User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Wątek: Skille spadaja zamiast rosnac na trainerze

  1. #1
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Exclamation Skille spadaja zamiast rosnac na trainerze

    Witam, spedzilem ostatnio sporo czasu na trainerze, zycie w tym praca nie pozwalala na czynna gre w tym okresie. Zauwazylem spore spadki Shielding & Axe Fighting. Na screenie, ktory wrzucilem 21-08-2021 na forum widac ze mam duzo wieksze staty, niz mam obecnie.

    Szacuje ze Shielding zjechal mi -1, a Axe Fighting -2.

    Czy w tej sytuacji warto jest siedziec na trainerach, jesli punkty umiejetnosci 'spadaja'/nie rosna tak jak powinny?

    Prosze o pomoc.
    Z gory dzieki i z fartem.

  2. #2
    Notoryczny miotacz postów!!! Azielu$'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Lublin
    Posty
    2 464
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przy wyższych skillach progres co jakiś czas się "resetuje", ale skille wbijane są normalnie. Po prostu przykładowo musisz wbić 3x 33% i po wbiciu ostatniego procenta wejdzie następny skill.

    #down
    Na screenie ma takie same skille jak w obecnie, nic mu nie spadło. Może ma urojenia.
    Ostatnio edytowane przez Azielu$ : 10-09-2021 o 11:25
    Vanquish 1 - 2072
    Vara Aziel 1 - ... [ 1800 ] [Distance: 158; Shielding: 176]
    Glitch 1 - ... [ 3030 ]

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Miasto
    Ostatni dom po lewej.
    Posty
    48
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Azielu$ Zobacz post
    Przy wyższych skillach progres co jakiś czas się "resetuje", ale skille wbijane są normalnie. Po prostu przykładowo musisz wbić 2x 33% i raz 34%, wtedy wejdzie następny skill.
    Ale On napisał ze shielding spadł mu -1 a axe fighting -2, wiec albo zle napisał albo zle go zrozumiałeś. Nie napisał nic ze mu kilka % spadło tylko cały skill, przynajmniej ja to tak rozumiem. Bo to prawda ze przy większych skillach poprostu skill się cofa ale nigdy nie spada o wartości np ze 151 na 150.

  4. #4
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W dalszym ciagu spadaja skille. Wlasnie wyczyscilo mi znowu Shielding do zera, a mialem okolo 25%. Axe mam wbite 65% 141 poziomu, ciekawe czy dobije do 142.

    https://imgur.com/a/3j0jEpJ

    Ostatnio edytowane przez Władca[WS]Smoków : 06-09-2021 o 00:22

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Miasto
    Ostatni dom po lewej.
    Posty
    48
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca[WS]Smoków Zobacz post
    W dalszym ciagu spadaja skille. Wlasnie wyczyscilo mi znowu Shielding do zera, a mialem okolo 25%. Axe mam wbite 65% 141 poziomu, ciekawe czy dobije do 142.

    https://imgur.com/a/3j0jEpJ

    Dobrze Ci Aziel napisał, to jest poprostu błąd tibii 7.6, one Ci nie spadają tylko kilka razy musisz nabić po predziesiat % i wejdą Ci w końcu, masz poprostu za duże skille. Niczym się nie przejmuj one się normalnie nabijają.

  6. #6
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 543
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    mi 172 shield resetuje sie juz z 10x. Tak juz jest i nic z tym nie zrobisz.Niestety. z biegiem czasu wbijesz swoj upragniony shield i axe (jak zrobisz 100% łącznie);]
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie wiem czy się dowiedziałeś czy może nie, ale napisze Ci to w kilku zdaniach. Kiedyś Squid to już tłumaczył..
    Jako prekursor tak wysokiego poziomu obrony przecierasz szlaki, wiec Twój wskaźnik będzie pokazywał dziwne rzeczy i bardzo często się kasował. Przyzwyczajaj się, bo to będzie częste. Często będzie Ci się "resetować" skill i będzie pokazywało, że będziesz musiał wbić jeszcze 100%. Stopniowo będzie się to przesuwało do przodu (normalnie rośnie). Po jakimś czasie powinieneś awansować na lepszy skill. Ja pamiętam, kilka lat temu, gdy grałem na Rookgardzie mój skill w obronie zerował się aż 6 razy!

    Jednym słowem.. Jest to związane ze zbyt dużymi liczbami przesyłanymi między serwerem, a klientem - przy tak dużych skillach jest to już normalne. Po prostu licznik nie jest w stanie już obsłużyć tak dużych wartości dlatego dzieli sobie skilla na kilka pasków procentowych.
    Tak samo jak licznik expa w pewnym momencie pokazuje 0, tak samo tutaj też się "buguje".

    Myślę, że pomogłem. Pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. proces banowania w trainerze
    By aloiw in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 24-12-2011, 02:44
  2. Trenowanie w trainerze.
    By Sempacz x3 in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni Post / Autor: 04-01-2009, 09:27

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •