ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Rookgard

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-02-2022, 19:09   #501
Flyfek
Gaduła

Mentioned: 1 Post(s)
Flyfek to ANIOŁ!Flyfek to ANIOŁ!Flyfek to ANIOŁ!
Flyfek to ANIOŁ!Flyfek to ANIOŁ!Flyfek to ANIOŁ!Flyfek to ANIOŁ!Flyfek to ANIOŁ!Flyfek to ANIOŁ!Flyfek to ANIOŁ!Flyfek to ANIOŁ!Flyfek to ANIOŁ!Flyfek to ANIOŁ!Flyfek to ANIOŁ!Flyfek to ANIOŁ!Flyfek to ANIOŁ!Flyfek to ANIOŁ!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Beczka Zobacz post
Szkoda, ze zostales wyrzucony z Moherow, ale to tylko swiadczy, ze kazdy na ciebie sika serwerowy klaunie, a twoje wypociny tylko pokazuje jaki malym zawistnym leszczem jestes.
Chyba trafiłeś w sedno Dawidkowego życia!! Jak mogłes?!

Chłopaki z MyWyOni to sztos naprawdę!
Byłem niedługo w guild ze względu na czas poświęcony na rook ;(
Było zajebiście!
Życzę powodzenia chłopaki i osiągajcie coraz większe sukcesy na rooku!!
Flyfek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-02-2022, 19:15   #502
Palczan
Guest

Mentioned: Post(s)
Domyślnie

Przyszedł i w moim Tibijskim życiu moment żeby napisać coś więcej od siebie na temat gildii i ludzi w niej przebywających ze względu na to że po prostu kończę historię pt. Elite i MyWyOni

Na początku chciałbym podziękować sporej liczbie członków, których wymienie poniżej.
Klina, mordo, mimo niektórych upodobań, które nas diametralnie różnią według mnie jesteś top of the top w gildii, szkoda że ostatnio mniej Cie jest ale licze ze kiedys nasze drogi się złączą, tutaj chcę Ci podziękować za wielką pomoc przy Ahmedzie, gdyby nie Ty i ta pomoc to prawdopodobnie nie byłby on zrobiony na tak krótkim dystansie
Bongo, nie raz poprawiłeś mi humor czy podpowiedziałeś co robić lepiej i efektywniej, nie raz też razem sie spaliliśmy i gadaliśmy do późna w nocy o pierdołach. Wiesz dobrze jakie mam zdanie o Tobie, jesteś do nie zastąpienia wariacie Dzięki też że z Kliną zaopiekowaliście się Bobasem jak zaczynał grać <3
Wesoły, liczę że w końcu zrobiśż tego Ahmeda dziadu jeden xd Liczę że dalej sobą pozostaniesz i że kiedyś uda nam sie złapać na bucha tak jak z Bongiem
Celek, nie wiem zbytnio co napisać do Ciebie, mało kontaktu mieliśmy ale wiem jedno, tak jak my to tyłów na ramzesie nikt nie zabezpieczał XD Gratki raz jeszcze trolla niebieskiego, należy się Tobie jak nikomu innemu w gildii, wielki upór, motywacja i człowiek sukcesu xD
Tyrek, dzięki za pomoc przy Ahmedzie, jak mnie nie myli pamięc to nie raz mi pomagałeś, też jesteś przekotem że dalej Ci się chce pchać ten wózek, pchaj go dalej z resztą pozytywnych wariatów, na dobre Wam to wyjdzie
Bambiki nr 1, nr 2 i nr 3, wiem który to jest nr 1 ale już zapomniałem który numer to ten co sardynki lubi oszamać, mimo że na rooku graliście chwile to w sumie fajnie było być wtedy co "wasza" zwariowana rodzinka XD
O ile rozwydrzony bachor, sciemniacz i farmazoniarz(o tym zaraz) jeszcze Was sie nie pozbył to ciśnijcie dalej z kure**wem, keep it doin panowie ;]
Valley, dzięki za pomoc z Ahmedem

Odnośnie reszty członków gildii, o tych o których nie wspomniałem nie wiem co napisać zbytnio, część z Was sam wprowadzałem jako bobasów w świat rooka, tak jak inni robili ze mną, mimo że niektórzy przestali grać bez słowa, niektórzy nie, tak czy siak ciesze sie ze mogłem Wam pokazać piękno Rookgardu i trochę popchnąć Was szybciej do niektórych rzeczy.

Jest też i miejsce na Hall of Shame, pozwole sobie tak napisać, bo mam powód do tego, Wy dobrze o tym wiecie i liczę że kiedyś klapki z oczu zdejmiecie, albo jajka )

Aż sobie podpunkty porobię żeby się nie pogubić. Chociaż będzie ich aż dwa. Postaram się opisać jak najbardziej obiektywnie umiem, tak aby dać innym graczom Rookgardu spojrzenie na to z kim biegają po respie, zamku Ahmedowym czy Antic. )))

1. Minek aka Kapitan Hasz aka Zyrkzee aka masa innych nicków zależne od tego na jakim etapie jest schizofrenia tego człowieka.
Kompletny farmazoniarz i ściemniacz, wielokrotnie wypisywał w tym temacie posty o DEFINITYWNYM ZAKOŃĆZENIU HISTORII PT APO a potem jak skulony pies wracał jak gdyby nigdy nic, myśląc że nikt nie zauważy że kocopoły to jego drugie imie. Oskarżał mnie o kradzież 14 UC w momencie kiedy sam mi je dał na depot do wzięcia, żeby wyjść z obronna twarzą wypisywał mi że mi je pożycza i jak wróci grać to bym mu oddał(XD) a potem z dupy pisałeś że mam ich nie oddawać po czym jednak żebym oddał.
Bez zgody innych viceleaderów wielokrotnie wywalał mnie z gildii za prywatne konflikty w tym innego z członków gildii którzy widząc tą sodome w gildii od jakiegos czasu też stąd uciekł.

https://ujeb.se/minekfarmazoniarz1
Potem niby sprzedał swoje stare konto i rzekomo kończył gre na APO przez konflikty na serwerze XD
jedyny konflikt jaki mogłeś mieć farmazoniarzu na serwerze to interesów, jak chciałeś peleryne do łączenia run kupić za 1 uc XDDDD
To że jestes debilem potwierdza też to że sprzedałeś Kapitana Hasza i zapewne wszystkie stamtąd itemy ale inteligencją nigdy nie grzeszyłeś, wpierdalaj więcej koksu, dobrze ze już z tobą nie gadam to mi nie wypisujesz ze trójke od murzyna z dupy wziąłeś i sie uspokoić nie możesz.

I pisz dalej że cie ścisnąłem za bycie debilem bo dupa mi pęka bo:
a) zarabiasz funty w szkocji(no zajebiscie malować ściany 12h dziennie, może to nie koks a farby sie nawąchałeś cpunie? zobaczymy za 2/3 lata gdzie będziesz ty smarując dalej olejną kartongips a gdzie ja ))))
b) dropnąłeś kose w csie i mi jej nie dałeś albo nie dałeś innych skinów, co tam ze fryta wywalona w te skiny i inni sie do ciebie pucowali specjalnie o nie zeby potem je sprzedawac a z ciebie cisnac beke xD
c) że ziomki z którymi ja grałem najpierw w csa graja moze z Tobą teraz, co tam że w csa nie grałem od paru miesiący i w zasadzie dead giereczka dla mnie dla upośledzonych ludzi i tak w zasadzie nic z tymi ludźmi mnie nie łączy poza tym że wysyłają mi memy.
d) jakikolwiek inny powód wyssany z dupy, wkur**ałeś mnie to ci pocisnąłem a ze płączek jestes to sie spłakałeś i zacząłeś mnie wyrzucać z gildii i discorda.
Kolor włosów do czegoś zobowiązuje, może to jest rozwiązaniem tego dlaczego fałszywy taki jesteś.

to co napisałem powinno być dla ciebie wyróżnieniem bo sie rozpisałem nieźle, tworzysz z siebie charakterniaka radomskiego chuligana, FRE BONUS BGC i te takie różne frazesy a w rzeczywstości frajer zwykły jesteś, chłopaki w Radomiaku się śmieją z ciebie ogólnie, ale to tam wiesz... a jak nie wiesz to sie dowiesz jak przyjedziesz :]

Za jedna jedyna jedyniutką rzecz z całego serca mogę Ci naprawdę podziekować z szacunkiem. Dziękuje że inwestowałeś kase na karty z pokemonami, dzięki temu dałeś mi do zrozumienia żeby samemu w coś zainwestować, dzięki temu niecały tydzień temu wyszedłem na plus na krypto w okolicach 10 tysięcy PLN. ))))

@edit A jeszcze zapomniałem xD Nigdy nie widziałem tak pucującej sie osoby do moherów, mimo że w prywatnych rozmowach po nich ciśniesz że to dzbany m.in ale i tak podlizujesz tam wora pięknie

2. Uwe
Tak jak z początku byłeś złotym człowiekiem, pomocnym, fachowym w tym co robisz, byłeś taką klamrą w spodniach która spinała to wszystko w całość, do czasu
Tobie akurat podziękuję, podziękuje za to że mimo ciągłego łamania regulaminu przez schizofrenika nie reagowałeś, dziękuje za to że zezwalałeś mu na ciągłe wyrzucanie mnie z discorda i gildii, dziękuje również że nie respektujesz nawet swojego słowa w postaci "Traktujecie się jak powietrze, któryś do któregoś się odezwie to wylatuje". No jak mnie pamieć nie myli to odnośnie tego słowny nie byłeś ale też się poznałem na Tobie że w niektórych przypadkach są równi i równiejsi i regulaminem który sam napisałeś można dupe wytrzeć co najwyżej, tak jak zdaniem schizofrenika. Może się kiedyś obudzisz i zobaczysz że Twój "Tibijski kompan" to farmazoniarz zwykły. Zwłaszcza jeżeli chodzi o ostatnią sytuację

To jak miałeś wywalone na samowolke tego grzyba sie opisać nie da, zwłaszcza gdy wyrzucał mnie za prywatne konfilkty z discorda bo miał tam admina mimo ze rzekomo opuścił szeregi APO na zawsze XD To jak rozwalił moją pracę bawiąc się uprawnieniami i botami na discordzie i jak miałeś to w dupie że oburzałem się że ktoś moją prace niszczy to szkoda pisać nawet, pomijam pare innych inniejszych sytuacji ale juz mi sie nie chce wracać do tego

Myślałem że to u Moherów jest patologia biorąc pod uwage to w jaki sposób działają i to kogo biorą do siebie ale z Wami dowiedziałem się że ryba psuje się od głowy i juz sam nie wiem kto jest bardziej patologiczny, czy oni czy (my)Wy(oni). Oczywiście nie mam na myśli wszystkich, bo zwykli członkowie ch....a do dogadania mają więc ich w to nie wliczam. Ryba psuje się od głowy i ta gildia jest idealnym przykładem tego powiedzenia.

To wszystko ode mnie, na końcu zaznaczę że to co zacznie wypisywać pan schizofrenik prawdopodobnie a raczej na pewno będzie wyssane z palca, zależnie od tego jaki aktualnie stan jego schizofrenia przyjmie bo taki człowiek nie może być zdrowy.

Dziękuje raz jeszcze wszystkim tym którzy mi pomogli nie raz a nie ma ich nigdzie tutaj ich wypisanych, dzięki ze byliście, dzięki że mogłem z Wami przeżyć też Tibijską przygodę, dzięki raz jeszcze ale wysiadam z tego pociągu spier*olenia, choć nikt raczej za mną płakać nie będzie

Szkoda że się tak to potoczyło, ale widocznie tak miało być, do zobaczenia ! Kiedyś się spotkamy jeszcze

@Damballa czytanie nigdy nie było twoja mocna stroną durniu, nic dziwnego.

Ostatnio edytowane przez Palczan : 10-02-2022 o 20:16
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-02-2022, 19:33   #503
Sasha Rookslayer
♥ Visca el Barça! ♥

Sasha Rookslayer's Avatar

Miasto: Szczecin
Mentioned: 47 Post(s)
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Rookslayer
Domyślnie

Cytat:
Napisał Palczan Zobacz post
Przyszedł i w moim Tibijskim życiu moment żeby napisać coś więcej od siebie na temat gildii i ludzi w niej przebywających ze względu na to że po prostu kończę historię pt. Elite i MyWyOni

Na początku chciałbym podziękować sporej liczbie członków, których wymienie poniżej.
Klina, mordo, mimo niektórych upodobań, które nas diametralnie różnią według mnie jesteś top of the top w gildii, szkoda że ostatnio mniej Cie jest ale licze ze kiedys nasze drogi się złączą, tutaj chcę Ci podziękować za wielką pomoc przy Ahmedzie, gdyby nie Ty i ta pomoc to prawdopodobnie nie byłby on zrobiony na tak krótkim dystansie
Bongo, nie raz poprawiłeś mi humor czy podpowiedziałeś co robić lepiej i efektywniej, nie raz też razem sie spaliliśmy i gadaliśmy do późna w nocy o pierdołach. Wiesz dobrze jakie mam zdanie o Tobie, jesteś do nie zastąpienia wariacie Dzięki też że z Kliną zaopiekowaliście się Bobasem jak zaczynał grać <3
Wesoły, liczę że w końcu zrobiśż tego Ahmeda dziadu jeden xd Liczę że dalej sobą pozostaniesz i że kiedyś uda nam sie złapać na bucha tak jak z Bongiem
Celek, nie wiem zbytnio co napisać do Ciebie, mało kontaktu mieliśmy ale wiem jedno, tak jak my to tyłów na ramzesie nikt nie zabezpieczał XD Gratki raz jeszcze trolla niebieskiego, należy się Tobie jak nikomu innemu w gildii, wielki upór, motywacja i człowiek sukcesu xD
Tyrek, dzięki za pomoc przy Ahmedzie, jak mnie nie myli pamięc to nie raz mi pomagałeś, też jesteś przekotem że dalej Ci się chce pchać ten wózek, pchaj go dalej z resztą pozytywnych wariatów, na dobre Wam to wyjdzie
Bambiki nr 1, nr 2 i nr 3, wiem który to jest nr 1 ale już zapomniałem który numer to ten co sardynki lubi oszamać, mimo że na rooku graliście chwile to w sumie fajnie było być wtedy co "wasza" zwariowana rodzinka XD
O ile rozwydrzony bachor, sciemniacz i farmazoniarz(o tym zaraz) jeszcze Was sie nie pozbył to ciśnijcie dalej z kure**wem, keep it doin panowie ;]

Odnośnie reszty członków gildii, o tych o których nie wspomniałem nie wiem co napisać zbytnio, część z Was sam wprowadzałem jako bobasów w świat rooka, tak jak inni robili ze mną, mimo że niektórzy przestali grać bez słowa, niektórzy nie, tak czy siak ciesze sie ze mogłem Wam pokazać piękno Rookgardu i trochę popchnąć Was szybciej do niektórych rzeczy.

Jest też i miejsce na Hall of Shame, pozwole sobie tak napisać, bo mam powód do tego, Wy dobrze o tym wiecie i liczę że kiedyś klapki z oczu zdejmiecie, albo jajka )

Aż sobie podpunkty porobię żeby się nie pogubić. Chociaż będzie ich aż dwa. Postaram się opisać jak najbardziej obiektywnie umiem, tak aby dać innym graczom Rookgardu spojrzenie na to z kim biegają po respie, zamku Ahmedowym czy Antic. )))

1. Minek aka Kapitan Hasz aka Zyrkzee aka masa innych nicków zależne od tego na jakim etapie jest schizofrenia tego człowieka.
Kompletny farmazoniarz i ściemniacz, wielokrotnie wypisywał w tym temacie posty o DEFINITYWNYM ZAKOŃĆZENIU HISTORII PT APO a potem jak skulony pies wracał jak gdyby nigdy nic, myśląc że nikt nie zauważy że kocopoły to jego drugie imie. Oskarżał mnie o kradzież 14 UC w momencie kiedy sam mi je dał na depot do wzięcia, żeby wyjść z obronna twarzą wypisywał mi że mi je pożycza i jak wróci grać to bym mu oddał(XD) a potem z dupy pisałeś że mam ich nie oddawać po czym jednak żebym oddał.
Bez zgody innych viceleaderów wielokrotnie wywalał mnie z gildii za prywatne konflikty w tym innego z członków gildii którzy widząc tą sodome w gildii od jakiegos czasu też stąd uciekł.

Potem niby sprzedał swoje stare konto i rzekomo kończył gre na APO przez konflikty na serwerze XD
jedyny konflikt jaki mogłeś mieć farmazoniarzu na serwerze to interesów, jak chciałeś peleryne do łączenia run kupić za 1 uc XDDDD
To że jestes debilem potwierdza też to że sprzedałeś Kapitana Hasza i zapewne wszystkie stamtąd itemy ale inteligencją nigdy nie grzeszyłeś, wpierdalaj więcej koksu, dobrze ze już z tobą nie gadam to mi nie wypisujesz ze trójke od murzyna z dupy wziąłeś i sie uspokoić nie możesz.

a) zarabiasz funty w szkocji(no zajebiscie malować ściany 12h dziennie, może to nie koks a farby sie nawąchałeś cpunie? zobaczymy za 2/3 lata gdzie będziesz ty smarując dalej olejną kartongips a gdzie ja ))))
b) dropnąłeś kose w csie i mi jej nie dałeś albo nie dałeś innych skinów, co tam ze fryta wywalona w te skiny i inni sie do ciebie pucowali specjalnie o nie zeby potem je sprzedawac a z ciebie cisnac beke xD
c) że ziomki z którymi ja grałem najpierw w csa graja moze z Tobą teraz, co tam że w csa nie grałem od paru miesiący i w zasadzie dead giereczka dla mnie dla upośledzonych ludzi i tak w zasadzie nic z tymi ludźmi mnie nie łączy poza tym że wysyłają mi memy.
d) jakikolwiek inny powód wyssany z dupy, wkur**ałeś mnie to ci pocisnąłem a ze płączek jestes to sie spłakałeś i zacząłeś mnie wyrzucać z gildii i discorda.
Kolor włosów do czegoś zobowiązuje, może to jest rozwiązaniem tego dlaczego fałszywy taki jesteś.

to co napisałem powinno być dla ciebie wyróżnieniem bo sie rozpisałem nieźle, tworzysz z siebie charakterniaka radomskiego chuligana, FRE BONUS BGC i te takie różne frazesy a w rzeczywstości frajer zwykły jesteś, chłopaki w Radomiaku się śmieją z ciebie ogólnie, ale to tam wiesz... a jak nie wiesz to sie dowiesz jak przyjedziesz :]

Za jedna jedyna jedyniutką rzecz z całego serca mogę Ci naprawdę podziekować z szacunkiem. Dziękuje że inwestowałeś kase na karty z pokemonami, dzięki temu dałeś mi do zrozumienia żeby samemu w coś zainwestować, dzięki temu niecały tydzień temu wyszedłem na plus na krypto w okolicach 10 tysięcy PLN. ))))

@edit A jeszcze zapomniałem xD Nigdy nie widziałem tak pucującej sie osoby do moherów, mimo że w prywatnych rozmowach po nich ciśniesz że to dzbany m.in ale i tak podlizujesz tam wora pięknie

2. Uwe
Tak jak z początku byłeś złotym człowiekiem, pomocnym, fachowym w tym co robisz, byłeś taką klamrą w spodniach która spinała to wszystko w całość, do czasu
Tobie akurat podziękuję, podziękuje za to że mimo ciągłego łamania regulaminu przez schizofrenika nie reagowałeś, dziękuje za to że zezwalałeś mu na ciągłe wyrzucanie mnie z discorda i gildii, dziękuje również że nie respektujesz nawet swojego słowa w postaci "Traktujecie się jak powietrze, któryś do któregoś się odezwie to wylatuje". No jak mnie pamieć nie myli to odnośnie tego słowny nie byłeś ale też się poznałem na Tobie że w niektórych przypadkach są równi i równiejsi i regulaminem który sam napisałeś można dupe wytrzeć co najwyżej, tak jak zdaniem schizofrenika. Może się kiedyś obudzisz i zobaczysz że Twój "Tibijski kompan" to farmazoniarz zwykły. Zwłaszcza jeżeli chodzi o ostatnią sytuację

To jak miałeś wywalone na samowolke tego grzyba sie opisać nie da, zwłaszcza gdy wyrzucał mnie za prywatne konfilkty z discorda bo miał tam admina mimo ze rzekomo opuścił szeregi APO na zawsze XD To jak rozwalił moją pracę bawiąc się uprawnieniami i botami na discordzie i jak miałeś to w dupie że oburzałem się że ktoś moją prace niszczy to szkoda pisać nawet, pomijam pare innych inniejszych sytuacji ale juz mi sie nie chce wracać do tego

Myślałem że to u Moherów jest patologia biorąc pod uwage to w jaki sposób działają i to kogo biorą do siebie ale z Wami dowiedziałem się że ryba psuje się od głowy i juz sam nie wiem kto jest bardziej patologiczny, czy oni czy (my)Wy(oni). Oczywiście nie mam na myśli wszystkich, bo zwykli członkowie ch....a do dogadania mają więc ich w to nie wliczam. Ryba psuje się od głowy i ta gildia jest idealnym przykładem tego powiedzenia.

To wszystko ode mnie, na końcu zaznaczę że to co zacznie wypisywać pan schizofrenik prawdopodobnie a raczej na pewno będzie wyssane z palca, zależnie od tego jaki aktualnie stan jego schizofrenia przyjmie bo taki człowiek nie może być zdrowy.

Dziękuje raz jeszcze wszystkim tym którzy mi pomogli nie raz a nie ma ich nigdzie tutaj ich wypisanych, dzięki ze byliście, dzięki że mogłem z Wami przeżyć też Tibijską przygodę, dzięki raz jeszcze ale wysiadam z tego pociągu spier*olenia, choć nikt raczej za mną płakać nie będzie

Szkoda że się tak to potoczyło, ale widocznie tak miało być, do zobaczenia ! Kiedyś się spotkamy jeszcze

Ktoś tu nie wziął leków. Ładny płacz, nie powiem.

#t
Gratulacje dla wszystkich! Minek, czekam na Twoje fotki! <333
Sasha Life!

Sasha Rookslayer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-02-2022, 19:40   #504
Palczan
Guest

Mentioned: Post(s)
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
Ktoś tu nie wziął leków. Ładny płacz, nie powiem.

#t
Gratulacje dla wszystkich! Minek, czekam na Twoje fotki! <333
Jak to jest, że farmazoniarz broni farmazoniarza?
Chłop z któego cały serwer się śmieje, że jest grubasem i ile kielbasy gruby zabierze na wczasy, jak to jest że podobnie farmazonicie o końcu z APO a mimo to dalej przesiadujecie połowe dnia komentując wszystko co sie da?
Da sie przegrać w życie bardziej? xD
Przyznaj się może lepiej jaki z kolega Minkiem zrobiliście wałek z innym użytkownikiem pod pretekstem kolegi? xD
Beka z was dwóch w sumie, jeden warty drugiego.

Nie zamierzam już odpisywać, zwłaszcza grubasowi, ja temat zamknąłem grubą kreską, co miałem do przekazania, przekazałem, Bywajcie i bawcie sie dobrze bo widze ze michałek i dominik sie odpala razem pięknie <3
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-02-2022, 19:43   #505
Ogrodnik
Zaawansowany

Ogrodnik's Avatar

Miasto: Rzeszów
Mentioned: 2 Post(s)
Ogrodnik to wzór do naśladowania !Ogrodnik to wzór do naśladowania !Ogrodnik to wzór do naśladowania !Ogrodnik to wzór do naśladowania !Ogrodnik to wzór do naśladowania !
Ogrodnik to wzór do naśladowania !Ogrodnik to wzór do naśladowania !Ogrodnik to wzór do naśladowania !Ogrodnik to wzór do naśladowania !Ogrodnik to wzór do naśladowania !Ogrodnik to wzór do naśladowania !Ogrodnik to wzór do naśladowania !Ogrodnik to wzór do naśladowania !Ogrodnik to wzór do naśladowania !Ogrodnik to wzór do naśladowania !Ogrodnik to wzór do naśladowania !Ogrodnik to wzór do naśladowania !Ogrodnik to wzór do naśladowania !Ogrodnik to wzór do naśladowania !Ogrodnik to wzór do naśladowania !Ogrodnik to wzór do naśladowania !Ogrodnik to wzór do naśladowania !Ogrodnik to wzór do naśladowania !Ogrodnik to wzór do naśladowania !Ogrodnik to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Powodzenia wariacie i nie denerwuj się na nich.
Wyrwałem kicka od hasza a teraz mnie unika, i nawet porozmawiać nie chce więc dobrze rozumiem czemu plujesz na niego, uwe tez olał więc ja ich też xd
Mi się wiele o gildii pisać nie chce, ale ogólnie po tylu miesiącach z nimi nie miło nas potraktowali. Z większością się zgadzam co napisałeś więc pozdro dla reszty gildii MyWyOni i powodzenia w dalszej grze
Ogrodnik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-02-2022, 20:11   #506
Damballa
Łowca postów

Damballa's Avatar

Miasto: Glasgow
Mentioned: 51 Post(s)
Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !
Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !Damballa to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Chyba kogoś telepie że będę to gówno czytał hahahahahahhahahaha
Damballa 4577 - 4962
Damballa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-02-2022, 22:01   #507
   6   °
Średnio zaawansowany

Mentioned: 0 Post(s)
   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !
   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !   6   ° to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Nie gratuluję, widzę że niektórzy zaczynają myśleć i odchodzą z gildii, w której głównym motto jest patologia.
   6   ° jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-02-2022, 22:28   #508
Ketanol Dencabre
King

Ketanol Dencabre's Avatar

Miasto: Królestwo
Mentioned: 18 Post(s)
Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !
Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:

2. Uwe

@Damballa czytanie nigdy nie było twoja mocna stroną durniu, nic dziwnego.
Trafiony, zatopiony

t
nie gratuluje
Ketanol Dencabre jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-02-2022, 08:57   #509
1st R. Boonek
Master Atom!

1st R. Boonek's Avatar

Mentioned: 9 Post(s)
1st R. Boonek ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Cytat:
Najwiekszy płacz ever seen

Watpie, ze ktokolwiek przeczyta te rzygi. Nie zajebalem takiego płaczu nawet jak mi usunęli lorda za cave bota, pozdro XD. Swoją droga od zawsze byłeś pajac, przylazles za hagenem którego ja zaprosiłem do gildi i sam byłeś noobem co nic nie ogarnia a teraz strugasz ch*j wie kogo, beka.
To było logiczne, ze cię ktoś w końcu na dobre wypierdzieli.

#t gratulacje

Retired.

Ostatnio edytowane przez 1st R. Boonek : 11-02-2022 o 09:01
1st R. Boonek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-08-2022, 19:45   #510
waski
Nowicjusz

Mentioned: 2 Post(s)
waski to wcielenie dobra!waski to wcielenie dobra!waski to wcielenie dobra!waski to wcielenie dobra!waski to wcielenie dobra!
waski to wcielenie dobra!waski to wcielenie dobra!waski to wcielenie dobra!waski to wcielenie dobra!waski to wcielenie dobra!waski to wcielenie dobra!waski to wcielenie dobra!waski to wcielenie dobra!waski to wcielenie dobra!waski to wcielenie dobra!waski to wcielenie dobra!waski to wcielenie dobra!waski to wcielenie dobra!waski to wcielenie dobra!waski to wcielenie dobra!waski to wcielenie dobra!waski to wcielenie dobra!waski to wcielenie dobra!waski to wcielenie dobra!waski to wcielenie dobra!waski to wcielenie dobra!
Domyślnie

Powrót po małej przerwie

Skończony Pirate Rook Quest Vallery dziękuję za pomoc

2000 lvl

Lecimy dalej Pozdrawiam całą gildie
waski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-08-2022, 20:02   #511
Sasha Rookslayer
♥ Visca el Barça! ♥

Sasha Rookslayer's Avatar

Miasto: Szczecin
Mentioned: 47 Post(s)
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Rookslayer
Domyślnie

Gratulacje! Coś się ostatnio obijacie, gdzie są zdjęcia się pytam?!
Sasha Life!

Sasha Rookslayer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-08-2022, 20:51   #512
1st R. Boonek
Master Atom!

1st R. Boonek's Avatar

Mentioned: 9 Post(s)
1st R. Boonek ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Gratulacje tylko szkoda, ze tak dawno nikt tu nic nie wrzucał

Retired.