User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 25

Wątek: No debil heh

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Posty
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie No debil heh

    Kiedy jestes debilem i ktos udodowni ci ze nim jestes, a ty nadal twierdzisz ze nie:


    Cytat Napisał PowerDrive
    zreszta serio wysylasz mi filmik na ktorym wrzucasz ringa z hotkeya ? Kursorem myszki nawet nie najechales na plecak i okno ringa. SERIO ? XDDDDDDDDDDD






    pozdrawiam

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    201
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oj czyżby jakiś bocik Akynaoo? Bo z tego co wiem to Pama również jest Twoja postacią. Mc czy chociaż odpaliłes drugiego kompa? Jakiś nie obecny ten Pamalini.

    Jak Cię nie lubię Zarex tak gratuluje a koledze po drugiej stronie życzę powodzenia i nie złapania przez administracje nasza kochana

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2018
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Czemu zwracasz sie do niego zarex? xD to tylko nick w grze a przeciez to nie jest on
    co do tematu to gz, ladna kompromitacja knighta na mc

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo ładne osiągnięcie, lecz mało brakowało i Ty byś padł.

    Czekam na więcej podobnych filmów z ulicznych walk, pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Sashaa : 06-10-2018 o 17:09

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Myślę że bana dostaniesz za lurowanie

  6. #6
    Nabijacz postów Orson_Pall's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    653
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał smerfus Zobacz post
    Oj czyżby jakiś bocik Akynaoo? Bo z tego co wiem to Pama również jest Twoja postacią. Mc czy chociaż odpaliłes drugiego kompa? Jakiś nie obecny ten Pamalini.
    Nie chce psuć waszego pięknego świata, ale to wystarczy odpalić najprostsze proxy i już GMy nie widzą że to mc

    @topic wspaniała akcja nie zapomnę jej nigdy

    @edit: A Twoje zachowanie podpada pod destruktywne i dostaniesz bana xD

  7. #7
    Średnio zaawansowany Bolec uOrkiestra's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Posty
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Taki ma staż gry Akynaoo, a nie rozumie że jest śmieszkiem i kłamcą. Bardzo dobrze zrobiłeś w sumie, dedając go. Oby tak dalej.
    @PowerDrive: Zamilcz bocie najlepiej, bo na pvp event uciekasz przed samym Bartem. Nie zapomnij kupić jakiegoś chara za zł i napisz, że nigdy nic za PLN nie kupywałeś.

    #t:
    Bardzo dobrze.
    Ostatnio edytowane przez Bolec uOrkiestra : 06-10-2018 o 18:21
    Andrzej Bolec (1 - ....)[1930 - STOP]
    Jojne (1097 - ...)
    Orsoneq (3821 - ...)

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2018
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Orson_Pall Zobacz post
    Nie chce psuć waszego pięknego świata, ale to wystarczy odpalić najprostsze proxy i już GMy nie widzą że to mc

    @topic wspaniała akcja nie zapomnę jej nigdy

    @edit: A Twoje zachowanie podpada pod destruktywne i dostaniesz bana xD
    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    Myślę że bana dostaniesz za lurowanie
    jak typ dostanie za takie cos bana to bedzie to totalna kompromitacja admisnitracji, od kiedy pvp jest zabronione? xD nawet widac ze typ sobie leczy eka przez mcka

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Posty
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Up mało tego gdy próbuje go zaznaczyć to nie moge bo on ma zaznaczonego potwora. Tutaj jeden z gm napisał ze jak ktoś ma pk to ktoś kogo zabiłeś odbierając mu resp może sobie przyjść i blokować ci respa lub wybijać potwory nawet cię nie zaznaczając i to nie jest ani wbijanie na respa ani bloczenie także spoko (dopóki masz pk nie liczą się intencje lecz to ze masz pk, paranoja i beka)

  10. #10
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Desou Zobacz post
    Czemu zwracasz sie do niego zarex? xD to tylko nick w grze a przeciez to nie jest on


    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    Myślę że bana dostaniesz za lurowanie
    Myślisz?

    #topic

    Co to za wynalazek teraz gra moją postacią?

    #namarginesie

    Ledwo co przeżyłeś, ale wrzucasz to jako kompromitację, tak?

  11. #11
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    125
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    co do mc to pamalini jak i akynaoo należa do mnie ale niestety nigdy tego nie robilem wystarczy pomyslec i miec dwa laptopy obok siebie co nie podlega pod wasze tak zwane mc od razu zgasze osoby ktore beda tutaj wklejac z listy banow ze jednak takowy ban siadl to zostal zdjęty po 5 min , i niestety za ten film powinieneś zostac ukarany banem bo jedna z moich postaci pchnąłeś w strone moba co sie zalicza pod destruktywne
    Ostatnio edytowane przez Aku$ : 09-10-2018 o 18:41

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Posty
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post

    #namarginesie

    Ledwo co przeżyłeś, ale wrzucasz to jako kompromitację, tak?



    Lubie życie na krawędzi, akcja kontrolowana

  13. #13
    Nabijacz postów Kimus The Master's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2011
    Miasto
    Chorzów
    Posty
    592
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ŁaŁ!! tu jeszcze ktos chodzi na gtene ŁaŁ!!

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2018
    Posty
    40
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aku$ Zobacz post
    co do mc to pamalini jak i akynaoo należa do mnie ale niestety nigdy tego nie robilem wystarczy pomyslec i miec dwa laptopy obok siebie co nie podlega pod wasze tak zwane mc od razu zgasze osoby ktore beda tutaj wklejac z listy banow ze jednak takowy ban siadl to zostal zdjęty po 5 min , i niestety za ten film powinieneś zostac ukarany banem bo jedna z moich postaci pchnąłeś w strone moba co sie zalicza pod destruktywne
    Do czego to doszło, że za przesunięcie postaci już powinni banować...
    Za niedługo chłopie to za odpalenie skulla przy walce o respa mają banować na tym pustkowiu?
    Zwykła walka o respa, nie ogarnąłeś to leżysz i nie płacz.
    Pozdrawiam, Vimpexx

  15. #15
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    125
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Vimpex to podlega pod bana potwierdzone info mogl pk odpalic gdy wbil i suwał chara lecz jednak człowiek napalony na tibie to nie mysli ;p

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Patrząc teraz to faktycznie film podlega pod bana za powód: destruktywne zachowanie. Zacząłeś lurować moba, przeszkadzać w biciu mobów suwając postacią. Jeżeli chciałeś odpalić pk to mogłeś poczekać, aż mob zostanie zabity i wtedy zaznaczyć gościa.

  17. #17
    Mastah! Palldino's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 033
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sashaa Zobacz post
    Patrząc teraz to faktycznie film podlega pod bana za powód: destruktywne zachowanie. Zacząłeś lurować moba, przeszkadzać w biciu mobów suwając postacią. Jeżeli chciałeś odpalić pk to mogłeś poczekać, aż mob zostanie zabity i wtedy zaznaczyć gościa.
    ty gupi jestes? normalny gracz by sie uleczyl i nie padl a to ze typ sobie gra na 2 kompach i padl to chyba jego problem? mogl sie uleczyc a nie pisac do niego

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Posty
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sashaa Zobacz post
    Patrząc teraz to faktycznie film podlega pod bana za powód: destruktywne zachowanie. Zacząłeś lurować moba, przeszkadzać w biciu mobów suwając postacią. Jeżeli chciałeś odpalić pk to mogłeś poczekać, aż mob zostanie zabity i wtedy zaznaczyć gościa.



    Yyy, no właśnie popełniasz błąd w ocenie sytuacji. Destruktywny zachowaniem byłoby lutowanie potwora czy pchanie gracza bez zamiaru zabicia go przy użyciu fraga. Jaki sens miałoby pvp gdybym tam wpadł i czekał sobie aż on to zabije, może jeszcze powinienem zapytac czy już moge bić? Efekt zaskoczenia to jedna z rzeczy które podchodzą pod taktykę walki. To ze nie moge go zaznaczyć jak bije potwora to błąd serwera a nie jakiś wyznacznik granic pvp.




    Cytat Napisał Sashaa Zobacz post

    Ewidentnie suwasz nim, aby padł czyli przeszkadzasz w biciu moba. Nie jednokrotnie nagrywałem takie sytuacje i dana osoba, która przeszkadzała w biciu dostawała takowego bana, więc raczej wiem co pisze.


    Pozdrawiam psychofanów.



    Niby tak, z perspektywy tego suwanego nie widać ze próbuje go zaznaczyć, ale na filmiku tego co suwa widać próby zaznaczenia, wiec sory ale nie będę czekał aż gość zabije potwora żeby mógł bić mnie we 2 tylko wpadam i zabijam cel jeśli to możliwe, a jeśli nie moge go zabic bo zaznaczył potwora to zabijam potwora... liczy się, ze celem był gracz a nie bicie mu potworów... tak na logike
    Ostatnio edytowane przez Tony Stark : 12-10-2018 o 12:19

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Palldino Zobacz post
    ty gupi jestes? normalny gracz by sie uleczyl i nie padl a to ze typ sobie gra na 2 kompach i padl to chyba jego problem? mogl sie uleczyc a nie pisac do niego
    Nie ogarniasz tej gry to się nie wypowiadaj trollu, bo tylko się kompromitujesz.

    Cytat Napisał Tony Stark Zobacz post
    Yyy, no właśnie popełniasz błąd w ocenie sytuacji. Destruktywny zachowaniem byłoby lutowanie potwora czy pchanie gracza bez zamiaru zabicia go przy użyciu fraga. Jaki sens miałoby pvp gdybym tam wpadł i czekał sobie aż on to zabije, może jeszcze powinienem zapytac czy już moge bić? Efekt zaskoczenia to jedna z rzeczy które podchodzą pod taktykę walki. To ze nie moge go zaznaczyć jak bije potwora to błąd serwera a nie jakiś wyznacznik granic pvp.
    Ewidentnie suwasz nim, aby padł czyli przeszkadzasz w biciu moba. Nie jednokrotnie nagrywałem takie sytuacje i dana osoba, która przeszkadzała w biciu dostawała takowego bana, więc raczej wiem co pisze.


    Pozdrawiam psychofanów.

  20. #20
    Mastah! Palldino's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 033
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sashaa Zobacz post
    Nie ogarniasz tej gry to się nie wypowiadaj trollu, bo tylko się kompromitujesz.



    Ewidentnie suwasz nim, aby padł czyli przeszkadzasz w biciu moba. Nie jednokrotnie nagrywałem takie sytuacje i dana osoba, która przeszkadzała w biciu dostawała takowego bana, więc raczej wiem co pisze.


    Pozdrawiam psychofanów.

    wyjc?
    niech odpisze w jednym momencie z obu postaci to pogadamy
    inaczej moze to podlegac pod bota bo nawet sie nie ruszyl a siohal
    tutaj nawet nie ma mowy o walke o respa bo przeciez to jest droga na quest

Podobne wątki

  1. Troch? debil. xd
    By Anonimowy in forum Humor
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 16-04-2013, 20:05
  2. Salim to debil.
    By .Serafin in forum Bugi
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 18-12-2009, 23:50

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •