasada od zawsze zabawy na OTS, nie ma umówionych strategii na rooku. Próbujcie go pushować bądź robić jakieś inne myki. Jeśli Kosa będzie chciał to podejrzewam go że będzie skuteczny jak do dzisiaj.

    Miłego wieczoru
    Wiesz Flyf, tutaj nie chodzi o poradzenie sobie ze mną tylko o to płacz 2 gildi które były na rooku x czasu, a nagle powstała trzecia i nie mogą przeżyć tego że nie biją bossów na zmiane, jak oni stoją i 'zajmują' bossa to nie dotykać, nie pushować, won! Natomiast jeśli to ja zająłem bossa, ich nic nie obchodzi, wypushuja mnie, wejdą razem ze mną, pushują, lurują. Najlepszym rozwiązaniem byłoby przebudować miejscówkę tak aby nie dało się nikogo wypushować gdy stoi na dzwigni (oczywiście za specjalne blokowanie, brak itemu aby wejść kara w postaci bana), ustalić kary srogie za pushowanie i łamanie zasad które ustali administracja i aby dotyczyło to każdego, a nie tylko ich w tym jest problem chcą karać kogoś ale nie siebie.

  3. #23
    Zaawansowany Angelusion's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    116
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oczywisty brak systemu PVP na Wyspie Początkujących powoduje, że gracz lub grupa graczy może rywalizować z innymi tylko poprzez takie zachowania. Jeśli jedna osoba sprawia zgranej grupie takie problemy to strach pomyśleć co będzie jak do tej osoby dołączą następne...
    Zupełnie nie widzę uzasadnienia rozdzielania szczegółowych zasad gry na serwerze z uwagi na miejsce grania - albo w lewo, albo w prawo dla całego serwera. Takie stanie w rozkroku, precedens regulaminowy, jak dla mnie jest tylko paliwem dla kolejnych pomysłów, które z czasem mogą się stać coraz bardziej absurdalne i roszczeniowe.

  4. #24
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A nie lepiej wprowadzić kratkę tak jak na tucie?
    Ktoś stanie na kratce i po problemie

  5. #25
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Mar 2023
    Posty
    108
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post


    Aleeee... XD wiesz, że ten temat dotyczy tego, że Oni (Rook) płaczą, że aspołeczny kosa im psuje "rozgrywkę"?. Nie chodzi o to, że szukał informacji na temat Twojej rodziny czy Mojej. Chociaż musiało Cie to mocno boleć, ponieważ usunąłeś profil z FB. Mnie tam takie marionetki alkoholowo-narkotykowe nie ruszają. Twój rzekomy alkoholizm tutaj zadziałał chyba, bo czytanie ze zrozumieniem (jeżeli wgl to przeczytałeś) zadziałało w inną stronę niż chciałeś. U Nas w Konoha takich patologicznych delikwentów jak dawidek, kosa się niwelowało poprzez wyrzucenie i bicie stąd mamy kose i dawidka szczekajacych w Temple bo więcej już nie mogą. Pytanie brzmi czy to wasz wpływ jako opozycji dla Konoha czy ból jaki przeżyli poprzez wydalenie wpłynął na nich tak drastycznie... dawid pije więcej i ma coraz większe długi, a kosa ma aspiracje na pedofila.
    Idąc Twoim tokiem myślenia domniemane to masz "swoje" dzieci. Kose stworzyliscie, mam na myśli daliście mu powód do "detektywistycznych" rozmyślań. On załapał a później poszła fala. Mieliście w dupie po pół roku jego obcowania z wami (szybkie usuniecie), to go wydaliliście. Sprzedał dużo co od was miał, i hejo.

    Miał racje. I nie bronie go ale nic złego nie zrobił, a skoro umie cisnąć po was i po rooku to sry. Sami sobie grabicie.

    Jeśli chodzi o rooka. @MichaS myśle że to złe rozwiazanie. Życie, życiem. Jeśli ktoś chce wbić to niech wbija. Main jest pvp, rook nie ma go. Wolność Tomku w swoim Domku.


    A odniosę sie co do maina, jeśli zostaniie wprowadzona taka chora zasada odnośnie guild, zajmowania bossa itd itd to zróbmy to na main. Skoro macie w dupie rywalizacje na rooku, to miejmy ją również na main.
    Ostatnio edytowane przez Flyfonoid : 08-02-2024 o 15:22

  6. #26
    VIP Week's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Y78 Z714 7
    Posty
    617
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał PinkySt Zobacz post
    Witam, moja propoycja dotyczy przywrocenia punktu regulaminu, ktory zostal usuniety jakis czas temu.
    Skoro został usunięty, to nie był potrzebny? Albo administracja uznała, że osoby, które grają na serwerze, są na tyle dorosłe, że potrafią się dogadać, a jeśli się nie dogadają to wydaje mi się, że jest to element gry. Na RL Tibii ludzie nie zajmują sobie bossów i nie ma takich problemów albo sobie radzisz albo nie robisz i nikt nie płacze

    Cytat Napisał PinkySt Zobacz post
    Mianowicie banowanie osob, ktore na sile uprzykrzaja gre innym i nieustanie wchodza na nie swoje bossy zarowno na zamku Ahmeda jak i Antic.
    Ty, a jest coś takiego w grze jak mój boss?
    Ja rozumiem, że kilka lat temu zajmowało się respy, bo grało po XXX osób i aby każdy mógł poexpić było to potrzebne, ale bossy? Żartujesz chyba

    Cytat Napisał PinkySt Zobacz post
    Rozumiem, ze punkt zostal usuniety na main gdyz tam jest rywalizacja, ale na rook nie ma systemu pvp i nie mozna sobie poradzic z takimi delikwentami, ktorzy nieustanie utrudniaja i zniechecaja innych do gry.
    Jak dobrze ruszysz główką, to na rooku jest jeszcze łatwiej wyrobić takiego `delikwenta` niż na mainie



    Oczywiście jestem na NIE.
    Nie można wprowadzać wszystkiego, co spłakani gracze zaproponują, bo wejdą na głowę, a rywalizacji nie będzie żadnej.


    Cytat Napisał Tyrion Zobacz post
    Częścią rywalizacji jest też wcześniejsze zajęcie sobie bossa. Nikt Ci tego nie zabrania.
    Częścią rywalizacji jest też upilnowanie, aby nikt nieproszony Ci na tego bossa nie wbił
    Więc może niech zostanie jak jest, a zobaczymy kto ma ręce, a kto nie
    Ostatnio edytowane przez Week : 08-02-2024 o 20:23

  7. #27
    Średnio zaawansowany Tyrion's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2018
    Posty
    50
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na RL Tibii ludzie nie zajmują sobie bossów i nie ma takich problemów albo sobie radzisz albo nie robisz i nikt nie płacze
    Na oficjalnej Tibii nie ma takich problemów, ponieważ ich areny z bossami są inaczej zaprogramowane, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. Zasada działania aren z bossami na oficjalnej Tibii jest podobna do Annihilator Questu, to znaczy:

    * Nie trzeba kłaść żadnych przedmiotów na 'tacę';
    * Tylko określona liczba osób może wejść na arenę z bossem;
    * Żadna osoba nie ma wstępu na arenę z bossem, na której znajduje się jakakolwiek postać.

    Z tego powodu na oficjalnej Tibii nie ma możliwości, żeby przeszkadzać innym w biciu bossów.

    Jeżeli ktoś poświęca czas na zdobycie przedmiotów umożliwiających wejście na arenę z bossem, to dlaczego ktokolwiek nieupoważniony miałby na tym korzystać?

    Nie można wprowadzać wszystkiego, co spłakani gracze zaproponują, bo wejdą na głowę, a rywalizacji nie będzie żadnej.
    Częścią rywalizacji jest też wcześniejsze zajęcie sobie bossa. Nikt Ci tego nie zabrania.

    Większość graczy na serwerze wyraziła swoją opinię na ten temat, a rezultat głosowania jest jednoznaczny.

  8. #28
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    74
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo dużo hipokryzji jak widać w tym całym płaczu o bossy, bo jednak chcecie aby był wprowadzony pkt w regulaminie który mówi że bossy można zajmować itd. ale sami wbijacie innym nie przestrzegając nawet tych 'zasad wewnętrznych' między gildiami XDDDDDDDD po tym co dziś widzieliśmy kilka osób z mywyoni, oraz ja chyba nie potrzebne są zmiany, pozdro Ryu!



    Cytat Napisał Alvinosik Zobacz post
    Dlatego mają być bany za wbijanie, czego nie rozumiesz. Zgrywasz teraz ofiarę a jesteś najbardziej temu winny.
    Liczę, że administracja postąpi wkrótce w jedyny możliwy sposób.
    Ale dlaczego jestem winny? Bo zrobiłem 3 gildie która ma w dupie jakieś układy i układziki między gildiami? Wczoraj wszedłem z Tyrionem na bossa (mywyoni) nie miał nic przeciwko, następnie on wszedł ze mną na drugiego bossa, dając DSM i nikt nie płakał, tylko Ryuakira wbił, tak własnie szanują wasze 'układziki'. Ja nie zgrywam ofiary, ja po prostu gram a nie płaczę.
    Ostatnio edytowane przez Haga : 21-02-2024 o 11:52

  9. #29
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Nov 2019
    Posty
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dlatego mają być bany za wbijanie, czego nie rozumiesz. Zgrywasz teraz ofiarę a jesteś najbardziej temu winny.
    Liczę, że administracja postąpi wkrótce w jedyny możliwy sposób.
    Ostatnio edytowane przez Alvinosik : 21-02-2024 o 08:55

  10. #30
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Posty
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Stare chłopy 30 letnie płaczą bo ktoś im wbija na potworki na martwym serwerze xddd

    Jestem na nie uczcie się życia

Podobne wątki

  1. Bossy rook - loot
    By Shabus. in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni Post / Autor: 09-02-2014, 22:21
  2. [8.42] Bossy
    By Kamor II in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni Post / Autor: 15-09-2009, 16:17

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •