ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Inne

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-05-2020, 16:09   #1
Albert Hoffman
Średnio zaawansowany

Albert Hoffman's Avatar

Mentioned: 0 Post(s)
Albert Hoffman jest dobrą osobą!Albert Hoffman jest dobrą osobą!Albert Hoffman jest dobrą osobą!Albert Hoffman jest dobrą osobą!
Domyślnie Janusz Niesamowity- Znieważanie

Hej,

proszę o kontakt osoby posiadające jakiekolwiek screeny/ nagrania w których gracz Niesamowity Janusz pomawia bądź znieważa was. Wiadomości na pw również mnie interesują.
Albert Hoffman jest offline  
Stary 16-05-2020, 16:20   #2
Belmondo
Gaduła

Belmondo's Avatar

Mentioned: 1 Post(s)
Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!
Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Janusz to dobry kolega. Nigdy nie widzialem zeby Janusz kogos zniewazyl.
Belmondo jest offline  
Stary 16-05-2020, 16:20   #3
Janusz Nosacz
Banned

Mentioned: 4 Post(s)
Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!
Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Proszę bardzo, zgłaszam siebie że sam się obrażam.

Click to show spoiler

Janusz Nosacz jest offline  
Stary 16-05-2020, 16:23   #4
BarbieDoll
Nowicjusz

BarbieDoll nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Cześć! Jestem narzeczoną jednego z graczy tego serwera. Pan Janusz bardzo chętnie obrażał mnie na Global chat'cie używając niewybrednych wiązanek, godnych największego kozaka z 8mej klasy. Niestety, Pan Janusz 18 lat skończył już dobrych parę lat temu. W związku z tym, że zwątpiłam już w jego rozum i jakąkolwiek godność, zachęcam wszystkie osoby, które również padły ofiarom wątpliwej jakości rozrywki Pana Janusza, do kontaktu.
Jeżeli Pan Janusz w 2020 roku dalej uważa, że w Internecie jest anonimowy to zostanie wyprowadzony z błedu.
Proszę, odpuśćcie sobie głupie komentarze i zastanówcie się jakbyście się czuli gdyby jakiś obcy człowiek, z którym nie mieliście żadnego kontaktu, pisał o Was do obcych ludzi, że "liżecie pleśniaki z kutasa". Ja czuję się z tym źle.
BarbieDoll jest offline  
Stary 16-05-2020, 16:25   #5
Albert Hoffman
Średnio zaawansowany

Albert Hoffman's Avatar

Albert Hoffman jest dobrą osobą!Albert Hoffman jest dobrą osobą!Albert Hoffman jest dobrą osobą!Albert Hoffman jest dobrą osobą!
Domyślnie

Kumam, że Administracja nie uznaje screenów, ale to nie do końca tak jest w prawdziwym życiu to raz, dwa że mam wiele nagrań zrobionych telefonem (nie do podrobienia) gdzie widać takie rzeczy jak zachęcanie mnie do popełnienia samobójstwa czy właśnie szykanowanie mojej narzeczonej. Ja się o to nie prosiłem, tym bardziej ona, jeśli nie masz nic ciekawego do dodania w temacie to nie nabijaj postów
Stary 16-05-2020, 16:30   #6
Belmondo
Gaduła

Belmondo's Avatar

Mentioned: 1 Post(s)
Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!
Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Temat moim zdaniem nadaje sie do dzialu piaskownica
Belmondo jest offline  
Stary 16-05-2020, 16:34   #7
Ketanol Dencabre
Zaawansowany

Ketanol Dencabre's Avatar

Miasto: Ancient
Mentioned: 9 Post(s)
Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !
Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Janusz ewidentnie byl bity w szkole, wyzywa ludzi nie potrafi sie normalnie zachowac, jestem w ciezkim szoku co koles odwala, to nie jest smieszne...

A tak calkiem na serio, przypomnij sobie koles co Ty mowiles o nim podczas swojego "streama" na ktorym byles ze swoja kobieta, oboje jestescie siebie warci, patusy.
Ketanol Dencabre jest offline  
Stary 16-05-2020, 16:43   #8
Khartusik
Bywalec

Khartusik's Avatar

Miasto: Stalowa Wola
Mentioned: 40 Post(s)
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Typ powinien dostać chyba jakieś upomnienie za robienie gówno postów czyż nie? @Elyar @Inquso @Lirtes @Nedin @Ferrum @Mortiis @Santano @Tygrys @Squid

A co do tematu, to człowieku zajmij się prywatnym życiem, a nie na tibijskim forum wypisujesz swoje żale bo ktoś Cię obraził?????

Nagraj jak Cie wyzywa i zgłoś to, w czym problem?

Biblethump
Khartusik jest offline  
Stary 16-05-2020, 16:45   #9
Albert Hoffman
Średnio zaawansowany

Albert Hoffman's Avatar

Domyślnie

Zgłosiłem, bezskuteczni. Poza tym to już nie jest kwestia bana w grze tylko odpowiedzialności za słowa, co do tego co mówiłem na streamie też spoko, Monika go nie obrażała, ja mogę ponieść konsekwencje
Stary 16-05-2020, 16:56   #10
Szallony
Gaduła

Szallony's Avatar

Miasto: Mielno
Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !
Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !Szallony to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Ta sprawa smierdzi mi prokuratorem XDDDD
Janusz to bardzo dobry czlowiek !
Murem za JANUSZEM !!!
Szallony jest offline  
Stary 16-05-2020, 17:02   #11
BarbieDoll
Nowicjusz

BarbieDoll nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ketanol Dencabre Zobacz post
Janusz ewidentnie byl bity w szkole, wyzywa ludzi nie potrafi sie normalnie zachowac, jestem w ciezkim szoku co koles odwala, to nie jest smieszne...

A tak calkiem na serio, przypomnij sobie koles co Ty mowiles o nim podczas swojego "streama" na ktorym byles ze swoja kobieta, oboje jestescie siebie warci, patusy.
Tu chodzi o obrażanie mnie, osoby niezwiązanej z grą. Nie przypominam sobie, żebym w którymkolwiek momencie użyła tak obelżywych injektyw stosunku do Pana Janusza jak on kierował do mnie. (Jeżeli się mylę to proszę przypominj mi, bo jak napisałam, nie pamiętam)
Są ludzie którzy pozwalają na obrażanie i nękanie w Internecie. Ja do nich nie należę. Może być to dla Was śmieszne, bo to nie Was dotyczy sprawa. Ja, Monia, czuję się osobiście dotknięta i nie liczę, że zrozumiecie, ale moglibyście to chociaż uszanować. To, że nie podpisujemy się tutaj z imienia i nazwiska nie oznacza, że możemy sobie na wszystko pozwalać. Bo wątpię, żeby Janusz w codziennym życiu wychodził na środek miasta i obrażał losowych przechodniów takimi słowami.
BarbieDoll jest offline  
Stary 16-05-2020, 17:35   #12
wonsik
Zaawansowany

wonsik's Avatar

Miasto: Lublin
Mentioned: 2 Post(s)
wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !
wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika wonsik Send a message via Skype™ to wonsik
Domyślnie

łapy precz od januszka
wonsik jest offline  
Stary 16-05-2020, 17:53   #13
Ketanol Dencabre
Zaawansowany

Ketanol Dencabre's Avatar

Miasto: Ancient
Mentioned: 9 Post(s)
Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !
Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał BarbieDoll Zobacz post
Tu chodzi o obrażanie mnie, osoby niezwiązanej z grą. Nie przypominam sobie, żebym w którymkolwiek momencie użyła tak obelżywych injektyw stosunku do Pana Janusza jak on kierował do mnie. (Jeżeli się mylę to proszę przypominj mi, bo jak napisałam, nie pamiętam)
Są ludzie którzy pozwalają na obrażanie i nękanie w Internecie. Ja do nich nie należę. Może być to dla Was śmieszne, bo to nie Was dotyczy sprawa. Ja, Monia, czuję się osobiście dotknięta i nie liczę, że zrozumiecie, ale moglibyście to chociaż uszanować. To, że nie podpisujemy się tutaj z imienia i nazwiska nie oznacza, że możemy sobie na wszystko pozwalać. Bo wątpię, żeby Janusz w codziennym życiu wychodził na środek miasta i obrażał losowych przechodniów takimi słowami.
Głównie moje słowa były skierowane do Twojego chłopaka. Rozumiem, czujesz się zle jak ktoś w taki sposób po Tobie jedzie, nie przypomne Ci żadnych słów bo najzwyczajniej w świecie miałem beke z tego co robicie, nie notowałem, życze powodzenia w dalszej zabawie.
Ketanol Dencabre jest offline  
Stary 16-05-2020, 18:25   #14
Szalomek
Zaawansowany

Mentioned: 3 Post(s)
Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!
Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!
Domyślnie

Janusz to prowokator i ma zabawe z tego ze kogoś nagra i zgłosi. Mi sie by nie chciało nawet na jego pisanie włączać cama- dlatego to ja dostawałem bany a on mógł spokojnie grać. Dla mnie ten człowiek nie jest wart aby o nim pisać. Najgorsze g**** tego serwera
Szalomek jest offline  
Stary 16-05-2020, 18:33   #15
Adam Czarodziej
Wymiennik

Adam Czarodziej's Avatar

Mentioned: 6 Post(s)
Adam Czarodziej ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Nie rozumiem tematu kompletnie. Tibia to zawsze była gra polegająca na rywalizacji ale i również hejtem i od zawsze leciały pociski po kimś jedni cisną po rodzicach itp drodze cisną po tobie. Najzwyczajniej w świecie nie macie dystansu do gry a realnego życia rozumiem ze poszły jakieś słowa typu ,,wez się zabij,, czy coś w tym stylu ale bez przesady a wy jesteście po prostu łatwym celem bo dajecie się prowokować osoba trzecim a jak wszyscy wiemy dasz raz się sprowokować to będą cię cisnąć ciagle i prowokować.
Old Adam Czarodziej 1- 2053
First Pamalini 2280-2301
Voodoll Rook 1230-1252
Adam Czarodziej jest offline  
Stary 16-05-2020, 18:35   #16
Janusz Nosacz
Banned

Mentioned: 4 Post(s)
Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!
Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!Janusz Nosacz jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Szalomek Zobacz post
Janusz to prowokator i ma zabawe z tego ze kogoś nagra i zgłosi.
Napisała to osoba, która cisnęła rodziców Nedina. Bez odbioru.
Janusz Nosacz jest offline  
Stary 16-05-2020, 19:04   #17
Moon Red
VIP

Moon Red's Avatar

Mentioned: 6 Post(s)
Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !
Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !Moon Red to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość przez ICQ do Moon Red Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Moon Red Wyślij wiadomość przez Yahoo do Moon Red Send a message via Skype™ to Moon Red
Domyślnie

Myślę że zasługuje na kare 10 batów oraz klęczenie na grochu przez 2 dni! Osobiście wyśle filmy i screeny do prokuratury! Precz z krulem rzartuw!
Moon Red jest offline  
Stary 16-05-2020, 19:04   #18
Albert Hoffman
Średnio zaawansowany

Albert Hoffman's Avatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Janusz Nosacz Zobacz post
Napisała to osoba, która cisnęła rodziców Nedina. Bez odbioru.
Jest spora szansa że rodzice Nedina tego nie czytali..
Stary 16-05-2020, 19:39   #19
Szalomek
Zaawansowany

Mentioned: 3 Post(s)
Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!
Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!Szalomek to ANIOŁ!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Albert Hoffman Zobacz post
Jest spora szansa że rodzice Nedina tego nie czytali..
Chyba za dużo LSD wziąłeś typie na raz 😂
Szalomek jest offline  
Stary 16-05-2020, 19:42   #20
Albert Hoffman
Średnio zaawansowany

Albert Hoffman's Avatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Szalomek Zobacz post
Chyba za dużo LSD wziąłeś typie na raz 😂
Jakiś czas temu zatarłem sobie oko i dziwnie się czuje...
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania