ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Opinie & Krytyka

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-09-2020, 14:21   #1
Zarexoholik?
Ja tu tylko sprzątam.

Zarexoholik?'s Avatar

Mentioned: 6 Post(s)
Zarexoholik? ma wyłączoną reputację
Domyślnie Domki, a egzekwowanie regulaminu przez administrację serwera.

Dnia 28.07.2020 napisałem temat w dziale zgłoszeń z listą kilkudziesięciu domków, których właściciele nie logowali się na postacie.

Zgodnie z zapisaniem w regulaminie:

Cytat:
Napisał Regulamin APO
Domki na terenie facc usuwane są po 1 miesiącu braku logowania na przynajmniej jedną postać na koncie.
Domki powinny zostać zabrane graczom, którzy je posiadają, a nie logują do gry. Zawartość domków mogłaby trafić na licytacje/do NPC Talkative Tommy, czy przydać się do konkursów itd. Domki są zablokowane i niewykorzystywane przez nikogo. Aktywni gracze nie mają możliwości korzystania z tych domków, ponieważ nikt z administracji się tym nie zajmuje. Odpowiedź jaką uzyskałem dnia 29.07.2020:

Cytat:
Napisał Nedin
Temat podsyłam do Voltana.

Pozdrawiam,
Nedin
Przepraszam bardzo, ale egzekwowanie regulaminu tj. zabranie domków (a co za tym idzie przedmiotów z tych domków) osobom, które nie logują do gry to chyba obowiązek wynikający z regulaminu APO. Jeśli wybieramy kiedy, kto i do jakiego punktu regulaminu APO można się stosować to po co ten regulamin w ogóle istnieje?

Lista osób w administracji (kogoś pominąłem?):
  1. Mortiis
  2. Voltan
  3. Inquso
  4. Elyar
  5. Ferrum
  6. Squid
  7. Nedin
  8. Lirtes
  9. Point

Lista osób online na godzinę 13:19. Wszystkich: 22.

Może czas zrobić porządki w administracji tak by serwerem zajmowały się osoby aktywne?
Stary 01-09-2020, 14:32   #2
Sasha Rookslayer
Gruby Sasza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sasha Rookslayer's Avatar

Miasto: Szczecin
Mentioned: 17 Post(s)
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Rookslayer
Domyślnie

Nie pierwszy i pewnie nie ostatni temat, sam o tym ostatnio pisałem do Ekipy.. Sam nawet z nudów szukałem domków i sprawdzałem właścicieli na stronie - nie logowali po kilka tygodni, a nawet miesięcy. Masa domków na PACC należy do graczy, którzy nie mają promocji. :v

Szczerze? Mnie to rybka serio, na moje ludzie mogą i mieć po 10 domków. :v
I tak nie będzie regularnego czyszczenia. Rinson umarł, a jak wiadomo on się tym zajmował.
Sasha Life!

Sasha Rookslayer jest offline  
Stary 01-09-2020, 14:37   #3
Jojne
Nowicjusz

Jojne's Avatar

Miasto: Rook Inside
Mentioned: 1 Post(s)
Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!
Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!
Domyślnie

Święta coraz bliżej, może pojawi się jakaś loteria na domki
Stary 01-09-2020, 15:27   #4
TuK!
Guru!

TuK!'s Avatar

Mentioned: 10 Post(s)
TuK! ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Z domkami regulamin nie jest egzekwowany już dobre kilka lat. Tak jak Sasha wspomniał, że niektóre osoby nie posiadające PACC mają domki w tej strefie. Z domkami na FACC ludzie potrafią nie logować już kilka miesięcy i dalej stoją te domki, a akurat strefa FACC powinna być szczegółowo sprawdzana tj. logowanie. Raczej nie ma co liczyć na zmiany.
TuK! jest offline  
Stary 01-09-2020, 15:36   #5
Damballa
Gaduła

Damballa's Avatar

Miasto: Glasgow
Mentioned: 32 Post(s)
Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!
Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
Nie pierwszy i pewnie nie ostatni temat
Dokładnie tak, moim zdaniem warto by zrekrutować jakiegoś tuta, Zostawić tylko 3 gm (bo na chój 10 co nic nie robi?) i żeby ten tut sprawdzał logowania i domki razem z innymi rzeczami i podawał to wyżej.

Pozdrawiam

Cytat:
Napisał Inquso Zobacz post
Osoby które mogą zająć domki to Voltan Rinson i Mortiis. Pozostała reszta nie ma takiej możliwości (a szkoda). Istnieje też wiele postaci na które są zapisane domki ale loguja na inne postacie na koncie. Widziałem że Twój temat z domkami wisi ale co my możemy? jedynie przesłać go wyżej.
Kurde racja.. zapomniałem zupełnie o tym że wystarczy zalogować z byle jakiej potaci na koncie aby domek zatrzymać.. mogli byście ten podpunkt w regulaminie zmienić /Inquso jest to w planie

Kapitan Hasz 1253 - ....
Damballa 4577 - 4962

🅣🅞 🅣🅨🅛🅚🅞 🅖🅡🅐...

Ostatnio edytowane przez Inquso : 02-09-2020 o 01:40
Damballa jest offline  
Stary 01-09-2020, 16:44   #6
Inquso
Administrator

Inquso's Avatar

Mentioned: 67 Post(s)
Inquso ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Osoby które mogą zająć domki to Voltan Rinson i Mortiis. Pozostała reszta nie ma takiej możliwości (a szkoda). Istnieje też wiele postaci na które są zapisane domki ale loguja na inne postacie na koncie. Widziałem że Twój temat z domkami wisi ale co my możemy? jedynie przesłać go wyżej.
Inquso jest offline  
Stary 01-09-2020, 19:39   #7
Kowal’1.0
Średnio zaawansowany

Kowal’1.0's Avatar

Miasto: Katowice
Mentioned: 8 Post(s)
Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!
Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!Kowal’1.0 jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Cytat:
Inqso to jest bez złośliwości, ale co Wy możecie? Wychodzi na to ze banować i zrobić najazd co jakis czas. Wiec chciałem zapytać po co 10 osób czy ile tam?

Odnośnie domków to jeśli ktoś chce Ci zrobić na złość czyt. Elyar choćby to wtedy znajdzie się czas aby znaleść właścicieli itd. Wiec dla chcącego nic trudnego

Od razu chciałem Wyjaśnić sprawę aby Elyar nie dał kolejnego upomnienia. Zabrał mi domek za to ze napisałem słowa .... (nie chce tutaj podawać). I wtedy dostałem bana na dwa konta na forum, nie słuszne bo jednak ściągnęli oraz NAGLE zabrany został domek, bodajże miałem dwa. O czym nie miałem pojęcia ponieważ kupiłem postać wraz z domkiem. Zostałem o tym poinformowany, zostało oczywiście wyjaśnione ze jeśli nie sprzedam w ciągu tygodnia to zabiorą z tamtej postaci domek . Lecz jakimś cudem po tym jak „bodajże” go obraziłem (hahahaha) zabrano moj domek z głównej postaci.

Wiec wniosek jest jeden Elyar kolego moj najlepszy. Jeśli ktoś chce to może, a tyczyło się to jedynie domków

Wiec dziwie się ze nikt z tym nic nie robi. Chociaż tak by ludzi jakoś zachęcili do zbierania hajsu na te domki. I Tommy by miał hajs na zakup itemow od nas graczy
Prawda jest taka Inqso ze nic nie możesz, a odzywasz się w zgłoszeniach które kieruje do Mortiisa, wiec jak to jest? @Administracja
Proszę nie usuwać postów JDWD, nie łamią regulaminu ponieważ jest to prawda.

@topic
Domki powinny być usuwane tak jak jest to napisane w regulaminie. /Inquso tak, też się z tym zgadzam ale co mają domki do zgłoszenia o sprawdzenie gracza?

Ostatnio edytowane przez Inquso : 01-09-2020 o 20:09
Kowal’1.0 jest offline  
Stary 02-09-2020, 01:39   #8
Plendil
Zaawansowany

Plendil's Avatar

Miasto: Białystok
Mentioned: 0 Post(s)
Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !
Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Plendil
Czego wy się wszyscy spodziewacie pisząc te powtarzające się posty, była okazja przez koronkę na ożywienie serwa, Kamilek opluł to już Kappa ots, nic już tu nie zrobią, Amen.
Plendil jest offline  
Stary 02-09-2020, 23:11   #9
Aku$
Zaawansowany

Miasto: Rzeszów
Mentioned: 0 Post(s)
Aku$ to wzór do naśladowania !Aku$ to wzór do naśladowania !Aku$ to wzór do naśladowania !Aku$ to wzór do naśladowania !Aku$ to wzór do naśladowania !Aku$ to wzór do naśladowania !
Aku$ to wzór do naśladowania !Aku$ to wzór do naśladowania !Aku$ to wzór do naśladowania !Aku$ to wzór do naśladowania !Aku$ to wzór do naśladowania !Aku$ to wzór do naśladowania !Aku$ to wzór do naśladowania !Aku$ to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Administracja ma wszystko w planie lecz w moich paru zgłoszeniach padł komentarz cytując: "Regulamin jest w trakcie zmian i za push generalnie jest ban od dawna.".
Więc cóż czego się można spodziewać i @Inquso twierdzisz ze nic nie możecie lecz z tego co widać to @Elyar ma jeden domek przypisany na siebie ( 1 który mi siadl w pamięć a czy jest ich więcej ???):
'Bamboo Camp VIII'.Elyar jest wlascicielem tego domu.
Nie wiem w jakiej sytuacji domek został zabrany ale jednak ZOSTAŁ, wiec albo ktoś tu coś ściemnia albo serwer ze strony adminów żyje swoim życiem

/Inquso Voltan przepisał kilka domków na Elyara.

Ostatnio edytowane przez Inquso : 03-09-2020 o 00:37
Aku$ jest offline  
Stary 04-09-2020, 06:36   #10
Kamilosek55
Zaawansowany

Miasto: Kozienice/lublin
Mentioned: 11 Post(s)
Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!
Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!Kamilosek55 jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Ja też wysłałem temat odnośnie domku do administracji z podejrzanymi 11 domki z czego 3 właścicieli jest na pacc a mają konto standardowe
+ 1 właściciel domku nie istnieje ( nwm czy to możliwe ale chyba tak jest xD)
A resztę ... to nwm ?
13. Domki na terenie FACC usuwane są po 1 miesiącu braku logowania na przynajmniej jedną postać na koncie.
Nie można było ułatwić z tym regulaminem ?
13. Domki na terenie FACC usuwane są po 1 miesiącu braku logowania na postać na która jest przypisany domek ( ale proste /a jednak trudne xD)
Kamilosek55 jest offline  
Stary 06-09-2020, 00:49   #11
Khartusik
Bywalec

Khartusik's Avatar

Miasto: Stalowa Wola
Mentioned: 40 Post(s)
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Ja tam widzę że już parę domków trafiło na licytację!

Biblethump
Khartusik jest offline  
Stary 06-09-2020, 00:52   #12
Nedin
Senior Game Master

Nedin's Avatar

Mentioned: 69 Post(s)
Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !
Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Wczoraj zabrałem sporą ilość domków. Część trafiła na licytacje, a pozostałe zostaną przeznaczone na konkursy/loterie, coś wymyślimy.

Temat zamykam.

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania