User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Wątek: oshee

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Miasto
    Chujolandia.
    Posty
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie oshee

    Witam, mam takie pytanie do was-pseudo koxy, czy picię oshee(niebieskiego) w trakcie treningu jest odpowiednie. Przeszedłem na owy trunek i czuje 50% więcej siły już nie wspominając o wytrzymałosci. Więc napiszcie mi drodzy mięsniacy czy propsujecie picie oshee w trakcie treningu czy wodę!
    Z góry pozdrawiam Arek.

  2. #2
    Mastah! Okey's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    London \o/
    Posty
    1 056
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Napoje izotoniczne zawsze na propsie bo są o podobnej konsystencji co ślina przez co "lepiej wchodzą" i łatwiej nimi zabić pragnienie. Polecam Adam Małysz.

    Cytat z google
    Napoje izotoniczne nie przynoszą żadnych szkód dla naszego organizmu. Przyśpieszają regenerację ciała poprzez szybkie nawodnienie i dostarczenie potrzebnych elektrolitów i minerałów wypłukiwanych z potem. Jednak mają też cukier, dlatego warto się zastanowić czy zależy nam na procesach spalania tkanki tłuszczowej czy nie, bo jeśli tak, to lepiej wycisnąć do butelki z wodą odrobinę soku z cytrusów (cytryna, pomarańcze) i dodać łyżeczkę soli mineralnych.
    Ostatnio edytowane przez Okey : 29-12-2012 o 20:54
    nie ma bo ukradli -_-

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    95
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    spoko sa tez po treningu na uzupelnienie sil sam stosuje jednak w trakcie treningu woda, jest spoko

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobra beka z tematu kolorowej wody za 4 zł

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Miasto
    Chujolandia.
    Posty
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ok, ej! Zobacz post
    Napoje izotoniczne zawsze na propsie bo są o podobnej konsystencji co ślina przez co "lepiej wchodzą" i łatwiej nimi zabić pragnienie. Polecam Adam Małysz.

    Cytat z google
    Napoje izotoniczne nie przynoszą żadnych szkód dla naszego organizmu. Przyśpieszają regenerację ciała poprzez szybkie nawodnienie i dostarczenie potrzebnych elektrolitów i minerałów wypłukiwanych z potem. Jednak mają też cukier, dlatego warto się zastanowić czy zależy nam na procesach spalania tkanki tłuszczowej czy nie, bo jeśli tak, to lepiej wycisnąć do butelki z wodą odrobinę soku z cytrusów (cytryna, pomarańcze) i dodać łyżeczkę soli mineralnych.
    Tylko, że niebieski oshee jest bez cukru ani zadnych tłuszczów-więc chyba najrozsądniejsze wyjscie.
    Po analizie rynku internetowego, googlowego, i wikipediowego jestem pozytywnie nastawiony do owego trunku więc dzieki za pomoc ziomeczki :}

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •