User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy jestes za przywroceniem wyspy ancientowej do zycia?

Głosujących
56. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    42 75.00%
  • Nie

    14 25.00%
Pokaż wyniki 1 do 13 z 13

Wątek: Przywrocenie wyspy ANCIENT (Tut oraz bosy)

  1. #1
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Witam serdecznie.
    Jak nam wszystkim wiadomo, od jakiegos czasu tutanhamon oraz bosy zostali wykorzystani se*sualnie, wrzuceni do plastikowego worka oraz wyrzuceni do morza, a konkretnie z tuta nie leca ARTEFAKTY a z bosow zostal obnizony DRASTYCZNIE loot czesci ramzes helmetu, przez co tutanhamon zapadl w sen zimowy, i nikt go juz nie odwiedza
    Proponuje przywrocic wyspe ANCIENT do żywotnosci, tak jak to bylo jakis czas temu, a konkretnie: wypadanie artefaktow z tutanhamona, oraz zwiekszyc (tak jak bylo) czestotliwosc wypadania czesci z bosow 1-7.

    Za pewne zastanawiasz sie po co? Juz Ci odpowiem
    - na wyspie rookgard brakuje th, przez co nowi gracze nie maja mozliwosci wykonania ramzes helmetu oraz ogolnie dostepu do bosow na ancient
    - na wyspie rookgard w pewnym momencie skoncza sie uhy, taka jest prawda

    Ps: Prosilbym o wypowiadanie sie i glosowanie WYLACZNIE graczy z rookgardu. (Jezeli zaglosowales na NIE, to wyjasnij w poscie dlaczego tak sadzisz)
    Pozdrawiam, Carzzy.

    #edit
    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Jestem za przywróceniem... Teraz ciężko nadgonić topke i zdobyc części, bo ktoś się spłakał i to zmienili.. Trochę śmiech na sali zmieniać coś bez konsultacji z graczami - w końcu to my tworzymy serwer. To samo miało miejsce z demon setami z Ancient Demonów.. Nalocilem tyle tego, że kupiłem topke na Main.. :< I później to zmienili.

    Jestem na tak. Będzie więcej graczy na Rooku.
    Demon sety usuneli i prawidlowo, bo i tak do niczego one nie byly i nie sa potrzebne (a th sa potrzebne do ramzes helmetu), a nawet nie musieli by ich usuwac gdyby lecialy one ODPOWIEDNIO RZADKO z demonow, ale no tak jak napisales, PO CO KONSULTOWAC TO Z GRACZAMI, jezeli mozna lepiej wprowadzic i potem usunac to za jakis czas XD
    A to ze nalociles i kupiles topke czy tam sropke, to nikogo naprawde nie interesuje i zostaw to dla siebie to nie jest post na takie sprawy.

    #edit
    Cytat Napisał kredek Zobacz post
    Jezeli zostaly uciete czesci helmu to niepotrzebnie oberwal rowniez tut, bo i tak chodziloby sie na niego dosyc rzadko.

    Mozna zrobic jakis uzytek z punktow, ktore zbieramy u npc Regrubmah i za zdobyte np 100 punktow mozemy wymieniac u niego lub innego npc na wybrana czesc helmu. Zacheci to do robienia taskow jak i nowi gracze beda mogli sobie wyliczyc kiedy zrobia dostep...
    Tez dobre rozwiązanie z tymi punktami za taski, zawsze jakas motywacja żeby je bić ��

    Cytat Napisał rumun Zobacz post
    O co Wy płaczecie? Przecież to WYSPA POCZĄTKUJĄCYCH, tam dragon lord powinien być bossem. Po prostu mieliście za dobrze z tym lootem, na mainie loot z każdego bossa to kpina a nie mówiąc już o bossach Ahmedwoych gdzie każde wyjście jest WASTE.
    Nie glosuje ani na TAK ani na NIE, bo tam nie gram ale trochę umiaru jak na WYSPE POCZĄTKUJĄCYCH
    A czy ktos Ci broni grac na rookgardzie? Po prostu zal dupe sciska, ze bylo o wiele wieksze zainteresowanie rookgardem niz mainem. Powtorze, nie grasz na rooku to pilnuj tam przyciskow F1-F5 i wardow, crackow czy tam ratow czy ch*j wie na czym expicie nie obchodzi mnie to

    Cytat Napisał    6   ° Zobacz post
    Nie żebym się czepiał, ale serio myślisz, że coś tutaj jeszcze zostanie poprawione/dodane?
    Wystarczy spojrzeć kiedy ostatnio był dodany PRAWDZIWY update, a nie jakieś misje znajdź 5084186 fire swordów itd.
    Teraz nawet tego nie ma kto zrobić.

    #Topic

    Mam nadzieję, że w końcu komuś się zachce wprowadzać te zmiany i ten serwer jeszcze jako tako będzie żył, bo aktualny stan jest taki, że gdyby nie 5 uzależnionych grajków, to tutaj by nikogo nie było.
    Powiem Ci tak, tu chodzi glownie o to ze na innych propozycjach czepiaja sie ze "ankieta mowi sama za siebie" gdyz jest wiecej na nie, a tu jak jest wiecej glosow na tak to juz ANKIETA SAMA ZA SIEBIE NIE MOWI.

    #edit
    Wyniki sondy mowia same za siebie, 23:4
    Gracze by chcieli powrotu do dawnych czasow
    Moze ktos z tych "wyzej" postawionych cos odpowie?
    Ostatnio edytowane przez Tomixx : 25-06-2022 o 13:17

  2. #2
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 506
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tutaj niszczenie ludziom gry poprzez wprowadzanie takich zmian to juz norma. Ofc jestem na tak chociaż już nie gram na rook.

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem za przywróceniem... Teraz ciężko nadgonić topke i zdobyc części, bo ktoś się spłakał i to zmienili.. Trochę śmiech na sali zmieniać coś bez konsultacji z graczami - w końcu to my tworzymy serwer. To samo miało miejsce z demon setami z Ancient Demonów.. Nalocilem tyle tego, że kupiłem topke na Main.. :< I później to zmienili.

    Jestem na tak. Będzie więcej graczy na Rooku.
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 17-01-2022 o 11:17

  4. #4
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Sep 2021
    Posty
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jezeli zostaly uciete czesci helmu to niepotrzebnie oberwal rowniez tut, bo i tak chodziloby sie na niego dosyc rzadko.

    Mozna zrobic jakis uzytek z punktow, ktore zbieramy u npc Regrubmah i za zdobyte np 100 punktow mozemy wymieniac u niego lub innego npc na wybrana czesc helmu. Zacheci to do robienia taskow jak i nowi gracze beda mogli sobie wyliczyc kiedy zrobia dostep...

  5. #5
    Palczan
    Guest

    Domyślnie

    Jak najbardizej na tak ale ile osób walczyło i próbowało betonowi przemówić to nie zliczę, jedyna odpowiedź jaka była to "pomyślimy". Szkoda że nikt nie myślał ani nie pytał społeczności o to czy to jest potrzebne. Ruch GMow zeby uciac loot byłby dobry gdyby troszkę go ucieli bo jednak rzeczywiscie za dobrze było, aczkolwiek tut to teraz taki useless boss ze szkoda gadać i do tematu wejdzie ktoś z góry i napisze ze bez mortiisa nie ma opcji niczego zmienić i tak dalej. GMowie wychodzą z założenia że jak psy szczekają to karawana jedzie dalej.

    Jedyne co by ich moze przekonało to brak wpływów z pacca to może i sam wielebny Mortiss by sie zainteresował co tu sie odpierdala ;]

  6. #6
    Uzależniony rumun's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Miasto
    hushushush
    Posty
    748
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    O co Wy płaczecie? Przecież to WYSPA POCZĄTKUJĄCYCH, tam dragon lord powinien być bossem. Po prostu mieliście za dobrze z tym lootem, na mainie loot z każdego bossa to kpina a nie mówiąc już o bossach Ahmedwoych gdzie każde wyjście jest WASTE.
    Nie glosuje ani na TAK ani na NIE, bo tam nie gram ale trochę umiaru jak na WYSPE POCZĄTKUJĄCYCH

  7. #7
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie .

    Pod jedna z nowych propozycji padla odpowiedz przez szanownego pana "czerwonego", ze wyniki ankiety mowia same za siebie, ale no fakt wiecej ludzi bylo na nie ale mniejsza nie o to sie rozchodzi.
    TAK WIEC, skoro PATRZYCIE na wyniki ankiety to moze w koncu ktorys z zacnych ksieciow tego serwera sie wypowie w tym temacie? Gdyz ankieta mowi sama za siebie

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomixx Zobacz post
    Pod jedna z nowych propozycji padla odpowiedz przez szanownego pana "czerwonego", ze wyniki ankiety mowia same za siebie, ale no fakt wiecej ludzi bylo na nie ale mniejsza nie o to sie rozchodzi.
    TAK WIEC, skoro PATRZYCIE na wyniki ankiety to moze w koncu ktorys z zacnych ksieciow tego serwera sie wypowie w tym temacie? Gdyz ankieta mowi sama za siebie
    Nie żebym się czepiał, ale serio myślisz, że coś tutaj jeszcze zostanie poprawione/dodane?
    Wystarczy spojrzeć kiedy ostatnio był dodany PRAWDZIWY update, a nie jakieś misje znajdź 5084186 fire swordów itd.
    Teraz nawet tego nie ma kto zrobić.

    #Topic

    Mam nadzieję, że w końcu komuś się zachce wprowadzać te zmiany i ten serwer jeszcze jako tako będzie żył, bo aktualny stan jest taki, że gdyby nie 5 uzależnionych grajków, to tutaj by nikogo nie było.

  9. #9
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    May 2020
    Posty
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na Tak ale administacji nie bedzie spieszno cokolwiek zmieniac
    Hokage 1-1376

    Dom Rook 2426-2493

  10. #10
    Gaduła Szallony's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Miasto
    Mielno
    Posty
    146
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Witam, oczywiście jestem też za przywróceniem wyspy ancient do tego stanu jaki był wcześniej
    Pozdrawiam !
    Szallony Hydraulik 1-...? ;>
    Szallony Rook 1-...? ;>
    Raiju 2942-3047(koniec) ;>

  11. #11
    Gaduła Sir Avengo's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem za naprawą antycznego miasta. Jeżeli wcześniej dochodziło do zbyt częstego robienia ramzesa na kilku postaciach tak teraz jest to niemal niemożliwe dla nowych

    Zabierając loota z Tuta i ograniczając wypadanie części ramzesa z bossów popadliśmy ze skrajności w skrajność. Trzeba jakiś balans jeśli części lecą słabo to niech chociaż tą "nagroda" będą arty z Tuta. Jeśli nie chcecie dodawać loota do tuta to niech chociaż części z bossów wypadają troche częściej. Uwaliliście jedno i drugie i antyczne miasto umarło...
    Sir Avengo (1- ...)

    Sir Avengo Rook (1- ...)

    Avengo Knight (3132-3220)

    Avengo (2974-2990)

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2022
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Nie

    Jestem na nie bo po co żeby były 10k levele na rook gdzie gra ślepy top1

  13. #13
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    jestem na tak
    póki tego nie zbalansujecie jakoś to ja i wielu innych graczy nie wróci ...
    całkowicie zniszczyliście antyczne miasto !!!

Podobne wątki

  1. Przywrocenie might ringow
    By Kotlet Schabowy in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni Post / Autor: 11-10-2010, 13:46
  2. Bosy na harmoni
    By Mystic in forum RL Tibia
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 13-10-2008, 21:27

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •