Witam. Z dniem dzisiejszym w nocy pożegnałem się z APO 7.6. Dwa konta zostały "oddane" w dobre ręce. Chciałbym pozdrowić graczy:
-Savar
-Bart
- Cleya
- Boonio jaki byłeś ale masz
- Władca Smoków
- Kallianos - złodzieja na scroll of escape
- Neko Knighta
- Voltana
- Miotacza Schabu, który wyzywając mnie na solówkę przegrał 5:1 po czym podkablował na mnie, a w rezultacie dostałem bana za wyrażanie się. Tacy gracze to dopiero mają tupet... Tak ich boli, że pomimo znaczących różnic poziomów są nieogarami i swoją frustrację rozładowują właśnie w taki sposób.

Pozwolę sobie na końcu na opinie po tylu latach związanych z serwerem.
Serwer wymaga dopracowań w trybie pilnym, aby mógł wstać "z kolan".
Należy wprowadzić stosunek co do poziomów, aby np. gracz 4k, nie mógł zabić gracza 200 lvl. Tacy ludzie jeżeli chcą umówić się na "solówkę" przed depo, nie mogą tego zrobić, ponieważ większość NOWYCH ownerów wysokich poziomów nie respektuje tego, aby im na to pozwolić co wiążę się z zabijaniem tych niskich. Spotykałem się często właśnie z tym problemem, po czym Ci gracze odchodzili, bo narzekali na tych z wysokimi poziomami. Nie ma potrzeby tworzenia "odbicia apo" czyli postawienia nowego serwera takiego jak obecny. Wystarczy moim skromnym zdaniem to wprowadzić co znacznie ułatwi grę dla niskich - zaczynających grę graczy. Uważam to za warunek konieczny, aby zatrzymać nowych graczy, aby ten serwer przestał być w stanie agonalnym.

Tych co nie pozdrowiłem to być może z braku pamięci, chociaż wszystkim jacy byli życzę powodzenia w grze, a jeszcze bardziej w życiu! Dziękuję za wspólną grę.

Pozdrawiam Lord Pieszczoch aka Notorious.