User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 19 z 19

Wątek: Paranoid ban + unban za macro.

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2022
    Posty
    154
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Paranoid ban + unban za macro.

    Witam, co powiecie na temat tego że gracz Paranoid dostał unbana po 2 dniach za to że wrzucił do swojego tematu zdjęcie z botem, czy kiedyś zaczną traktować tutaj graczy po równo czy każdego z osobna i wedle uznania i humoru?

    [07/08/2022 18:06:55] Inquso -> Paranoid was banished because of Uzywanie macro/botow itp.
    @Inquso zbanował, a @Point twierdzi że unban ponieważ to stare zdjęcie i Paranoid dostał juz za to bana, a z tego co widze ostatni ban który miał za macro, był za mwalla za którego także dostał unbana po paru dniach.


    Niezła stronniczość Administracji, nigdy tutaj się nic nie zmieni? :>

    Ostatnio edytowane przez Louis : 09-08-2022 o 19:44

  2. #2
    Gaduła Mordeczka69's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Miasto
    Usa
    Posty
    160
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Louis Zobacz post
    Witam, co powiecie na temat tego że gracz Paranoid dostał unbana po 2 dniach za to że wrzucił do swojego tematu zdjęcie z botem, czy kiedyś zaczną traktować tutaj graczy po równo czy każdego z osobna i wedle uznania i humoru?



    @Inquso zbanował, a @Point twierdzi że unban ponieważ to stare zdjęcie i Paranoid dostał juz za to bana, a z tego co widze ostatni ban który miał za macro, był za mwalla za którego także dostał unbana po paru dniach.


    Niezła stronniczość Administracji, nigdy tutaj się nic nie zmieni? :>
    No stronniczość jest okrutna...
    Niektórzy dostają bany 24h za napisanie o kimś prawdy a inni dostają 4h za serie wulgarnych tekstów na temat czyjejś rodziny.

    @zakłamany szczurze. doskonale wiesz co mi napisałeś. nie będę sie więcej bawić w dziesiątki linijek bo i tak zaraz wasz moderator to usunie żeby nie było widać jak kłamiecie. Ostatni raz cos do ciebie pisze bo konwersacja z tak zakłamaną obłudną osobą sprawia że robi mi się niedobrze. Karma zawsze wraca, do Mikula już wróciła do ciebie kiedyś też wróci. Zostało pokazanych wiele filmików i screenów jak do mnie i mojego brata piszesz chore teksty, Ty nie masz ode mnie żadnej takiej wiadomości bo nie upadłem tak nisko.

    Cytat Napisał Schwaab Zobacz post
    Niezły miałem Ban za niby "groźby śmierci do Twojej kobiety" Pomawiaczu. Pies cie lizał konfidencie.

    Miałem nic nie pisać ale ty jesteś chory!
    Gdzie napisałem że groziłeś mojej kobiecie? albo gdzie napisałem ze dostałeś za to bana? kolejny raz kłamiesz. Screeny i filmy każdy widział. To nie jest kwestia wiary tylko twardych dowodów. Jestem konfidentem? To nie ja wyciągam od każdego znajomego prywatne wiadomości, nie ja kopiuje wszystko z prywatnych serverów discord. Trzeba miec odrobinę godności i jak cos jest pisane priv lub w zamkniętej grupie to ma tam zostać. Ty i dzieciak z Skowierzyna tego nie rozumiecie. Nigdy nie upadł bym tak nisko żeby wysyłac priv wiadomosci od innych albo wyciągać teraz screeny żeby prowadzić ferment.

    Jeżeli zarzucasz mi pomawianie to daj dowód, twoje teksty widzieli wszyscy zainteresowani, ale jakoś nikt nie widział obraźliwych słów ode mnie do ciebie. Więc nie nazywaj mnie pomawiaczem i konfidentem skoro to właśnie ty nim jesteś.

    @edit
    no i gdzie kłamco masz tam napisane że groziłeś komuś śmiercią? albo że masz za to bana?
    Kłamiesz ja najęty i nic więcej. Tak jak masz napisane w PRYWATNYCH wiadomościach do Edwarda. Podaj mnie do sądu, chętnie się z tobą skonfrontuje.
    Ostatnio edytowane przez Mordeczka69 : 09-08-2022 o 15:35

  3. #3
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 543
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ale wy o wszystko płaczecie to się w głowie nie mieści. Widocznie udowodnił że był czysty i admin dał mu unban. Proste

    @#nizej

    Już gdzieś ktoś pisał że zdjęcia to nie dowód "TYPIE" I administracja ma dowody i nie musi ci ich udostępniać
    Ostatnio edytowane przez Rekrut : 09-08-2022 o 12:09
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  4. #4
    Gaduła Schwaab's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    131
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mordeczka69 Zobacz post
    No stronniczość jest okrutna...
    Niektórzy dostają bany 24h za napisanie o kimś prawdy a inni dostają 4h za serie wulgarnych tekstów na temat czyjejś rodziny.
    Przykro Mi, że grasz z Bratem i każdą okazję nazwania go "debilem" traktujesz jako obrażanie rodziny. Polecam jednemu z Was skończyć grę albo dzielić jedno konto. Nazwanie mnie "Nazistą" to i tak mały ban bo dorzuciłem screeny z naszej konwersacji na temat "Jan Paweł II Pedofil, według Bartosza", lecz to nie mógł być dowód niestety bo nie był pisany w Tibi.

    @topic
    Smutne, okrutne ale chyba trzeba z tym żyć. Będziemy dalej rywalizować w grze z botem czy bez. Oby plany Pointa weszły w życie to może skończy się bocenie w 90% przypadków.

    P. S. do oponenta Mordeczka69.
    Ciesz się, że dostęp do większości rzeczy na serwerze ma Mortiis bo pomówienie mnie o pisanie "żeby Twoja kobieta umarła" jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Screen po śmierci lub filmik można wykonać bez problemu, udowodniłem to wczoraj. Jedyną przeszkodą żeby takiego filmiku lub screenu nie zrobić to "autolog" na v8. .
    Przestań wyciągać śmieci na forum, czekamy Discord APO lub gdziekolwiek, gdzie strach, honor i lojalność Ci pozwala.

    Cytat Napisał Rekrut Zobacz post
    Ale wy o wszystko płaczecie to się w głowie nie mieści. Widocznie udowodnił że był czysty i admin dał mu unban. Proste
    Rekrut to, że udzielasz się w Chatbox toksycznie w kierunku użytkownika Sasha przymykam oko. Ale jeżeli nie grając piszesz swoje wywody nie znając tematu to chyba za dużo, nie? Jaki dowód jest odpowiedni twoim zdaniem TYPIE, żeby był na tyle wiarygodny żeby nie zostać odbanowanym? Bo moim zdaniem to donos na samego siebie z odpowiednimi zdjęciami...

    Cytat Napisał Rekrut Zobacz post
    @#nizej
    Już gdzieś ktoś pisał że zdjęcia to nie dowód "TYPIE" I administracja ma dowody i nie musi ci ich udostępniać
    Twoja racja mój spokój.... Może dlatego straciłeś EQ jak zabił Cie Sasha i może dlatego straciłeś domek bo nie dysponujesz inteligencją.

    Cytat Napisał Mordeczka69 Zobacz post
    @zakłamany szczurze. doskonale wiesz co mi napisałeś. nie będę sie więcej bawić w dziesiątki linijek bo i tak zaraz wasz moderator to usunie żeby nie było widać jak kłamiecie. Ostatni raz cos do ciebie pisze bo konwersacja z tak zakłamaną obłudną osobą sprawia że robi mi się niedobrze. Karma zawsze wraca, do Mikula już wróciła do ciebie kiedyś też wróci. Zostało pokazanych wiele filmików i screenów jak do mnie i mojego brata piszesz chore teksty, Ty nie masz ode mnie żadnej takiej wiadomości bo nie upadłem tak nisko.
    Szczur to idealny opis twojej sylwetki i zachowania. Dowodów dałeś bardzo mało, przynajmniej nie wystarczająco by ktoś więcej niż twój Braciszek Kochany uwierzył. Może przez te kłamstwa hmm karma wróci drugi raz do Cb i kobieta Cie zostawi? A tymczasem wypisuj dalej do losowych osób bzdury o Mnie. Niezły miałem Ban za niby "groźby śmierci do Twojej kobiety" Pomawiaczu. Pies cie lizał konfidencie.

    Cytat Napisał Mordeczka69 Zobacz post
    Miałem nic nie pisać ale ty jesteś chory!
    Gdzie napisałem że groziłeś mojej kobiecie? albo gdzie napisałem ze dostałeś za to bana? kolejny raz kłamiesz. Screeny i filmy każdy widział. To nie jest kwestia wiary tylko twardych dowodów. Jestem konfidentem? To nie ja wyciągam od każdego znajomego prywatne wiadomości, nie ja kopiuje wszystko z prywatnych serverów discord. Trzeba miec odrobinę godności i jak cos jest pisane priv lub w zamkniętej grupie to ma tam zostać. Ty i dzieciak z Skowierzyna tego nie rozumiecie. Nigdy nie upadł bym tak nisko żeby wysyłac priv wiadomosci od innych albo wyciągać teraz screeny żeby prowadzić ferment.

    Jeżeli zarzucasz mi pomawianie to daj dowód, twoje teksty widzieli wszyscy zainteresowani, ale jakoś nikt nie widział obraźliwych słów ode mnie do ciebie. Więc nie nazywaj mnie pomawiaczem i konfidentem skoro to właśnie ty nim jesteś.
    Ty chlopie ladne masz "odklejenie" jestem w szoku. Ty zaczales udostepniac link z dsc na temat "wali bratu konia morda",gdzie napisalem twojemu bratu, a nie osoba trzecim, wiec?

    A co do POMAWIANIA to:




    Pytanie: Dowody?
    Odpowiedz: Brak.
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Znies%C5%82awienie

    Pozdrawiam. Na prosbe osob z Gildi "gowna nie ruszam bo pozniej smierdzi". Ostatnia odpowiedz na twoje damskie zaczepki.
    Ostatnio edytowane przez Schwaab : 09-08-2022 o 14:24

  5. #5
    Zaawansowany Mikul1960's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Posty
    103
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Z tego co mi wiadomo to flyf odkąd kupił eka to miał raz bana pełnego ale to miał za pusha na Michasiu a nie za ssa z v8 więc już nie ogarniam to raz się dostaje bana za bota później już można grać na nim ? A nawet jeśli ss jest stary to jakie to usprawiedliwienie ?

  6. #6
    Zaawansowany Zbanowany Kowal's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Posty
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Idę po popcorn, te tematy są z dnia na dzień ciekawsze.

    @topic
    Widocznie administracja uznała ze nie miał bota. W sądzie tez nie zawsze oskarozny jest winny, przysługuje mu prawo do odwołania. Jeśli ma mocne dowody na to ze jest niewinny to zostaje uniewinniony, czyż nie?
    Duzo tu już było takich tematów, sam myślałem ze Michas ma bota na parale. Jednak nie miał bo wszystko nagrywa. Polecam każdemu uruchomić otc skaly i nagrywać, wtedy nie będzie zbędnych placzow. Pierwszy klient skaly wyglądał jak v8, można to nawet zobaczyć w jego temacie. Elo

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post

    Od zawsze wiadome było, że dany gracz/ użytkownik nie ogarnia tak prostej gry i musi pomagać sobie wspomagaczami.
    [06/08/2022 23:37:07] Point -> Sasha Depo was banished because of Uzywanie macro/botow itp.

    nawet na noobkach nie ogarniajo tej gry!
    Ostatnio edytowane przez Zbanowany Kowal : 09-08-2022 o 18:48

  7. #7
    Zaawansowany Plendil's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Miasto
    Białystok
    Posty
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Zawsze na tym ots było kolesiostwo, najlepszy przykład to jihad i priv najazdy XDD Przyzwyczaj się albo rób skip z otsa

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Posty
    245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Najwidoczniej udowodnił swoją niewinność. No i ciekawa sytuacja Lizusek miałby bana i udowodniłby swoją niewinność, to jeszcze pewnie wniósłby na forum o rekompensatę w postaci np. pacca lub expa XD Lizusek Ty o wszystko tutaj płaczesz, jesteś takim popychadłem tej zakłamanej gildii tworząc tego typu wątki
    Fajna jest też ta Twoja hipokryzja. Sam bocisz po nocach i czekasz jak Supreme wyloguje. Skąd to mogę wiedzieć - sam odpowiedz sobie Ajć zapomniałem, że jesteś w zakłamanej gildii
    Ostatnio edytowane przez Szalomek : 09-08-2022 o 17:56

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dla mnie to naprawdę dziwna sytuacja. Gość po fakcie pierw edytował post, gdzie było widać v8, następnie go usunął i znowu edytował, aby nie było przypału, że używał jakiegokolwiek wspomagacza. Na szczęście użytkownicy tego forum są tak bystrzy, że nagrali/ porobili fotki jak było i wszystko było jasne.

    Od zawsze wiadome było, że dany gracz/ użytkownik nie ogarnia tak prostej gry i musi pomagać sobie wspomagaczami. Teraz zrobił mały błąd wrzucając zdjęcie z botem i musi ponieść za to konsekwencje. Tłumaczenia, że to zdjęcie z przed 10-15 lat nie ma nic wspólnego.

    Śmiech na sali co tu się dzieje. Santano oraz Tygrys w grobie się przewraca.

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2022
    Posty
    154
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    Żaden z was nie ma wglądu w to o czym dokładnie pisali zatem polecam zamknąć ryj i zająć się sobą.
    Może i wglądu do tego co piszą nie mamy, ale mamy dowody.

    Cytat Napisał Szalomek Zobacz post
    Najwidoczniej udowodnił swoją niewinność. No i ciekawa sytuacja Lizusek miałby bana i udowodniłby swoją niewinność, to jeszcze pewnie wniósłby na forum o rekompensatę w postaci np. pacca lub expa XD Lizusek Ty o wszystko tutaj płaczesz, jesteś takim popychadłem tej zakłamanej gildii tworząc tego typu wątki
    Fajna jest też ta Twoja hipokryzja. Sam bocisz po nocach i czekasz jak Supreme wyloguje. Skąd to mogę wiedzieć - sam odpowiedz sobie Ajć zapomniałem, że jesteś w zakłamanej gildii
    Udowodnić swoją niewinność, wrzucając dowody samemu na siebie? O czym ty piszesz, znowu jesteś pijany i bełkoczesz? A co do mojej osoby i pomówień z Twojej strony, przestaw jakieś dowody odnośnie mojego bocenia, bo bana nigdy nie było a twoje zmyślone historie są śmieszne jak twoja osoba na serverze, ja dowody mam.

    Cytat Napisał Zbanowany Kowal Zobacz post
    Idę po popcorn, te tematy są z dnia na dzień ciekawsze.

    @topic
    Widocznie administracja uznała ze nie miał bota. W sądzie tez nie zawsze oskarozny jest winny, przysługuje mu prawo do odwołania. Jeśli ma mocne dowody na to ze jest niewinny to zostaje uniewinniony, czyż nie?
    Duzo tu już było takich tematów, sam myślałem ze Michas ma bota na parale. Jednak nie miał bo wszystko nagrywa. Polecam każdemu uruchomić otc skaly i nagrywać, wtedy nie będzie zbędnych placzow. Pierwszy klient skaly wyglądał jak v8, można to nawet zobaczyć w jego temacie. Elo



    [06/08/2022 23:37:07] Point -> Sasha Depo was banished because of Uzywanie macro/botow itp.

    nawet na noobkach nie ogarniajo tej gry!
    Administracja zbyt często uznaje że nie ma bota, gdy dowody są 100%, czasem wrzucane samemu na siebie.

    Cytat Napisał Rekrut Zobacz post
    Ale wy o wszystko płaczecie to się w głowie nie mieści. Widocznie udowodnił że był czysty i admin dał mu unban. Proste

    @#nizej

    Już gdzieś ktoś pisał że zdjęcia to nie dowód "TYPIE" I administracja ma dowody i nie musi ci ich udostępniać
    Jak można udowodnić swoją niewinność, wrzucając samemu na siebie dowody, po czym je kasując, przycinając zdjęcie i znowu wrzucając?

    @t
    Tak jak widać, człowiek wrzucił screena z botem do swojego tematu o cleanie, dostał bana 2 dni, następnie unbana a dowody są oczywiste, śmiech na sali odbanować kogoś gdy wrzucił dowody sam na siebie. Zacznijcie traktować wszystkich równo, a nie zależnie od humorku.

    https://www.youtube.com/shorts/9jsnewhA_0k
    Ostatnio edytowane przez Louis : 09-08-2022 o 19:44

  11. #11
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie wiem na jakim kliencie grał, bo nie gram na innym niż ten najnowszy od Skały. Jednak skoro dostał bana od Inquso, a potem unbana również od Inquso to chyba Panowie wyjaśnili sobie wszystko w dziale "Skargi - Odwołania - Zgłoszenia". Jak masz ból czegokolwiek to zapytaj się Inquso na priv odnośnie jego decyzji, tylko że ty nie jesteś stroną w tej sprawie tylko obserwatorem, który jest obrażony, bo jego tibijski przeciwnik/wróg nie ma bana, o którego tak walczyłeś.

  12. #12
    Bywalec Showtek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    369
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Louis Zobacz post
    Może i wglądu do tego co piszą nie mamy, ale mamy dowody.



    Udowodnić swoją niewinność, wrzucając dowody samemu na siebie? O czym ty piszesz, znowu jesteś pijany i bełkoczesz? A co do mojej osoby i pomówień z Twojej strony, przestaw jakieś dowody odnośnie mojego bocenia, bo bana nigdy nie było a twoje zmyślone historie są śmieszne jak twoja osoba na serverze, ja dowody mam.



    Administracja zbyt często uznaje że nie ma bota, gdy dowody są 100%, czasem wrzucane samemu na siebie.



    Jak można udowodnić swoją niewinność, wrzucając samemu na siebie dowody, po czym je kasując, przycinając zdjęcie i znowu wrzucając?

    @t
    Tak jak widać, człowiek wrzucił screena z botem do swojego tematu o cleanie, dostał bana 2 dni, następnie unbana a dowody są oczywiste, śmiech na sali odbanować kogoś gdy wrzucił dowody sam na siebie. Zacznijcie traktować wszystkich równo, a nie zależnie od humorku.

    https://www.youtube.com/shorts/9jsnewhA_0k
    I o co ten płacz? skoro to jest klient skały tylko stara wersja?

    Tak z drugiej strony to bany za ss'a sa conajmniej śmieszne w temacie Skały jest notka od ekipy APO ktora jasno mówi że "NOTKA OD EKIPY: Używanie funkcji niedostępnych przy zwykłym kliencie (między innymi używanie hotkeyów 'use to') traktowane jest jak użycie niedozwolonych programów wspomagających i grozi banem. Aby się przed nim uchronić należy używać komend !mm, !uh itp. Administracja nie odpowiada za błędy i straty spowodowane używaniem tego klienta" także no
    Ostatnio edytowane przez Showtek : 09-08-2022 o 20:21

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2022
    Posty
    173
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Siemanko!!!

    Dzieki Luisek za otwarcie tematu na mój temat, czuje się wyróżniony naprawdę !!

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Nie wiem na jakim kliencie grał, bo nie gram na innym niż ten najnowszy od Skały. Jednak skoro dostał bana od Inquso, a potem unbana również od Inquso to chyba Panowie wyjaśnili sobie wszystko w dziale "Skargi - Odwołania - Zgłoszenia". Jak masz ból czegokolwiek to zapytaj się Inquso na priv odnośnie jego decyzji, tylko że ty nie jesteś stroną w tej sprawie tylko obserwatorem, który jest obrażony, bo jego tibijski przeciwnik/wróg nie ma bana, o którego tak walczyłeś.
    Dzieki

    Cytat Napisał Rekrut Zobacz post
    Ale wy o wszystko płaczecie to się w głowie nie mieści. Widocznie udowodnił że był czysty i admin dał mu unban. Proste

    @#nizej

    Już gdzieś ktoś pisał że zdjęcia to nie dowód "TYPIE" I administracja ma dowody i nie musi ci ich udostępniać
    Dzięki!!


    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    Żaden z was nie ma wglądu w to o czym dokładnie pisali zatem polecam zamknąć ryj i zająć się sobą.
    Props!!


    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Dla mnie to naprawdę dziwna sytuacja. Gość po fakcie pierw edytował post, gdzie było widać v8, następnie go usunął i znowu edytował, aby nie było przypału, że używał jakiegokolwiek wspomagacza. Na szczęście użytkownicy tego forum są tak bystrzy, że nagrali/ porobili fotki jak było i wszystko było jasne.

    Od zawsze wiadome było, że dany gracz/ użytkownik nie ogarnia tak prostej gry i musi pomagać sobie wspomagaczami. Teraz zrobił mały błąd wrzucając zdjęcie z botem i musi ponieść za to konsekwencje. Tłumaczenia, że to zdjęcie z przed 10-15 lat nie ma nic wspólnego.

    Śmiech na sali co tu się dzieje. Santano oraz Tygrys w grobie się przewraca.
    Ty masz tyle do gadania co niektórzy za okupacji.. Podziękujemy od razu!

    Cytat Napisał Louis Zobacz post
    Może i wglądu do tego co piszą nie mamy, ale mamy dowody.
    Co Ty masz? Ty masz tyle do gadania w tym temacie co Sasha!

    Cytat Napisał Louis Zobacz post
    Administracja zbyt często uznaje że nie ma bota, gdy dowody są 100%, czasem wrzucane samemu na siebie.
    Synu co Ty wiesz o życiu?

    Cytat Napisał Louis Zobacz post
    Tak jak widać, człowiek wrzucił screena z botem do swojego tematu o cleanie, dostał bana 2 dni, następnie unbana a dowody są oczywiste, śmiech na sali odbanować kogoś gdy wrzucił dowody sam na siebie. Zacznijcie traktować wszystkich równo, a nie zależnie od humorku.
    Gdyby tak było to by Schwaab dostał dużo dłuższego bana..

    Cytat Napisał Louis Zobacz post
    Niezła stronniczość Administracji, nigdy tutaj się nic nie zmieni? :>
    Uwierz mi, nigdy tam nie miałem dobrych układów z Administracja

    Jeśli chodzi o UB to nie mam zamiaru się przed nikim tłumaczyć, dostałem UB i podziękowałem za to.
    Za przeproszeniem gówno was to interesuje w jaki sposób się wybroniłem.

    Nadmienię również że doceniam waszą działalność na rzecz rozsławienia mojego cleana questów ! Dzięki dziewczyny!

    Ahh zapomniałbym o @Mikul1960

    Cytat Napisał Mikul1960 Zobacz post
    Z tego co mi wiadomo to flyf odkąd kupił eka to miał raz bana pełnego ale to miał za pusha na Michasiu a nie za ssa z v8 więc już nie ogarniam to raz się dostaje bana za bota później już można grać na nim ? A nawet jeśli ss jest stary to jakie to usprawiedliwienie ?
    Owszem dostałem wtedy bana za boty. No miałem. I co w związku z tym?



    I kto tutaj mówi o umiejętnościach, jak to zawsze masz czelność szczekać.
    Chcesz kupić kostium Grincha? Mam takiego znajomego, co zna jednego gościa, i ten gość mówił ze sprzedaje.. Zainteresowany?
    @Inquso
    Wydaje się że temat jest do zamknięcia. Każdy może chyba wyjaśniać rzeczy w dziale skarg.
    Ostatnio edytowane przez Flyfek : 09-08-2022 o 21:17

  14. #14
    Gaduła Grzelo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    138
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ban byl nie sluszny dostarczyl dowod do administracji i dostal slusznego ub placzcie dalej i szukajcie dziury w calym jak zwykle

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2022
    Posty
    154
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grzelo Zobacz post
    Ban byl nie sluszny dostarczyl dowod do administracji i dostal slusznego ub placzcie dalej i szukajcie dziury w calym jak zwykle
    Dowodem był screen który wrzucił w swój temat z czyszczenia empirki, na którym widać jak czyscił to na V8, kolejnym dowodem są nasze filmiki.

    Cytat Napisał Flyfek Zobacz post
    @Inquso
    Wydaje się że temat jest do zamknięcia. Każdy może chyba wyjaśniać rzeczy w dziale skarg.
    Dlaczego temat do zamknięcia, opinie i krytyka, kazdy gracz ma prawo napisać coś na ten temat, a dział skarg jest dla Ciebie żeby się odwoływać. Argumentów widzę ze żadnych nie posiadach, myślałem że będziesz miał ich tak dużo jak długów, ale myliłem się botterze.

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Nie wiem na jakim kliencie grał, bo nie gram na innym niż ten najnowszy od Skały. Jednak skoro dostał bana od Inquso, a potem unbana również od Inquso to chyba Panowie wyjaśnili sobie wszystko w dziale "Skargi - Odwołania - Zgłoszenia". Jak masz ból czegokolwiek to zapytaj się Inquso na priv odnośnie jego decyzji, tylko że ty nie jesteś stroną w tej sprawie tylko obserwatorem, który jest obrażony, bo jego tibijski przeciwnik/wróg nie ma bana, o którego tak walczyłeś.
    Nie będę nikogo pytał na priv, po to jest ten dział aby wyrazić swoja opinie i właśnie dlatego robię to tutaj, dowody przedstawione, które Paranoid sam na siebie wrzucił po czym dostaje unbana, śmiech na sali. Niech kazdy na serverze się dowie, jak się sprawy mają, że są równi i równiejsi.


    @top
    Przykre że Administracja pozostaje pasywna co do tych wydarzeń, zwłaszcza gdy gra teraz po 50 osób około, warto by było zachować twarz i utrzymać ten poziom graczy.

  16. #16
    Administrator Inquso's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    3 037
    Mentioned
    64 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Paranoid dostał bana za boty od Pointa -> ugadali się dostał unbana -> wstawił zdjęcia sprzed bana i dostał kolejnego bana -> wychodziło na to, że dostał bana za coś co już odgarował -> sprawdziłem to i odbanowałem.
    Jak to sobie zinterpretujecie to już Wasza sprawa.

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2022
    Posty
    154
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Inquso Zobacz post
    Paranoid dostał bana za boty od Pointa -> ugadali się dostał unbana -> wstawił zdjęcia sprzed bana i dostał kolejnego bana -> wychodziło na to, że dostał bana za coś co już odgarował -> sprawdziłem to i odbanowałem.
    Jak to sobie zinterpretujecie to już Wasza sprawa.
    Paranoid dostał bana od Pointa:
    [27/07/2022 13:13:50] Point -> Paranoid was banished because of Uzywanie macro/botow itp.
    i się ugadał, dostał unbana po 4 dniach, okej ale dostał tego bana za to:

    Tutaj link do zgłoszenia:
    http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=141895

    A od Ciebie @Inquso dostał bana za zupełnie co innego, czyli za wrzucenie na forum do własnego tematu zdjęcia z V8, to jakim cudem twierdzicie że niby ma mieć kare za to za co już karę miał, miał kare za rzucanie mwalli, dogadali się, a wrzucenie screena z V8 to zupełnie inna sytuacja, czy Paranoid oszukuje GM'a czy może Point jako GM coś kręci aby tylko uratowac dupe Paranoida? :>

    [Inquso] walle wrzucał z v8 - dostał za to bana O.o nie snuj jakichś teorii spiskowych, że mamy układy z Paranoidem bo prawda jest taka, że nie miał z nami nigdy dobrych relacji. Kolejna sprawa - prosiłbym żebyście z tego tematu nie robili jarmarku Schwaab, Mordeczka wyzywajcie się na pw.
    Ostatnio edytowane przez Inquso : 18-08-2022 o 18:22

  18. #18
    King Ketanol Dencabre's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Miasto
    Królestwo
    Posty
    144
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    siemanko!!!!!!! masakra co sie tutaj dzieje, br, ua, de??? jestem w szoku zaistniala sytuacja!!! bocil i zostal odbanowany, masakra!!

  19. #19
    Uzależniony Domcio Old's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Toruń
    Posty
    673
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jesli Paranoid dostal bana i go odbanowali to raczej logiczne jest to ze ugadal sie z adminami. Polecam zajac sie swoim APOwskim zyciem, a nie probowac na kazdym kroku wbijac komus szpile vifonie.
    Master Domcio 0-1033 (sprzedany)
    Nacomi Tahata 0-1518 (sprzedany)
    Mainerek 0-1778 (zachowany)
    Rook Elti 0-?

Podobne wątki

  1. [Mainland] Paranoid sprzedaje
    By smerfus in forum Handel
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 09-05-2020, 00:23

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •