User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Wątek: Facebook Skradzione Konto

  1. #1
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Facebook Skradzione Konto

    Witam, ukradł mi ktoś konto na facebooku, raczej nie keylogger na 99%, prawdopodobnie ktoś kogo znam i zgadł bo miałem bardzo proste.

    Pytanie, czy da się jakoś to konto odzyskać? Do maila miałem takie samo i też przepadł. Osoba ta nic nie umieszcza na moim profilu jedynie skasowała jakieś ostatnie zdarzenie, stąd wiem, że ktoś na niego wchodził.

    Czy jakąś role odegra tu policja ? Są gdzieś logi facebooka komuś udostępnione ? Zależy mi bo miałem tam bardzo ważne rozmowy i wiele moich danych.

    Proszę o poważne odpowiedzi.

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Miasto
    Rack City
    Posty
    755
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Miales zabezpieczone konto numerem telefonu/dodatkowym email? Policja powinna pomoc, ale jezeli nie miales dobrze zabezpieczonego konta moze to tylko utrudnic sprawe... XD

  3. #3
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No właśnie nic nie miałem zabezpieczonego.
    Nie mam pojęcia jak może pomóc, jedynie pomoże jeśli ma logi IP od facebooka i namierzy kto mi zabrał konto, inaczej raczej nie ma szansy.

  4. #4
    Wszechobecny! Bambucha Rook's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Miasto
    Czę100chowa
    Posty
    842
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zglos sprawe do admina ze konto zostalo skradzione i czy jest jakas szansa odzyskania go niz skladanie wniosku na policje bo to zamote bd mial spora

    btw. zakladaj rozne hasla kombinacja malych liter z duzymi i cyframi nie szans wtedy na zgadniecie hasla i jak mozna miec takie samo haslo do maila...?

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bambucha Rook Zobacz post
    btw. zakladaj rozne hasla kombinacja malych liter z duzymi i cyframi nie szans wtedy na zgadniecie hasla i jak mozna miec takie samo haslo do maila...?
    Co racja to racja zakładając hasło z dużych i małych liter jest większym utrudnieniem do tego racja co pisze Bambucha że hasło 1 do wszystkich kont

    Na policje nie zakładaj sprawy bo to ćućmioki miałem podobną sytuację taką że napisałem na gumtree ogłoszenie w imieniu innej osoby bo to taki tam wróg i dzwonili na tel przez cały dzień ok. 2 tyg i tydzień pózniej usłyszałem że sprawa została zgłoszona na policje (pieski) do dziś od 2 miesięcy policyjni informatycy nie załatwili sprawy

  6. #6
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 540
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ja na gg hasło miałem z małych i dużych liter i mi je skradziono i nic z tym nie mogłem zrobić. Zgłosiłem sprawę do administracji to odpisywali ciągle żeby podać maila i hasło.

    Będziesz musiał czekać aż sie wyda kto to lub Ci wszystko jakoś zwróci.
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  7. #7
    Wszechobecny! Bambucha Rook's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Miasto
    Czę100chowa
    Posty
    842
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 'Rekrut' Zobacz post
    ja na gg hasło miałem z małych i dużych liter i mi je skradziono i nic z tym nie mogłem zrobić. Zgłosiłem sprawę do administracji to odpisywali ciągle żeby podać maila i hasło.

    Będziesz musiał czekać aż sie wyda kto to lub Ci wszystko jakoś zwróci.
    ale jednak wieksza trudnoscia jest haslo z duzych i malych liter niz normalne a u Cb mogl byc keylog i to wystarczy a On mowi ze ktos zgadl haslo wiec? jesli by mial np haslo dsadsa123 zapisane jako DsaAsd3@1 to jednak jest ciezej?

  8. #8
    Master Atom! Vernereq's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    Rymanów
    Posty
    1 439
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    pisz do supportu facebooka moze po podaniu dokladniejszych danych da sie cos zrobic w sensie data zalozenia jesli pamietasz itepe

  9. #9
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    dobra doszedłem do tego kto mi konto podprowadził, typek poskładany facebook odzyskany, temat do zamknięcia, dzięki za podpowiedzi

Podobne wątki

  1. Masz konto na facebook?
    By ViVuSeK in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni Post / Autor: 12-02-2011, 04:17

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •