User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Wątek: [Rook] Ramzes Helmet

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    251
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie [Rook] Ramzes Helmet

    Witam wszystkich wojowników!
    Dawno tutaj nie płakałem, więc postanowiłem troszkę popłakać.

    Mianowicie chodzi o update, który powstał ponad miesiąc temu. Chodzi dokładnie o jedną misje.

    Po oddaniu wszystkich części do Ramzes hełmu Kapłanowi mamy dostęp do labiryntu:

    Cytat Napisał Clergyman Zobacz post

    09:25 Sasha Rookslayer: hi
    09:25 Clergyman: Czy udalo Ci sie zdobyc sierp Quoersesa?
    09:25 Sasha Rookslayer: tak
    09:25 Clergyman: To byl siodmy artefakt. Teraz mozesz zdobywac kolejne dla siebie i uzywac ich tak jak poprzednich. Dziala to na takiej samej zasadzie jak poprzednio. Powodzenia w zdobywaniu kolejnej czesci!
    09:25 Sasha Rookslayer: hi
    09:25 Clergyman: Jesli zdobyles siodma czesc helmu to poloz ja na kadzi i pociagnij za dzwignie. Jesli nie to probuj dalej!
    09:25 Sasha Rookslayer: hi
    09:25 Clergyman: Mozesz teraz wejsc do arcytrudnego labiryntu Ramzesa i zdobyc jego helm. Jednak aby to uczynic musisz poswiecic w ofierze jedna z najcenniejszych czesci demonicznego stroju.
    09:25 Clergyman: Gdy polozysz na kadzi demon helmet, demon armor lub demon legs badz przygotowany na to, ze mozesz bardzo latwo zginac. Musisz byc przygotowany na bardzo dluga i wymagajaca wedrowke...
    09:25 Clergyman: Powinienes zabrac ze soba tyle run leczacych (z jak najwieksza iloscia uzyc, mam tu na mysli x255) ile tylko jestes w stanie udzwignac. Oprocz tego badz przygotowany na rozne przeciwnosci losu gdyz w labiryncie spedzisz bardzo duzo czasu.
    09:25 Clergyman: I pamietaj - nigdy nie probuj wchodzic sam. Im wiecej osob w ekipie, tym lepiej. Nie nalezy rowniez biegac po labiryncie gdyz bardzo latwo zginac a sam wiesz, ze kolejne wejscie oznacza kolejna czesc demonicznego stroju.
    09:25 Clergyman: Gdy zdobedziesz helm przyjdz do mnie a ja dam Ci jeszcze druga, cenniejsza nagrode. A teraz moge Cie poblogoslawic i zyczyc powodzenia!


    Dla mnie to jest bez sensu, ponieważ w labiryncie ludzie będą padali po 20-50 razy (potwierdzone info) i skąd mają oni wytrzasnąć znowu jakąś część demonicznego stroju (demon armor, legs, helmet)?

    Tym bardziej, że w labiryncie występują takie pułapki, że jeżeli czegoś dotkniesz to giniesz na miejscu w sekundę.

    Ja jestem zdania, że powinno się tylko raz dostarczyć jakąś część demon seta i mieć ciągle dostęp do tego labiryntu. Bo przecież nikt tego nie wykona.. A uwierzcie, że labirynt jest tak długi, że zanim ktoś to wykona, ogarnie wszystkie pułapki, teleporty, przejścia to padnie na pewno po ponad 10-20 razy.



    Co sądzicie gracze Rookgardu? XD
    Czekam na uzasadnione oraz przemyślane odpowiedzi.


    Pozdrawiam Squida.
    Ostatnio edytowane przez Sasza : 18-05-2015 o 09:56

  2. #2
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Lootniesz z bossów/kupisz od graczy. Prędzej to pierwsze.

    I co do padania XXX razy - zależy kto jaki ma ogar Jak nie będzie biegł jak idiota (if you know what i mean) tylko będzie szedł z ogarniętą ekipą to może i wykonać za pierwszym razem - w końcu masz informację, że trzeba iść przygotowanym a nie 'a pójdę sobie jeszcze raz spróbuję...'.

    #edit: To tak jak pójść na softy i biec 200 ms/ed bez eq i dziwić się, czemu się padło XD
    Ostatnio edytowane przez Squid : 18-05-2015 o 10:01
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  3. #3
    Gaduła Creatynka's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    163
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Idiotyczne, powinni to zmienic, ale czego spodziewac sie po squidzie
    House !

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Posty
    158
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    #edit: To tak jak pójść na softy i biec 200 ms/ed bez eq i dziwić się, czemu się padło XD
    Daj mi prosze 200ed w bohach i sprite wandem i zrobie softy za pierwszym podejsciem blaznie...

    Przeciez ten helm bedzie wart 10x tyle niz czesc d setu, Ty rzekomo bogacz nie bedziesz mial z tym problemu, a im mniej rh tym drozsze beda. Same korzysci. Poza tym zapewne sporo sie nabiegales w tym labiryncie wiec uwazam, ze przeslizgniesz sie jakos pomiedzy pulapkami. Trzymam kciuki.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    251
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał zii_twardziel Zobacz post
    Przeciez ten helm bedzie wart 10x tyle niz czesc d setu, Ty rzekomo bogacz nie bedziesz mial z tym problemu, a im mniej rh tym drozsze beda. Same korzysci. Poza tym zapewne sporo sie nabiegales w tym labiryncie wiec uwazam, ze przeslizgniesz sie jakos pomiedzy pulapkami. Trzymam kciuki.

    Ja nie pisze o mnie, a o innych osobach, które zdobywają części do starożytnego hełmu. Ludzie (nie pisze o wszystkich), którzy wykonują quest nawet na sobie nie mają jeden części demon seta, tym bardziej nie będą mieli jak oddać.. A jestem pewny, że nawet z ogarniętą ekipą padniemy xx razy, uwierzcie.

    Ewentualnie jeżeli Squidowi nie odpowiada 1 cześć do oddania, to proponowałbym 3 części oddać i wchodzić tyle razy ile się chce, bo serio jest to bez sensu i nikt tego nie wykona.

    @edit


    W drodze na labirynt byłem aż 5 minut, bo padłem na hita, a demon helmet poszedł się walić!
    Ostatnio edytowane przez Sasza : 19-05-2015 o 18:39

Podobne wątki

  1. Sprzedam Demon Helmet Rook!
    By Woder Bone™ in forum Handel
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 09-08-2012, 15:37
  2. [rook] Jubiler i Crusader helmet.
    By Perlaż in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni Post / Autor: 03-07-2012, 16:12
  3. Sprzedam DEMON HELMET - ROOK! ;O
    By Sasha Rookslayer in forum Handel
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 07-04-2012, 15:44
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 17-09-2010, 20:58
  5. [7.6] Kupie warrior helmet [ROOK]
    By kamilz14 in forum Handel
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 05-02-2009, 15:16

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •