User Tag List

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 40 z 40

Wątek: Oxi ~ ace

  1. #21
    Łowca postów Diabolix's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Miasto
    nie powiem ;f
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Szczerze? Mi się nie podoba. W cholerę pestek i żadnego porządnego headshota. Brakowało mi jakiegoś ładnego "jednostrzałowca", bo tutaj to same full auta.
    Bywały już lepsze, ale ja nie nagrywam demek. Nigdy się w to nie bawiłem, bo po co, skoro gram dla siebie? Być może kiedyś się w to pobawię.
    "Przeróbka" też do dupy, o ile ją można nazwać przeróbką. On tutaj nic nie zrobił, żadnego jakiegoś spowolnienia czy innych fajnych efektów, których jest masa. Możliwe, że to wyglądałoby lepiej, ale trzeba to przerobić, bo takie coś nie jest fajne.

  2. #22
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Crayon Zobacz post
    Czy te wszystkie tematy są aluzją do mnie, żebym wreszcie pokazał Wam, jak naprawdę wygląda dobry ace?
    A gdzie ja napisałem, że jest to dobry ace?

    Jednym z powodów dlaczego to wrzuciłem to to, że prawie do tego działu nikt nie zagląda. Drugim powodem było to, że ja podobnie jak Ty Toq, też nie kręcę dem bo mi ścina całego cs'a, ale akurat postanowiłem nakręcić i mi się udało.

    A co do samego ace także się zgadzam, że jest średnie na jeża, ale co jak co do tego szczęścia nie mam ( zazwyczaj kończy się na 4 fajnych killach ).

    Diabolix, co jak co ale full auto to też część gry a ogarnięcie recoila to ogromna sztuka :P
    Ostatnio edytowane przez 'Oxidosis' : 04-01-2011 o 17:37

  3. #23
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Diabolix Zobacz post
    On tutaj nic nie zrobił, żadnego jakiegoś spowolnienia czy innych fajnych efektów, których jest masa. Możliwe, że to wyglądałoby lepiej, ale trzeba to przerobić, bo takie coś nie jest fajne.

    ty facet nawet nie wiesz pewnie jakim programem to zrobilem.
    nie zrobilem zadnych efektow spowolnien 'ktorych jest masa'
    no to wlasnie jak jest tego taka masa to po chuj mam tak zrobic? bo ktos tak zrobil to ja juz to mam od kogos zxerowac??
    a tak wgl to spowolnienie jest jakby nie zauwazyl , na last fragu lekko spowolnilem znawco.



    ps polowa tu gada ze chujowe ace brakuje jakis fajnych hedów , a polowa z was co tak pisze ma pewnie statixy na apo ffa 1:5 bo czekal na kucaka przed trupem

  4. #24
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Miasto
    Sieniawa/Jarosław
    Posty
    345
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ale jesteś pro dasz się dotknąć??

    @top
    yyy mleko??

    @top2
    podniecać się bo zabiłeś kilka osób??

  5. #25
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Miasto
    Nibylandia <3
    Posty
    122
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    Ma się czym podniecać, ace - zabicie całej drużyny przeciwnej, od samego ace jest tylko lepsze ace + paka. Zajebać samemu 5 osób wcale nie jest łatwo więc szczymryj i zgól wąsa.
    @top
    Mówiłem.

  6. #26
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ave666 Zobacz post
    @up
    Ma się czym podniecać, ace - zabicie całej drużyny przeciwnej, od samego ace jest tylko lepsze ace + paka. Zajebać samemu 5 osób wcale nie jest łatwo
    .
    Jest łatwo jeżeli masz okazję i umiesz grac i myśleć

    Nie wiem jak dla Cb, ale dla mnie paka wcale nie jest priorytetem bo wolałbym zabić 3 niż broić Czasami od samego ACE lepsze jest zabicie pojedynczej osoby w jakiś konkretny sposób nie będę się rozpisywać..





    Cytat Napisał 'Oxidosis' Zobacz post
    A gdzie ja napisałem, że jest to dobry ace?


    co jak co ale full auto to też część gry a ogarnięcie recoila to ogromna sztuka
    W obydwu przypadkach masz rację. Ace jak ace gdybyś kręcił oll time demka napewno bys lepsze znalazł, ładniej wyglądało by bez obróbki i wieśniackiej muzyki która nie pasuje.

    aha i popraw movement bo porażkowo


    dla przykładu patrz ten movement i recoil xD
    Ostatnio edytowane przez Degustator : 04-01-2011 o 19:14

  7. #27
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Czeczen

    Nie wypowiadaj się o czymś, o czym nie masz pojęcia. Na ffa kilka osób zabijam co runde, na mixach zdarza się to rzadko, bo tam się gra zespołowo. Poza tym nie gadajcie głupot, że ace łatwo walnąć, bo jakby tak było to ludzie by się tym nie podniecali. To sie udaje raz na jakiś czas, na dodatek trzeba mieć szczęście, że nikt Ci fraga nie zabierze. A tym bardziej jest trudniej zabić 5 osób w ciągu 20 sekund.


    Degustator

    Co jak co, ale movement mam dobry, bo bardzo dużo grałem awp 1/1 gdzie movement jest bardzo ważny. Jeżeli jednak uważasz inaczej i jesteś w stanie ocenić mój movement po jednej 20 sekundowej akcji to gratuluje

    Cytat Napisał Degustator Zobacz post
    Ace jak ace gdybyś kręcił oll time demka napewno bys lepsze znalazł
    Masz racje, miałem o niebo więcej lepszych akcji, ale jako że mój laptop nie pozwala mi na kręcenie marnego dema, muszę się szczycić tym co mam

  8. #28
    VIP SedaN*'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Wrocław :O
    Posty
    1 799
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Xienu$ Zobacz post
    ale jesteś pro dasz się dotknąć??

    @top
    yyy mleko??

    @top2
    podniecać się bo zabiłeś kilka osób??

    HAHAHAHAHA XDDDDD

    #top
    Ja ostatnio walnąłem własnie ace z awki + paka XD Chyba na mixie z Romkami, Krzemieniami, Arcusiami..

  9. #29
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    jakos sobie sedan nie przypominam :0;00000)))

  10. #30
    Łowca postów Diabolix's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Miasto
    nie powiem ;f
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał KRZEMIENq Zobacz post
    ty facet nawet nie wiesz pewnie jakim programem to zrobilem.
    nie zrobilem zadnych efektow spowolnien 'ktorych jest masa'
    no to wlasnie jak jest tego taka masa to po chuj mam tak zrobic? bo ktos tak zrobil to ja juz to mam od kogos zxerowac??
    a tak wgl to spowolnienie jest jakby nie zauwazyl , na last fragu lekko spowolnilem znawco.



    ps polowa tu gada ze chujowe ace brakuje jakis fajnych hedów , a polowa z was co tak pisze ma pewnie statixy na apo ffa 1:5 bo czekal na kucaka przed trupem
    Nie pisałem o "masie spowolnień", tylko efektów, ale twojego czytania ze zrozumieniem nie muszę komentować, bo każdy może to sobie dokończyć.

    Prawda jest taka, że zrobiłeś mu gówno z tego filmiku, bo nic tam nie ma ciekawego. Na samym początku walnąłeś jakiś dymek, który nie był najgorszy, ale później to jest porażka. Nawet nie wiesz, kiedy walnąć jakieś porządne zwolnienia, bo ten ostatni frag był, akurat, jednym z gorszych w ace'u. Jak nie potrafisz tego robić, to się za to nie zabieraj, hajcie, który widzi polowe nas ze statami 1:5. I dzięki temu już wiem, że patrzysz tylko na statystyki w jakiejś mapie, a każdy wie, że robią tak tylko idioci.

  11. #31
    Wszechobecny! Patryk1551's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    812
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie wiem czemu się czepiasz tak o ten filmik jak dal mnie liczy się akcja sama w sobie, a nie jakieś gówna pododawane tam. W końcu w filmikach nie chodzi o to, że mnóstwo pierdół, a zero akcji
    Steam - ThoruPatryk

  12. #32
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    http://www.youtube.com/user/AlpinistkaAkaKrzem

    obejrz oll , oxiego filmik robilem 5 minut , muzyke wzialem z 'tibiasong' i ***** wlasnie widac jak sie znasz 'jakis dymek' ty bys nawet zooma nie umial zrobic wiec nie pierdol jak sam czegos nie umiesz. znawco od wszystkiego

  13. #33
    Łowca postów Diabolix's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Miasto
    nie powiem ;f
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Właśnie o tym mówi, widzę, że jednak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. 5 minut? Co to jest?
    Mówię ci, żebyś się za to nie brał, bo gówno umiesz. Robisz jakiś syf, który my mamy oglądać.

    Właśnie, jestem znawcom. Dobrze, że powiedziałeś to słowo, bo chciałem o tym napisać. Podaj mi chociaż jednego krytyka filmowego, który nakręcił dobry(tak, DOBRY, słowo nie znane w twoim słowniku).

    Czekam z niecierpliwościom na odpowiedź. Spodziewam się, że zaczniesz znowu spinać, ale mam nadzieję, że się mylę. Życzę powodzenia w googlowaniu.

    @Down
    Nie, to ja kończę rozmowę z tobą. Nawet nie zapytałeś się mnie o ten program, wkładasz mi w usta słowa, których nie wypowiedziałem, jeżeli można zrobić coś takiego na forum. Chcesz dobrze zrobiony filmik? Masz- zrobiony przez jednego z lepszych twórców fragmovie'ów, przynajmniej uważa tak spora część http://www.youtube.com/watch?v=Wm5qy...layer_embedded
    Filmik zrobiony przez Amerykanina illmatic.
    Ostatnio edytowane przez Diabolix : 05-01-2011 o 22:31

  14. #34
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    hahahahahahahahahahahahahahahahahaha
    dobra nie chce mi sie z toba pisac typie.

    jestes znawcą okej . nawet nie wiesz jakim programem jest to zrobione , i jak zrobic cokolwiek w nim , daj mi pomysl a zrobie ci oll .

  15. #35
    Zaawansowany Tirell's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ace gowniany kolesie bezmyslnie wylecieli na kwadrat na uspach zapewne bez kevow a ty Oxi paniczne full auto z ak
    buhahaa jeszcze caly magazynek ci poszedl na zabicie 1 typa na eko ;o

  16. #36
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tirell Zobacz post
    Ace gowniany kolesie bezmyslnie wylecieli na kwadrat na uspach zapewne bez kevow a ty Oxi paniczne full auto z ak
    buhahaa jeszcze caly magazynek ci poszedl na zabicie 1 typa na eko ;o
    Rozumiem krytykę z rozsądnymi argumentami, a tutaj takich nie widze, dlatego postanowie Ci odpowiedzieć. Paniczne full auto ? a co miałem walić pestki w kolesia stojącego przede mną panie znawco ? Paniczne full auto ? jakby tak było to nie trafiłbym 4 głów, tutaj chodzi przede wszystkim o ogar recoila, ale najwyraźniej nie wiesz co to jest. Bezmyślnie wylecieli na kwadrat ? chcieli skrócić i liczyć na szczęście, bo i tak na eko by nic nie ugrali panie znawco. Co do tego, że gówniane ace nie będę odpisywał gdyż jest to Twoje zdanie : )

  17. #37
    VIP Romus's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    708
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Xienu$ Zobacz post
    ale jesteś pro dasz się dotknąć??

    @top
    yyy mleko??

    @top2
    podniecać się bo zabiłeś kilka osób??

    Czeczen znawca sie odezwal a sam zamyka na apo statami 1-10

  18. #38
    Nabijacz postów Drako o.o's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    623
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ale was kretyni

    klocic sie kto lepsze akcje zrobil boze xdddd

    @gratki :P


    "Gdy się śmiejesz, świat śmieje się z Tobą, gdy płaczesz zostajesz sam."

  19. #39
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Białystok
    Posty
    211
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tirell Zobacz post
    Ace gowniany kolesie bezmyslnie wylecieli na kwadrat na uspach zapewne bez kevow a ty Oxi paniczne full auto z ak
    buhahaa jeszcze caly magazynek ci poszedl na zabicie 1 typa na eko ;o
    to ty mojego nie widziales ; O no na skaczoncych fps trudno ogarnac sam wiem cos o tym ;p ... Zostawic mi orshabala . Nie pasuje zrobcie lepszy i pochwalcie sie ; )

  20. #40
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ostatnio edytowane przez 'Oxidosis' : 16-01-2011 o 00:51

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •