User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 31

Wątek: WoW - pomoc

  1. #1
    Zaawansowany Bleh's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie WoW - pomoc

    Mam klika pytan dotyczacych wowa :
    1.W tych buildach daje sie w skille od class trainera czy te ktore sie daje samemu ?
    2.Ile sie placi miesciecznie za wowa ?
    3.Znacie jakas strone z dobrymi poradnikami , buildami itp do wowa ?

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Konin
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    1. Talent to punkt, który otrzymujesz co lvl od 10 poziomu. Rozdajesz go w dodatkowe bonusy (zwiększające dmg, dodające nowy skill itp) u class trainera uczysz się spelli.

    2. 80-100 zł za 60 dni.

    3. wow-space.info, world-of-warcraft.pl, na tym forum też masz wielu speców od wowa.

  3. #3
    Zaawansowany Bleh's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylvanas Zobacz post
    1. Talent to punkt, który otrzymujesz co lvl od 10 poziomu. Rozdajesz go w dodatkowe bonusy (zwiększające dmg, dodające nowy skill itp) u class trainera uczysz się spelli.

    2. 80-100 zł za 60 dni.

    3. wow-space.info, world-of-warcraft.pl, na tym forum też masz wielu speców od wowa.
    acha , ale mam dylemat co z tymi skillami od class trainera ? trzeba dawac podone do tych co w buildach czy poprostu je zostawic ?

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Konin
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bleh Zobacz post
    acha , ale mam dylemat co z tymi skillami od class trainera ? trzeba dawac podone do tych co w buildach czy poprostu je zostawic ?
    xD Nieee. U clas trainera uczysz się podstawowych skili. Talenty tylko ci je rozszerzają. Powiedzmy nauczysz się holy light u class trainera, to w talentach możesz mieć bonus do tego np: 20% większy heal. Talenty dają ci bonusy, a class trainer uczy podstawowych umiejętności.

    Talenty to specjalizacje. Class trainer uczy cię wszystkich trzech umiejętności klasy, a talenty rozwijasz w danej specjalizacji.

    Jak ja gram druidem i najbardziej lubię biegać w kocie/miśku, to wybieram w talentach feral, gdyż to mi daje największe bonusy do tych właśnie form. Jeśli grasz paladynem i jesteś dps to wybierasz retribution, jeśli tankiem to prot, a jeśli healem do holy.

    Łapiesz?

  5. #5
    Zaawansowany Bleh's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylvanas Zobacz post
    xD Nieee. U clas trainera uczysz się podstawowych skili. Talenty tylko ci je rozszerzają. Powiedzmy nauczysz się holy light u class trainera, to w talentach możesz mieć bonus do tego np: 20% większy heal. Talenty dają ci bonusy, a class trainer uczy podstawowych umiejętności.

    Talenty to specjalizacje. Class trainer uczy cię wszystkich trzech umiejętności klasy, a talenty rozwijasz w danej specjalizacji.

    Jak ja gram druidem i najbardziej lubię biegać w kocie/miśku, to wybieram w talentach feral, gdyż to mi daje największe bonusy do tych właśnie form. Jeśli grasz paladynem i jesteś dps to wybierasz retribution, jeśli tankiem to prot, a jeśli healem do holy.

    Łapiesz?
    ale co z tymi skilami od class trainera ? w buildach sa tylko talenty . a te "podstawowe" skille daje sie jakie chce ? czy sa do tego tez buildy ? czy moze 1 skilla sie dodaje w talentach oraz u class trainera
    jesli dalej nie zalapalem to sorki ale troche z tym wowem nie ogarniam xD
    Ostatnio edytowane przez Bleh : 15-09-2009 o 20:35

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Konin
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bleh Zobacz post
    czyli ze np . mam w buildzie dla locka np fel synergy to mam dodac w tego skilla u class trainera i w talentach ?
    jesli dalej nie zalapalem to sorki ale troche z tym wowem nie ogarniam xD
    Class trainer uczy cię speli dostępnych wszystkich. Tam nie wybierasz, tylko kase tracisz za naukę. W talentach musisz rozdać punkty tak, aby podchodziło pod to co najbardziej używasz. Przykładowo ja lubię locka affli (klątwy) i tam pakuje talenty bo mam bonusy do klątw. Jeśli ty używasz np. czarów z destruction to robisz build pod destro. Może ktoś inny ci to lepiej wytłumaczy xD

    Class Trainer to jest taki NPC co uczy czarów danej klasy (czyli jak w tibii - uczysz się danych umiejętności u tego NPC, a talenty to takie jakby skile).

  7. #7
    Zaawansowany Bleh's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylvanas Zobacz post
    Class trainer uczy cię speli dostępnych wszystkich. Tam nie wybierasz, tylko kase tracisz za naukę. W talentach musisz rozdać punkty tak, aby podchodziło pod to co najbardziej używasz. Przykładowo ja lubię locka affli (klątwy) i tam pakuje talenty bo mam bonusy do klątw. Jeśli ty używasz np. czarów z destruction to robisz build pod destro. Może ktoś inny ci to lepiej wytłumaczy xD

    Class Trainer to jest taki NPC co uczy czarów danej klasy (czyli jak w tibii - uczysz się danych umiejętności u tego NPC, a talenty to takie jakby skile).
    tzn ze u class trainera sie nie traci sie zadnych pktow umiejetnosci ? tylko kase ? i czy u niego sie uczyc czy nie :P ?
    To raczej ostatnie pytanie

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Konin
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bleh Zobacz post
    tzn ze u class trainera sie nie traci sie zadnych pktow umiejetnosci ? tylko kase ? i czy u niego sie uczyc czy nie :P ?
    To raczej ostatnie pytanie
    Tam kupujesz za kase spelle. To wszystko. Talenty są oddzielnymi rzeczami. Kupuj spele bo bez nich nie dasz rady.

  9. #9
    Zaawansowany Bleh's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylvanas Zobacz post
    Tam kupujesz za kase spelle. To wszystko. Talenty są oddzielnymi rzeczami. Kupuj spele bo bez nich nie dasz rady.
    ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P wielkie thx bardzo mi pomogles ))) reput dodany :P
    Ostatnio edytowane przez Bleh : 15-09-2009 o 21:28

  10. #10
    Nabijacz postów EsSaY's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    City of Compton Pozycja: Często na pieska Pobity rekord: Najdłuższy afk Reputation points: 76
    Posty
    565
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Rada dla Ciebie. Nie trać kasy na wowa jak znasz go w takim stopniu. :O


    Nie oddaje reputów.

  11. #11
    Zaawansowany Bleh's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał EsSaY Zobacz post
    Rada dla Ciebie. Nie trać kasy na wowa jak znasz go w takim stopniu. :O
    kazdy chyba zaczyna nie ? -.-
    ........................................

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Konin
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bleh Zobacz post
    kazdy chyba zaczyna nie ? -.-
    ........................................
    No tak, ale po co wydawać kase skoro na privach możesz za darmo pograć? Nauczysz się grać na priv i wtedy zacznij na globcu :P

  13. #13
    Zaawansowany Bleh's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylvanas Zobacz post
    No tak, ale po co wydawać kase skoro na privach możesz za darmo pograć? Nauczysz się grać na priv i wtedy zacznij na globcu :P
    nie mysl sobie ze wow to moje 3 mmo , przerobilem juz z 30 mmo i znam sie na grze
    poprostu w wiekszosci mmo jest tak ze masz skill pointy idziesz do class trainera i idziesz w skille jakie sa w buildzie
    a w wowie jest inaczej skille tylko za kase u class a po 10 juz na buildzie jedziesz za free (tzn bez szmalcu)
    a po 2 ja mam zasade , najpierw glob potem priv ;o

  14. #14
    Łowca postów Patrol's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    194
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dupa a nie bez szmalcu.
    Większość opcji z drzewek talentów nie daje ci nowych umiejętności, tylko ulepsza stare. Więc kasę na skille i tak wydawać trzeba.

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    188
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kto mi powie, jak ogarnąć ench shamana, z dobrym gearem, nic więcej wam nie powiem, bo nie ogarniam shamana, a konto kradzione na Andeerii. Mam jeszcze 70 rogala, 65 druida, i jakiegoś 48 shamana ;o

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Konin
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mejgerq Zobacz post
    Kto mi powie, jak ogarnąć ench shamana, z dobrym gearem, nic więcej wam nie powiem, bo nie ogarniam shamana, a konto kradzione na Andeerii. Mam jeszcze 70 rogala, 65 druida, i jakiegoś 48 shamana ;o
    Razor. On ogarnia shamków. Do mnie można tylko w sprawie drutów i huntów walić, ale już expie rogala, więc za jakiś czas tego też będę ogarniał

  17. #17
    Zaawansowany Bleh's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mam pewien problem ;/
    Sciagnolem se wowa z tego linka co ty w swoim temacie podales
    kupilem klucz na tej aukcjii :
    http://www.allegro.pl/item742780266_...dni_24h_7.html
    aktywowalem konto na www.woe-europe.com i tam dziala mi wszystko itp ...
    A jak wchodze w wowa zeby se zagrac wyskakuje mi takie cos :
    http://img23.imageshack.us/img23/1084/beztytuudx.png
    O co w tym chodzi ??? Jak cos to wszedlem w ta strona ktora jest tam pokazana i pisze ze zle passy do konta ...

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    188
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zbanowali mi rogala na Andeeri. Jak ktoś chce grać, to mam do oddania palka i shamana w przedziale 45-50 na osobnych kontach. A ja się ucze ogaraniać tego shamana, mam full alchemy i herbalism, gear nienajgorszy, ale to kradzione konto ;S

  19. #19
    Łowca postów Cleyu's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    288
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @2 up
    Sprawdź czy masz dobry realmlist :>
    (set realmlist eu.logon.worldofwarcraft.com)

  20. #20
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    188
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Właśnie, gdzie levelować druida 65 lvl? Bo nie wiem gdzie będzie lepiej, gear taki nie najgorszy, głownie rare. No i jak levelować? W kotku czy w miśku (boomkina nie mam, bo ułożony na feral jest)?

Podobne wątki

  1. Aqq Pomoc :-)
    By Kosmo in forum Sprzęt komputerowy i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 15-11-2010, 16:24
  2. Pomoc
    By Nerox in forum Questy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 22-05-2009, 20:17

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •