User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 22

Wątek: Tropicano 2/2

  1. #1
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Tropicano 2/2

    Witajcie!

    W dniu dzisiejszym mamy zaszczyt Was powiadomić o jednej z większych aktualizacji na Rooku na serwerze Armia OTS

    Co zostało wprowadzone? Pozwolę przedstawić to pewnemu Archeologowi którego możecie spotkać na tej tropikalnej wyspie.

    Po wielu latach pracy postanowiłem udostępnić jej wyniki wszystkim którzy będą zainteresowani. Kosztowało mnie to dużo wysiłku, czasu oraz pieniędzy dlatego też będę oczekiwał od poszukiwaczy tego samego - albo wynagrodzą mi mój czas, albo będą musieli sami długo popracować nad znalezieniem wejścia do antycznej krainy. Pewien mag nauczył mnie silnego czaru 'antica porta' jednak nie powiedział w którym miejscu mam go użyć. Wiele miesięcy zajęło mi abym mógł zaobserwować zasadę na jakiej ten znakomity czar działa - oprócz straconego czasu kosztowało mnie to bardzo wiele punktów duszy! Wszystko to dlatego, że za samą próbę użycia zaklęcia w złym miejscu dusza staje się osłabiona, a otworzenie portalu również jest sporym wysiłkiem dla duszy.
    W antycznej krainie udało nam się ocalić fragmenty miasteczka oraz spore tereny z antycznymi stworzeniami. Znaleźliśmy również bardzo wiele ciekawych skamieniałości i szkieletów dlatego też należy być bardzo ostrożnym. Nasza ekipa sprowadziła tam kilka osób które mają na celu nam pomagać - również oni będą mieli kilka zadań dla poszukiwaczy.
    Antyczne kreatury są bardzo silne, jednak nie aż tak jak ich faraonowie - nasz kapłan powie Ci co i jak zrobić by ich przywołać. Wszystkie stworzenia kryją przed nami artefakty co bardzo utrudnia pracę, dlatego też chętnie zezwalamy kolejnym śmiałkom na pomoc w ich zabijaniu - jeden członek naszej ekipy nawet chętnie oddaje swoje artefakty za pomoc w zwalczaniu tych antycznych stworzeń!
    Nasz kapłan oprócz tego, że jest jedyną osobą która może zezwolić na zabijanie konkretnych kreatur, również zbiera potrzebne mu artefakty oraz pomaga w zdobyciu hełmu potężnego Ramzesa - jednak zadanie to jest bardzo trudne i wymaga silnej, przygotowanej i bardzo zgranej ekipy która ma dużo czasu i nie boi się wyzwań! Zdobycie tego hełmu jest wręcz piekielnie trudne - wszystko to za sprawą samego Ramzesa który postanowił ukryć hełm w skrzyni i bronić jej ile sił. W tym celu kazał poddanym wybudować bardzo wielki i skomplikowany labirynt w którym śmierć czeka na każdym kroku! Było już kilku śmiałków, jednak większość z nich poległa z prostych przyczyn: nieuwagi, braku run leczących lub przecenienia swoich możliwości. Dlatego też kapłan postanowił, że będzie uprzedzał każdego śmiałka o dużych wymaganiach jakie trzeba spełnić aby pokonać ten labirynt. Mogę podpowiedzieć, że labirynt może pokonać tylko silna ekipa, która przez długi czas do tego się przygotowywała poprzez zbieranie jak największych ilości run leczących, w tym tych silniejszych, niebieskich, która będzie miała głowy na karkach i uważnie będzie obserwowała co się dzieje dookoła. Labirynt jest na prawdę długi, trudny i pełny pułapek, dlatego mogę z całą pewnością powiedzieć, że pierwsza ekipa jest skazana na niepowodzenie - trzeba bowiem zwracać uwagę na wszystkie szczegóły i poznać dokładnie strukturę całego labiryntu co zwykłym śmiertelnikom zajmuje nawet kilka dni! Dodam, że Clergyman przygotował bardzo przydatną nagrodę dla osób którym uda się zdobyć hełm Ramzesa! Jest ona nawet cenniejsza niż sam hełm Ramzesa! Tak więc radzę się dobrze przygotować i do dzieła!
    Jak mogę ułatwić Wam przygotowania do tego ciężkiego zadania? Mogę Wam jedynie podpowiedzieć, że namówiłem Ahmeda aby nieco ułatwił Wam zadania, nieco je pozmieniał oraz lekko zmienił nagrody w dalszych misjach abyście mogli się lepiej wyposażyć. Oprócz tego doszły mnie słuchy, że gdzieś odnaleziono nowe stworzenia z których można zdobyć przydatne przedmioty, jednak aby się do nich dostać trzeba mieć odpowiedni kamuflaż.
    Na nowych terenach można znaleźć również popularne na całym Tropicano skrzynie z EXPem. Po zebraniu nagród ze wszystkich 100 skrzyń otrzymacie dodatkową nagrodę z której powinniście być zadowoleni - ułatwi Wam zdobywanie dalszego EXPa.

    Oprócz tego kilka drobnych zmian na Mainie - między innymi potężny mag Diuqs posadził drzewo na środku City, po czym za sprawą swoich czarów bardzo przyspieszył jego wzrost.

    W skrócie, co zostało dodane:
    - nowy, trudny i długi quest na Rookgardzie wraz z nowymi potworami,
    - uzupełnione 100 skrzyń na Tropicano,
    - poprawione misje u Ahmeda [oraz zmniejszone ilości],
    - usunięty śnieg z głównych miast Rooka i Maina,
    - czar 'exura gran mas res' stracił kilka kratek zasięgu, jednak w zamian otrzymał zasięg na swoim SQM - zmiana ma na celu ułatwienie druidom leczenia na questach, między innymi takich jak annihilator,
    - drobne zmiany w potworach [między innymi: Double (zwiększenie stosunku EXP/HP, dodanie kilku przedmiotów do loota), Crack (całkowita zmiana potwora), Pirate Skeleton (minimalne zwiększenie siły potwora, zmniejszone wypadanie scarab coins)].

    Oprócz tego, w związku ze zmianą czasu przestawione zostały godziny eventów PvP na zgodne z harmonogramem.

    Pozdrawiamy i życzymy miłego zwiedzania,
    Ekipa APO.
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  2. #2
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    fajnie ale pierwszy kwietnia już był

    @ale wczoraj przynajmniej było napisane że po 100 skrzynkach na tropicano bedzie nagroda jakas a tu gdzieś wam to umknęło
    @zwiekszenie siły pirate skeletona - przeciez ms i ed i tak padali jak muchy od tego a to mialy być potwory dla nich <3

    Cytat Napisał bartek2107 Zobacz post
    serio to jest ten update ktory robiliscie tyle czasu?! zenada -.-
    Popieram.
    Ostatnio edytowane przez Sabziro : 02-04-2015 o 19:28

  3. #3
    Administrator Mortiis's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    1 088
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dlatego dzisiaj jest na serio.

  4. #4
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Posty
    35
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    serio to jest ten update ktory robiliscie tyle czasu?! zenada -.-

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    To jest tylko część tego co było robione. Nawet nie zajrzałeś do gry a już gadasz - jakbyś zobaczył ogrom update to byś może trochę mniej wygadany był
    Ogrom pracy na mainie uwazasz te pare zmian? serio?
    Ostatnio edytowane przez bartek2107 : 02-04-2015 o 20:05

  5. #5
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sabziro Zobacz post
    fajnie ale pierwszy kwietnia już był

    @ale wczoraj przynajmniej było napisane że po 100 skrzynkach na tropicano bedzie nagroda jakas a tu gdzieś wam to umknęło
    @zwiekszenie siły pirate skeletona - przeciez ms i ed i tak padali jak muchy od tego a to mialy być potwory dla nich <3


    Popieram.
    Po zebraniu nagród ze wszystkich 100 skrzyń otrzymacie dodatkową nagrodę z której powinniście być zadowoleni - ułatwi Wam zdobywanie dalszego EXPa.
    Cytat Napisał bartek2107 Zobacz post
    serio to jest ten update ktory robiliscie tyle czasu?! zenada -.-
    To jest tylko część tego co było robione. Nawet nie zajrzałeś do gry a już gadasz - jakbyś zobaczył ogrom update to byś może trochę mniej wygadany był
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  6. #6
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    To jest tylko część tego co było robione. Nawet nie zajrzałeś do gry a już gadasz - jakbyś zobaczył ogrom update to byś może trochę mniej wygadany był
    Tyle robiliście upa że dawno zdążyłem postacie sprzedać :v i został mi marny lvl na rooku xDD ale postaram się zobaczyć jak to w praktyce wygląda

    ps. jak zostały zmienione cracki bo niestety nie mam już możliwości ich przetestowania xD

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Labirynt jest na prawdę długi, trudny i pełny pułapek, dlatego mogę z całą pewnością powiedzieć, że pierwsza ekipa jest skazana na niepowodzenie - trzeba bowiem zwracać uwagę na wszystkie szczegóły i poznać dokładnie strukturę całego labiryntu co zwykłym śmiertelnikom zajmuje nawet kilka dni!
    Błąd że idziecie w czasówki, teraz coraz więcej gier jest robione tak aby każdy mógł pograć nawet mając niewielką ilość czasu więc robienie takiego upa troche mija się z celem, mało kto będzie teraz siedział tym bardziej na rooku tyle h żeby przejść cały labirynt, przy dobrych wiatrach to może 2 ekipy zrobią.
    Po 2 znowu labirynty na mainie - orsche->labirynt, dao->labirynt, empirka->labirynt, tam gdzie minos->labirynt => evrywhere labirynty
    Ostatnio edytowane przez Sabziro : 02-04-2015 o 19:59

  7. #7
    Uzależniony Goatee's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    ████
    Posty
    709
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Serio dorobienie paru miejsc do tej g*wnianej wyspy zajęło Wam półtora roku? XD Śmiechłem jeszcze bardziej z tego shitu XDDDD
    Xlori 1 - 1780
    Dzielny Tabaluga 1744 - 2628
    Hexolic 3122 - 3345
    Hyper Beast 1 - 700

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    251
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ciekawie się zapowiada. Czytając historię mogę chyba stwierdzić, iż jest to jedna z największych aktualizacji, ale jeszcze poczekam na opinie graczy.

    Cieszy mnie fakt, że poprawiłeś w końcu tego Ahmeda. Dodałeś 100 skrzyń.. Ciekawią mnie również te nowe respawny, do których można się dostać jedynie mają "kamuflaż".

    Ciekawe, ciekawe.. Teraz czas czekać na Santano aktualizacje.

  9. #9
    Średnio zaawansowany Myterro's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Posty
    42
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    propsy za drzewo

  10. #10
    VIP Ferrum's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Miasto
    Toruń
    Posty
    528
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W końcu, użytkownicy doczekali upragnionego wręcz update. No cóż, życzę owocnej gry i więcej ludzi online, APO raczej szybko nie upadnie, chociaż gdyby wznieść coś na nowym kliencie to na pewno bylibyście szybko na górze w statystykach pod względem liczby online użytkowników.. ale cóż, na to raczej nie ma szans. Zapewne 7.6 będzie rozwijany dalej, to i tak szok, że istnieje on już 10 lat.. wow..

  11. #11
    Łowca postów `Rapi's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    244
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    20:21 Wszystkich: 59 Wszystkie respy zajete, co to sie dzieje, nieeeee po co ten update teraz nie moge expic :v
    성실

  12. #12
    Skała Harakiri II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Posty
    202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moim zdaniem administracja skupia sie nie na tym co powinna.. Podstawowa sprawa jaka trzeba dodac/poprawic to respy i potwory, pozwole sobie powymieniac:
    -Resp Brave witch.. jest tylko jeden a jak wiemy co chwila ktos tam expi przydal by sie jakis nowy wiekszy!
    -Bally, dodalbym jakis wiekszy resp od zamku bez waskich przejsc itd. Powiecie, ze jest zamek,cod i resp na senji... Rowniez jest oblegany..
    -Tiny i moby 1k+ z tego co mowia ludzie to balansu podzielonego na profesje magiczne, a "tanki" czyli ek/rp nie ma.. Duzo ludzi marudzi gdzie ma expic skoro na tinach nie daje rady, a na 1klvlu juz sie robi nie dobrze od expienia na tych Bally..
    -OTS King przyda sie jakis resp cos w podobie lost island tylko ze z 3x wiekszy i dostepny bez misji + od 400lvla

    No byl by to mily gest ze strony administracji, napewno nie wszyscy sie ze mna zgodza, ale takie jest moje zdanie i mysle, ze duza czesc graczy rowniez podzieli moje zdanie

    Destruction 1-...
    Destruction Rook 1-...
    Poradnik dla poczatkujacych
    Moj Life

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Harakiri II Zobacz post
    -OTS King przyda sie jakis resp cos w podobie lost island tylko ze z 3x wiekszy i dostepny bez misji + od 400lvla

    No byl by to mily gest ze strony administracji, napewno nie wszyscy sie ze mna zgodza, ale takie jest moje zdanie i mysle, ze duza czesc graczy rowniez podzieli moje zdanie
    Co do OTS Kingów resp jest ciągle wolny na Cyclops koło NPC Dao.
    A co do reszty, to się zgadzam z Twoim zdaniem.

    #
    Róbcie tak dalej postępy z update raz na rok, to zamkniecie serwer.

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Miasto
    Kraków
    Posty
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Z moim lvl'em za dużo nie zdziałam ale z chęcią sprawdzę, co zostało dodane. Kiedy coś na mainie?

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    181
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    - czar 'exura gran mas res' stracił kilka kratek zasięgu, jednak w zamian otrzymał zasięg na swoim SQM - zmiana ma na celu ułatwienie druidom leczenia na questach, między innymi takich jak annihilator,
    - drobne zmiany w potworach [między innymi: Double (zwiększenie stosunku EXP/HP, dodanie kilku przedmiotów do loota), Crack (całkowita zmiana potwora), Pirate Skeleton (minimalne zwiększenie siły potwora, zmniejszone wypadanie scarab coins)].

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    ogrom update








    Tyle na ten temat.



    /zeby offtopu nie bylo: potwory dostosowane tylko pod ek/rp [nie mozna uciekac] / gran mas res .. i co to ma pomoc w pvp ktore teraz lezy i kwiczy? gdzie najbardziej oczekiwany balans i cala reszta questow na main? Chyba juz zapomnieliscie ze roka sie przechodzi, zeby grac na main a nie odwrotnie.. ja pierdole

  16. #16
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    12:09 Ahmed Martwy Terrorysta: Trzecie zadanie moze byc nieco trudniejsze. Wez worek ze skrzyni z nagrodami i nazbieraj dla mniejagod. Mysle, ze 8000 powinno starczyc. Jak je zdobedziesz poloz worek na kadzi i pociagnij za dzwignie.
    Dalej te misjie sa dla no-lajfow albo ludzi ktorzy beda przez 2 lata je robic <3

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    251
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sabziro Zobacz post
    Dalej te misjie sa dla no-lajfow albo ludzi ktorzy beda przez 2 lata je robic <3
    Jeżeli kilkadziesiąt osób zrobiło tą misje to po co ją zmieniać? Nie sądzisz, że Ci, którzy wykonali ową misje byliby pokrzywdzeni?

    Misje chyba działały do 33 (mówię o Rookgardu), więc zapewne od 34~ misje został poprawione, proste. : <

  18. #18
    #top #moderator #2014 #2015 KaZeK's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Brzeszcze
    Posty
    1 247
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    20:42 Akynaoo: lol speed jest przez 80 min a byl tylko przez godzine 20 xd
    Dlaczego?! Ja się pytam DLACZEGO nie zostało napisane w newsie że speed zwiększył swój czas z godziny i dwudziestu minut na 80 minut?! Toż to karygodne!!

    #t
    Mam nadzieje że zwiększycie też prędkość z wydawaniem update.. Bo to już powoli zaczyna być irytujące.. ale brawa za chęci.
    [Kmq] 1-1505
    [Bart] 2927 - 2939 | 2983 - 3021
    [Zarexoholik] 3108 - 3134
    [Tru] 1 - 2618

    z przerwami


  19. #19
    Uzależniony Domcio Old's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Toruń
    Posty
    672
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wow! Doczekaliśmy po ponad póltora roku tropicona 2/2. Szczerze gratuluję i liczę na częste uptade Plus dla ekipy.
    Master Domcio 0-1033 (sprzedany)
    Nacomi Tahata 0-1518 (sprzedany)
    Mainerek 0-1778 (zachowany)
    Rook Elti 0-?

  20. #20
    Uzależniony Goatee's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    ████
    Posty
    709
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasza Zobacz post
    Jeżeli kilkadziesiąt osób zrobiło tą misje to po co ją zmieniać? Nie sądzisz, że Ci, którzy wykonali ową misje byliby pokrzywdzeni?

    Misje chyba działały do 33 (mówię o Rookgardu), więc zapewne od 34~ misje został poprawione, proste. : <
    Może dlatego niedouczony kiepie?
    http://www.forum.toproste.pl/showpos...0&postcount=44

    #
    Nie skorzystam, ponieważ nie gram na tym daremnym serwie ;c
    Xlori 1 - 1780
    Dzielny Tabaluga 1744 - 2628
    Hexolic 3122 - 3345
    Hyper Beast 1 - 700

Podobne wątki

  1. [Rook] Tropicano - bug.
    By Sasha Rookslayer in forum Bugi
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 07-02-2014, 03:50
  2. [rook] Tropicano.
    By Ramoniz in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 06-02-2014, 14:04
  3. [Rookgard] Sprzedam domek na tropicano 'Tropicano Rook IX'.
    By Poiwo in forum Handel
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 02-02-2014, 17:45
  4. Update - Tropicano [1/2]
    By Squid in forum Nowości
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni Post / Autor: 28-11-2013, 19:21
  5. Bug na nowej wyspie Tropicano!
    By Mrunx in forum Bugi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 10-11-2013, 12:54

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •