ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA > Premium Account

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-05-2017, 18:14   #1
Podszyfacz
Gaduła

Miasto: Rat Land
Mentioned: 0 Post(s)
Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !
Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !
Domyślnie Zakupiłem PACC przez PayPal i go nie dostałem

Witam,

Przed chwilą zakupiłem 200 dni PACC przez PayPal i go nie dostałem, kiedy dałem powrót do strony sprzedawcy byłem wylogowany, ale było napisane: DZIĘKUJEMY ZA DOKONANIE PŁATNOŚCI na zielono. Po zalogowaniu czekałem chwilę i odświeżałem, ale nic.

Czy możecie to sprawdzić?

Dzięki.

Edit:
Doszło po godzinie. Nie wiem czemu tak późno, bo zwykle dochodziło max po 2-3 minutach. Temat do zamknięcia

Ostatnio edytowane przez Podszyfacz : 05-05-2017 o 20:28
Podszyfacz jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania