User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 25

Wątek: Zmiany

  1. #1
    Senior Game Master Rinson's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    3 023
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Zmiany

    Witam!
    W dzisiejszym newsie chciałbym rozwiać wszelkie wątpliwości i spekulacje co do wczorajszych zmian.
    1. Pierwszą podstawową zmianą jest sprawa wylogowań na arenach. Od wczorajszego wieczora wylogowanie się na arenie bossów w Antic City powoduje przeniesienie do "świątyni" Antic.
    2. Drugą sprawą jest usunięcie z loota na Rooku części demon seta.
    3. Trzecią (chyba istotną dla Rookslayerów) kwestią jest to, że postanowiliśmy w ramach pewnej "rekompensaty" zwiększyć dwukrotnie częstotliwość wypadania artefaktów z potworów.
    4. Ostatnią zmianą co do Antic City jaką wprowadziliśmy to całkowite usunięcie z loota (bossów oczywiście) artefaktów. W zamian za to patrz punkt wyżej.


    Dodatkowo w dniu dzisiejszym zaktualizowana została zakładka "Czary" na stronie APO dla wszystkich profesji. Jest to prawdopodobnie początek aktualizacji strony APO. Niebawem planowane są kolejne aktualizacje poszczególnych zakładek strony, będziecie o tym informowani w kolejnych newsach
    Pozdrawiamy!
    APO Team.
    Ostatnio edytowane przez Rinson : 07-10-2015 o 21:18

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    241
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    to możecie jeszcze usunąć z lota Cave Skieletonow na stronie golden bolta który i tak nie leci.

    #Yagami
    Leci leci.
    Ostatnio edytowane przez Yagami : 07-10-2015 o 21:24

  3. #3
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Posty
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    teraz mysle , ze powinniscie zmienic coz z questem , gdzie trzeba bylo oddawac czesci demon seta

    no jak wiadomo sasha sie wzbogacil na loceniu demon setow ... szkdoa ze na main nie spadaly uw itd

  4. #4
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Posty
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Trochę to niesprawiedliwe, bo przez dłuższy czas ludzie najebali tam kabony, a teraz gdybym chciał się tak wzbogacić muszę zapierdalać 3-4x dłużej na innych mobach.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo dobre zmiany, lecz późno trochę.

    Co do antycznej wyspy, czekam jeszcze aż usuniecie te lepsze przedmioty z bossów (Crystal Mace, Royal Fanfare, Djinn Blade) - te przedmioty w ogóle nie powinny wypadać, ponieważ cały urok anihilatora II oraz Demon Set Quest traci sens. Takie moje zdanie.

    Bardzo dobrze, że stroną się zajmujecie, potwory oraz teraz czary, no bardzo ładnie.
    Czekamy na kolejne aktualizacje, eventy i inne innowacje!

    Efekt ciężkiej pracy widać,
    20:47 Wszystkich: 107.

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dlaczego nie poinformowaliscie graczy o tym, ze zablokowaliscie uzywanie d eggow w qustach? np arena uw i same uw + dao? Te questy byly robione setki razy i nagle wprowadziliscie blokade? To zenujace.

    @edit
    Lepiej zablokowalibyscie uzywanie dragon eggow w pvp ; ]

    Cytat Napisał Week Zobacz post
    Lepiej żeby usunęli te dragon eggi, bo przecież i tak blokują je prawie całkowicie, więc na cholerę je dodawali
    albo po prostu przywrocic poprzedni stan rzeczy i zedytowac dragon eggi tak by dawaly 33,33...% hp/many za jedno uzycie
    cos za cos i tak bedzie trudniej niz poprzednio, ale nie bedzie az takiej ''niesprawiedliwosci''.


    Ogolnie chcialbym dodac, ze APO lepiej wyszloby na kolejnych konkursach, dodaniu 1/2 wiecej eventow pvp na przedzial w tygodniu, aktualizacji sali eventowej i czymkolwiek, a pozostawieniu tej strony na potem. Jedynie interaktywna mape moznaby upnac bo czesto ludzie bladza po respach korzystajac z niej i poradnikow poniewaz oba z nich nie sa w 100% aktualne.


    brak polskich znakow jezykowych
    Ostatnio edytowane przez djakon : 07-10-2015 o 22:09

  7. #7
    VIP Week's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Y78 Z714 7
    Posty
    617
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Bardzo dobre zmiany, lecz późno trochę.

    Co do antycznej wyspy, czekam jeszcze aż usuniecie te lepsze przedmioty z bossów (Crystal Mace, Royal Fanfare, Djinn Blade) - te przedmioty w ogóle nie powinny wypadać, ponieważ cały urok anihilatora II oraz Demon Set Quest traci sens. Takie moje zdanie.

    Bardzo dobrze, że stroną się zajmujecie, potwory oraz teraz czary, no bardzo ładnie.
    Czekamy na kolejne aktualizacje, eventy i inne innowacje!

    Efekt ciężkiej pracy widać,
    20:47 Wszystkich: 107.
    sasha nalootałeś od chuja demon setów i jeszcze Ci źle?
    Od razu usuńcie całego loota z bossów, exp to wystarczająca nagroda za zabicie bydlaków.

    Cytat Napisał djakon Zobacz post
    Dlaczego nie poinformowaliscie graczy o tym, ze zablokowaliscie uzywanie d eggow w qustach? np arena uw i same uw + dao? Te questy byly robione setki razy i nagle wprowadziliscie blokade? To zenujace.

    @edit
    Lepiej zablokowalibyscie uzywanie dragon eggow w pvp ; ]
    Lepiej żeby usunęli te dragon eggi, bo przecież i tak blokują je prawie całkowicie, więc na cholerę je dodawali
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 07-10-2015 o 23:07

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Posty
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Ahaaaaaaaaaaaa

    witam zmiany może git ale może ekipa by zmieniła wejście do labiryntu bo dalej trzeba skołować cześć demon seta ..
    Jak zmienicie to nie zapomnijcie odać mi za próby questa
    2 x d armor
    1 x d legi

    Jak coś ss mam itp kiedy wchodziłem i co dawałem pozdrawiam
    oczywiście nie tylko mi ...

    Czekam na cofke

  9. #9
    Administrator Mortiis's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    1 088
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ebooo Zobacz post
    witam zmiany może git ale może ekipa by zmieniła wejście do labiryntu bo dalej trzeba skołować cześć demon seta ..
    Jak zmienicie to nie zapomnijcie odać mi za próby questa
    2 x d armor
    1 x d legi

    Jak coś ss mam itp kiedy wchodziłem i co dawałem pozdrawiam
    oczywiście nie tylko mi ...

    Czekam na cofke
    Nikt Ci nie kazał wchodzic, a za wejscie byc moze zmienimy cene zeby bylo latwiej, chyba ze wolisz zeby zostalo?

  10. #10
    Zaawansowany Mti Rookstayer's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    Paderborn
    Posty
    62
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Up
    Wykorzystując sytuację, chciałbym tylko zapytać, czy labirynt był przetestowany przez kogoś poza Squidem, żeby wiedzieć, czy jest on w 100% do wykonania, czy może tak jak Ahmed? Bo nawet nie wiem czy jest sens wbijać.

    #Topic
    Albo takie moje szczęście, albo nie widzę żadnej różnicy w loocie artefatków, rzekłbym nawet, że lecą gorzej

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mti dobrze gada, niech ktoś powie czy ktoś testował ten labirynt i czy jest on do wykonania, bo jak wiadomo squid ma bujną wyobraźnię ;s

    Mam pewną sugestię, gdy będziecie robić potwory typowo pod SASHE CZY MANA to nie dawajcie do tych potworów loota tylko sam exp, bo i tak nikt z mniejszych lvl zapewnie nie dałby rady ubić potworka tylko oni, a po drugie po co sasha czy man mają się wzbogacać?
    Moim zdaniem po przekroczeniu 1400 lvl na rooku współczynnik wypadania przedmiotów z potworów powinien być bardzo zmniejszony.

  12. #12
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zaktualizowanie strony powinno być priorytetem. Co do rooka to oczywiste, że jedni nalootowali sobie przedmiotów, więc teraz inni będą mieli gorzej - norma.

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Posty
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mortiis Zobacz post
    Nikt Ci nie kazał wchodzic, a za wejscie byc moze zmienimy cene zeby bylo latwiej, chyba ze wolisz zeby zostalo?

    A nikt spoko to jak mam kur.... wykonać quest bez wchodzenia ???
    Tak wole żeby zostało takie wejście niech każdy traci i nikt nie wykona questu

    Chyba po to było zrobione żeby wchodzić itp
    jak nikt nie oda to nie chce zmian..
    Przecież demon seta można wykonać Quest

  14. #14
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Posty
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Mortiis
    Nie sądzisz, że aktualnie jedynie Sasha ma szanse na wykonanie questa?
    A jak zmienicie item na wejście to będzie posiadaczem xx części najlepszego seta na rook'u, które wyloocił przez wasz błąd i najebał hajsu jak lodu.
    Trochę się zagalopowaliście ;]

  15. #15
    Średnio zaawansowany wicu's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2015
    Miasto
    -
    Posty
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie uczycie się na błędach. Z każdych update są problemy.

    Czy wprowadziliście kiedyś update, w którym nie zmienialiście później loota? Na początku super hiper wypas loot dla najwyżej poziomowych graczy, a jak już taki gracz napcha plecaki kasą i itemami to zmieniacie tak, że nie opłaca się na nich expić.

    Jak przez pół roku był taki loot, to co Wam szkodzi go zostawić? Ciekaw jestem o ile % zwiększyła się ilość kasy na rooku. Może rok temu było 10,000 kcc, a teraz jest 50,000 kcc

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mixi Zobacz post
    Nie sądzisz, że aktualnie jedynie Sasha ma szanse na wykonanie questa?
    Dlaczego ja? Byłeś tam, że tak sądzisz? Prawdę powiedziawszy, nikt w sumie daleko nie był w tym labiryncie, więc nie wiadomo co jest dalej, ale słuchając opowiadań Squida - dam sobie rękę uciąć, że sam go nie dam rady wykonać.

    Cytat Napisał Mixi Zobacz post
    A jak zmienicie item na wejście to będzie posiadaczem xx części najlepszego seta na rook'u, które wyloocił przez wasz błąd i najebał hajsu jak lodu.
    Trochę się zagalopowaliście ;]
    Po pierwsze, na pewno zostanie zmieniony dostęp do tego labiryntu, ponieważ jedna z trzech części demonicznego stroju była przesadzona.. Labirynt ponoć jest tak zjebany, że będąc tam zaliczysz zgona na pewno kilka razy, a skąd brać demon sety?
    Po drugie, skąd wiesz że najebałem dużo tych setów? (całego loota masz pokazanego w moim Life).
    Chłopie, zabij sobie Ancient Demona i wtedy mi coś napisz. Po trzecie, aktualnie nie mam żadnego demon armora oraz demon legów (nie licząc ekwipunku).
    Po czwarte, moje demon sety to nic w porównaniu do itemów, które zdobyli inni gracze na arenach. Policz sobie ile trąbek (royal fanfare) oraz innych przedmiotów bardzo cennych mają ludzie w domkach, a wtedy piszcie, że ja zarobiłem.
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 08-10-2015 o 21:51

  17. #17
    Bywalec Showtek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    369
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ebooo Zobacz post
    witam zmiany może git ale może ekipa by zmieniła wejście do labiryntu bo dalej trzeba skołować cześć demon seta ..
    Jak zmienicie to nie zapomnijcie odać mi za próby questa
    2 x d armor
    1 x d legi

    Jak coś ss mam itp kiedy wchodziłem i co dawałem pozdrawiam
    oczywiście nie tylko mi ...

    Czekam na cofke
    Cytat Napisał Mortiis Zobacz post
    Nikt Ci nie kazał wchodzic, a za wejscie byc moze zmienimy cene zeby bylo latwiej, chyba ze wolisz zeby zostalo?
    Ja proponuje żeby nie było tak źle z tym labiryntem to tak jak jest na shaman armorze na mainie dac np 8/10 szans ze dany przedmiot tj. (Demon helmet, armor badz legi) zostana zniszczone przy wejściu.

  18. #18
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kolejny raz to samo, był update parę osób się wzbogaciło a potem zmiany że kolejnym już się nie będzie chciało grać bo jak zwykle są pokrzywdzeni przez rozpęd administracji bo coś dadzą a potem zabierają następnym..

    Updejty powinny być bardziej przemyślane, a nie że po miesiącu znacząco obniżacie loot itp

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sabziro Zobacz post
    Kolejny raz to samo, był update parę osób się wzbogaciło a potem zmiany że kolejnym już się nie będzie chciało grać bo jak zwykle są pokrzywdzeni przez rozpęd administracji bo coś dadzą a potem zabierają następnym..

    Updejty powinny być bardziej przemyślane, a nie że po miesiącu znacząco obniżacie loot itp
    Musialo tak byc bo ludzie mieli by w pizde pandemek, bh, hotow, m macek itp i ceny spadlyby dramatycznie. Pomine juz fakt, ze teraz taki 1k+ moze sobie dropic bh, p armory i golden bolty co jest kpina...

  20. #20
    Uzależniony Goatee's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    ████
    Posty
    709
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał djakon Zobacz post
    Musialo tak byc bo ludzie mieli by w pizde pandemek, bh, hotow, m macek itp i ceny spadlyby dramatycznie. Pomine juz fakt, ze teraz taki 1k+ moze sobie dropic bh, p armory i golden bolty co jest kpina...
    To na chuj dodają takiego loota do potworów? Itemy questowe powinny być dostępne tylko z questów...
    Xlori 1 - 1780
    Dzielny Tabaluga 1744 - 2628
    Hexolic 3122 - 3345
    Hyper Beast 1 - 700

Podobne wątki

  1. Zmiany
    By Show 2.9.1 in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni Post / Autor: 15-07-2009, 11:53

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •