User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 11 z 11

Wątek: Masa miesniowa / Masa tluszczowa

  1. #1
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Masa miesniowa / Masa tluszczowa

    Witam, chcę zrobić sobię masę mięśniową tak żeby ładnie się odznaczały ramiona i bicepsy, w sumie już jest całkiem ok, ale chciałbym teraz aby były same twarde mięśnie bez tkanki tłuszczowej i bez przyrostu masy

    I pytanie do was, czy jeśli ogranicze do minimalnej ilości tłuszcz i zaczne jeść więcej białka, no i oczywiście ćwiczyć to czy wyrobie sobię mięśnie jak stal? ;>


    zaznaczam jeszcze raz, że nie chcę przyrostu masy i 50 w łapie masy tłuszczowej .

  2. #2
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Posty
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wystarczy, że będziesz dobrze ćwiczył (bicepsy, tricepsy, ramiona, przedramiona). Nie polecam skupiać się na samym bicepsie, tylko pracować nad całymi rękami, bo jak wygląda łapa jak masz wielkie, wyżyłowane przedramiona a biceps jak pingpong - dla mnie becznie.
    Polecam ograniczyć do minimum tłuszcz, nie wpierdalać po 18-stej + mocno ćwiczyć, znalazłem ostatnio ciekawy cykl jak odnajde to go tutaj wrzuce.
    Jeśli chodzi o białko, to nie jestem za witaminami, suplementami a tym bardziej kreatyną. Polecam jechać naturalnym, tzn. kanapki z białym serem, dużo jogurtów (najlepiej kup sobie wiejski biały ser )


    PS. Jogging wskazany

    #gwnstopro
    Ja nie uważam, że branie suplementów jest złe. Po prostu mi osobiście (oczywiście nie musisz się zgadzać) podoba się sylwetka zbudowana na czysto, bez chemicznych wspomagaczy. Bardziej będę się jarał jak wyjebie 110 na klatke, po dwóch latach ćwiczenia, niż po 3miesiącach na suplementach. NIE KRYTYKUJE brania czegokolwiek, to normalne! Po prostu ja bardziej jaram się naturalna siłą i z własnego doświadczenia wiem, że ktoś kto zacznie brać ten już musi brać długo, bo będzie flakiem albo zaliczy gigant spadek siły. Ale szanuje tych co biora i tych co jada czysto

    [zresztą ja jestem piłkarzem, to skupiam się bardziej nad siłą niż wyglądem, wyciskam jakieś smieszne 80kg na klate, ale ćwicze mocno nogi, brzuch, tors i plecy - to wszytsko na czysto]

    Czytałem, że po 18 +/- (zależy od trybu życia) odkładają się zbędne składniki w tym witaminy, które też są bogate w jakiś odsetek tłuszczu i robi się bebech - ale jak ktoś ma chemiczny spalacz, to czym ma się martwić...
    Ostatnio edytowane przez Carlos! : 30-05-2013 o 22:40

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Miasto
    Giewont
    Posty
    396
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Carlos, ćwiczę parę lat i nigdy nie słyszałem żeby ktoś nie był za witaminami? sam biore , może wyjaśnij dlaczego nie ? tak samo jak kreatyna?. On chce miec widoczne mięśnie czyli musi spalic fat, jezeli chcesz spalic tylko tluszcz bo palic tluszcz i robic mase miesniowa bez koksu sie nie da, a wiec tak pierw oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne, od zapotrzebowania odejmij na poczatek 200 kalorii , teraz ułóż dietke: węglowodany 2g/kg , białko 2g/kg tłuszcze 0.8g/kg , Do tego aeroby zacznij od 20 minut co tydzien zwiekszaj 10min az dojdziesz do max 45min przynajmiej 3 razy w tygodniu.
    Nie wiem czy ogarniasz diete jak cos to moge ci moja napisac a ty sobie tylko zmniejszysz liczbe kalorii. Suplementy nie są konieczne chyba że masz hajs to białko po treningu i ew. bcaa żeby mięśni nie popalić . Jak problem z dieta bedzie to pomoge pisz
    Carlos jedzie do max 18? bezsens , ja na redukcji(czyli palenie fatu) ostatni posiłek koło 21 tylko ostatni posiłek nie może zawierać żadnych węglowodanów tylko białko i tłuszcze zdrowe typu orzechy, oliwa z oliwek, słonecznik, jogurty na paleniu tłuszczu sobie odpuść.
    Ostatnio edytowane przez gwnstopro : 30-05-2013 o 22:38

  4. #4
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak mógłbyś to możesz mi jakąś dietkę rozpisać, nawet może być samo chudziutkie mięso jakieś 0 tłuszczu, najwyżej sobie węgle napełnie jedzeniem dżemu ;x.

    zapotrzebowanie mam ok 2400kcal.

    Nie jest tragicznie, jest wręcz dobrze tylko po prostu chcę żeby było jeszcze lepiej i bardziej widoczne mięśnie, ale bardzo bym nie chciał w nogach przytyć bo mam akurat problem z dużymi udami i łydkami, dlatego redukcja jak najbardziej wskazana.

    Dąże do postury coś aka, Tyga.

    https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...80732038_n.jpg

    Pozdrawiam, z góry dzięki

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Miasto
    Giewont
    Posty
    396
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jednocześnie Ci mięśnie nie urosną paląc tłuszcz bo jesz mniej niż potrzebujesz.
    Moja dieta wygląda tak:
    1.5 jajek 100g płatków owsianych
    2. Torebka ryżu lub makaron/kasza/ziemniaki kurczak 150g
    3.to samo co w 2
    4. to samo
    5. to samo
    6.150 twaróg chudy i oliwa z oliwek
    To jest moja dieta wychodzi z niej około 3500 kalorii. Na redukcji możesz zrobić 5 posiłków, wzoruj się na mojej diecie tylko zmniejsz ilość wszystkiego tak żeby było mniej kalorii okolo 200 od zapotrzebowania

  6. #6
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie chcę wzrostu mięśni przynajmniej nie jakoś bardzo widocznego, jedynie chcę mieć bardzo odznaczające się mięśnie.
    Ciężko będzie na takiej diecie no ale spróbuje, dzięki!
    Ostatnio edytowane przez TYGA : 30-05-2013 o 23:29

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Miasto
    Giewont
    Posty
    396
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nom, niestety drogi sport ;/

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Carlos! Zobacz post
    #gwnstopro
    Ja nie uważam, że branie suplementów jest złe. Po prostu mi osobiście (oczywiście nie musisz się zgadzać) podoba się sylwetka zbudowana na czysto, bez chemicznych wspomagaczy. Bardziej będę się jarał jak wyjebie 110 na klatke, po dwóch latach ćwiczenia, niż po 3miesiącach na suplementach.
    Piszesz, że niby nie krytykujesz suplementów, ale to, co cytuje daje do zrozumienia, że kompletnie nie masz o nich pojęcia. 2 lata ćwiczen na sucho, a 3 miesiące na suplach? Suple to tylko dodatki do diety, dodatki, nic więcej! Suplement = zamiennik, pijąc przykładowo porcję jakiegoś białka to tak jakbyś jadł kurczaka, niektórym nie podchodzi niektóre jedzenie, bądź z różnych przyczyn nie mogą ich spożywać dlatego wspomagają się między innymi właśnie białkiem czy gainerem.

  9. #9
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Posty
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 'Oxidosis' Zobacz post
    Piszesz, że niby nie krytykujesz suplementów, ale to, co cytuje daje do zrozumienia, że kompletnie nie masz o nich pojęcia. 2 lata ćwiczen na sucho, a 3 miesiące na suplach? Suple to tylko dodatki do diety, dodatki, nic więcej! Suplement = zamiennik, pijąc przykładowo porcję jakiegoś białka to tak jakbyś jadł kurczaka, niektórym nie podchodzi niektóre jedzenie, bądź z różnych przyczyn nie mogą ich spożywać dlatego wspomagają się między innymi właśnie białkiem czy gainerem.
    Kolego - chyba nigdy nie brałeś niczego, bo widze, że pojęcie masz nikłe.Biorąc suplementy - jesz kurczaka? Okej, pytanie. Ile zjesz kurczaków ? Bo w wodzie możesz rozpuścić dużo takich kurczaków . No tak, nie masz doświadczenia - znam ludzi co po 3miesiącach wyglądają jak mały traktor i ważą dwa razy tyle, podczas gdy CI co ćwiczą na 'sucho' mają progres dużo mniejszy, a ćwiczą dłużej. Tylko, że ich mięśnie są trwałe, a nie zbudowane na wodzie i tlenie.

    edit
    Oto mała pokazówka 'czyściochów' czytałem o ich grupie - wszytsko na czysto + zbudowane na podstawowych ćwiczeniach = lata ciężkiej pracy. Kto nie chciałby tak wyglądać.

    Soy, że filmik z fejsbuka, ale nie chciało mi sie szukac na Yt.

    https://www.facebook.com/photo.php?v=395182493934153
    Ostatnio edytowane przez Carlos! : 31-05-2013 o 00:57

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Miasto
    Giewont
    Posty
    396
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ale witaminy i minerały, białko to możesz nawet brać jak nie chodzisz na siłownie,zresztą nie ma co się oszukiwać kto jedzie 2 lata na sucho bez podstawowych supli takich jak białko carbo kreatyna..

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Carlos! Zobacz post
    Kolego - chyba nigdy nie brałeś niczego, bo widze, że pojęcie masz nikłe.Biorąc suplementy - jesz kurczaka? Okej, pytanie. Ile zjesz kurczaków ? Bo w wodzie możesz rozpuścić dużo takich kurczaków . No tak, nie masz doświadczenia - znam ludzi co po 3miesiącach wyglądają jak mały traktor i ważą dwa razy tyle, podczas gdy CI co ćwiczą na 'sucho' mają progres dużo mniejszy, a ćwiczą dłużej. Tylko, że ich mięśnie są trwałe, a nie zbudowane na wodzie i tlenie.
    Bralem i bialko, i gainer, i nawet cykl shock + storm sie pojawil, he,he,he. Suplement to zamiennik, definicje słowa zamiennik też mam Ci tłumaczyć? Białko bierzesz wtedy, gdy w Twojej diecie go brakuje ( z różnych przyczyn ). Gainer, czyli węglowodany bierzesz również, gdy ich ilość na kilogram ciała jest zbyt niska. A mięśnie na "wodzie" to pokaz Twojej wiedzy, mięśnie na wodze to możesz mieć po cyklu mety oraz zaprzestania ćwiczen, ewentualnie przy zaprzestaniu ćwiczeń po braniu jakiegoś monohydratu, ale nie po zwykłym białku czy gainerku lol

Podobne wątki

  1. Kot masa?ysta (s? cycki)
    By Pit in forum Humor
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 13-01-2012, 20:49
  2. Masa itemow ROOK za KCC MAIN!
    By Strycnine in forum Handel
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 17-12-2011, 01:28
  3. Bia?ostocka Masa krytyczna- akcja policji
    By Piko in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni Post / Autor: 01-06-2010, 23:52

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •