ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > Komunikacja > Internet

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-04-2013, 20:09   #1
Creatynka
Gaduła

Creatynka's Avatar

Mentioned: 0 Post(s)
Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !
Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !
Domyślnie Wysoki Ping

Witam, moze podobne tematy już były ale chciałbym opisać również swój problem. Od 3 tygodni mój internet jest nie stabilny, często mam zmiany pinga z 170 do 500, a czasem taki ping utrzymuje się przez większość czasu. Wcześniej nie miałem takiego problemu internet działał bez zarzutów, często następują takie zmiany w godzinach po południowych bądź weekendach gdy więcej osób korzysta z internetu. Zrobiło mi się to z dnia na dzień, wcześniej nic nie pobierałem. Teraz mam nowy komputer i mam na nim tylko grę w która gram (Tibia) oraz rożne programy, sterowniki. Kontaktowałem się już nie raz z dostawca, który mówi mi ze wykorzystuje całe łącze internetu mimo ze nawet nie mam odpalonej żadnej aplikacji. Watcie tez zęby to były wirusy ponieważ komputer jest nowy i czysty jak łza nie raz skanowałem. Wchodząc w monitor zasobów zauważyłem jakieś aplikacje svchost.eve które wykorzystują moje łącze internetowe, możliwe ze w tym sęk. Prosiłbym bardzo o POMOC !
Stary 03-04-2013, 20:50   #2
Laluś
Mastah!

Laluś's Avatar

Miasto: Gliwice
Laluś ma wyłączoną reputację
Domyślnie

svchost.exe to proces systemowy, o ile znajduje się w katalogu systemowym (ppm na proces > otwórz lokalizację pliku). Może ktoś się podpiął pod Twoje łącze? Masz Wi-Fi? Spróbuj zmienić hasło i zrestartować sieć. Jeśli się na tym nie znasz za bardzo, to dzwoń do dostawcy, bo oni powinni to zbadać i naprawić.
Laluś jest offline  
Stary 04-04-2013, 17:59   #3
Ero Senin
Guru!

Ero Senin's Avatar

Miasto: Grodzisk Mazowiecki
Mentioned: 2 Post(s)
Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !
Ero Senin to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Ero Senin Send a message via Skype™ to Ero Senin
Domyślnie

Czy jest to internet mobilny? jeśli tak to z jakiej firmy?

POLECAM KSIĄŻKĘ
Ero Senin jest offline  
Stary 04-04-2013, 18:08   #4
Creatynka
Gaduła

Creatynka's Avatar

Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !
Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !Creatynka to wzór do naśladowania !
Domyślnie

@Up
Internet kablowy.

@top

Problem został wyjaśniony i jutro powinien zostać rozwiązany, dzwoniłem do dostawcy kilka razy który zapewniał mnie ze u nich jest wszystko w porządku,
na pewno problemem jest mój komputer. Dziś ponownie zadzwoniłem, oczywiście gadka była ta sama, lecz powiedział że sprawdzi czy u sąsiada występuje to samo, okazało się że tak, jutro mają przyjść i naprawić usterkę. Dziękuje użytkownikom up za chęci, temat można zamknąć.

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania