ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Opinie & Krytyka

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-07-2020, 14:17   #1
Kowal’1.0
Średnio zaawansowany

Kowal’1.0's Avatar

Miasto: Katowice
Mentioned: 8 Post(s)
Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!
Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!
Angry Kolejny Beret z Administracji na Mainie.

Jako iż nasza wspaniała administracja już dawno sięgnęła dna, teraz przyszedł czas aby kolejny GM z beretów posiadał postać na Mainie. Arab Aka Nixed, bo o tym delikwencie mowa. Napewno będzie on bezstronny jeśli chodzi o banowanie graczy. Nie pozdawiam.
@Jojne
Yes!
@smerfus
Jeżeli sami zostaną to może wtedy coś ruszy Mortiisa do działania, jak narazie to jest więcej GMow niż czasem ludzi online, powinno się to obciąć o przynajmniej polowe zeby było dobrze.

Cytat:
Napisał Koneksja Zobacz post
Kowal 31 letni typ który ma dzieci i co kilka dni o coś płaczę na forum, no ja pierdole xDDDDDD Administracja jest bezstronna, nie wiem czy wiesz, ale zanim ktoś tutaj dostanie pozycję pierw z Mortiisem jedzie do Bazyliki Najświętszej Maryi Panny w Licheniu i składa przysięgę przed Bogiem i Mortiisem. Ciebie to już dawno powinni z gry jak i forum wydalić tak jak ja wydalam codziennie rano po kawce. Bez pozdrowień płaczku.
Typeczku, kiedyś się śmiali z ludzi którzy tu grali i mieli 12 lat, teraz widzę jest tendencja wzrostowa i nie pasuje wam ze ktoś jest starszy i ma dzieci, najlepiej być takim 25-26 latkiem jak DWD, nie mieć pracy i siedzieć w Holandii na L4, wasz wzór do naśladowania

Mam nadzieje ze wulgaryzmy w poście chociaz jedna rzecz zrobicie dobrze i dacie mu punkty karne

Cytat:
Napisał Sokol from West Zobacz post
Pokaż punkt w regulaminie, który zabrania komukolwiek z administracji grania na jakiejkolwiek postaci, czy to na rook'u, czy na main'ie, dobrze?

Po co stworzyłeś ten temat?

Mam dla Ciebie jedną radę, bo dosłownie robisz za największego klauna i na serwerze i na forum. Proszę, to moja złota rada:

Nie pozdrawiam.
A ja Cię serdecznie pozdrawiam
@Ankie
Jakoś nie interesuje mnie akurat Twoje zdanie bo nawet nie wiem kim jesteś
@Master Lucas ban
Skoro mnie zabił to zrobił to czego Tobie solo się nigdy nie udało osiągnąć ze mną
@Zarexoholik?
Pierwsze primo nie jestem Twoim synem, wiem ze w tym wieku chciałbyś do kogoś tak mówić ale brak jaj i brak życiowej partnerki ci na to nie pozwala
Po drugie skoro masz z tego profity to jak ci to może przeszkadzać każda kur** da się przekupić

Ostatnio edytowane przez Kowal’1.0 : 28-07-2020 o 18:18
Kowal’1.0 jest offline  
Stary 28-07-2020, 14:31   #2
Week
Nabijacz postów

Week's Avatar

Miasto: Y78 Z714 7
Mentioned: 3 Post(s)
Week ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Week
Domyślnie

Nie wiem o co jest płacz, czy o to, że GM na apo posiada własne konto, czy o to, że jest z w/w gildii. Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi temu użyszkodnikowi?
Stary 28-07-2020, 14:32   #3
smerfus
Banned

smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !
smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !
Domyślnie

3 2 1 usunięty temat jak każdy który jest w stanie coś odkryć odnośnie hipokryzji oraz stronniczości w administracji

Także pozdrawiam Moherowy Berety. Za niedługo zostaniecie sami na serwerze !!!

[Inquso] nie zostanie usuniety, chetnie poczytam

Może dodany resztę osób z Moherów które grają. Czy dostanę bana?
@ Kowal’1.0

To Ty nie wiesz kto to Ankie ? Kolejny Moher Sasha wystarczająco napisał.

Ostatnio edytowane przez smerfus : 28-07-2020 o 15:31
smerfus jest offline  
Stary 28-07-2020, 14:41   #4
Koneksja
Nowicjusz

Miasto: Kraków
Mentioned: 0 Post(s)
Koneksja to wzór do naśladowania !
Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Kowal 31 letni typ który ma dzieci i co kilka dni o coś płaczę na forum, no ja pierdole xDDDDDD Administracja jest bezstronna, nie wiem czy wiesz, ale zanim ktoś tutaj dostanie pozycję pierw z Mortiisem jedzie do Bazyliki Najświętszej Maryi Panny w Licheniu i składa przysięgę przed Bogiem i Mortiisem. Ciebie to już dawno powinni z gry jak i forum wydalić tak jak ja wydalam codziennie rano po kawce. Bez pozdrowień płaczku.
Koneksja jest offline  
Stary 28-07-2020, 15:06   #5
Sokol from West
Top User 2015

Sokol from West's Avatar

Miasto: Żyrardów
Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !
Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sokol from West Send a message via Skype™ to Sokol from West
Domyślnie

Pokaż punkt w regulaminie, który zabrania komukolwiek z administracji grania na jakiejkolwiek postaci, czy to na rook'u, czy na main'ie, dobrze?

Po co stworzyłeś ten temat?

Mam dla Ciebie jedną radę, bo dosłownie robisz za największego klauna i na serwerze i na forum. Proszę, to moja złota rada:

Nie pozdrawiam.
Stary 28-07-2020, 15:20   #6
Ankie
Nowicjusz

Ankie ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Możemy być jeszcze bardziej rygorystyczni, jeżeli tego chcecie. Ale fakt jest taki, że wszelkie prowokacje będą gromadzone banicja na bardzo długi okres czasu. Każdy z nas ma prywatny czas, każdy z nas ma dzieci i żonę. Każdy z nas jest już w dorosłym wieku, więc nie wiem o co halo. Płaczę o update, tak to ja rozumiem. Kurde, ale napisanie głupiego skryptu lub zrobienie mapy to nie jest chwila. Jeszcze na dodatek trzeba poświęcić czas na testowanie tego, zanim to wprowadzimy w życie. Każdy GM, też ma prawo odreagować i sobie pograć na prywatnej postaci. Nie jesteśmy robotami, jak coś jest to działamy i to dosyć pochopnie z każdym Waszym zgłoszeniem, które do nas dociera. W ogóle ten temat, ale to moim zdaniem tylko Was zniechęca do tego co w ogóle robimy. Co jeszcze mogę dodać, żeby każdy tylko ochłonal z Was wszystkich i wtedy sprawa będzie rozwiązana. Z mojej strony to wszystko.

Pozdrawiam serdecznie Was wszystkich.
@smerfus
Nie wiem skąd to info wytrzasnął. A Wy wszystko łykacie jak powietrze, gdzie jest nieprawda.

Ostatnio edytowane przez Ankie : 28-07-2020 o 15:31
Ankie jest offline  
Stary 28-07-2020, 16:10   #7
Master Lucas ban
Zaawansowany

Mentioned: 10 Post(s)
Master Lucas ban to wzór do naśladowania !Master Lucas ban to wzór do naśladowania !Master Lucas ban to wzór do naśladowania !Master Lucas ban to wzór do naśladowania !Master Lucas ban to wzór do naśladowania !
Master Lucas ban to wzór do naśladowania !Master Lucas ban to wzór do naśladowania !Master Lucas ban to wzór do naśladowania !Master Lucas ban to wzór do naśladowania !Master Lucas ban to wzór do naśladowania !Master Lucas ban to wzór do naśladowania !Master Lucas ban to wzór do naśladowania !Master Lucas ban to wzór do naśladowania !Master Lucas ban to wzór do naśladowania !Master Lucas ban to wzór do naśladowania !Master Lucas ban to wzór do naśladowania !Master Lucas ban to wzór do naśladowania !Master Lucas ban to wzór do naśladowania !Master Lucas ban to wzór do naśladowania !Master Lucas ban to wzór do naśladowania !Master Lucas ban to wzór do naśladowania !Master Lucas ban to wzór do naśladowania !Master Lucas ban to wzór do naśladowania !Master Lucas ban to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Kolejny placz kowala ehh obstawiam ze "arab aka nixed" zabil cie pare razy przed temple i stad ten placz

Tak jak sokol napisal tez polecam wypierdalać

#edit
chyba cie pamiec zawodzi xDD ale nie bede sprzeczal sie z pół mózgiem bez pozdrowien

Ostatnio edytowane przez Master Lucas ban : 28-07-2020 o 17:54
Master Lucas ban jest offline  
Stary 28-07-2020, 18:14   #8
Zarexoholik?
Ja tu tylko sprzątam.

Zarexoholik?'s Avatar

Mentioned: 6 Post(s)
Zarexoholik? ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ankie
każdy z nas ma dzieci i żonę.

#topic

Połowa roku 2020 i tibijczyk płacze, że ktoś z obsługi tego serwera ma prywatną postać, którą sobie będzie grać. Jak ma ochotę to niech sobie gra. Kogo to synu obchodzi?

Stary 28-07-2020, 19:02   #9
Tiki Tenii
Gaduła

Tiki Tenii's Avatar

Miasto: Temple Street I
Mentioned: 7 Post(s)
Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !
Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kowal’1.0 Zobacz post
Napewno będzie on bezstronny jeśli chodzi o banowanie graczy. Nie pozdawiam.
Z zawodu jesteś wróżbitą czy cus takiego?
Twój temat to taki szczał w kolano....
Mogłeś poczekać.... Zebrać dowody nadużywania pozycji przez owego admina i zgłosić sprawę do Voltana (lub Mortiisa - on żyje?). No ale wolałeś zrobić bezsensowny temat XD. Wyszedłeś na jeszcze większego idiotę, a admini będą się teraz pilnować........ niezły strateg

To co piszesz w tym temacie można podsumować tak:

Cytat:
Napisał Kowal’1.0 Zobacz post
Nie pozdawiam.

A ja Cię serdecznie pozdrawiam
Bo kobieta zmienną jest .

Apo w pigułce: gipfunio
Tiki Tenii jest offline  
Stary 28-07-2020, 21:34   #10
Belmondo
Gaduła

Belmondo's Avatar

Mentioned: 1 Post(s)
Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!
Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Powiem wprost, nie rozumiem po co kolejny tutor, gm, jak oni sa tylko od banowania a faktem jest to ze nie powinni to byc ludzie z gildi typu jihad, nln czy mohery bo tak a szczegolnie z moherow nikt nie powinien byc gmem a niestety jest inaczej

Wgl kazdy kto wlazi na stolek powinien miec zablokowana prywatna postac
Belmondo jest offline  
Stary 28-07-2020, 22:09   #11
smerfus
Banned

smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !
smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Ludzie tak czy siak w guild moherowe berety of rook jest hmm 3 gm i jeden tutor. I ktoś mi powie ze to nie stronnicze jest jak gościu który miał rozpatrzeć zgłoszenie od tygodnia ma to w dupie. Bo to jego ziomki. Wiec o czym my piszemy.

Edit.

W tym całym syfie który robi administracja widać samych obrońców związanych właśnie z nimi, to jest właśnie początek ery gry tylko Moherów którym nie można nic zrobić. Zgłoszenia odnośnie nich są zwyczajnie olewane i Ankie nie bądź śmieszny stwierdzeniem ze rozpatrujecie zgłoszenia szybko. Te które wam pasują rozpatrujecie. Smierdzi tutaj zwyczajnie kolesiostwem jak to było w Jihadzie.

Brak słów zwyczajnie na to co się dzieje tam

Ostatnio edytowane przez smerfus : 29-07-2020 o 11:36
smerfus jest offline  
Stary 28-07-2020, 22:29   #12
Azielu$
Notoryczny miotacz postów!!!

Azielu$'s Avatar

Miasto: Lublin
Mentioned: 9 Post(s)
Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !
Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Azielu$
Domyślnie

Cytat:
Napisał smerfus Zobacz post
Ludzie tak czy siak w guild moherowe berety of rook jest hmm 3 gm i jeden tutor. I ktoś mi powie ze to nie stronnicze jest jak gościu który miał rozpatrzeć zgłoszenie od tygodnia ma to w dupie. Bo to jego ziomki. Wiec o czym my piszemy.
Widocznie w tej gildii są ogarnięci gracze, a nie takie tępe dzidy jak wy. Pozdrawiam.

#topic
Przerabiane kilka lat temu. GM/Tutor z Jihadu = źle, teraz przyszła pora na Moherów. Najśmieszniejsze jest to, że już po raz kolejny, największy ból dupy ma taki 31-letni dzban z Katowic, który szuka atencji w tibijskim świecie. Rozumiem, że ludzie, których znasz mają cie dość, ale idź być klaunem gdzieś indziej.

#Sokół
+1

Glitch 1 - ... [2920]

Azielu$ jest offline  
Stary 28-07-2020, 22:43   #13
Damballa
Gaduła

Damballa's Avatar

Miasto: Glasgow
Mentioned: 32 Post(s)
Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!
Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!
Domyślnie

1. każdy z administracji to moher, z wyjątkiem Ferruma i Voltana z tego co się orientuje.
  2. nie spinaj pośladów publicznie na temat życia innych graczy.
  3. zbastuj to tylko gra.

Kapitan Hasz 1253 - ....
Damballa 4577 - 4962

🅣🅞 🅣🅨🅛🅚🅞 🅖🅡🅐...

Damballa jest offline  
Stary 28-07-2020, 22:58   #14
Tiki Tenii
Gaduła

Tiki Tenii's Avatar

Miasto: Temple Street I
Mentioned: 7 Post(s)
Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !
Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał smerfus Zobacz post
To niezłe mohery co nie odpisywały na moje zgłoszenie odnośnie wypierdka z nln... Skoro są tak nieobiektywni powinni się cieszyć, że dostarczam dowody na osoby z nln. Po xxx dniach sprawę umorzyli na korzyść n l n xDDDD... pomimo konkretnych dowodów . Tak samo wcześniejsze zgłoszenie odnośnie nln. Ban za obraźliwe nie trwał chyba nawet 24h? xD i o ile się nie mylę to gracz go dostał tak, że nie stracił speeda . Kiedy ja napisze z noba, że sasha jest spaślakiem i dostaje bana na minimum 48h za pisanie prawdy. PZDR

@topic
[28/07/2020 22:06:18] Inquso -> Green Haze was banished because of Sprzedaz/Kupno za prawdziwe pieniadze.
[13/07/2020 07:29:56] Nedin -> Spyra was banished because of Uzywanie macro/botow itp.
[08/05/2020 19:47:09] Nedin -> Spyra was banished because of Uzywanie macro/botow itp.
Wnioski nasuwają się same.... admini NIENAWIDZĄ GRACZY Z KLANU FANTASY
Składam wniosek formalny:
"Proszę odbanować botera Pysia bo dostał bana tylko i wyłącznie przez humorek administratorów z moherkuw.
Zazdroszczą nam werwy do gry i nas niesłusznie zbanowali "

to jest ironia B)

/\
"zbanowali" - czas przeszły.... @Kowal’1.0

btw. ten temat można już zamknąć.
Jutro robię nowy odnośnie stronniczych gmów, którzy bez podstaw banują graczy z Fantasy...
ironia

Apo w pigułce: gipfunio

Ostatnio edytowane przez Tiki Tenii : 28-07-2020 o 23:02
Tiki Tenii jest offline  
Stary 29-07-2020, 00:10   #15
Matj
Średnio zaawansowany

Miasto: Maków
Mentioned: 2 Post(s)
Matj to wzór do naśladowania !Matj to wzór do naśladowania !Matj to wzór do naśladowania !Matj to wzór do naśladowania !
Matj to wzór do naśladowania !Matj to wzór do naśladowania !Matj to wzór do naśladowania !Matj to wzór do naśladowania !Matj to wzór do naśladowania !Matj to wzór do naśladowania !Matj to wzór do naśladowania !Matj to wzór do naśladowania !Matj to wzór do naśladowania !Matj to wzór do naśladowania !Matj to wzór do naśladowania !Matj to wzór do naśladowania !Matj to wzór do naśladowania !Matj to wzór do naśladowania !Matj to wzór do naśladowania !Matj to wzór do naśladowania !Matj to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Matj Send a message via Skype™ to Matj
Domyślnie

Erken ty sam miałeś tutora i byłeś/jesteś w gildii, a że dana jakaś osoba ma jakaś pozycje na serwie, będąc przed uzyskaniem danej pozycji, to wedle twojego rozumowania mam wywalić tak? to ciebie równie też mogę wywalić bo miałeś tutora
Matj jest offline  
Stary 29-07-2020, 01:32   #16
Belmondo
Gaduła

Belmondo's Avatar

Mentioned: 1 Post(s)
Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!
Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Matj Zobacz post
Erken ty sam miałeś tutora i byłeś/jesteś w gildii, a że dana jakaś osoba ma jakaś pozycje na serwie, będąc przed uzyskaniem danej pozycji, to wedle twojego rozumowania mam wywalić tak? to ciebie równie też mogę wywalić bo miałeś tutora
Tak, dawno mialem z gildi odejsc ale mialem swoj prywatny cel i zostalem a jaki zachowam dla siebie

Moim zdaniem kolejny gm nie powinien juz byc z moherow bo za duzo tego

Wyjasnimy sobie to na fb pozniej Ci napisze

Ostatnio edytowane przez Belmondo : 29-07-2020 o 02:01
Belmondo jest offline  
Stary 29-07-2020, 01:37   #17
Khartusik
Bywalec

Khartusik's Avatar

Miasto: Stalowa Wola
Mentioned: 40 Post(s)
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Jak dla mnie to ten użytkownik @Kowal’1.0 powinien dostać banika i po problemie

Z tego co czytałem to widzę że najlepiej by było jak by @Mortiis dał każdemu pozycje

Ludzie mamy 2020, a wy dalej macie problem o to kto jest w administracji, a kto nie

Biblethump
Khartusik jest offline  
Stary 29-07-2020, 15:42   #18
Inquso
Administrator

Inquso's Avatar

Mentioned: 67 Post(s)
Inquso ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Poczytaliśmy, pośmialiśmy się - pora zamykać temat
Inquso jest offline  
Zamknięty Temat