User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 25

Wątek: Mortiis, chyba jednak masz wyjebane?

  1. #1
    Bywalec Qlers's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Rz-ów
    Posty
    380
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Mortiis, chyba jednak masz wyjebane?

    Cytat Napisał Mortiis Zobacz post
    Na serwer nikt nie ma wyjebane, ale przyznaje bez bicia ze nie mialem czasu skonczyc funkcji w silniku, ktore sa niezbedne do update'ów ktore przygotowali Santano i Squid. W tym tygodniu zamierzam doprowadzić to do końca.
    Hmm 2 tygodnie, ktoś tu znowu jest nie słowny? Macie wyjebane, lecz brak wam jaj żeby to napisać wprost.
    Ps. Gdzie respy dla ed/ms które maiły być zrobione w styczniu?(ale tamtego roku? I wiele, wiele więcej...

    Puste słowa

    @Tsu
    Ja w to nie wierze, po prostu lubię się ponabijać z "słownej" administracji.
    Nie gram tu już w ogóle, i grał nie będę.
    Ostatnio edytowane przez Qlers : 23-03-2015 o 16:36
    "Walczyć dalej będę,
    Gdy śmierć przy mnie stanie,
    Bez bojaźni w duszy,
    Wypełnię me zadanie"

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    232
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    update jutro, po jutrze i tak ciągle XD
    skończ wierzyć w te update bo to jest śmieszne XD

  3. #3
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Qlers Zobacz post
    Hmm 2 tygodnie, ktoś tu znowu jest nie słowny? Macie wyjebane, lecz brak wam jaj żeby to napisać wprost.
    No nie wyrobił się ze wszystkim bo kilka rzeczy jest dość problematycznych (w końcu ciągle narzekacie, że nie ma nic nowego więc Mortiis stara się to coś nowego zaprogramować tak aby nie sprawiało też problemów...).
    Kilka ciekawych rzeczy już jest, wykorzystałem kilka do Tropicano 2/2 które jest już na ukończeniu. Mam nadzieję, że się spodoba

    Cytat Napisał Qlers Zobacz post
    Ps. Gdzie respy dla ed/ms które maiły być zrobione w styczniu?(ale tamtego roku? I wiele, wiele więcej...
    Jak już pisałem - miały być to respy piratów jednakże pod moją nieobecność Tygrys nie znając wtedy czaru dla ms/ed zedytował te potwory i są jakie są...
    Powiedzcie dla jakich przedziałów lvl mają być to się ogarnie na dniach coś nowego jeśli znajdę jakieś respy na nie...
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  4. #4
    Średnio zaawansowany Myterro's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Posty
    42
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    wypowiem sie jako niskopoziomowy ed - chciałbym zobaczyć respy do 1,5k oraz do 2k
    @edit
    ze standardowym eq, spadam w 1s jeśli przypadkiem ustawie się przodem do 1 tiny... na 1,5k zapewne będę umierał równie często
    Ostatnio edytowane przez Myterro : 23-03-2015 o 19:35

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Miasto
    Giewont
    Posty
    396
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myterro Zobacz post
    wypowiem sie jako niskopoziomowy ed - chcialbym zobaczyc respy do 1,5k oraz do 2k
    Od 1,5k do 2k masz tiny, zajebisty exp i zajebista kasa więc w czym problem ? ps. sam gram sorcem

  6. #6
    Nabijacz postów Dideek's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Miasto
    .
    Posty
    521
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    tiny
    @jako wlasciciel 2k ed
    respy od 2k do 2,3-2,4k
    Pierwszy Dideek 1-2214
    First Dideek
    1-1720
    Dideek 1 - 2002

  7. #7
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    141
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Kilka ciekawych rzeczy już jest, wykorzystałem kilka do Tropicano 2/2 które jest już na ukończeniu. Mam nadzieję, że się spodoba
    Czyli dzisiaj nici z update, skoro piszesz że jest na ukonczeniu?
    \

  8. #8
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Posty
    35
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wczoraj (w niedziele) Yagami pisał, że będzie dzisiaj tj.niedziele albo jutro (poniedzialek). Dzisiaj jest już jutro, a update nie ma w dodatku Squid pisze "jest na ukonczeniu", "powiedzie dla jakich przedzialow levelowych to sie ogarnie na dniach" bla bla bla, czyli nie bedzie ani dzisiaj ani w najblizszych dniach jak zwykle puste slowa, żeby ludzi na chwile ucieszyc

    ps. poprosze respy dla sorka od 1k do 1,5, bo bicie bally przez kolejne 500 leveli to porazka
    Ostatnio edytowane przez bartek2107 : 23-03-2015 o 19:30 Powód: bo tak

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Powiedzcie dla jakich przedziałów lvl mają być to się ogarnie na dniach coś nowego jeśli znajdę jakieś respy na nie...
    Na pewno nie dla większych niż 2k+ Wystarczy spojrzeć na postać Yeshill jak się expi na nilach a po 3k na wardach otsq2 lvl równie szybko idzie. Dawniej expiło się na fw, quenacha a teraz respy zapomniane. Na flubberach can expiłem averionem od 1300 do 1900 a teraz pewnie tam nikt nie chodzi. Na flubberach na sky dobrze lvl idzie a również nikkt tam nie expi bo teraz każdy lvl chce mieć wbity w 5 minut.. Dawniej gdzieś od 1800 do xxxx expiło się na wardach cod i to nie było, że samemu tylko na respie biegało 10 osób i ciągłe pvp a teraz nikt tam już nie expi.

    To, że napisał TYDZIEŃ nie znaczy,że zrobi wszystko w tym czasie! Cierpliwości a na dniach będzie uptade
    Ostatnio edytowane przez Hokage : 23-03-2015 o 20:13

  10. #10
    Zaawansowany Turook's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Miasto
    Rawa Mazowiecka
    Posty
    102
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie tylko Mortis, od 1h pisze jebane RRV i czekam, aż ktoś mi odpisze i ani widu ani słychu.. Dodam, że RRV zostało napisane poprawnie.

    Na RRV nie odpiszą, ale bana w ciągu 3min wyrwałem jak zacząłem sprzedawać 2,7k ek..

  11. #11
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Skoro tak narzekacie to skończcie kur*a grać, a nie dupe spinacie non stop. Od ponad roku te same tematy są w kółko przewijane. Nie widzicie kur*a, że mają wyjebane i nie beda dodawać nic na czas? Administracja nie mówiąc nic, mówi - albo gracie na takich zasadach jakie Wam narzucamy albo wypier*alać jak nie pasuje. I co? Jak widać, wciąż 50-80 osób akceptuje narzucone zasady(czyt. brak czegokolwiek nowego) i poprawia sobie humor tego typu tematami, łudząc się, że to coś zmieni

    Dajecie się robić w ch*ja. Osoba, która daje się robić w ch*ja to frajer. Czyli teraz poskładajcie wszystko do kupy i zobaczcie kim jesteście

    Pozdrowionka

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Miasto
    Łódź
    Posty
    117
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dzisiaj został już nowiutki update więc temat do zamknięcia

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Posty
    62
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    wkoncu oczekiwany update został dodany!! nie ma co, było na co czekac

  14. #14
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs up

    Temat jest chyba o uzależnieniu od tibii. So ....
    Nie od dziś wiadomo, że ludzie uzależniają się od gier. Zaniedbują real life a czasem wręcz stają się nierobami (,np. Z FILMY: "Czeka na nas świat").
    Zarzucacie administracji!, że nie chcą nic robić a z wami przecież jest podobnie.
    Przykłady:
    • Nie chciało się wam chodzić do szkoły i się uczyć - woleliście grać (ilu mamy tutaj rekrutów i pochodnych jego?)
    • Gra nudna, nie idzie grać ale wy jak te marne pikselowe roboty błagacie na kolanach aby coś dodali, bo trzeba te 12h w grze przesiedzieć.

    Ja wbiłem tutaj, bo mi się nie chce nic robić w tym momencie i tak to już jest, że się nie chce. Wam się nie chce myśleć, im się nie chce, mi się nie chce, so dajmy już spokój i czekajmy aż przyjdzie wena.

  15. #15
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    66
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    No nie wyrobił się ze wszystkim bo kilka rzeczy jest dość problematycznych (w końcu ciągle narzekacie, że nie ma nic nowego więc Mortiis stara się to coś nowego zaprogramować tak aby nie sprawiało też problemów...).
    Kilka ciekawych rzeczy już jest, wykorzystałem kilka do Tropicano 2/2 które jest już na ukończeniu. Mam nadzieję, że się spodoba

    Jak już pisałem - miały być to respy piratów jednakże pod moją nieobecność Tygrys nie znając wtedy czaru dla ms/ed zedytował te potwory i są jakie są...
    Powiedzcie dla jakich przedziałów lvl mają być to się ogarnie na dniach coś nowego jeśli znajdę jakieś respy na nie...

    Te kilka rzeczy o których Squid napisał to była pomoc Sashy Rookslayerowi w expieniu ... i robieniu najazdów dla owego gracza beke taka z was cisne że to po prostu porażka jesteście na jego zawołanie i płacz.

  16. #16
    VIP Week's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Y78 Z714 7
    Posty
    617
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Od dłuższego czasu wiadomo, że na APO nie dzieje się dobrze, można to nawet stwierdzić po liczbie graczy (nie, nie jest to wina starego klienta, czy też tego, że są lepsze, inne gry).
    Jednak nie powiedziałbym, że Mortiis ma wyjebane i jak chyba wszystkim wiadomo nie ma już przysłowiowych 15 lat.

  17. #17
    Administrator Mortiis's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    1 088
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zapraszam wszystkich na jutrzejszy event o 14 organizowany przez użytkownika Ddosuja. Po evencie postaram się skończyć brakujące rzeczy do update. A co do Sashy to nie pozwolę sobie żeby ktokolwiek wymuszał na mnie jakiekolwiek działania grożąc atakami i nie pozwolę też na to, żeby użytkownicy, którzy tworzą ten serwer i forum byli kasowani na czyjeś widzimisię. Sasha został przeniesiony na test serwer niczym nie różniący się od głównego serwera, aby mógł kontynuować grę i zgodził się na to, również po to żebyście wy mogli pograć w spokoju.

    Pozdrawiam i życzę miłej gry.

  18. #18
    Uzależniony Artis's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    UK
    Posty
    710
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobrze uzasadniłeś. 100 % racji.
    Nie odpowiadam na bezsensowne PW

  19. #19
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    śmiechłem, dobrze ze już tu nie gram. mam nadzieję że liczba graczy szybko zmaleje i sasha będzie mógł expic sam jak na test serwie

    oczywiście powinien dostać bana za MC bo ciekawejak grając na tamtym serwerze tyle godzin to jeszcze na noob postaci skilowal etc

    z niecierpliwoscia czekam na jutrzejsze wydarzenia, będzie zabawnie


    Jedno wielkie posmiewisko,
    już brak słów na to co tu się dzieje

    PS jakiś czas temu pisałem że sasha expi ale nikt w to nie uwierzył teraz macie dowód xD
    Ostatnio edytowane przez Sabziro : 16-05-2015 o 01:15

  20. #20
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mortiis Zobacz post
    Zapraszam wszystkich na jutrzejszy event o 14 organizowany przez użytkownika Ddosuja. Po evencie postaram się skończyć brakujące rzeczy do update. A co do Sashy to nie pozwolę sobie żeby ktokolwiek wymuszał na mnie jakiekolwiek działania grożąc atakami i nie pozwolę też na to, żeby użytkownicy, którzy tworzą ten serwer i forum byli kasowani na czyjeś widzimisię. Sasha został przeniesiony na test serwer niczym nie różniący się od głównego serwera, aby mógł kontynuować grę i zgodził się na to, również po to żebyście wy mogli pograć w spokoju.

    Pozdrawiam i życzę miłej gry.

    32 07/06/2014 23:40 Squid Swiadome wykorzystywanie bledow gry
    33 25/09/2014 23:35 Squid Grozenie Game Master'owi
    34 11/10/2014 15:35 Rinson Oszukiwanie Game Master'a


    Jakim cudem ktos z taka historia banow nie tylko za zwykle przewinienia ale i za oszustwa gmow/swiadome wykorzystywanie bledow gry itd... nie zostal usuniety?? cos tu smierdzi albo dobrze ciagnie....

Podobne wątki

  1. Ban za cave ? Chyba jednak nie ?
    By Zii Baba in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 17-10-2012, 13:06

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •