User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 12 z 12

Wątek: Stiff - loot do zmiany.

  1. #1
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Stiff - loot do zmiany.

    Biliśmy go we 2 z Mard Geer'em, na koniec wpadl Sir Mastah. Czy nie powinno być tak że loot rozkłada się na liczbę osób, które go biły na wzór Feru na rl Tibii? Bijesz go x czasu i nic z niego nie leci. Ten boss to nieporozumienie.

    Mój loot:
    Stiff: starlight, demon shield, 4 scarab coin, 20 meat, 70 crystal coin

    Mard Geer:
    Stiff: magic plate armor, starlight, vial of soul mixture, horned helmet, 3 scarab coin, 30 meat, 84 crystal coin

    Sir Mastah:
    Stiff: soft boots, starlight, demon shield, magic longsword, 1 scarab coin, 39 meat, 31 crystal coin

  2. #2
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 543
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie tylko z tego bossa lot to porażka... Nigdy nic fajnego mi z niego nie wypadło.
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2021
    Miasto
    Profesjonalny aPeron
    Posty
    123
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    jeśli go bijesz dla pandemki czy klapek czy skirta czy riperki to robisz cos zle
     Click to show spoiler




    taki pro tip dla nowicjuszy co chcą koks lota z stifa itp:
    leci z niego inny zajefajny item do zajefajnych questów





    jak dla mnie obecny lot jest ok




    przy okazji pozdrawiam graczy którzy bili/biją w piekle stify wielkie XD dla was
    Ostatnio edytowane przez Inquso : 15-09-2021 o 19:38

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2021
    Posty
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W tym poście trochę się osłabiłeś, bo wkleiłeś loota tylko 3 osób... Zrób własny research i wklej loota 100 osób to wtedy będziemy mieli dobrą podstawe do dyskusji.
    Według mnie Loot ze stiffa nie wymaga poprawy, leci z niego jeden bardzo bardzo rzadki item, i tak ma pozostać i to powinno być wystarczające.

    Cytat Napisał Fan Wypowiedzi Perona Zobacz post
    przy okazji pozdrawiam graczy którzy bili/biją w piekle stify wielkie XD dla was
     Click to show spoiler


    Przyłączam się do pozdrowień!

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Miasto
    Ostatni dom po lewej.
    Posty
    48
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Proszę, proszę, pan @Zarexoholik? zawsze na tym forum taki przemądrzały, a w tym momencie zrobiłeś z siebie troszkę Kamilka z dodatkowym chromosomem.
    Loot z jednego stiffa którego bili w trójkę i loot do zmiany ?
    Jak zabijesz 3 Cracki lub 3 inne potwory i nie wypadnie najlepszy item z danego moba to tez napiszesz ze loot do zmiany?
    Ostatnio edytowane przez Sicario : 15-09-2021 o 06:20

  6. #6
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W sumie zależy jak na to patrzec. Z jednej strony założeniem było, ze bosa bić będzie dużo osób na raz powiedzmy 30, a nie 3. W przypadku najazdu to już wgl. Z drugiej strony boss jest silny, rzadko występuje a frekwencja na serwerze nie pozwala na tak liczne zgromadzenie. Jednak mimo tego, jeśli podniesiony zostanie loot to się zaraz zacznie walenie w chuja z mc i noob chary po 20 razy odbieranie loota przez te same osoby wiec ja byłbym na nie.

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Bo nie powinno być socjalu na APO, że nooby przychodzą odebrać nagrodę za to że inni coś zrobią.
    True, jeśliby zrobić coś takiego, ze musisz zadać obrażenia aby odebrać loot to ja byłbym za. (Przy okazji moznaby to wprowadzić tez do innych bosow, szczególnie na rookgardzie gdzie ten proceder jest bardzo rozwinięty)
    Ostatnio edytowane przez 1st R. Boonek : 16-09-2021 o 10:29

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Posty
    245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oczywiście, że na nie. Loot jest dobry, jakoś miałem okazję liznąć kilka lepszych rzeczy z niego

  8. #8
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szalomek Zobacz post
    Oczywiście, że na nie. Loot jest dobry, jakoś miałem okazję liznąć kilka lepszych rzeczy z niego
    Myślę, że loota ze Stiffa jednak nie liznąłeś. Masz problem z zabiciem Warlocka, a ty o Stiffie piszesz, synu miej litość.

    Cytat Napisał Fan Wypowiedzi Perona Zobacz post
    jeśli go bijesz dla pandemki czy klapek czy skirta czy riperki to robisz cos zle

    taki pro tip dla nowicjuszy co chcą koks lota z stifa itp:
    leci z niego inny zajefajny item do zajefajnych questów


    jak dla mnie obecny lot jest ok
    przy okazji pozdrawiam graczy którzy bili/biją w piekle stify wielkie XD dla was
    Po co mi jakieś bezużyteczne broszki synu? Obudź się.

    Cytat Napisał f4rv Zobacz post
    W tym poście trochę się osłabiłeś, bo wkleiłeś loota tylko 3 osób... Zrób własny research i wklej loota 100 osób to wtedy będziemy mieli dobrą podstawe do dyskusji.
    Według mnie Loot ze stiffa nie wymaga poprawy, leci z niego jeden bardzo bardzo rzadki item, i tak ma pozostać i to powinno być wystarczające.

    Przyłączam się do pozdrowień!
    Widzę, że Feru na globalu widziałeś tylko jak filmiki na youtube oglądałeś. Nie masz zielonego pojęcia o zależności loota od osób bijących danego moba. Tu chodzi o działanie na zasadzie Feroxa noobie.

    Cytat Napisał Sicario Zobacz post
    Proszę, proszę, pan @Zarexoholik? zawsze na tym forum taki przemądrzały, a w tym momencie zrobiłeś z siebie troszkę Kamilka z dodatkowym chromosomem.
    Loot z jednego stiffa którego bili w trójkę i loot do zmiany ?
    Jak zabijesz 3 Cracki lub 3 inne potwory i nie wypadnie najlepszy item z danego moba to tez napiszesz ze loot do zmiany?
    Synu, porównujesz cracka do bossa, z którego każdy odbiera loota? Porównanie typu Feroxa - Werewolf. Noobie, może lepiej będzie jak się nie będziesz wypowiadać w tematach, o których nie masz pojęcia.

    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    W sumie zależy jak na to patrzec. Z jednej strony założeniem było, ze bosa bić będzie dużo osób na raz powiedzmy 30, a nie 3. W przypadku najazdu to już wgl. Z drugiej strony boss jest silny, rzadko występuje a frekwencja na serwerze nie pozwala na tak liczne zgromadzenie. Jednak mimo tego, jeśli podniesiony zostanie loot to się zaraz zacznie walenie w chuja z mc i noob chary po 20 razy odbieranie loota przez te same osoby wiec ja byłbym na nie.
    Bo nie powinno być socjalu na APO, że nooby przychodzą odebrać nagrodę za to że inni coś zrobią.

    Cytat Napisał Sicario Zobacz post
    Teraz to żałuje ze wyzywałem Cię od dodatkowego chromosoma, żałuje ze tylko jednego bo tych chromosomów to masz przynajmniej ze 3 więcej, obraziłbym ludzi z jednym dodatkowym chromosomem.
    To nie rl tibia, jak Ci nie pasuje to kliknij przycisk wyloguj i zamknij klienta. Według Ciebie widzę powinien z każdego stiffa spadać najlepszy loot rozdzielony na 3 osob. Gdyby tak było to broszek ze stiffa byłoby tyle co zwykłych.
    Dodajmy do tego bicie Petera, z którego pewnie tez co najazd powinna spadać broszka. Czlowieczku tobie albo się coś odkleilo albo zawsze taki byłeś oderwany od rzeczywistości, zabiłeś jednego Stiffa i płaczesz, zabij 100 i dopiero się wypowiadaj.
    Synu, jak ja zabijałem Stiffa w momencie dodania go na APO to tobie mama jeszcze komputera nie kupiła - takie są realia. Nikt nie napisał, że Stiff ma pojawiać się dzień w dzień, a mógłby rzadziej byle z lepszym lootem. Zresztą ty nadal nie rozumiesz na czym polega odbieranie loota z Feroxy skoro nigdy jej nie biłeś. Zakładam, że slime to najsilniejszy mob jakiego zabiłeś na globalu. Już pisałem, żeby nooby się nie wypowiadały na tematy, o których nie mają pojęcia.

    Cytat Napisał Sicario
    Zmień stringi Kamilku bo się chyba troszkę zabrudziły
    Jak Ci zle i masz tu płakać to może wroc do bicia Feroxa i tego drugiego. To jest OTS, a nie Real tibia wiec nie wiem co Ty porównujesz. Jeszcze jedna sprawa, co Ty masz z tym „synu”? Brakuje Ci czegoś w życiu?
    Nigdy stringów na oczy nie widziałeś, a o nich piszesz. No name, nawet nie wiem kim jesteś, a próbujesz się najwięcej mądrzyć. "Feroxa i tego drugiego" Idź walczyć ze slimem.

    Cytat Napisał Sicario
    Co Ty wiesz gościu co widziałem, a co nie? Przegrałeś pół życia w tibie i gdyby nie internet to byś nawet waginy nigdy nie zobaczył, mogę bić slima na realu, mam to głęboko w D….E
    Ty siedz tutaj i płacz ze Ci nic nie spadło z potworka
    Wiem wszystko. Nie pisz o rzeczach, których nie widziałeś na oczy. To idź i bij tego slima no name.

    Cytat Napisał Sicario
    No i na tym zakończymy ta dyskusje
    Żegnam no name.

    #topic

    Nie powinno być tak, że 2 osoby biją bossa i nic z niego nie spadnie. Loot powinien być rozdzielony między uczestników, a nie od "szczęścia", ponieważ bijemy bossa, a nie jak tam wyżej wspomniał jakiś noob "cracka" tj. zwykłego moba. Idealnym przykładem jest tutaj Feroxa i werewolf helmet z globalu.
    Ostatnio edytowane przez Zarexoholik? : 19-09-2021 o 22:29

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Miasto
    Ostatni dom po lewej.
    Posty
    48
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post

    Synu, porównujesz cracka do bossa, z którego każdy odbiera loota? Porównanie typu Feroxa - Werewolf. Noobie, może lepiej będzie jak się nie będziesz wypowiadać w tematach, o których nie masz pojęcia.
    Teraz to żałuje ze wyzywałem Cię od dodatkowego chromosoma, żałuje ze tylko jednego bo tych chromosomów to masz przynajmniej ze 3 więcej, obraziłbym ludzi z jednym dodatkowym chromosomem.
    To nie rl tibia, jak Ci nie pasuje to kliknij przycisk wyloguj i zamknij klienta. Według Ciebie widzę powinien z każdego stiffa spadać najlepszy loot rozdzielony na 3 osob. Gdyby tak było to broszek ze stiffa byłoby tyle co zwykłych.
    Dodajmy do tego bicie Petera, z którego pewnie tez co najazd powinna spadać broszka. Czlowieczku tobie albo się coś odkleilo albo zawsze taki byłeś oderwany od rzeczywistości, zabiłeś jednego Stiffa i płaczesz, zabij 100 i dopiero się wypowiadaj.

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post

    Synu, jak ja zabijałem Stiffa w momencie dodania go na APO to tobie mama jeszcze komputera nie kupiła - takie są realia. Nikt nie napisał, że Stiff ma pojawiać się dzień w dzień, a mógłby rzadziej byle z lepszym lootem. Zresztą ty nadal nie rozumiesz na czym polega odbieranie loota z Feroxy skoro nigdy jej nie biłeś. Zakładam, że slime to najsilniejszy mob jakiego zabiłeś na globalu. Już pisałem, żeby nooby się nie wypowiadały na tematy, o których nie mają pojęcia.
    Zmień stringi Kamilku bo się chyba troszkę zabrudziły
    Jak Ci zle i masz tu płakać to może wroc do bicia Feroxa i tego drugiego. To jest OTS, a nie Real tibia wiec nie wiem co Ty porównujesz.

    Jeszcze jedna sprawa, co Ty masz z tym „synu”? Brakuje Ci czegoś w życiu?

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Nigdy stringów na oczy nie widziałeś, a o nich piszesz. No name, nawet nie wiem kim jesteś, a próbujesz się najwięcej mądrzyć. "Feroxa i tego drugiego" Idź walczyć ze slimem.
    Co Ty wiesz gościu co widziałem, a co nie? Przegrałeś pół życia w tibie i gdyby nie internet to byś nawet waginy nigdy nie zobaczył, mogę bić slima na realu, mam to głęboko w D….E
    Ty siedz tutaj i płacz ze Ci nic nie spadło z potworka

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Wiem wszystko.
    No i na tym zakończymy ta dyskusje

    Cytat Napisał Szalomek Zobacz post
    Albo masz babe albo magic shovela, jak od niej nie dostaniesz to przynajmniej łopatą w łep powinieneś dostać za swój cynizm. Papa
    Nie pisz mu nic, on wszystko wie.
    Wie tez ze loot ze stiffa jest słaby po zabiciu jednego, z kim Ty chcesz dyskutować?
    Ostatnio edytowane przez Sicario : 20-09-2021 o 09:10

  10. #10
    Łowca postów Damballa's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    251
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Boss nie należy do kilku osobowego bicia, lecz do bicia ekipowo 20+ pod tyle ludzi był ten boss stworzony.


    Temat był już nie raz wałkowany więc moim zdaniem temat do usunięcia.

    Oczywiście jestem na nie
    Ripplex ->2958 - ...
    Kapitan Hasz -> 1253 - 2831
    Damballa ->
    4577 - 4962

    ...

  11. #11
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    21:28 Saint Peter: Scarab Coin, key to the St. Peters gate, blessed shield, Pandemonium Armor, Golden Butterfly, blue Exotic Butterfly

    Loot jest 10/10 z bosów, nic nie jest do zmiany

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Posty
    245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Albo masz babe albo magic shovela, jak od niej nie dostaniesz to przynajmniej łopatą w łep powinieneś dostać za swój cynizm. Papa

Podobne wątki

  1. Śmieciowy loot - loot-channel
    By Etholt in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni Post / Autor: 17-12-2017, 18:33
  2. [Forum] Zmiany
    By Fransiss in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni Post / Autor: 03-05-2010, 19:21
  3. Zmiany
    By Gosiunia in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 26-06-2008, 18:36

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •