User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 21

Wątek: Trening z hantlami.

  1. #1
    Wszechobecny! Simi's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    53° 07' N & 18° 00' E
    Posty
    874
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Trening z hantlami.

    Elo.

    Chciałbym powoli zacząć trenować mięśnie rąk, klate itp.


    Mam hantle zakupione, same ważą 2,5kg i od tego zaczynam. Potem dodam 2x 1,25kg.

    Mój wzrost to 175cm, 15 lat i ~76kg ważę.

    Możecie być uber pr0 i podać jakieś stronki z ćwiczeniami. Wiem, że w google jest 'wszystko' ale nie chce próbować rzeczy nie próbowanych. Proszę o linki, albo nawet tutaj napiszcie od razu i jakieś porady etc.

    Pozdrawiam i życzę Wesołych. ;D

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    z przypadku. ^^
    Posty
    384
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    3 kilówkami gówno zdziałasz, sam mam w domu 4 kg, łącze je co daje razem 8kg i podnosze po 40 razy, i gówno daje.
    Lepiej idź na siłownię, masz tam ful wypas.
    Oczywiście musisz też ułożyć sobie plan ćwiczeń, ja polecam na rzeżbę 5 razy w tygodniu, na masę 3 razy.

    Masę już jakąś masz, więc teraz ćwicz na rzeźbę, jedz dużo białka, mniej węglowodanów, gdy już zaczniesz intensywnie ćwiczyć polecam kupić sobie:
    Hmb

    Jeśli masz jakieś pytania - pisz.

  3. #3
    Nabijacz postów Habemus Papam's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    577
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    mhm.. jeżeli masz determinacje .. to ćwicz nawet na 3 kg, rób pompki na wszelki sposób.. tylko musisz liczyć się z tym, że nie bd widać efektów po 2 dniach.. tylko np. po 2 miesiącach.. i to nie wielkie.. xd
    'Niedojebani niedorozwoje leczą kompleksy,
    a jak pokażą twarze każdy post staje się śmieszny.'

  4. #4
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gówno prawda co 1 bot mówi, jak ćwiczysz 15 minut co 2 dni to sie nie dziwie. Z ciężarami się nie przesadza, bo możesz mieć przepukline. Poza tym, nie chodzi o wage, ale o ilosc powtorzen. pozniej ofc, jak porobisz z 60 na raczke, to zwiekszasz obciazenie, wtedy do np. 60 i znowu wiekszy itd. itd. . Spokojnie mozesz cwiczyc 2,5kg, ale cwicz regularnie (np 4-6 dni w tygodniu, minimum 1 dni przerwy na odpoczynek dla miesni) i z rozsadkiem. sfd.pl, strona zwiazana z kulturystyka, polecam, kompendium wiedzy.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    475
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja słyszałem, że lepszy jest drążek od hantli, ponieważ gdy cwiczysz z hantlami, to twoje plecy są obciązone i będziesz wolniej rosnął <chyba, ze nie chcesz juz urosnąć>, a na drążku bedziesz odrazu rozciągnięty. Kiedys gdzieś wyczytałem, że wiszenie sobie kilka minut dziennie na drążku rozciąga stawy <chyba stawy Xd> i pomaga w rośnięciu.
    Tutaj dam ci link do mojego treningu na wyskok, ale jak chwilke poszukasz, to znajdziesz duzo cwiczen na rece.
    http://e-chlopak.pl/super_dunks_3.html < Moje
    http://www.kfd.pl/ < tutaj poszukaj.

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Miasto
    Słupsk
    Posty
    250
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    na kfd.pl wszystko znajdziesz, polecam ta stronke

  7. #7
    Zaawansowany Zuczek Przemas's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    tu sie nie pytaj bo kazdy co innego mowi zakup sprzet albo zapisz sie na silowanie bo z tym co masz to lipa;p
    I LIGA DLA ZAWISZY !!!


  8. #8
    Mastah!
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Płock
    Posty
    1 202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tyy, ja chce ważyć 60 kg i zacząć trening a rok młodszy jestem, a ty taki ciężki? ;D http://www.sfd.pl/Trening_domowy_na_...m-t182937.html masz tu o np ;d
    „Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie.” Niccolo Machiavelli
    Tett 0-? [700]

  9. #9
    Nowicjusz Leitry:)'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    -
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Aha

    Lepiej wydać 100 zl na sztange i robić ćwiczenia niż hantle :P sporo ważysz jak na ten wzrost XD chyba ze specjalnie tak żeby wyrobić to potem :d
    -

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    1 913
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Taki domowy trening to wystarczy po 50 razy dziennie, pare pompek. Ale osobiście wolę drążek, lepiej na nim poćwiczyć.

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    hm proponuje isc juz pomalu na silke i zaczac systematyczne treningi a w domu to nie ma motywacji...najelpiej trenowac z kumplem on cie motywuje np ty wezniesz na klate 80 4 x a on 80 5 x to dostaniesz kurwy i jedziesz wiecej niz on
    polecam.....
    na silowni takiej jak ja mam jest instruktor..Xd na poczatku nie wiedzialem jak trenowac ani co a teraz juz ogar jestem.. wiec polecam zaplac to 100zl misiecznie i ROSNIj

  12. #12
    Wszechobecny! Simi's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    53° 07' N & 18° 00' E
    Posty
    874
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Τettmeier Zobacz post
    Tyy, ja chce ważyć 60 kg i zacząć trening a rok młodszy jestem, a ty taki ciężki? ;D http://www.sfd.pl/Trening_domowy_na_...m-t182937.html masz tu o np ;d
    Wiesz. Dużo siedzenia przy kompie i nolifowanie. XDD Nie no. dżołk. xd

    Cytat Napisał Leitry:) Zobacz post
    Lepiej wydać 100 zl na sztange i robić ćwiczenia niż hantle :P sporo ważysz jak na ten wzrost XD chyba ze specjalnie tak żeby wyrobić to potem :d
    Specjalnie. xd

    Cytat Napisał major-łysoń Zobacz post
    hm proponuje isc juz pomalu na silke i zaczac systematyczne treningi a w domu to nie ma motywacji...najelpiej trenowac z kumplem on cie motywuje np ty wezniesz na klate 80 4 x a on 80 5 x to dostaniesz kurwy i jedziesz wiecej niz on
    polecam.....
    na silowni takiej jak ja mam jest instruktor..Xd na poczatku nie wiedzialem jak trenowac ani co a teraz juz ogar jestem.. wiec polecam zaplac to 100zl misiecznie i ROSNIj
    Poszukam coś, ale w mojej okolicy (przedmieścia Bydgoszczy) to chyba nie ma dobrej siłki. Nie wiem, poszukam coś.

  13. #13
    Średnio zaawansowany Sabino's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Toruń
    Posty
    45
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gdzies przeczytalem ze lepiej zainwestowac w sztange niz w hantle- wcale nie. hantlami zrobisz wszystko to co mozesz zrobic sztanga + kilka cwiczen ktorych sztanga nie zrobisz. pozatym jest bardziej ekonomicznie. niemniej jednak polecam zakup sztangi, kiedy bedziesz mial duzo obciazenia i troche kasy wystarcza hantle, ale przydala by sie mala domowa silownia, ktorej jestem posiadaczem, i bardzo cenie sobie ten zakup łap 2 cenne artykuły:

    http://www.kfd.pl/atlas-cwiczen-prof...wanie-f92.html

    http://www.kfd.pl/full-body-workout-fbw-49877.html

    przeczytaj o fbw, pozniej stworz wlasny plan treningowy wg atlasu cwiczen

    jakby co to pisz priv, napewno pomoge, mam 4miesieczny staz i napewno bede znal problemy poczatkujacych

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Sto(L)ica
    Posty
    165
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No i dobrze zaczynasz potem wiecej i wiecej i bedziesz koxem ktory bedzie expil, na tibi

  15. #15
    Gaduła Alvaros's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Bytom
    Posty
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Najpierw nabierz dobrej sprawności, codziennie poranne rozciąganie - 20 przysiadów, 15 pompek, skłony itp. z czasem będziesz mógł ich więcej robić. Później kontunuuj ćwiczenia, tylko zakup EKSPANDER, lub trenuj na hantlach. Nikt Ci za bardzo nie zrobi dobrego planu do domowych ćwiczeń, sam sobie go musisz zaplanować. Na początek sprawność, aby zapobiec kontuzją, pompki z czasem rób trudniejsze - nogi na krzesłach, z klaśnięciem, możesz nawet próbować na rękach ;x, ale do tego potrzebna równowaga. Później planuj pójście na siłownie, nie wszystko od razu.

  16. #16
    Gaduła Zieniu's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Ropczyce
    Posty
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    -------------sorry za wprowadzenie w blad-----------
    Ostatnio edytowane przez Zieniu : 30-12-2009 o 00:11

  17. #17
    Średnio zaawansowany Sabino's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Toruń
    Posty
    45
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    mam te same wymiary co kolega, tylko waze 10kg mniej- jest ok. przypuszczam, ze zalozyciel tematu ma troche za duzo tluszczyku, bo skoro wczesniej nie cwiczyl to trudno oczekiwac zeby mial takie miesnie. wiec malo wegli, wiecej bialka.

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    z przypadku. ^^
    Posty
    384
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #Zeiniu
    Białko zamienia tłuszcz na mięśnie, węglowodany dają mase, a nie tak jak pisałeś.
    #Do autora
    Wiesz, lepiej zorganizujcie sobie z kumplami siłownie w piwnicy, pozbieraj z 3-4 kumpli, i zlozcie sie na sprzet, lub przynieście to co macie

  19. #19
    Expert Lechista92's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    445
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Brak podpisu również jest podpisem.

  20. #20
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Suchaj synek bez teerningu niec nie zdzialasz. takimi hantlami to ja moge penias podniesc. kup sobie hantle 5mkm i laweczke bo to podstawa i rub cwiczenia. i oczywisice dieta to podstawa i jakies bialka ale to puzniej.


    Up debile cioty jak nie wiedzie to po co piszecie. mam wiecej w lapie nic wy razem wzienci w udzie badz w brzuchy -,-

Podobne wątki

  1. AWP - trening ;P
    By Chaos in forum Demka
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni Post / Autor: 03-11-2011, 15:07
  2. Trening pilkarski
    By _woto_ in forum Humor
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 07-02-2011, 20:39

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •