User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Wątek: Voltan i jego nie poprawne banowanie

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Posty
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Voltan i jego nie poprawne banowanie

    Jak widać posypało się dużo banów na moje postacie a nikt nie odpisuje na rrv

    [30/09/2017 21:01:23] Voltan -> Man Rookgard was banished because of Dzielenie konta. < loguje się na rożnych ip < PRACA >

    [30/09/2017 21:02:06] Voltan -> Yoren was banished because of Multi-clienting. < A tu bardziej śmieszne nie logowałem się na mc a banik jest >

    [30/09/2017 21:02:22] Voltan -> Knauerek Rook was banished because of Multi-clienting. < Pomyliłeś postacie >

    [30/09/2017 21:02:47] Voltan -> First Wet Catfish was banished because of Multi-clienting.< Tak samo pomyliłeś postacie Knaurek to moja postać a nie Frist >

    bany się posypały bo gilda
    ,, Moherowe Berety of Rook " a szczególnie < Naruto Kniht > popłakał się do Voltana że wbiłem na Ahmeda < tak jak on zawsze robi >

    Bany to nie pierwszy raz za nic tylko w zemście Naruto Kniht bo uciekam mu z lvl .

    Voltan cos dla Ciebie zapomniałeś o postaci zbanować < Palldinorook tam też mam dostep na bossy Ahmeda >

    Mam nadzieje że Mortis tobą się zajmie i wyjebi.. na ryj .

    Pozdrawiam Man Rookgard / Yoren / Palldinorook

    Jak banujesz pierw posprawdzaj ip , mc kiedy kto loguje bo niszczysz serwer
    __________________

  2. #2
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No dobra, skoro chcesz tak bardzo upubliczniać jaki to Voltan jest zły, to na Twoim przykładzie pokażemy wszystkim jak bardzo jesteś 'niewinny'.
    Jako, że macie z First Wet Catfishem zmienne IP to nie będę ich zamazywał bo już macie inne.

    Logi na postać First Wet Catfish:


    Logi na postać Man Rookgard:


    Logi na postać Knauerek Rook:


    Jak widać Man Rookgard jest sharowany - wbijał nim exp First Wet Catfish, później Ty Oprócz tego logujesz się na MC na 2 postacie i w tym czasie dziwnym trafem obie zdobywają doświadczenie? Np. o 11:51... Ciekawe

    Co ciekawe z różnych IP też się expi!


    Do tego twierdzisz, że posypało się dużo banów na "Twoje" postacie podczas gdy w zgłoszeniach odwołuje się od bana na First Wet Catfish inna osoba

    PS. Palldinorook zaraz sprawdzę, jak coś to bana zawsze można dodać

    [Voltan] Przecież już dawno dorzuciłem bana.
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

Podobne wątki

  1. Wtyczka gg na poprawne pisanie.
    By deniro12 in forum Pytania
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 03-08-2009, 21:50

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •