ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA > Premium Account

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-01-2015, 19:17   #1
PokerowyKoc
Gaduła

PokerowyKoc's Avatar

Miasto: Bielsk Podlaski
Mentioned: 0 Post(s)
PokerowyKoc jest LEGENDĄ!PokerowyKoc jest LEGENDĄ!PokerowyKoc jest LEGENDĄ!PokerowyKoc jest LEGENDĄ!PokerowyKoc jest LEGENDĄ!PokerowyKoc jest LEGENDĄ!PokerowyKoc jest LEGENDĄ!PokerowyKoc jest LEGENDĄ!
PokerowyKoc jest LEGENDĄ!PokerowyKoc jest LEGENDĄ!PokerowyKoc jest LEGENDĄ!PokerowyKoc jest LEGENDĄ!PokerowyKoc jest LEGENDĄ!PokerowyKoc jest LEGENDĄ!PokerowyKoc jest LEGENDĄ!PokerowyKoc jest LEGENDĄ!PokerowyKoc jest LEGENDĄ!PokerowyKoc jest LEGENDĄ!
Domyślnie Pacc Runa nie przyszła dotpay

Witam zamówiłem pacc runke z Dotpay i nie dostałem pacc runki.
Pieniądze wysłałem w następujący sposób wybrałem przekaz przelew bankowy ponieważ mojego banku tam nie ma do wyboru "getinbank".
Pieniądze z konta zostały pobrane przelew wykonany a pacc runki nie ma.
Prosze powiedzieć mi co mam podać żeby możliwa była weryfikacja.
PokerowyKoc jest offline  
Stary 04-01-2015, 22:50   #2
Splaxor
Dżem na 100%

Splaxor's Avatar

Miasto: 50° 25' N i 18° 91' E
Splaxor ma wyłączoną reputację
Domyślnie

http://www.dotpay.pl/reklamacje/
Splaxor jest offline  
Stary 05-01-2015, 11:17   #3
Squid
Skrypter 7.6

Squid's Avatar

Miasto: Goat Castle
Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !
Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Być może były jakieś prace konserwacyjne lub bank nie zaksięgował Twojej wpłaty z powodu, że była niedziela (nie wszystkie banki pracują). Wstrzymaj się jeszcze z reklamacją gdyż możliwe, że dzisiaj pacc runka się znajdzie
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania