User Tag List

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 28 z 28

Wątek: Kocham ten serwer <3

  1. #21
    Dirty Harry TuK!'s Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    955
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Widow Zobacz post
    Czytając wszystkich komentarze do tego tematu doprowadziły mnie do śmiechu.

    Może to dziwnie będzie wyglądać, ale muszę w tej sprawie stanąć po stronie @Inquso

    Wszyscy zapominają że Administratorzy serwera to też ludzie i gracze, każdy z nich ma swoje życie prywatne.
    Co to zmienia że @Inquso jest w jakiejś gildi swoją prywatną postacią?
    Czy to oznacza że będąc online na prywatnej postaci musi być też dostępny jako Gm?
    Każdy z nich ma prawo do grania na serwerze, a to że poświęca swój czas na bycie Administratorem forum czy byciem Gm'em na serwerze to jest z jego własnej woli.

    A co jeżeli w tej sytuacji byłby @Nedin czy @Lirtes? Przecież też są w gildi Moherowych.

    Jeżeli ktoś nie odpisuje Ci na zgłoszenia to wystarczy po jakimś czasie zrobić tzw. Refresh tematu.

    Z tego co zrozumiałem to według niektórych @Inquso ma siedzieć 24/7 w dziale zgłoszenia/odwołania i odświeżać temat co 5 sekund.

    To że np. wysłałeś w poniedziałek zgłoszenie, a w środę dostaliście obaj bana w takim przypadku oznacza to że @Inquso poświęcił swój prywatny czas w środę żeby sprawdzić zgłoszenia na forum.

    Rozumiem Tyrion gdybyś dostał nie słusznego bana, to w takiej sytuacji mógłbyś zakładać taki temat, ale to o co masz żal do @Inquso naprawdę nie ma sensu.



    Michaś, przypominam Ci, że to Ty przez długi, bardzo długi czas spamowałeś zgłoszeniami i nawet oznaczałeś osoby z pozycją (chatbox, discord) nakładając na nich presję, co z automatu pokazuje, że masz wyjebane na to, o czym sam napisałeś, tj. "życie prywatne", "to też ludzie", więc tutaj wieje hipokryzją.

    Screenować nie muszę, wszystko jest w nagraniach Tik Taka.

    Nie będę cytował zdania po zdaniu z Twojego całego monologu, ale brzmi to jak totalna odklejka i nie sugeruję tutaj, że po banie masz ich hejtować, ale dlaczego od razu klaskać?

    Mój kot jak go uderzę w dupę po pięciu minutach nie pamięta, co zrobiłem i Ty jesteś dokładnie taki sam.

    Sam osobiście im współczuję, że muszą się takim bydłem zajmować, ale no chociaż nie jestem odklejony.

    Bawi mnie jeszcze to, że dawniej miano konfidenta miałeś w sumie Ty, a teraz to 90% osób na serwerze afiszuje się tekstem "nagrane" "wysyłam zgłoszenie" i u Was to jest już przyjęte, jako coś normalnego.

    Co się z wami porobiło - macie jakieś zasady cymbały?

  2. #22
    Mastah! Okey's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    London \o/
    Posty
    1 056
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ta no illuminati, a moze dragon lordy? No generalnie ciekawa teoria, dedukcja na najwyzszym poziomie, talent!

    Teraz troche inaczej, implikujesz, iz Inquso mialby zbanowac kogos zaraz po zbanowaniu ciebie (jak sam przyznajesz, slusznie?), abys nie mogl sie splakac na forum, ze jest stronniczy bo nikt nie odpowiedzial na twoje zgloszenie przez 2 dni? Chyba masz o sobie za duze mniemanie. Nie to, ze ktos mialby obowiazek tlumaczenia sie przed toba, ale wpadles na pomysl ze akurat wtedy mial czas aby to zrobic? Moze wtedy sobie o tym przypomnial, bo wczesniej wypadlo mu z glowy/chcial uslyszec opinie kogos innego/fortepian spadl mu na noge z 50 pietra/samochod potracil mu psa/chujcidotego?

    No wlasnie.
    nie ma bo ukradli -_-

  3. #23
    Średnio zaawansowany Tyrion's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2018
    Posty
    50
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ta no illuminati, a moze dragon lordy? No generalnie ciekawa teoria, dedukcja na najwyzszym poziomie, talent!

    Teraz troche inaczej, implikujesz, iz Inquso mialby zbanowac kogos zaraz po zbanowaniu ciebie (jak sam przyznajesz, slusznie?), abys nie mogl sie splakac na forum, ze jest stronniczy bo nikt nie odpowiedzial na twoje zgloszenie przez 2 dni? Chyba masz o sobie za duze mniemanie. Nie to, ze ktos mialby obowiazek tlumaczenia sie przed toba, ale wpadles na pomysl ze akurat wtedy mial czas aby to zrobic? Moze wtedy sobie o tym przypomnial, bo wczesniej wypadlo mu z glowy/chcial uslyszec opinie kogos innego/fortepian spadl mu na noge z 50 pietra/samochod potracil mu psa/chujcidotego?

    No wlasnie.
    Trochę rozumiesz, ale jednak nie do końca, dlatego Ci odpowiem. Weź pod uwagę, że w linku, który wysłałem jest informacja o ilości pobrań danego pliku (o czym nie wspomniałem). Tak się składa, że było jedno pobranie pliku, czyli Inquso pobrał filmik, obejrzał go, przeanalizował i mimo jednoznacznych dowodów - Coulson nie dostał bana (Administracja nie ma prawa przedłużać komuś możliwości gry, jeżeli ktoś powinien otrzymać karę). Mnie zbanował bez wahania. Rozumiesz? Jeżeli dalej nie rozumiesz, to zastanów się teraz co by się wydarzyło, a raczej co by się nie wydarzyło, gdybym nie ubliżył koledze Inquso. Jak długo Coulson mógłby grać bez otrzymania należnej mu kary? Tego nikt nie wie, dlatego to jest jednoznaczna stronniczość ze strony Inquso. Z tego też powodu do tej pory w żaden sposób nie odpowiedział mi na moje zarzuty, tylko odpisuje WAM na posty.

    Jeszcze wytłumaczę jedną rzecz, żeby mi jakaś ameba umysłowa nie pisała, że przecież to ktoś inny mógł pobrać filmik, obejrzeć go i dlatego Coulson nie dostał bana od Inquso. Nie bez powodu Wam napisałem, że wszystkie czynności zajęły Inquso lekko ponad 2 minuty, bo gdyby nie pobrał tego filmiku, nie obejrzał go i nie przeanalizował, to nie byłby w stanie zrobić tego w tak krótkim czasie - to chyba oczywiste.

  4. #24
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Miasto
    Capital City
    Posty
    91
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tyrion Zobacz post
    Trochę rozumiesz, ale jednak nie do końca, dlatego Ci odpowiem. Weź pod uwagę, że w linku, który wysłałem jest informacja o ilości pobrań danego pliku (o czym nie wspomniałem). Tak się składa, że było jedno pobranie pliku, czyli Inquso pobrał filmik, obejrzał go[...]
    Super Geniuszu. Skąd wiesz, że to był Inquso, a np. nie @White ? Jako moderator ma prawo wchodzić w takie tematy.
    Jesteś w błędzie.

    [WHITE] Nie mam wglądu do zgłoszeń z gry.
    Ostatnio edytowane przez White : 23-12-2022 o 09:47

  5. #25
    Średnio zaawansowany Tyrion's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2018
    Posty
    50
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Proszę wszystkich Moderatorów, żeby nie przypominali mi, że powinienem edytować posty, bo celowo nie chcę edytować tamtego posta.

    Super Geniuszu. Skąd wiesz, że to był Inquso, a np. nie @White ? Jako moderator ma prawo wchodzić w takie tematy.
    Jesteś w błędzie.

    [WHITE] Nie mam wglądu do zgłoszeń z gry.
    Społeczność tego serwera nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. Mimo, że prostym językiem podałem Wam logiczne argumenty, które w 100% potwierdzają stronniczość Inquso - Wy dalej robicie z siebie debili i próbujecie mi udowodnić, że nie mam racji.

    Jeszcze ktoś chce się zbłaźnić?

    Ponownie wołam pozostałych członków Ekipy Serwera: @Mortiis @Nedin @Squid @Apendor @Point, aby wypowiedzieli się w tym temacie, mimo że doskonale zdaję sobie sprawę, iż chcecie zachować neutralność, ponieważ moje zarzuty wpływają na wiarygodność całej Ekipy Serwera.
    Ostatnio edytowane przez Tyrion : 23-12-2022 o 13:33

  6. #26
    Średnio zaawansowany Tyrion's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2018
    Posty
    50
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Administracja tak chętnie odpisuje w innych tematach, ale ten im jakoś umyka od ponad miesiąca. Może doczekam się odpowiedzi, mimo że skończyłem grać na tym serwerze.

    Po raz trzeci wołam pozostałych członków Ekipy Serwera: @Mortiis @Nedin @Squid @Apendor @Point, aby wypowiedzieli się w tym temacie.

    Cytat Napisał Apendor Zobacz post
    Określ swoje żądania.
    Przede wszystkim dziękuję, że odpisałeś. Zwyczajnie wyrażam swoją opinię na temat Inquso i podaję argumenty na Jego stronniczość w dziale (jak sama nazwa wskazuje) - "Opinie & Krytyka", aby uświadomić wszystkim jaką jest osobą. Wołam Was, bo razem z taką osobą tworzycie Administrację na tym serwerze, a mimo poważnych zarzutów w stronę Inquso - kompletnie to ignorujecie i staracie się zamieść temat pod dywan, nie odpowiadając w tym temacie, aby nie poniósł żadnych konsekwencji.

    Jako, że jesteś jedyną osobą z Ekipy Serwera, która zdecydowała się w końcu odpisać w tym temacie, to mam dla Ciebie proste pytanie. Jakie konsekwencje powinien ponieść członek Ekipy Serwera, który jest stronniczy?

    Przy okazji wołam @Inquso, aby odpowiedział na moje zarzuty o stronniczość.
    Ostatnio edytowane przez Tyrion : 22-01-2023 o 03:07

  7. #27
    Ten najgorszy :c Apendor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    631
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mamy Cię przeprosić? Ma Cię przeprosić Inquso? Jeśli tak, to za co? Jeżeli tylko on, to po co nas wszystkich oznaczasz?

    Określ swoje żądania.

    Abstrahuję od faktu, że skarga na członka administracji, który nie wywiązuje się poprawnie z obowiązków powinna trafić do (jak sama nazwa wskazuje):
    Sky is the limit.

  8. #28
    Administrator Inquso's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    3 037
    Mentioned
    64 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tyrion Zobacz post
    Przy okazji wołam @Inquso, aby odpowiedział na moje zarzuty o stronniczość.
    Dla mnie ten temat już jest nudny, dostałeś bana Ty i dostał bana gracz z gildii w której jestem. Stronniczość? Jak dla mnie ten temat to zwyczajne szukanie atencji i nieudolne próbowanie wbicia szpilki w moją osobę. Temat zamykam, dostałeś odpowiedź ode mnie, Apendora i od ludzi.

    się obudzić.

Podobne wątki

  1. Smarki Smark - Kocham, pozdrawiam
    By Demon in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 23-05-2020, 22:51
  2. Dudek P56 - Kocham życie
    By Anmus in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 28-10-2017, 21:39
  3. mel - kocham to ?ycie
    By Demon in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 18-07-2012, 14:07
  4. Peja - Nie kocham Hip -Hop
    By Zbigniew Wodecki in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni Post / Autor: 03-05-2010, 13:06

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •